Sportovní výsledky 27. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Livingston
Glasgow Rangers
0:3
konec
St. Mirren
Hibernian
1:3

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rizespor
Akhisar
3:1
konec
Konyaspor
Antalyaspor
2:0
konec
Sivasspor
Trabzonspor
1:1

EBEL liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Znojmo
5:0
konec
Salcburk
Villach
4:3 v prodl.
konec
Štýrský Hradec
Székesfehérvár
4:3 po sam. nájezdech
konec
Dornbirn
Vídeň
2:9
konec
Bolzano
Linec
4:3

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Langnau
5:1

Německá liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Kolín nad Rýnem
3:4 po sam. nájezdech
konec
Mannheim
Krefeld
4:2
konec
Bremerhaven
Eisbären Berlín
4:5
konec
Norimberk
Ingolstadt
1:2
konec
Schwenningen
Straubing
2:1 v prodl.
konec
Mnichov
Wolfsburg
3:1
konec
Düsseldorf
Augsburg
4:3

Australian Open - čtyřhra muži

Finále

Přidat do mých lig
konec
Mahut, Herbert (5-Fr.)
Kontinen, Peers (12-Fin./Austr.)
6:4, 7:6 (7:1)

Boston (USA) - Halový mítink IAAF World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži - 800 m: 1. Brazier (USA) 1:45,91, míle: 1. Kejelcha (Et.) 3:51,70, 3 000 m: 1. Gebrhiwet (Et.) 7:37,41, 60 m př.: 1. Eaton (USA) 7,64.

Ženy - 60 m: 1. Ahyeová (Trin.) 7,21, tyč: 1. Nageotteová (USA) 486, 2. Stefanidiová (Řec.) 471, koule: 1. Ewenová (USA) 19,28.

DORTMUND - halový mítink

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Kranz (Něm.) 6,61, ...4. Stromšík (ČR) 6,70, 400 m: 1. Junker (Něm.) 47,24, 2. Müller (ČR) 47,24.

Ženy - 60 m: 1. Philipová (Brit.) 7,12, 60 m př.: 1. Dutkiewiczová (Něm.) 7,91, tyč: 1. Moserová (Švýc.) 455, ...5. Švábíková (ČR) 430.

PAŘÍŽ (Fr.) - Halový mítink EA

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Cissé (Pobř. slon.) a Safo Antwi (Ghana) oba 6,60, 3. Volko (SR) 6,64, 60 m př.: 1. Ortega (Šp.) 7,63, trojskok: 1. Zango (Burkina Faso) 17,58, tyč: 1. Kendricks (USA) 584.

Ženy - 60 m: 1. Ombissaová-Dzangueová (Fr.) 7,24, 60 m př.: 1. Ivančevičová (Chorv.) 8,07.

ANTERSELVA (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - závod s hromadným startem (15 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 34:29,4 (0 tr. okruhů), 2. J. T. Bö (Nor.) -14,3 (2), 3. Peiffer (Něm.) -24,6 (0), 4. M. Fourcade -50,4 (1), 5. Guigonnat (oba Fr.) -51,8 (2), 6. Weger (Švýc.) -52,5 (2), 7. Garaničev (Rus.) -1:00,5 (2), 8. Birkeland (Nor.) -1:08,5 (2), 9. Jacquelin (Fr.) -1:14,4 (2), 10. Eder (Rak.) -1:18,8 (2), ...23. Krčmář -2:09,5 (2), 25. Moravec (oba ČR) -2:28,6 (2).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 836, 2. M. Fourcade 554, 3. Loginov (Rus.) 548, 4. Desthieux (Fr.) 504, 5. Eder 499, 6. Fillon Maillet 482, ...14. Krčmář 298, 19. Moravec 247, 51. Krupčík (ČR) 41. 

Ženy - závod s hromadným startem (12,5 km): 1. Dahlmeierová (Něm.) 35:32,8 (1 tr. okruh), 2. Davidová (ČR) -13,1 (1), 3. Hinzová (Něm.) -16,4 (1), 4. Öbergová (Švéd.) -17,1 (2), 5. Wiererová (It.) -32,2 (3), 6. Mäkäräinenová (Fin.) -33,3 (2), 7. Krjuková (Běl.) -34,2 (2), 8. Horchlerová (Něm.) -42,6 (0), 9. Brorssonová (Švéd.) -49,8 (2), 10. Olsbuová Röiselandová (Nor.) -50,1 (3).
Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů): 1. Wiererová 632, 2. Vittozziová (It.) 598, 3. Olsbuová Röiselandová 508, 4. Kuzminová 506, 5. P. Fialková (obě SR) 498, 6. Mäkäräinenová 443, ...24. Davidová 220, 41. Puskarčíková 101, 50. Vítková 69, 65. Charvátová 23, 81. Jislová (všechny ČR) 10.

OSRBLIE (Slovensko) - mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Dorostenci - vytrvalostní závod (12,5 km): 1. Hartweg (Švýc.) 35:37,1 (1 střelecká chyba), 2. Gerhardsen (Nor.) -25,3 (1), 3. Kocián -33,7 (1), ...17. Mikyska -2:38,0 (3), 40. Kánský -4:16,3 (3), 78. Zapletal (všichni ČR) -8:19,6 (8).

Dorostenky - vytrvalostní závod (10 km): 1. Slettemarková (Grón.) 31:49,3 (0), 2. Voborníková (ČR) -1:14,8 (1), 3. Nikkinenová (Fin.) -1:20,3 (2), 4. Jandová -1:30,8 (1), ...40. Macková -5:25,4 (4), 68. Masaříková (všechny ČR) -7:13,3 (6).

KITZBÜHEL (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Ferstl (Něm.) 1:13,07, 2. Clarey (Fr.) -0,08, 3. Paris (It.) -0,10, 4. Kriechmayr -0,15, 5. Mayer (oba Rak.) -0,18, 6. Kilde (Nor.) -0,19, 7. Roger -0,26, 8. Pinturault (oba Fr.) -0,41, 9. Sejersted (Nor.) a Innerhofer (It.) oba -0,46.

Průběžné pořadí super-G (po 5 z 8 závodů): 1. Kriechmayr 236, 2. Mayer 233, 3. Paris 230, 4. Kilde 227, 5. Svindal (Nor.) 219, 6. M. Caviezel (Švýc.) 208.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1116, 2. Kristoffersen (Nor.) 671, 3. Pinturault 652, 4. Paris 550, 5. Kriechmayr 515, 6. Feuz (Švýc.) 513, ...143. Zabystřan (ČR) 4.

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Venierová (Rak.) 1:37,46, 2. Goggiaová (It.) -0,25, 3. Weidleová (Něm.) -0,54, 4. Suterová (Švýc.) -0,81, 5. Štuhecová (Slovin.) -0,85, 6. Fanchiniová (It.) -0,99, 7. Schmidhoferová (Rak.) -1,03, 8. Merryweatherová (USA) -1,19, 9. Haaserová -1,31, 10. Siebenhoferová (obě Rak.) -1,37, ...34. Ledecká (ČR) -4,38.
Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová 364, 2. Siebenhoferová 346, 3. Štuhecová 343, 4. Venierová 295, 5. Weidleová 258, 6. Gisinová (Švýc.) 207, ...13. Ledecká 84.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1494, 2. Vlhová (SR) 898, 3. Holdenerová (Švýc.) 637, 4. Schmidhoferová 617, 5. Mowinckelová (Nor.) 529, 6. Rebensburgová (Něm.) 509, ...41. Ledecká 129, 102. Capová (ČR) 12.

SAPPORO (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kraft (Rak.) 248,2 (135+128,5), 2. Zajc (Slovin.) 238,4 (138,5+125), 3. R. Kobajaši (Jap.) 236,6 (124,5+129,5), 4. Žyla (Pol.) 236,1 (139,5+127) a Granerud (Nor.) 236,1 (131+129), 6. Stoch (Pol.) 232,3 (126,5+131,5), 7. Kasai (Jap.) 229,9 (131,5+127,5), 8. Leyhe (Něm.) 228,6 (133,5+127,5), 9. Johansson (Nor.) 227,5 (130,5+125), 10. Forfang (Nor.) 226,1 (125,5+128), ...14. Koudelka (ČR) 220,1 (129+123), 34. Polášek 92,2 (118), 47. Kožíšek (všichni ČR) 65,3 (101,5).
Průběžné pořadí SP (po 17 z 29 závodů): 1. R. Kobajaši 1233, 2. Kraft 781, 3. Stoch 744, 4. Žyla 677, 5. Kubacki (Pol.) 592, 6. Leyhe 566, ...12. Koudelka 402, 36. Polášek 43, 50. Hlava 15, 60. Kožíšek (všichni ČR) 6.

TRONDHEIM (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 26:15,0, 2. Geiger (Něm.) -1,2, 3. Graabak (Nor.) -2,5, 4. Rehrl (Rak.) -3,7, 5. A. Watabe (Jap.) -5,0, 6. Greiderer (Rak.) -13,9, 7. J. Watabe (Jap.) -16,9, 8. Björnstad (Nor.) -38,8, 9. Rydzek (Něm.) -39,2, 10. Klapfer (Rak.) -40,6, ...31. Pažout -6:32,2, Portyk a Vytrval (všichni ČR) neodstartovali do běžecké části.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1058, 2. Rydzek 701, 3. A. Watabe 694, 4. Rehrl 670, 5. Seidl (Rak.) 669, 6. Geiger 601, ...29. Portyk 86, 54. Vytrval 5.

MOSKVA (Rus.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom smíšených družstev: 1. Ulbingová, Karl (Rak.), 2. Sobolevová, Sobolev (Rus.), 3. Zoggová, Caviezel (Švýc.).

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Severská kombinace
Junioři:
1. Lamparter (Rak.) 28:16,8, 2. Schmid (Něm.) -12,2, 3. Skoglund (Nor.) -31,4, ...32. Zemek -3:31,0, 37. Šablatura -4:03,4, 48. Kohlberger -5:59,5, 50. Šimek (všichni ČR) -6:46,7.

Skoky na lyžích
Smíšená družstva: 1
. Rusko 984,4, 2. Norsko 979,6, 3. Německo 964,8, ...10. ČR (Ptáčková, Pešátová, Kellermann, Selcer) 399,5.

RAŠNOV (Rum.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Lundbyová (Nor.) 247,6 b. (93+96,5 m), 2. Vogtová 240,3 (94+94), 3. Seyfarthová (obě Něm.) 237,8 (95+90).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 24 závodů): 1. Lundbyová 788, 2. Althausová (Něm.) 747, 3. Seyfarthová 511.

TRENTINO (It.) - Marcialonga, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Eliassen (Nor./BN Bank) 2:45:54,9, 2. Nygaard (Nor./Ragde Eiendom) -30,7, 3. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) -45,4, ...23. P. Novák (ČR/Vltava Fund) -7:06,3, 24. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -7:11,1, 33. Šrail (ČR/eD system Bauer) -10:15,6, 38. Ročárek (ČR/Vltava Fund) -10:35,4.
Průběžné pořadí: 1. Eliassen 645 b., 2. Nygaard 579, 3. Gjerdalen 510, ...32. Pliska 155, 33. P. Novák 149, 35. Šrail 141, 37. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) 138, 42. Ročárek 125.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 3:11:17,9, 2. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) -1:19,7, 3. Slindová (Nor./Koteng) -2:31,5, 4. Smutná (ČR/eD system Bauer) -3:47,8, ...18. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -19:11,8, 23. Klementová (ČR/Vltava Fund) -32:11,6.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 700, 2. Slindová 585, 3. Smutná 565, ...14. Boudíková (ČR/Vltava Fund) 221, 16. Klementová 211, 27. Grohová 126.

ULRICEHAMN (Švéd.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži
Štafeta 4x7,5 km:
1. Rusko II (Bělov, Bessměrtnych, Spicov, Malcev) 1:17:53,2, 2. Rusko (Larkov, Bolšunov, Melničenko, Usťugov) -20,8, 3. Norsko (Holund, Tönseth, Röthe, Krüger) -35,8, 4. Finsko -56,4, 5. Švédsko -1:39,6, 6. Francie -1:41,0, ...14. ČR (Rypl, Fellner, Knop, Bešťák) -7:23,9. 

Ženy
Štafeta 4x5 km:
1. Norsko (H. Wengová, Johaugová, Jacobsenová, Östbergová) 57:06,3, 2. Švédsko (Settlinová, Anderssonová, Kallaová, Sundlingová) -37,4, 3. Finsko (Mononen, Pärmäkoskiová, Roponenová, Pippová) -41,2, 4. Rusko 1:09,1, 5. Norsko II -1:15,7, 6. USA -1:26,6, ...10. ČR (Razýmová, Hynčicová, P. Nováková, Schützová) -4:31,7.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
New Orleans Pelicans
San Antonio Spurs
114:126
konec
Memphis Grizzlies
Indiana Pacers
106:103
konec
Boston Celtics
Golden State Warriors
111:115
konec
Denver Nuggets
Philadelphia 76ers
126:110
konec
Portland Trail Blazers
Atlanta Hawks
120:111

Liga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Trutnov
75:86
konec
Teamstore Brno
Ostrava
66:85

MONAKO - Rallye Monte Carlo, úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 3:21:15,9, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -2,2, 3. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -2:15,2, 4. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -2:28,2, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -2:29,9, 6. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -5:36,2.
Průběžné pořadí MS: 1. Ogier 29 b., 2. Neuville 21, 3. Tänak 17, 4. Meeke 13, 5. Loeb 12, 6. Latvala 10.
Týmy: 1. Hyundai 30, 2. Citroën 25, 3. Toyota 25, 4. M-Sport Ford 14.

RUDNÍK - druhý závod mistrovství ČR v motoskijöringu

Přidat do mých lig

1. Mohaupt, lyžař Hotový (Orion Racing tým/Honda), 2. Fogl, Sabota (Sidemotokros Klášterec nad Orlicí/Yamaha), 3. Lux, Fiedler (KTM), 4. Mňuk, Langer (Mňuk Racing tým/Yamaha), 5. Dvořák, Buřval (SK DRAK Dalečín/Kawasaki), 6. Kylar, Majvald (ÚAMK-AMK Letohrad/Husqvarna).

Průběžné pořadí Orion-Shiva KTM Cupu: 1. Mohaupt, Hotový 45 bodů, 2. Mňuk, Langer 32, 3. Marek, Vondruška (Cermen/KTM) 27.

AUSTRÁLIE - Jednodenní závod Cadel Evans Great Ocean Road Race (WorldTour)

Přidat do mých lig

164 km: 1. Viviani (It./Deceuninck-Quick Step) 3:54:35, 2. Ewan (Austr./Lotto Soudal), 3. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 4. Gibbons (JAR/Dimension Data), 5. Debusschere (Belg./Kaťuša), 6. Rowe (Brit./Sky) všichni stejný čas.

HONG KONG - Závěrečné závody Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži
Madison:
1. Sexton, Stewart (N. Zél.) 33, 2. Welsford, O’Brien (Austr.) 29, 3. Thomas, Maitre (Fr.) 21.
Konečné pořadí SP: 1. Dánsko 2000, ...21. ČR 240.

Sprint - finále: Clarke - Brister (oba Austr.) 2:0, o 3. místo: Sü Čchao (Čína) - Caleyron (Fr.) 2:0, ...19. Wagner, 22. Bábek (oba ČR).
Konečné pořadí SP: 1. Glaetzer (Austr.) 1950, ...13. Pavel Kelemen 785, 35. Wagner 310, 58. Bábek 70, 69. Čechman 2, 75. Sojka (všichni ČR) 1.

Ženy
Omnium:
1. Wildová (Niz.) 137, 2. Berthonová (Fr.) 114, 3. Manlyová (Austr.) 112, ...23. Machačová (ČR) 8.
Konečné pořadí SP: 1. Wildová 1500, ...28. Machačová 420, 58. Kohoutková (ČR) 80.

Scratch: 1. Fidanzaová (It.), 2. Martinová-Wallaceová (Austr.), 3. D’Hooreová (Belg.), ...17. Kohoutková.
Konečné pořadí SP: 1. Fidanzaová 1000, ...9. Kohoutková 590.

Keirin: 1. Lee Wai Sze (Hong.), 2. Ohtaová (Jap.), 3. Lee Hoi Yan (Hong.), ...17. S. Kaňkovská (ČR).
Konečné pořadí SP: 1. Lee Wai Sze 1775, ...22. S. Kaňkovská 575.

HOOGERHEIDE (Niz.) - Závěrečný závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:01:30, 2. Toon Aerts -13, 3. Van Aert (oba Belg.) -32, 4. Van Kessel (Niz.) -2:29, 5. Vermeersch (Belg.) -2:38, 6. Nieuwenhuis (Niz.) -2:51, ...18. Boroš -4:50, 34. Paprstka (oba ČR) -7:18.
Konečné pořadí SP (po 9 závodech): 1. Toon Aerts 615, 2. Van Aert 613, 3. M. Van der Poel 480, 4. Van Kessel 445, 5. Hermans (Belg.) 438, 6. Van der Haar (Niz.) 436, ...14. Boroš 304, 39. Nesvadba 84, 43. A. Ťoupalík 77, 64. Paprstka 33, 66. Štybar 30, 86. Malík 8, 88. Škarnitzl (všichni ČR) 7. 

Ženy: 1. Brandová (Niz.) 43:18, 2. Comptonová (USA) -9, 3. Vosová (Niz.) -26, 4. Cantová (Belg.) -28, 5. Brammeierová (Brit.) -30, 6. Keoughová (USA) -33, ...11. Nash -1:22, 42. Havlíková -4:37, 50. Czeczinkarová -5:35, 54. Štěpánová -5:48, 64. Janů -9:27, 67. Bajgerová (všechny ČR) -10:16.
Konečné pořadí SP (po 9 závodech): 1. Vosová 559, 2. Cantová 418, 3. Worstová (Niz.) 400, 4. Keoughová 384, 5. Betsemaová (Niz.) 378, 6. Selsová (Belg.) 367, ...20. Nash 226, 31. Havlíková 147, 36. Czeczinkarová 113, 72. Štěpánová 37, 86. Bajgerová 22, 87. Ungermanová (ČR) 21.

Muži do 23 let: 1. Iserbyt (Belg.) 51:57, 2. Benoist (Fr.) -42, 3. Turner (Brit.) -44, ...14. Jelínek -2:22, 18. Kopecký -3:01, 33. Mayer -5:41, 46. Říman -1 kolo, Vaníček (všichni ČR) nedokončil.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Pidcock (Brit.) 240, 2. Iserbyt 225, 3. Benoist 195, ...16. Kopecký 78, 23. Jelínek 62, 40. Mayer 21, 41. Říman 18, 45. Vaníček 13.

Junioři: 1. W. Meeussen (Belg.) 41:46, 2. Canal (Šp.) -9, 3. Belmans (Belg.) -21, ...8. Zatloukal -1:00, 33. J. Ťoupalík -3:30, 38. Camrda -4:06, 46. Ježek (všichni ČR) -4:25.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech): 1. W. Meeussen 230, 2. Cortjens 182, 3. Nys (oba Belg.) 178, ...7. Zatloukal 119, 9. J. Ťoupalík 101, 18. Ježek 85, 38. Bittner 26, 41. Šulc 23, 60. Žvak (všichni ČR) 4.

DUBAJ (SAE) - Závěr turnaje Desert Classic série European Tour

Přidat do mých lig

1. DeChambeau (USA) 264 (66+66+68+64), 2. Wallace 271 (70+64+69+68), 3. Waring 272 (67+70+71+64), Poulter (všichni Angl.) 272 (67+71+70+64), García 272 (66+70+70+66), Quiros (oba Šp.) 272 (69+64+71+68).

ostatní sportyPřidat do mých lig

SVATÝ MOŘIC (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo I (Friedrich, Grothkopp, Schüller, Margis) 2:10,48 (1:05,46+1:05,02), 2. Německo II (Lochner, Bauer, Rademacher, Rasp) -0,51 (1:05,59+1:05,40), 3. Lotyšsko I (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,53 (1:05,82+1:05,19), ...ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) diskvalifikována.
Průběžné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Friedrich 1310, 2. Lochner 1237, 3. Kibermanis 1214, ...8. Dvořák 816.

WINTERBERG (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loch (Něm.) 1:44,250 (52,063+52,187), 2. Egger (Rak.) -0,100 (52,176+52,174), 3. Pavličenko (Rus.) -0,113 (52,112+52,251), ...32. Lejsek (ČR) 54,293.

Štafety: 1. Rusko (Ivanovová, Pavličenko, Južakov/Prochorov) 2:24,116, 2. Rakousko (Procková, Egger, Steu/Koller) -0,508, 3. Německo (Geisenbergerová, Loch, Eggert/Benecken) -0,531.

Najdete na iDNES.cz