Sportovní výsledky 1. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Preston
Derby
0:0

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Duisburg
Darmstadt
3:2
konec
Ingolstadt
Magdeburg
0:1

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kilmarnock
Hearts
1:2

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce
Göztepe
2:0

EBEL liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Salcburk
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
konec
Innsbruck
Klagenfurt
2:3 po sam. nájezdech
konec
Linec
Záhřeb
9:2
konec
Székesfehérvár
Bolzano
5:1
konec
Vídeň
Štýrský Hradec
3:5
konec
Villach
Dornbirn
3:2 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Pelicans Lahti
5:3
konec
Jukurit Mikkeli
Jyväskylä
0:1 v prodl.
konec
Lukko Rauma
Ässät Pori
2:0
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
3:4
konec
Tappara Tampere
Ilves Tampere
1:4
konec
TPS Turku
IFK Helsinky
4:3 v prodl.

Německá liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Norimberk
2:3 po sam. nájezdech
konec
Düsseldorf
Mannheim
1:2
konec
Ingolstadt
Krefeld
4:0
konec
Iserlohn
Schwenningen
5:4
konec
Wolfsburg
Kolín nad Rýnem
2:4.

Švýcarská liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
4:3 v prodl.
konec
Bern
Langnau
2:3 v prodl.
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
5:3
konec
Lausanne
Biel
5:2
konec
Lugano
Davos
4:0
konec
Rapperswil
Curych
4:1

Davis Cup

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Kuang-čou: Čína - Japonsko 1:1
Li Če - Nišioka 6:3, 6:2
Čang Ce - Daniel 6:7 (3:7), 4:6.

Adelaide: Austrálie - Bosna a Hercegovina 2:0
Millman - Džumhur 6:3, 6:2
De Minaur - Bašič 6:3, 7:6 (7:0)

Kalkata: Indie - Itálie 0:2
Ramanathan - Seppi 4:6, 2:6
Gunneswaran - Berrettini 4:6, 3:6

Astana: Kazachstán - Portugalsko 2:0
Bublik - J. Sousa 6:7 (1:7), 6:4, 6:4
Kukuškin - P. Sousa 6:2, 6:0

Taškent: Uzbekistán - Srbsko 0:2
Fajzijev - Lajovič 6:7 (4:7), 3:6
Istomin - Krajinovič 2:6, 4:6

Biel: Švýcarsko - Rusko 0:2
Laaksonen - Medveděv 6:7 (8:10), 7:6 (8:6), 2:6
Hüsler - Chačanov 3:6, 5:7

Salcburk: Rakousko - Chile 1:1
Rodionov - Jarry 5:7, 5:7
Novak - Garin 6:4, 6:4

Bratislava: Slovensko - Kanada 1:1
Horanský - Shapovalov 4:6, 5:7
Kližan - Auger-Aliassime 7:5, 6:3

Frankfurt n.M.: Německo - Maďarsko 2:0
Kohlschreiber - Piros 6:7 (6:8), 7:5, 6:4
A. Zverev - Nagy 6:2, 6:2

Uberlandia: Brazílie - Belgie 1:1
Monteiro - De Greef 6:3, 6:2
Dutra Silva - Coppejans 4:6, 4:6

Bogotá: Kolumbie - Švédsko 2:0
Giraldo - E. Ymer 6:2, 6:4
Galán - M. Ymer 6:1, 6:2

HUA HIN (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Jastremská (8-Ukr.)
Muguruzaová (1-Šp.)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Tomljanovicová (6-Austr.)
Čeng Saj-saj (4-Čína)
6:1, 6:3
konec
Linetteová (Pol.)
Wang Ja-fan (Čína)
6:2, 6:3
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Golubicová (Švýc.)
4:6, 6:1, 6:2

PETROHRAD (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (4-Běl.)
Alexandrovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Bertensová (2-Niz.)
Pavljučenkovová (Rus.)
6:2, 3:6, 6:0
konec
Zvonarevová (Rus.)
Kasatkinová (3-Rus.)
6:3, 7:6 (7:3)

BERLÍN - halový mítink

Přidat do mých lig

Muži
60 m:
1. Prescod (Brit.) 6,53, ...5. Stromšík (ČR) 6,68
60 m př.: 1. Martinot-Lagarde (Fr.) 7,62
tyč: 1. Kendricks (USA) 586.

Ženy 
60 m:
1. Awuahová (Brit.) 7,19, 2. Seidlová (ČR) 7,27
60 m př.: 1. Dutkiewiczová (Něm.) 7,89
dálka: 1. Mihambová (Něm.) 699.

NEHVIZDY - Halový mítink

Přidat do mých lig

Muži
výška:
1. Wilson (Bah.) 225, ...6. Bahník (ČR) 210
dálka: 1. Lasa (Urug.) 778, ...3. Juška (ČR) 763
koule: 1. Pezer (Bos.) 20,70, 2. Richards (Jam.) 20,68, ...4. Prášil 19,36, 6. Novák (oba ČR) 18,90.

Ženy
výška:
1. Dusanovová (Uzb.) 192, 2. Fredericková (Antigua) 189, ...7. Krejčiříková (ČR) 183
dálka: 1. Grivaová (Lot.) 641.

OSRBLIE (Slovin.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Dorostenci - sprint (7,5 km): 1. Cisar 20:27,3 (1 trest. kolo), 2. Planko (oba Slovin.) -30,6 (1), 3. Invenius (Fin.) -31,4 (1), ...5. Mikyska -41,7 (0), 15. Kocián -1:26,9 (2), 46. Kánský -2:44,6 (4), 68. Zapletal (všichni ČR) -3:36,7 (2).

Dorostenky - sprint (6 km): 1. Bakkenová (Nor.) 17:31,6 (0), 2. Basergaová (Švýc.) -24,8 (1), 3. Möllerová (Nor.) -29,5 (0), ...9. Jandová -1:11,3 (0), 11. Voborníková -1:16,8 (1), 18. Macková -1:34,8 (1), 33. Masaříková (všechny ČR) -2:08,6 (3).

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Trénink na sjezd mužů: 1. Kriechmayr (Rak.) 1:57,76, 2. Paris (It.) -0,31, 3. Muzaton (Fr.) -0,35.

MARIBOR (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Vlhova (SR) 2:31,31 (1:14,76+1:16,55) a Shiffrinová (USA) 2:31,31 (1:14,28+1:17,03), 3. Mowinckelová (Nor.) -0,93 (1:15,48+1:16,76), 4. Holdenerová (Švýc.) -1,29 (1:15,89+1:16,71), 5. Hectorová -1,50 (1:15,37+1:17,44), 6. Hansdotterová (obě Švéd.) -1,66 (1:15,74+1:17,23), 7. Bassinová (It.) -1,71 (1:15,38+1:17,64), 8. Hrovatová (Slovin.) -2,39 (1:15,87+1:17,83), 9. Worleyová (Fr.) -2,40 (1:14,86+1:18,85), 10. Lysdahlová (Nor.) -2,62 (1:16,70+1:17,23), ...v 1. kole 58. Capová (ČR) 1:21,98.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 8 závodů): 1. Shiffrinová 455 b., 2. Worleyová 374, 3. Vlhová 318, 4. Brignoneová (It.) 310, 5. Mowinckelová 259, 6. Rebensburgová (Něm.) 255.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 1594, 2. Vlhová 998, 3. Holdenerová 687, 4. Schmidhoferová (Rak.) 617, 5. Mowinckelová 589, 6. Rebensburgová 509, ...43. Ledecká 129, 104. Capová 12.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - MČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volnou technikou:
Muži (1350 m):
1. Novák, 2. Šeller (oba Dukla Liberec), 3. Kalivoda (Fischer Ski klub Šumava Vimperk).
Ženy (1250 m): 1. Beranová, 2. Hynčicová (obě Dukla Liberec), 2. Antošová (Ski klub Jablonec nad Nisou).

OBERSTDORF (Něm.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Lety - muži:
1. Zajc (Slovin.) 430,1 b. (220+233,5 m), 2. Kubacki (Pol.) 424,8 (221,5+218), 3. Eisenbichler (Něm.) 423,3 (224,5+222,5), 4. Žyla 421,8 (236+207,5), 5. Stoch (oba Pol.) 420,5 (233+197), 6. Kraft (Rak.) 409,9 (222,5+202), 7. Forfang 408,2 (222,5+198,5), 8. Granerud (oba Nor.) 398,1 (220+206,5), 9. Huber (Rak.) 398,0 (221+203), 10. Tande (Nor.) 393,8 (201+223), ...12. Koudelka 386,0 (214,5+201), 28. Vančura 340,9 (204+179), 36. Kožíšek (všichni ČR) 165,0 (191,5).

Průběžné pořadí SP (po 18 z 29 závodů): 1. R. Kobajaši (Jap.) 1251, 2. Kraft 821, 3. Stoch 789, 4. Žyla 727, 5. Kubacki 672, 6. Leyhe (Něm.) 590, ...12. Koudelka 424, 37. Polášek 43, 50. Hlava (oba ČR) 15, 60. Kožíšek 6, 65. Vančura 3.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Snowboardcross:
Muži:
1. Dierdorff (USA), 2. Douschan (Rak.), 3. Perathoner (It.), 4. Eguibar (Šp.), 5. Vedder (USA), 6. Brochu (Kan.), ...v kvalifikaci 39. Kubičík, 43. Žerava, 44. Vintr, 45. Koudelka (všichni ČR).
Ženy: 1. Samková (ČR), 2. Bankesová (Brit.), 3. Moioliová, 4. Gallinaová (obě It.), 5. Jacobellisová (USA), 6. Bruttová (It.), ...v kvalifikaci 27. Hopjáková (ČR).

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Detroit Pistons
Dallas Mavericks
93:89
konec
Orlando Magic
Indiana Pacers
107:100
konec
Toronto Raptors
Milwaukee Bucks
92:105
konec
San Antonio Spurs
Brooklyn Nets
117:114
konec
Golden State Warriors
Philadelphia 76ers
104:113
konec
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
120:123 po prodl.

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gran Canaria
Olimpia Milán
104:106 po prodl.
konec
CSKA Moskva
Budučnost Podgorica
99:69
konec
Darüssafaka Istanbul
Real Madrid
82:86
konec
Panathinaikos Atény
Anadolu Efes Istanbul
88:75

GDAŇSK (Pol.) - Kvalifikace MS žen

Evropská skupina 3

Přidat do mých lig
konec
Česko
Belgie
26:0 (9:0, 7:0, 10:0)
konec
Itálie
Estonsko
1:13 (0:3, 0:5, 0:5)

rychlobrusleníPřidat do mých lig

HAMAR (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Pedersen (Nor.) 6:16,168, 2. Rumjancev (Rus.) 6:19,249, 3. Bloemen (Kan.) 6:20,446, ...divize B: 5. Druszkiewicz (ČR) 6:31,596. 
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Pedersen 237, 2. Rumjancev 236, 3. Bosker (Niz.) 212, ...26. Druszkiewicz 60.

Ženy:
3000 m:
1. Sáblíková (ČR) 4:02,177, 2. Voroninová (Rus.) 4:03,766, 3. Zujevová (Běl.) 4:03,803, ...14. Zdráhalová 4:14,394, divize B: 9. Kerschbaummayrová (obě ČR) 4:15,169.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Sáblíková 250, 2. Voroninová 239, 3. Weidemannová (Kan.) 236, ...15. Zdráhalová 106, 39. Kerschbaummayrová 32.

Najdete na iDNES.cz