Sportovní výsledky 13. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství světa žen do 18 let

Finále

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen do 18 let

O udržení

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen do 18 let

Utkání o bronz

Přidat do mých lig

Švýcarská liga

Přidat do mých lig

34. kolo

konec
Ambri-Piotta
Fribourg-Gottéron
2:5

35. kolo

konec
Curych
Davos
1:2 v prodl.

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Schwenningen
3:0
konec
Ingolstadt
Iserlohn
3:2
konec
Wolfsburg
Eisbären Berlín
4:2
konec
Norimberk
Krefeld
4:3
konec
Mannheim
Straubing
6:3
konec
Düsseldorf
Mnichov
2:5

EBEL liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Bolzano
2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
konec
Innsbruck
Štýrský Hradec
1:3
konec
Klagenfurt
Dornbirn
7:6 v prodl.
konec
Salcburk
Linec
6:1
konec
Székesfehérvár
Villach
3:1
konec
Záhřeb
Vídeň
0:13

Druhá liga

Skupina Jih - Východ, 20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orlová
DS České Budějovice
2:5 (0:1, 1:3, 1:1)

OBERHOF (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Štafety
Muži (4x7,5 km):
1. Rusko (Cvetkov, Garaničev, Malyško, Loginov) 1:20:54,3 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Desthieux, Fillon Maillet, M. Fourcade) -1:01,1 (1+8), 3. Rakousko (T. Eberhard, Eder, Landertinger, J. Eberhard) -2:18,6 (1+7), 4. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -2:36,0 (1+10), 5. Švédsko -2:42,7 (1+7), 6. Itálie -2:43,1 (0+14).
Ženy (4x6 km): 1. Rusko (Pavlovová, Vasilevová, Kuklinová, Jurlovová-Perchtová) 1:18:46,3 (0 trestných okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Horchlerová, Hildebrandová, Preussová, Herrmannová) -33,5 (2+10), 3. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -36,7 (1+6), 4. Norsko -50,6 (0+9), 5. Francie -1:08,4 (3+15), 6. Slovensko -2:45,0 (3+11).

ADELBODEN (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Hirscher (Rak.) 1:47,37 (54,29+53,08), 2. Noel (Fr.) -0,50 (54,49+53,38), 3. Kristoffersen (Nor.) -0,71 (54,24+53,84), 4. Pinturault (Fr.) -0,73 (54,42+53,68), 5. Zenhäusern (Švýc.) -0,97 (54,67+53,67), 6. Kolega (Chorv.) -1,97 (55,48+53,86), 7. Muffat-Jeandet (Fr.) -1,98 (54,66+54,69), 8. Yule (Švýc.) -2,05 (54,62+54,80), 9. Grange (Fr.) -2,20 (55,38+54,19), 10. Hadalin (Slovin.) -2,22 (55,28+54,31), ...Berndt (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 12 závodů): 1. Hirscher 436, 2. Yule 278, 3. Kristoffersen 269, 4. Schwarz (Rak.) 235, 5. Pinturault 203, 6. Noel 201.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 41 závodů): 1. Hirscher 976, 2. Kristoffersen 571, 3. Pinturault 494, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde 392, 6. Svindal (oba Nor.) 369.

DRÁŽĎANY (Něm.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint dvojic volně
Muži:
1. Valnes, Skar 22:38,72, 2. Golberg, Brandsdal (všichni Nor.) -0,75, 3. Malcev, Retivych (Rus.) -0,80, 4. Schaad, Hediger (Švýc.) -1,01, 5. Krasnov, Těrentěv (Rus.) -1,04, 6. Clugnet, Young (Brit.) -3,17, ...18. Seller, M. Novák (ČR) vyřazeni v semifinále.

Ženy: 1. Nilssonová, Dahlqvistová 24:02,45, 2. Ingemarsdotterová, Sundlingová (všechny Švéd.) -1,11, 3. Eideová, Fallaová (Nor.) -1,11, 4. Kernová, Caldwellová (USA) -1,11, 5. Van der Graaffová, Fähndrichová Nadine (Švýc.) -2,02, 6. Harsemová, Stensethová (Nor.) -14,20, ...8. Janatová, Hynčicová (ČR) -19,59.

SAPPORO (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 229,8 (128+133,5), 2. Althausová 210,5 (126,5+126), 3. Seyfarthová (obě Něm.) 206,5 (128,5+125,5).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 24 závodů): 1. Althausová (Něm.) 530, 2. Lundbyová 438, 3. Seyfarthová 356.

SVATÝ ANTON (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

super-G ženy - zrušeno kvůli přívalům sněhu

VAL DI FIEMME (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Geiger 26:34,0, 2. Rydzek (oba Něm.) -7,6, 3. A. Watabe (Jap.) -40,6, 4. Rehrl (Rak.) -47,4, 5. Frenzel (Něm.) -1:18,2, 6. Graabak (Nor.) -1:21,4, 7. Herola (Fin.) -1:24,2, 8. Schmid (Nor.) -1:33,0, 9. Weber -1:35,2, 10. Riessle (oba Něm.) -1:35,7, ...24. Portyk -3:00,4, 29. Vytrval -3:33,7, 37. Pažout (všichni ČR) -5:22,8.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 730, 2. Rydzek 581, 3. A. Watabe 462, 4. Seidl (Rak.) 423, 5. Geiger 408, 6. Graabak 387, ...26. Portyk 75, 51. Vytrval

VAL DI FIEMME (It.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kubacki (Pol.) 271,1 (129,5+131,5), 2. Kraft (Rak.) 257,2 (124,5+122,5), 3. Stoch (Pol.) 256,9 (120+128,5), 4. Johansson (Nor.) 252,6 (125+127,5), 5. Siegel 251,9 (127,5+124), 6. Eisenbichler (oba Něm.) 250,3 (121+133), 7. R. Kobajaši (Jap.) 249,2 (128+122,5), 8. Stjernen (Nor.) 247,6 (122+130,5), 9. Ammann (Švýc.) 242,9 (122+135), 10. Žyla (Pol.) 241,8 (119,5+127), ...14. Koudelka 239,6 (123+120), v 1. kole 32. Polášek 95,4 (114,5), 51. Kožíšek (všichni ČR) 82,7 (109).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1092, 2. Stoch 624, 3. Žyla 591, 4. Kubacki 532, 5. Kraft 481, 6. Leyhe (Něm.) 469, ...11. Koudelka 308, 35. Polášek 40, 46. Hlava (ČR) 15, 58. Kožíšek 3.

Liga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Svitavy
56:103 (18:25, 37:46, 39:79)

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Clippers
Detroit Pistons
104:109
konec
Miami Heat
Memphis Grizzlies
112:108
konec
Orlando Magic
Boston Celtics
105:103
konec
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
110:106
konec
Oklahoma City Thunder
San Antonio Spurs
122:112
konec
Phoenix Suns
Denver Nuggets
102:93
konec
Sacramento Kings
Charlotte Hornets
104:97
konec
Utah Jazz
Chicago Bulls
110:102

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
Trutnov
59:79 (13:28, 29:46, 47:61)
konec
Strakonice
Hradec Králové
38:94 (7:32, 22:57, 32:75)

PERU - Rallye Dakar

6. etapa

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) 3:39:21, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:17, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -6:56, ...7. Prokop, Tománek -19:22, 33. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -3:11:50.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 21:01:31, 2. Loeb -37:43, 3. Peterhansel, Castera (Fr./Mini) -41:14, ...7. Prokop -2:31:02, 21. Ouředníček -9:21:17.

SxS: 1. Contardo, Quintanilla (Peru/Can-Am) 4:12:08, ...19. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -2:45:16.
Průběžné pořadí: 1. Guell, Carreras (Šp./Can-Am) 26:08:53, ...20. Roučková -18:42:13.

Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) 3:50:47, 2. K. Benavides (Arg./Honda) -1:52, 3. Walkner (Rak./KTM) -4:21, ...16. Engel -41:49, 62. Vlček (oba ČR/KTM) -4:01:00, 78. Veselý -6:52:01, 86. Novotná -8:06:45, 94. J. Brabec (všichni ČR/Husqvarna) -9:54:59.
Průběžné pořadí: 1. P. Quintanilla 20:45:13, 2. R. Brabec (USA/Honda) -4:38, 3. Price (Austr./KTM) -5:17, ...20. Engel -3:28:28, 55. J. Brabec -11:52:06, 63. Vlček -13:23:12, 76. Veselý -18:01:53, 90. Novotná -26:35:48.

Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 5:14:40.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 26:12:10.

Kamiony: 1. De Roy (Niz./Iveco) 4:34:10, 2. Villagra (Arg./Iveco) -30, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -7:05, ...6. Šoltys -1:20:17, 7. Loprais (oba ČR/Tatra) -1:45:03.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 24:28:33, 2. Sotnikov -10:13, 3. De Roy -1:50:03, ...6. Loprais -4:30:18, 8. Šoltys -5:34:20.

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÖNIGSSEE (Něm.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na bobech a skeletonu

Přidat do mých lig

Muži:
Čtyřboby:
1. Německo I (Lochner, Rademacher, Rasp, F. Bauer) 1:37,74 (48,97+48,77), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,18 (49,01+48,91), 3. Německo II (Friedrich, Schüller, Grothkopp, C. Bauer) -0,22 (49,03+48,93), ...12. (10. v ME) ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,29 (49,61+49,42).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Friedrich 860, 2. Lochner 827, 3. Kibermanis 804, ...6. Dvořák 632.

SIGULDA (Lot.) - Závod SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

1. Pavličenko 1:36,074 (48,122+47,952), 2. Gorbacevič (oba Rus.) -0,188 (48,153+48,109), 3. Gleirscher (Rak.) -0,264 (48,262+48,076), ...34. Lejsek (ČR) - nepostoupil z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 473, 2. Kindl (Rak.) 440, 3. Loch (Něm.) 437, ...37. Lejsek 29.

Štafeta: 1. Lotyšsko (Aparjodeová, Aparjods, Gudramovičs/Kalininš) 2:13,213, 2. Rusko -0,156, 3. Německo -0,393.

Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Německo 355, 2. Rusko 300, 3. Lotyšsko 270, ...12. ČR 36.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

COLLALBO (It.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
1500 m:
1. Kramer 1:45,914, 2. Roest (oba Niz.) 1:46,406, 3. Pedersen (Nor.) 1:46,650, ...16. Druszkiewicz (ČR) 1:54,181.
10.000 m: 1. Roest 13:26,458, 2. Kramer 13:26,887, 3. De Vries (Niz.) 13:35,872.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Kramer 150,103, 2. Roest 150,199, 3. Pedersen 150,836, ...16. Druszkiewicz 118,124.

Sprint:
Ženy:
500 m (druhý závod):
1. Herzogová (Rak.) 37,629, 2. Fatkulinová 38,056, 3. Kačanovová (obě Rus.) 38,228.
1000 m (druhý závod): 1. Kačanovová 1:15,219, 2. Leerdamová (Niz.) 1:15,766, 3. Herzogová 1:15,891.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Herzogová 151,445, 2. Kačanovová 151,870, 3. Fatkulinová 152,430.

DORDRECHT (Nizozemsko) - Mistrovství Evropy na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Jelistratov (Rus.) 1:24,624, 2. Shaolin Liu (Maď.) 1:24,702, 3. Ajrapeťan (Rus.) 1:24,816, ...32. Sejpal (ČR).
3000 m: 1. Confortola (It.) 4:43,014, 2. Bykanov (Izr.) 4:44,701, 3. Shaoang Liu (Maď.) 4:46,026.
Konečné pořadí víceboje: 1. Shaolin Liu 84, 2. Shaoang Liu 71, 3. Jelistratov 55, ...29. Sejpal.
Štafeta na 5000 m: 1. Maďarsko 6:54,168, 2. Nizozemsko 6:54,249, 3. Rusko 6:59,609.

Ženy:
1000 m:
1. Prosvirnovová (Rus.) 1:29,045, 2. Huotová Marchandová (Fr.) 1:29,101, 3. Christieová (Brit.) 1:29,247, ...16. Došlá, 24. Kuncířová (obě ČR).
3000 m: 1. Schultingová (Niz.) 5:06,350, 2. Desmetová (Belg.) 5:07,438, 3. Christieová 5:07,904.
Konečné pořadí víceboje: 1. Schultingová 76, 2. Prosvirnovová 57, 3. Christieová 47, ...19. Kuncířová, 24. Došlá.
Štafeta na 3000 m: 1. Nizozemsko 4:09,396, 2. Rusko 4:10,446, 3. Maďarsko 4:14,412, ...7. ČR (Došlá, Kuncířová, Pfeiferová, Sejpalová).

Najdete na iDNES.cz