Sportovní výsledky 25. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
TPS Turku
1:4
konec
Hämeenlinna
Kärpät Oulu
1:5
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
2:3
konec
Jyväskylä
Ilves Tampere
3:1
konec
Kouvola
IFK Helsinky
3:4 v prodl.
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
3:2 v prodl.

Liga EBEL

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Štýrský Hradec
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
konec
Székesfehérvár
Záhřeb
10:0
konec
Linec
Dornbirn
4:1
konec
Salcburk
Klagenfurt
1:0
konec
Villach
Innsbruck
2:4
konec
Bolzano
Vídeň
4:1

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Ingolstadt
4:2
konec
Mnichov
Iserlohn
5:1
konec
Norimberk
Eisbären Berlín
6:4
konec
Schwenningen
Krefeld
2:1
konec
Straubing
Mannheim
4:3 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Düsseldorf
2:3 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Biel
3:0
konec
Curych
Zug
4:3 v prodl.
konec
Lugano
Lausanne
1:2

Australian Open - junioři

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Forejtek, Svrčina (3-ČR)
Kingsley, Nava (4-USA)
7:6 (7:5), 6:4

Australian Open - juniorky

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kawagučiová, Nagyová (3-Jap./Maď.)
Becková, Navarrová (8-USA)
6:4, 6:4

NEWPORT (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Anterselva (It.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. J. T. Bö 23:53,9 (1 trest. okruh), 2. Bjöntegaard (oba Nor.) -17,5 (0), 3. Guigonnat -20,2 (1), 4. M. Fourcade (oba Fr.) -21,3 (1), 5. Eder (Rak.) -23,9 (1), 6. Desthieux -33,5 (2), 7. Fillon Maillet (oba Fr.) -33,7 (2), 8. Hofer (It.) -42,0 (1), 9. Peiffer (Něm.) -43,9 (2), 10. Windisch (It.) -45,5 (1), ...13. Krčmář -51,2 (1), 23. Krupčík -1:17,9 (1), 32. Moravec -1:30,9 (0), 79. Václavík (všichni ČR) -2:56,8 (4).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 722, 2. Loginov (Rus.) 491, 3. M. Fourcade 471, 4. Desthieux 438, 5. Eder 434, 6. T. Bö (Nor.) 408, ...14. Krčmář 253, 19. Moravec 235, 65. Krupčík 18.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd ženy

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Paris (It.) 1:56,82, 2. Feuz (Švýc.) -0,20, 3. Striedinger (Rak.) -0,37, 4. Innerhofer (It.) -0,93, 5. Danklmaier (Rak.) -0,94, 6. Thomsen (Kan.) -1,06, 7. Ferstl (Něm.) -1,10, 8. Reichelt -1,11, 9. Mayer (oba Rak.) -1,17, 10. Marsaglia (It.) -1,18.

Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 9 závodů): 1. Feuz 420, 2. Paris 320, 3. Innerhofer 260, 4. Kriechmayr (Rak.) 249, 5. Kilde (Nor.) 228, 6. Franz (Rak.) 222.

Průběžné pořadí SP (po 23 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1036, 2. Kristoffersen (Nor.) 621, 3. Pinturault (Fr.) 560, 4. Feuz 513, 5. Paris 490, 6. Kriechmayr a Kilde oba 465, ...140. Zabystřan (ČR) 4.

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích:
Muži do 23 let - 30 km klasicky s hromadným startem:
1. Sobakarev 1:17:19,1, 2. Kirillov -3,5, 3. Jakimuškin (všichni Rus.) -4,9, ...11. M. Novák -30,0, 36. Kalivoda -3:37,1, 39. Pechoušek (všichni ČR) -4:42,4.
Ženy do 23 let - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Žerebjatěvová 40:31,4, 2. Durkinová (obě Rus.) -23,5, 3. Hennigová (Něm.) -37,5, ...29. Janatová -2:47,8, 49. Sixtová (obě ČR) -4:51,4.
Severská kombinace:
Junioři - družstva:
1. Německo 53:16,4, 2. Norsko -14,3, 3. Rakousko -22,5, ...11. ČR (Šablatura, Šimek, Zemek, Kohlberger) -4:48,7.

Sapporo (Jap.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

10:00 muži

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Kombinace:
Muži:
1. Berndt (Bižuterie Jablonec) 1:52,14 (1:11,86+40,28), 2. Zabystřan -0,91 (1:12,63+40,42), 3. Krýzl (oba Dukla Liberec) -1,46 (1:12,61+40,99).
Ženy: 1. Pospíšilová (ČKL Harrachov) 2:00,54 (1:15,56+44,98), 2. Nová (SC Černý) -0,03 (1:16,07+44,50), 3. Kmochová (TJ Jiskra-SK Harrachov) -1,06 (1:17,52+44,08).

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Budučnost Podgorica
Gran Canaria
75:70
konec
Chimki Moskva
Bayern Mnichov
60:71
konec
Darüssafaka Istanbul
Baskonia Vitoria
80:75
konec
FC Barcelona
CSKA Moskva
76:84

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Washington Wizards
Golden State Warriors
118:126
konec
Los Angeles Lakers
Minnesota Timberwolves
105:120

Rallye Monte Carlo

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 1:37:17,3, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -2,0, 3. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -1:17,7, 4. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -1:25,1, 5. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -1:25,9, 6. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -1:47,5.

Hong Kong - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Týmový sprint - finále:
Austrálie 43,815 - Japonsko 44,148, o 3. místo: Polsko 44,202 - Trinidad a Tobago 44,326, ...6. ČR (Pavel Kelemen, Bábek, Wagner) vyřazena v 1. kole.
Konečné pořadí SP: 1. Nizozemsko 3000, ...4. ČR 2550.
Stíhací závod družstev - finále: Itálie 3:53,478 - USA 3:59,215, o 3. místo: Austrálie 3:57,423 - Francie 3:58,738.
Konečné pořadí SP: 1. Itálie 4200.

Ženy:
Týmový sprint - finále:
Čína 32,934 - Ukrajina 33,430, o 3. místo: Litva 33,480 - Německo 33,488.
Konečné pořadí SP: 1. Německo 2075.
Stíhací závod družstev - finále: Itálie 4:17,833 - Německo 4:23,289, o 3. místo: Nový Zéland 4:21,331 - Francie 4:26,857.
Konečné pořadí SP: 1. Itálie 5050.

krasobrusleníPřidat do mých lig

MINSK (Bělorus.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 84,79 bodu, 2. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 81,37, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 79,05, 4. Kaliszeková, Spodyrjev (Pol.) 72,87, 5. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 70,24, 6. Smartová, Díaz (Šp.) 70,02.

Ženy - konečné pořadí: 1. Samodurovová 213,84, 2. Zagitovová (obě Rus.) 198,34, 3. Lindforsová (Fin.) 194,40, 4. Konstantinovová (Rus.) 189,72, 5. Lecavelierová (Fr.) 180,05, 6. Paganiniová (Švýc.) 179,90, ...10. Březinová (ČR) 166,77.

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Helas Brno
4:3 (1:2)
konec
Plzeň
Sparta Praha
4:5 (2:3)
konec
Uherské Hradiště
Liberec
2:4 (1:1)
konec
Česká Lípa
Chrudim
2:7 (0:3)
konec
Teplice
Slavia Praha
5:0 (2:0)

Tel Aviv (Izr.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Dauhá (Katar) - Turnaj GP v šermu kordem

Přidat do mých lig

Lake Placid (USA) - Interkontinentální pohár v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Tokio (Jap.) - Turnaj SP v šermu fleretem

Přidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Sprint:
Muži: 1. Müller (Rak.) 35,835, 2. Loch (Něm.) -0,024, 3. Pavličenko (Rus.) -0,054.
Ženy: 1. Geisenbergerová 38,628, 2. Taubitzová -0,007, 3. Eitbergerová (všechny Něm.) -0,040.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 30,812, 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,012, 3. Steu, Keller (Rak.) -0,017.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Dordrecht (Niz.) - Mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistryň

Čtvrtfinále, úvodní duel

Přidat do mých lig

SKST Hodonín - TTC Berlín 3:1
Kuo Žuej-čchen - Potaová 3:1 (-6, 10, 9, 11)
Vacenovská - Šan Siao-na 3:1 (8, 5, -3, 5)
Partyková - Mittelhamová 1:3 (-7, 13, -12, -4)
Kuo Žuej-čchen - Šan Siao-na 3:2 (-7, -8, 9, 4, 8)

Najdete na iDNES.cz