Sportovní výsledky 20. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Turecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alanyaspor
Sivasspor
2:0
konec
Trabzonspor
Basaksehir
2:4

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

Přidat do mých lig

EBEL liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Znojmo
3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
konec
Dornbirn
Székesfehérvár
4:5 v prodl.
konec
Vídeň
Klagenfurt
2:3 po sam. nájezdech
konec
Linec
Villach
5:0
konec
Štýrský Hradec
Bolzano
1:2

Německá liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Schwenningen
3:4 v prodl.
konec
Wolfsburg
Eisbären Berlín
3:2
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
3:2
konec
Mannheim
Iserlohn
4:3
konec
Straubing
Mnichov
5:6
konec
Krefeld
Norimberk
2:4
konec
Augsburg
Bremerhaven
3:2 po sam. nájezdech

KOBLENZ (Něm.) - Challenger

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kolář, Pavlásek (ČR)
J. Melzer, Polášek (Rak./SR)
6:3, 6:4

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Ženy - dvouhra, 4. kolo

konec
Collinsová (USA)
Kerberová (2-Něm.)
6:0, 6:2
konec
Bartyová (15-Austr.)
Šarapovová (30-Rus.)
4:6, 6:1, 6:4
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Stephensová (5-USA)
6:7 (3:7), 6:3, 6:3

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Ženy - čtyřhra, 3. kolo

konec
Strýcová, Vondroušová (ČR)
Hibinová, Krawczyková (Jap./USA)
6:2, 6:4

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Smíšená čtyřhra, 1. kolo

konec
Krejčíková, Ram (3-ČR/USA)
Bacsinszká, Mahut (Švýc./Fr.)
1:6, 6:2, 10:6

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, 4. kolo

konec
Tiafoe (USA)
Dimitrov (20-Bulh.)
7:5, 7:6 (8:6), 6:7 (1:7), 7:5
konec
Bautista (22-Šp.)
Čilič (6-Chorv.)
6:7 (6:8), 6:3, 6:2, 4:6, 6:4
konec
Tsitsipas (14-Řek.)
Federer (3-Švýc.)
6:7 (11:13), 7:6 (7:3), 7:5, 7:6 (7:5)

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Junioři, čtyřhra - 1. kolo

konec
Forejtek, Svrčina (3-ČR)
Kodat, Ström (USA/Švéd.)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Lehečka (ČR)
Lerby (Niz.)
6:3, 6:4

RUHPOLDING (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (15 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 36:43,8 (1), 2. Eberhard (Rak.) -0,6 (2), 3. Fillon Maillet -2,8 (1), 4. M. Fourcade (oba Fr.) -8,6 (1), 5. Christiansen (Nor.) -9,9 (1), 6. Desthieux (Fr.) -25,0 (2), 7. Peiffer (Něm.) -25,5 (2), 8. Weger (Švýc.) -26,9 (1), 9. Eder (Rak.) -33,0 (2), 10. T. Bö (Nor.) -33,4 (2), ...15. Moravec -47,4 (0), 18. Krčmář (oba ČR) -1:00,8 (1).
Průběžné pořadí SP (po 12 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 662, 2. Loginov (Rus.) 476, 3. M. Fourcade 428, 4. Desthieux 400, 5. Eder 394, 6. T. Bö 383, ...17. Moravec 226, 18. Krčmář 225.

Ženy (12,5 km): 1. Preussová (Něm.) 32:34,0 (0), 2. Tandrevoldová (Nor.) -0,2 (0), 3. P. Fialková (SR) -15,1 (1), 4. Öbergová (Švéd.) -18,8 (2), 5. Häckiová (Švýc.) -19,4 (1), 6. Krjuková (Běl.) -20,0 (1), 7. Perssonová (Švéd.) -20,9 (0), 8. Röiselandová (Nor.) -26,8 (2), 9. Bescondová (Fr.) -27,4 (2), 10. Brorssonová (Švéd.) -32,0 (1).
Průběžné pořadí SP (po 12 z 26 závodů): 1. Wiererová 498, 2. Vittozziová (obě It.) 480, 3. P. Fialková 449, 4. Kuzminová (SR) 414, 5. Röiselandová 386, 6. Chevalierová (Fr.) 369, ...38. Puskarčíková 101, 42. Davidová 79, 48. Vítková 69, 64. Charvátová 19, 77. Jislová (všechny ČR) 10.

WENGEN (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Noël (Fr.) 1:45,40 (53,80+51,60), 2. Feller -0,08 (54,22+51,26), 3. Hirscher (oba Rak.) -0,10 (54,71+50,79), 4. Kristoffersen (Nor.) -0,30 (54,52+51,18), 5. Yule (Švýc.) -0,74 (54,89+51,25), 6. Matt -1,28 (54,71+51,97), 7. Hirschbühl (oba Rak.) -1,41 (55,24+51,57), 8. Ryding (Brit.) -1,48 (55,27+51,61), 9. Gross (It.) -1,53 (54,81+52,12), 10. Schwarz (Rak.) -1,54 (55,34+51,60), ...v 1. kole 37. Berndt (ČR) 57,20.

Průběžné pořadí slalomu (po 7 z 12 závodů): 1. Hirscher 496, 2. Yule 323, 3. Kristoffersen 319, 4. Noël 301, 5. Schwarz 261, 6. Feller 234.

Průběžné pořadí SP (po 22 z 41 závodů): 1. Hirscher 1036, 2. Kristoffersen 621, 3. Pinturault (Fr.) 560, 4. Kriechmayr (Rak.) 465, 5. Kilde (Nor.) 452, 6. Feuz (Švýc.) 433, ...135. Zabystřan (ČR) 4.

CORTINA D´AMPEZZO (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G: 1. Shiffrinová (USA) 1:22,48, 2. Weiratherová (Licht.) -0,16, 3. Tipplerová (Rak.) -0,18, 4. Grenierová (Kan.) -0,48, 5. Fluryová -0,61, 6. Holdenerová (obě Švýc.) -0,67, 7. Lieová a Mowinckelová (obě Nor.) obě -0,72, 9. Venierová (Rak.) a Rebensburgová (Něm.) obě -0,74, ...16. Ledecká -1,26, Pauláthová (obě ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí super-G (po 4 z 8 závodů): 1. Shiffrinová 300, 2. Weiratherová 236, 3. Mowinckelová (Nor.) 211, 4. Rebensburgová 157, 5. Schmidhoferová (Rak.) 153, 6. Štuhecová (Slovin.) 144, ...24. Ledecká 45.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 1494, 2. Vlhová (SR) 898, 3. Holdenerová 637, 4. Rebensburgová 509, 5. Schmidhoferová 481, 6. Mowinckelová 477, ...39. Ledecká 129, 98. Capová (ČR) 12.

OTEPÄÄ (Est.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky: 1. Niskanen (Fin.) 40:07,1, 2. Bolšunov (Rus.) -15,9, 3. Tönseth -46,4, 4. Sundby (oba Nor.) -48,0, 5. Bessměrtnych -50,4, 6. Bělov (oba Rus.) -52,6, 7. Röthe -54,4, 8. Stenshagen (oba Nor.) -1:00,2, 9. Hakola (Fin.) -1:00,9, 10. Larkov (Rus.) -1:05,9, ...48. Knop -4:06,6, 49. Bešťák -4:08,2, 50. Rypl (všichni ČR) -4:08,9.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 1034, 2. Bolšunov 910, 3. Röthe 710, 4. Tönseth 597, 5. Krüger (Nor.) 577, 6. Usťugov (Rus.) 554, ...99. Novák 14, 112. Pechoušek (oba ČR) 6. 

Ženy - 10 km klasicky: 1. Johaugová (Nor.) 29:53,7, 2. Anderssonová (Švéd.) -48,4, 3. Něprjajevová (Rus.) -56,7, 4. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:14,0, 5. Östbergová (Nor.) -1:14,8, 6. Kallaová (Švéd.) -1:19,9, 7. Jacobsenová (Nor.) -1:26,5, 8. Sedovová (Rus.) -1:41,6, 9. Henningová (Něm.) -2:02,9, 10. Žerebjatěvová (Rus.) -2:07,0, ...19. Razýmová -2:45,8, 33. Nováková -3:26,7, 42. Hynčicová -4:24,9, 44. Schützová (všechny ČR) -4:44,1.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 32 závodů): 1. Östbergová 1197, 2. Něprjajevová 1021, 3. Pärmäkoskiová 957, 4. Johaugová 700, 5. Bělorukovová (Rus.) 680, 6. Digginsová (USA) 643, ...48. Razýmová 73, 70. Schützová 21, 94. Beranová 5, 93. Janatová (obě ČR) 2.

ZAKOPANÉ (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kraft (Rak.) 278,3 b. (133+132,5 m), 2. Johansson (Nor.) 275,7 (131,5+133,5), 3. Sato (Jap.) 273,3 (133+131,5), 4. Forfang 271,8 (126+137), 5. Granerud (oba Nor.) 270,5 (131,5+131), 6. Huber (Rak.) 270,2 (131+131,5), 7. R. Kobajaši (Jap.) 268,5 (124+133,5), Leyhe (Něm.) 268,5 (129+133) a Zajc (Slovin.) 268,5 (128,5+132), 10. Koudelka 265,6 (127,5+131,5), ...28. Kožíšek 233,4 (129+120,5), 39. Polášek (všichni ČR) 118,8 (121).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 29 závodů): 1. R. Kobajaši 1128, 2. Stoch 624, 3. Žyla (oba Pol.) 603, 4. Kraft 581, 5. Kubacki (Pol.) 554, 6. Leyhe 505, ...11. Koudelka 334, 36. Polášek 40, 46. Hlava (ČR) 15, 57. Kožíšek 6.

CHAUX-NEUVE (Fr.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Seidl (Rak.) 35:44,0, 2. Riessle (Něm.) -25,6, 3. Rehrl (Rak.) -33,7, 4. Graabak -1:01,4, 5. J. M. Riiber (oba Nor.) -1:01,7, 6. Klapfer (Rak.) -1:03,8, 7. A. Watabe (Jap.) -1:05,4, 8. Schmid -1:07,3, 9. Björnstad (oba Nor.) -1:20,0, 10. Geiger (Něm.) -1:47,7.

Průběžné pořadí SP (po 13 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 858, 2. Seidl 669, 3. Rydzek (Něm.) 648, 4. A. Watabe 599, 5. Rehrl 588, 6. Graabak 513, ...28. Portyk 75, 52. Vytrval (oba ČR) 5.

IDRE (Švéd.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. Chapuis (Fr.), 2. Traxler (Rak.), 3. Detraz (Švýc.).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 11 závodů): 1. B. Midol (Fr.) 335, 2. Fiva 243, 3. Chapuis 204.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Phelanová, 3. Serwaová (obě Kan.), ...22. Kučerová (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 11 závodů): 1. Smithová 405, 2. Thompsonová (Kan.) 320, 3. Näslundová (Švéd.) 310, ...21. Kučerová 57.

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích - sprint klasickou technikou:
Junioři:
1. Těrentěv (Rus.), 2. Evensen, 3. Skaansen (oba Nor.), ...26. Černý - vyřazen ve čtvrtfinále, 49. Kozlovský, 63. Žalčík, 68. Dufek (všichni ČR) - všichni vyřazeni v kvalifikaci.
Juniorky: 1. Skistadová (Nor.), 2. Skinderová (Pol.), 3. Korvaová (Fin.), ...15. Holíková, 17. Antošová, 23. A. Nováková - všechny vyřazeny ve čtvrtfinále, 48. Votočková (všechny ČR) - vyřazena v kvalifikaci.

ZAO (Čína) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová 198,7 b. (96+92,5 m), 2. Strömová (obě Nor.) 197,4 (91+95), 3. Vogtová (Něm.) 195,2 (94,5+90).

Průběžné pořadí SP (po 9 z 24 závodů): 1. Althausová (Něm.) 622, 2. Lundbyová 588, 3. Iraschková-Stolzová (Rak.) 459.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia 76ers
Oklahoma City Thunder
115:117
konec
Charlotte Hornets
Phoenix Suns
135:115
konec
Detroit Pistons
Sacramento Kings
101:103
konec
Indiana Pacers
Dallas Mavericks
111:99
konec
Orlando Magic
Milwaukee Bucks
108:118
konec
Atlanta Hawks
Boston Celtics
105:113
konec
Toronto Raptors
Memphis Grizzlies
119:90
konec
Chicago Bulls
Miami Heat
103:117
konec
Houston Rockets
Los Angeles Lakers
138:134 po prodl.
konec
Denver Nuggets
Cleveland Cavaliers
124:102

Liga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slavia Praha
83:68 (24:15, 49:32, 66:49)
konec
Trutnov
Žabiny Brno
61:89 (11:23, 26:49, 46:68)

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ - závod MČR v motoskijöringu

Přidat do mých lig

1. Mohaupt, lyžař Hotový (Orion Racing tým/Honda), 2. Mňuk, Langer (Mňuk Racing tým/Yamaha), 3. Marek, Vondruška (Cermen/KTM), 4. P. Šroler, M. Šroler (Sidemotokros Klášterec nad Orlicí/Beta), 5. Dvořák, Buřval (SK DRAK Dalečín/Kawasaki), 6. Fogl, Sabota (Sidemotokros Klášterec nad Orlicí/Yamaha).

AUSTRÁLIE - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

Závěrečná 6. etapa (151,5 km): 1. Porte (Austr./Trek-Segafredo) 3:30:14, 2. Poels (Niz./Sky), 3. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) oba stejný čas, 4. Dennis (Austr./Bahrajn Merida) -3, 5. L. L. Sánchez (Šp./Astana) -6, 6. Hamilton (Austr./Sunweb) -10.

Konečné pořadí: 1. Impey 20:30:42, 2. Porte -13, 3. Poels -17, 4. L. L. Sánchez -19, 5. Dennis -26, 6. Hamilton -33.

CAMBRIDGE (N. Zéland) - Závody Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint - finále:
Hart (Austr.) - Rudyk (Pol.) 2:0, o 3. místo: Vigier (Fr.) - Mitchell (N. Zél.) 2:1, ...11. Pavel Kelemen vyřazen v osmifinále, 17. Wagner (oba ČR) vyřazen v 1. kole.
Omnium: 1. Imhof (Švýc.) 113, 2. Ciškov (Běl.) 112, 3. Bertazzo (It.) 108.

Ženy:
Scratch:
1. Fidanzaová (It.), 2. Pikuliková (Pol.), 3. Hodgesová (Brit.), ...12. Kohoutková (ČR).
Keirin: 1. Wai Sze Lee (Hongkong), 2. Marchantová (Brit.), 3. Basovová (Ukr.).
Madison: 1. D’Hooreová, Kopecká (Belg.) 39, 2. Paternosterová, Confalonieriová (It.) 27, 3. Sheathová, Buchananová (N. Zél.) 9, ...11. Machačová, Kohoutková (ČR) -40.

PONT-CHATEAU (Fr.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Van Aert 1:04:34, 2. Toon Aerts -1, 3. Vanthourenhout (všichni Belg.) -7, 4. Van der Haar (Niz.), 5. Adams oba -8, 6. Sweeck (oba Belg.) -11, ...21. Boroš -1:40, 36. Nesvadba (oba ČR) -3:44.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů): 1. Van Aert 548, 2. Toon Aerts 545, 3. M. Van der Poel (Niz.) 400, 4. Vanthourenhout 399, 5. Van der Haar 390, 6. Hermans (Belg.) 390, ...14. Boroš 271, 36. Nesvadba 84, 39. A. Ťoupalík 77, 65. Štybar 30, 75. Paprstka 16, 86. Malík 8, 88. Škarnitzl (všichni ČR) 7.

Ženy: 1. Vosová 46:53, 2. Betsemaová -8, 3. Kaptheijnsová -36, 4. Alvaradová (všechny Niz.) -57, 5. Van Loyová (Belg.) -1:06, 6. Arzuffiová (It.) -1:07.
Průběžné pořadí (po 8 z 9 závodů): 1. Vosová 494, 2. Worstová (Niz.) 362, 3. Cantová (Belg.) 358, 4. Keoughová (USA) 334, 5. Betsemaová 330, 6. Alvaradová 327, ...23. Nash 186, 30. Havlíková 138, 33. Czeczinkarová 112, 69. Štěpánová 37, 84. Bajgerová 22, 85. Ungermanová (všechny ČR) 21.

Muži do 23 let: Pidcock (Brit.) 54:19, 2. Benoist (Fr.) -9, 3. Dorigoni (It.) -26, 4. Kopecký -43, 18. Jelínek -1:58, 26. Říman -2:51, 33. Mayer -3:29, 40. Vaníček (všichni ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Pidcock 240, 2. Iserbyt (Belg.) 200, 3. Benoist 190, ...15. Kopecký 73, 24. Jelínek 54, 39. Mayer 21, 40. Říman 18, 44. Vaníček 13.

Junioři: 1. Nys 44:04, 2. Meeussen (oba Belg.), 3. Canal (Šp.) oba -1, ...24. Ježek, 25. J. Ťoupalík oba -1:24, 30. Camrda -1:41, 36. Žvak (všichni ČR) -2:33.
Průběžné pořadí SP (po 6 ze 7 závodů): 1. Meeussen 220, 2. Nys 178, 3. Verburg (Niz.) 163, ...8. J. Ťoupalík 101, 9. Zatloukal 101, 16. Ježek 85, 38. Bittner 26, 41. Šulc 23, 57. Žvak (všichni ČR) 4.

LA QUINTA (USA) - Závěr turnaje CareerBuilder Challenge série PGA Tour

Přidat do mých lig

LAKE BUENA VISTA (USA) - Turnaj mistryň

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

INNSBRUCK (Rak.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo I (Friedrich, Grothkopp, Schüller, Margis) 1:14,17 (50,42+50,75), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,19 (50,55+50,81), 3. Německo II (Lochner, Bauer, Rademacher, Rasp) -0,44, ...5. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -0,68 (50,89+50,96).

Průběžné pořadí SP (po 5 závodech): 1. Friedrich 1085, 2. Lochner 1027, 3. Kibermanis 1014, ...6. Dvořák 816.

stolní tenisPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži:
Dvouhra:

Lin Kao-jüan - Wang Čchu-čchin (oba Čína) 4:0 (11, 10, 8, 9)
Čtyřhra:
Liang Ťing-kchun, Sü Sin - Fan Čen-tung, Lin Kao-jüan (všichni Čína) 3:2 (5, -9, 7, -5, 8)

Ženy:
Dvouhra:

Čchen Meng - Ču Jü-ling (obě Čína) 4:2 (-9, 7, -11, 11, 4, 5)
Čtyřhra:
Wang Man-jü, Ču Jü-ling - Čchen Meng, Sun Jing-ša (všechny Čína) 3:1 (-8, 7, 13, 2)

Smíšená čtyhřhra:
Sü Sin, Liou š’-wen (Čína) - Szudi, Pergelová (Maď.) 3:0 (3, 6, 5)

Najdete na iDNES.cz