Štafety
Muži (4x7,5 km): 1. Rusko (Cvetkov, Garaničev, Malyško, Loginov) 1:20:54,3 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Desthieux, Fillon Maillet, M. Fourcade) -1:01,1 (1+8), 3. Rakousko (T. Eberhard, Eder, Landertinger, J. Eberhard) -2:18,6 (1+7), 4. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -2:36,0 (1+10), 5. Švédsko -2:42,7 (1+7), 6. Itálie -2:43,1 (0+14).
Ženy (4x6 km): 1. Rusko (Pavlovová, Vasilevová, Kuklinová, Jurlovová-Perchtová) 1:18:46,3 (0 trestných okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Horchlerová, Hildebrandová, Preussová, Herrmannová) -33,5 (2+10), 3. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -36,7 (1+6), 4. Norsko -50,6 (0+9), 5. Francie -1:08,4 (3+15), 6. Slovensko -2:45,0 (3+11).
biatlonPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - slalom: 1. Hirscher (Rak.) 1:47,37 (54,29+53,08), 2. Noel (Fr.) -0,50 (54,49+53,38), 3. Kristoffersen (Nor.) -0,71 (54,24+53,84), 4. Pinturault (Fr.) -0,73 (54,42+53,68), 5. Zenhäusern (Švýc.) -0,97 (54,67+53,67), 6. Kolega (Chorv.) -1,97 (55,48+53,86), 7. Muffat-Jeandet (Fr.) -1,98 (54,66+54,69), 8. Yule (Švýc.) -2,05 (54,62+54,80), 9. Grange (Fr.) -2,20 (55,38+54,19), 10. Hadalin (Slovin.) -2,22 (55,28+54,31), ...Berndt (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 12 závodů): 1. Hirscher 436, 2. Yule 278, 3. Kristoffersen 269, 4. Schwarz (Rak.) 235, 5. Pinturault 203, 6. Noel 201.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 41 závodů): 1. Hirscher 976, 2. Kristoffersen 571, 3. Pinturault 494, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde 392, 6. Svindal (oba Nor.) 369.
Sprint dvojic volně
Muži: 1. Valnes, Skar 22:38,72, 2. Golberg, Brandsdal (všichni Nor.) -0,75, 3. Malcev, Retivych (Rus.) -0,80, 4. Schaad, Hediger (Švýc.) -1,01, 5. Krasnov, Těrentěv (Rus.) -1,04, 6. Clugnet, Young (Brit.) -3,17, ...18. Seller, M. Novák (ČR) vyřazeni v semifinále.
Ženy: 1. Nilssonová, Dahlqvistová 24:02,45, 2. Ingemarsdotterová, Sundlingová (všechny Švéd.) -1,11, 3. Eideová, Fallaová (Nor.) -1,11, 4. Kernová, Caldwellová (USA) -1,11, 5. Van der Graaffová, Fähndrichová Nadine (Švýc.) -2,02, 6. Harsemová, Stensethová (Nor.) -14,20, ...8. Janatová, Hynčicová (ČR) -19,59.
1. Lundbyová (Nor.) 229,8 (128+133,5), 2. Althausová 210,5 (126,5+126), 3. Seyfarthová (obě Něm.) 206,5 (128,5+125,5).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 24 závodů): 1. Althausová (Něm.) 530, 2. Lundbyová 438, 3. Seyfarthová 356.
super-G ženy - zrušeno kvůli přívalům sněhu
1. Geiger 26:34,0, 2. Rydzek (oba Něm.) -7,6, 3. A. Watabe (Jap.) -40,6, 4. Rehrl (Rak.) -47,4, 5. Frenzel (Něm.) -1:18,2, 6. Graabak (Nor.) -1:21,4, 7. Herola (Fin.) -1:24,2, 8. Schmid (Nor.) -1:33,0, 9. Weber -1:35,2, 10. Riessle (oba Něm.) -1:35,7, ...24. Portyk -3:00,4, 29. Vytrval -3:33,7, 37. Pažout (všichni ČR) -5:22,8.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 730, 2. Rydzek 581, 3. A. Watabe 462, 4. Seidl (Rak.) 423, 5. Geiger 408, 6. Graabak 387, ...26. Portyk 75, 51. Vytrval
1. Kubacki (Pol.) 271,1 (129,5+131,5), 2. Kraft (Rak.) 257,2 (124,5+122,5), 3. Stoch (Pol.) 256,9 (120+128,5), 4. Johansson (Nor.) 252,6 (125+127,5), 5. Siegel 251,9 (127,5+124), 6. Eisenbichler (oba Něm.) 250,3 (121+133), 7. R. Kobajaši (Jap.) 249,2 (128+122,5), 8. Stjernen (Nor.) 247,6 (122+130,5), 9. Ammann (Švýc.) 242,9 (122+135), 10. Žyla (Pol.) 241,8 (119,5+127), ...14. Koudelka 239,6 (123+120), v 1. kole 32. Polášek 95,4 (114,5), 51. Kožíšek (všichni ČR) 82,7 (109).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1092, 2. Stoch 624, 3. Žyla 591, 4. Kubacki 532, 5. Kraft 481, 6. Leyhe (Něm.) 469, ...11. Koudelka 308, 35. Polášek 40, 46. Hlava (ČR) 15, 58. Kožíšek 3.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Automobily: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) 3:39:21, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -2:17, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -6:56, ...7. Prokop, Tománek -19:22, 33. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -3:11:50.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 21:01:31, 2. Loeb -37:43, 3. Peterhansel, Castera (Fr./Mini) -41:14, ...7. Prokop -2:31:02, 21. Ouředníček -9:21:17.
SxS: 1. Contardo, Quintanilla (Peru/Can-Am) 4:12:08, ...19. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -2:45:16.
Průběžné pořadí: 1. Guell, Carreras (Šp./Can-Am) 26:08:53, ...20. Roučková -18:42:13.
Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) 3:50:47, 2. K. Benavides (Arg./Honda) -1:52, 3. Walkner (Rak./KTM) -4:21, ...16. Engel -41:49, 62. Vlček (oba ČR/KTM) -4:01:00, 78. Veselý -6:52:01, 86. Novotná -8:06:45, 94. J. Brabec (všichni ČR/Husqvarna) -9:54:59.
Průběžné pořadí: 1. P. Quintanilla 20:45:13, 2. R. Brabec (USA/Honda) -4:38, 3. Price (Austr./KTM) -5:17, ...20. Engel -3:28:28, 55. J. Brabec -11:52:06, 63. Vlček -13:23:12, 76. Veselý -18:01:53, 90. Novotná -26:35:48.
Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 5:14:40.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 26:12:10.
Kamiony: 1. De Roy (Niz./Iveco) 4:34:10, 2. Villagra (Arg./Iveco) -30, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -7:05, ...6. Šoltys -1:20:17, 7. Loprais (oba ČR/Tatra) -1:45:03.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 24:28:33, 2. Sotnikov -10:13, 3. De Roy -1:50:03, ...6. Loprais -4:30:18, 8. Šoltys -5:34:20.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Čtyřboby: 1. Německo I (Lochner, Rademacher, Rasp, F. Bauer) 1:37,74 (48,97+48,77), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Miknis, Vilkaste, Strenga) -0,18 (49,01+48,91), 3. Německo II (Friedrich, Schüller, Grothkopp, C. Bauer) -0,22 (49,03+48,93), ...12. (10. v ME) ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,29 (49,61+49,42).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Friedrich 860, 2. Lochner 827, 3. Kibermanis 804, ...6. Dvořák 632.
1. Pavličenko 1:36,074 (48,122+47,952), 2. Gorbacevič (oba Rus.) -0,188 (48,153+48,109), 3. Gleirscher (Rak.) -0,264 (48,262+48,076), ...34. Lejsek (ČR) - nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 473, 2. Kindl (Rak.) 440, 3. Loch (Něm.) 437, ...37. Lejsek 29.
Štafeta: 1. Lotyšsko (Aparjodeová, Aparjods, Gudramovičs/Kalininš) 2:13,213, 2. Rusko -0,156, 3. Německo -0,393.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Německo 355, 2. Rusko 300, 3. Lotyšsko 270, ...12. ČR 36.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
1500 m: 1. Kramer 1:45,914, 2. Roest (oba Niz.) 1:46,406, 3. Pedersen (Nor.) 1:46,650, ...16. Druszkiewicz (ČR) 1:54,181.
10.000 m: 1. Roest 13:26,458, 2. Kramer 13:26,887, 3. De Vries (Niz.) 13:35,872.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Kramer 150,103, 2. Roest 150,199, 3. Pedersen 150,836, ...16. Druszkiewicz 118,124.
Sprint:
Ženy:
500 m (druhý závod): 1. Herzogová (Rak.) 37,629, 2. Fatkulinová 38,056, 3. Kačanovová (obě Rus.) 38,228.
1000 m (druhý závod): 1. Kačanovová 1:15,219, 2. Leerdamová (Niz.) 1:15,766, 3. Herzogová 1:15,891.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Herzogová 151,445, 2. Kačanovová 151,870, 3. Fatkulinová 152,430.
Muži:
1000 m: 1. Jelistratov (Rus.) 1:24,624, 2. Shaolin Liu (Maď.) 1:24,702, 3. Ajrapeťan (Rus.) 1:24,816, ...32. Sejpal (ČR).
3000 m: 1. Confortola (It.) 4:43,014, 2. Bykanov (Izr.) 4:44,701, 3. Shaoang Liu (Maď.) 4:46,026.
Konečné pořadí víceboje: 1. Shaolin Liu 84, 2. Shaoang Liu 71, 3. Jelistratov 55, ...29. Sejpal.
Štafeta na 5000 m: 1. Maďarsko 6:54,168, 2. Nizozemsko 6:54,249, 3. Rusko 6:59,609.
Ženy:
1000 m: 1. Prosvirnovová (Rus.) 1:29,045, 2. Huotová Marchandová (Fr.) 1:29,101, 3. Christieová (Brit.) 1:29,247, ...16. Došlá, 24. Kuncířová (obě ČR).
3000 m: 1. Schultingová (Niz.) 5:06,350, 2. Desmetová (Belg.) 5:07,438, 3. Christieová 5:07,904.
Konečné pořadí víceboje: 1. Schultingová 76, 2. Prosvirnovová 57, 3. Christieová 47, ...19. Kuncířová, 24. Došlá.
Štafeta na 3000 m: 1. Nizozemsko 4:09,396, 2. Rusko 4:10,446, 3. Maďarsko 4:14,412, ...7. ČR (Došlá, Kuncířová, Pfeiferová, Sejpalová).