Sportovní výsledky 23. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglický Ligový pohár

Semifinále

Přidat do mých lig

Chelsea - Tottenham 2:1, pen. 4:2
První zápas 0:1, postoupila Chelsea

Skotská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
St. Mirren
4:0
konec
Hamilton
Aberdeen
0:3
konec
Hearts
FC Dundee
1:2
konec
Kilmarnock
Glasgow Rangers
2:1
konec
Motherwell
Hibernian
1:0
konec
St. Johnstone
Livingston
1:0

Druhá liga

25. kolo skupiny Jih - Východ

Přidat do mých lig
konec
DS České Budějovice
Havlíčkův Brod
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
konec
Moravské Budějovice
Tábor
6:0 (2:0, 0:0, 4:0)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
IFK Helsinky
6:5 v prodl.
konec
Lukko Rauma
Hämeenlinna
0:4
konec
SaiPa Lappeenranta
Jukurit Mikkeli
4:2
konec
Sport Vaasa
Pelicans Lahti
4:7

Německá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Norimberk
1:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Rögle
4:6
konec
Örebro
Växjö
4:2

HODONÍN - příprava hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
5:1 (3:0, 0:0, 2:1)

Australian Open - čtyřhra žen

Přidat do mých lig

Semifinále

konec
Mladenovicová, Babosová (2-Fr./Maď.)
Riskeová, Bradyová (USA)
6:4, 6:2.

Australian Open - junioři

Přidat do mých lig

Čtyřhra - čtvrtfinále

konec
Forejtek, Svrčina (3-ČR)
Kalender, Mayot (Chorv./Fr.)
6:4, 6:4

Dvouhra - 3. kolo

konec
Lehečka (ČR)
Khan (USA)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Kingsley (9-USA)
Svrčina (7-ČR)
6:2, 7:5
konec
Zeppieri (It.)
Forejtek (8-ČR)
6:3, 6:4

NEWPORT (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích
Muži do 23 let - 15 km volně:
1. Lapierre (Fr.) 34:02,8, 2. Novák (ČR) -29,8, 3. Jakimuškin (Rus.) -30,0, ...41. Kalivoda -3:11,7, 72. Pechoušek (oba ČR) -6:31,9.
Ženy do 23 let - 10 km volně: 1. Istominová (Rus.) 25:57,3, 2. Piippová (Fin.) -2,0, 3. T. Wengová (Nor.) -29,6, ...19. Janatová -1:49,4, 34. Sixtová (obě ČR) -2:51,7.

Severská kombinace
Junioři:
1. Schmid (Něm.) 13:45,0, 2. Lamparter (Rak.) -5,3, 3. Oftebro (Nor.) -13,5, ...24. Zemek -1:38,7, 37. Šablatura -2:32,7, 52. Šimek -3:59,1, 53. Kohlberger (všichni ČR) -4:05,2.
Juniorky: 1. Mijazakiová (Jap.) 17:43,8, 2. Westvoldová Hansenová (Nor.) -3,6, 3. Nakamuraová (Jap.) -18,5, ...26. Weinlichová (ČR) -5:46,4.

Liga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Ostrava
88:75 (16:24, 43:36, 66:51)

Liga mistrů

Přidat do mých lig

Skupina B, 12. kolo

konec
Fribourg
Nanterre
81:92
konec
Hapoel Cholon
Tenerife
77:88

Skupina C, 12. kolo

konec
Bamberg
Antverpy
82:78
konec
Dijon
Lietkabelis
99:91
konec
Fuenlabrada
AEK Atény
82:90

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 10. kolo

konec
Jekatěrinburg
Orenburg
77:52
konec
Castors Braine
Polkowice
71:94

Skupina B, 10. kolo

konec
Dynamo Kursk
Olympiakos Pireus
75:58
konec
Salamanca
Riga
61:82

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Toronto Raptors
Sacramento Kings
120:105
konec
Oklahoma City Thunder
Portland Trail Blazers
123:114
konec
Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers
106:98
konec
Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves
91:118

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Olomoucko
Pardubice
86:79 (34:42)

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
Slavia Praha
56:85 (28:48)

krasobrusleníPřidat do mých lig

MINSK (Bělorus.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Ženy - po krátkém programu: 1. Zagitovová 75,00, 2. Samodurovová (obě Rus.) 72,88, 3. Paganiniová (Švýc.) 65,64, 4. Lindforsová (Fin.) 65,61, 5. Rajičová (SR) 64,08, 6. Lecavalierová (Fr.) 63,29, ...12. Březinová (ČR) 55,85.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Jamesová, Cipres (Fr.) 76,55, 2. Tarasovová, Morozov (Rus.) 73,90, 3. Della Monicaová, Guarise (It.) 73,70, 4. Bojkovová, Kozlovskij 72,58, 5. Pavljučenkovová, Chodykin (všichni Rus.) 65,89, 6. Haseová, Seegert (Něm.) 60,08.

Najdete na iDNES.cz