Paire (5-Fr.) - Monteiro (Braz.) 7:6 (7:5), 6:3
Bolelli (It.) - Istomin (Uzb.) 6:4, 6:4
Karlovič (Chorv.) - Auger-Aliassime (Kan.) 6:4, 7:5
Ivaška (Běl.) - Hurkacz (Pol.) 6:7 (9:11), 6:2, 6:3
Djere (Srb.) - Kadhe (Indie) 7:5, 7:6 (8:6)
Ramanathan (Indie) - Granollers (Šp.) 4:6, 6:4, 6:3
tenisPřidat do mých lig
Görgesová (2-Něm.) - Larssonová (Švéd.) 6:0, 6:4
Sie Šu-wej (3-Tchaj-wan) - Hercogová (Slovin.) 6:2, 6:3
Keninová (USA) - Martičová (4-Chorv.) 7:5, 2:6, 6:2
Flipkensová (7-Belg.) - Vickeryová (USA) 6:2, 6:2
Schoofsová (Niz.) - Van Uytvancková (8-Belg.) 3:4 skreč
Barthelová (Něm.) - Solerová (Šp.) 6:2, 7:6 (7:1)
Anisimovová (USA) - Čepelová (SR) 6:2, 3:0 skreč.
V. Williamsová (6-USA) - Azarenková (Běl.) 6:3, 1:6, 6:3
Andreescuová (Kan.) - Babosová (Maď.) 6:4, 7:6 (8:6)
Niculescuová (Rum.) - Ostapenková (4-Lot.) 6:0, 6:2
2. kolo:
Cirsteaová (Rum.) - Parmentierová (Fr.) 6:2, 6:2
Riskeová (USA) - Rodinová (Rus.) 4:6, 6:2, 6:3
Zvonarevová (Rus.) - Jorovičová (Srb.) 7:5, 4:6, 6:4
Kuděrmětovová (Rus.) - Pavljučenkovová (8-Rus.) 6:2, 1:6, 6:2
Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Kyrgios (8-Austr.) - R. Harrison (USA) 7:6 (7:5), 5:7, 7:6 (7:5)
Chardy (Fr.) - Struff (Něm.) 4:6, 6:3, 6:4
Kudla - Fritz (oba USA) 7:6 (7:5), 6:7 (2:7), 6:4
A. Murray (Brit.) - Duckworth (Austr.) 6:3, 6:4
Tsonga (Fr.) - Kokkinakis (Austr.) 7:6 (8:6), 6:4
De Minaur (7-Austr.) - Popyrin (Austr.) 6:2, 6:2
Thompson - Bolt (oba Austr.) 6:3, 6:0
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Kvitová (4-ČR) - Collinsová (USA) 6:7 (6:8), 7:6 (8:6), 6:3
Tomljanovicová (Austr.) - Siniaková (ČR) 1:6, 6:3, 6:0
Sevastovová (8-Lot.) - Gavrilovová (Austr.) 6:3, 6:3
Sasnovičová (Běl.) - Potapovová (Rus.) 6:4, 7:5
Kontaová (Brit.) - Stephensová (USA) 6:4, 6:3
2. kolo:
Ósakaová (2-Jap.) - Aiavaová (Austr.) 6:3, 6:2
Curenková (Ukr.) - Birrellová (Austr.) 6:4, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Buzarnescuová, N. Kičenoková (Rum./Ukr.) 6:4, 6:0.
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.) - Mertensová, Stosurová (Belg./Austr.) 6:4, 6:2
Dvouhra - 1. kolo:
Wawrinka (Švýc.) - Chačanov (3-Rus.) 7:6 (9:7), 6:4
Cecchinato (4-It.) - Stachovskij (Ukr.) 6:4, 6:2
Berankis (Lit.) - Goffin (6-Belg.) 3:6, 6:4, 7:6 (7:4)
García-López (Šp.) - Zajíd (Kat.) 6:1, 6:3
Lajovič (Srb.) - Mannarino (Fr.) 6:3, 7:6 (7:5)
Pella (Arg.) - Ilkel (Tur.) 7:6 (7:1), 6:3
Fucsovics (Maď.) - Copil (Rum.) 6:3, 6:2
Djokovič (1-Srb.) - Džumhur (Bosna) 6:1, 6:2
Herbert (Fr.) - Thiem (2-Rak.) 6:3, 7:5
Skupina B:
Švýcarsko - USA 2:1
Federer - Tiafoe 6:4, 6:1
Bencicová - S. Williamsová 6:4, 4:6, 3:6
Bencicová, Federer - S. Williamsová, Tiafoe 4:2, 4:3 (5:3)
lyžováníPřidat do mých lig
1. R. Kobajaši (Jap.) 266,6 b. (136,5+133 m), 2. Eisenbichler (Něm.) 264,7 (138+135), 3. Kubacki (Pol.) 256,2 (133,5+133), 4. Koudelka (ČR) 253,8 (133+134,5), 5. D. Kobajaši (Jap.) 249,4 (131+131,5), 6. Stoch (Pol.) 249,2 (129+134), 7. Leyhe (Něm.) 249,0 (128+135), 8. Zajc (Slovin.) 248,7 (132+132,5), 9. Granerud 245,4 (127+132), 10. Stjernen (oba Nor.) 245,3 (129,5+134).
Průběžné pořadí Turné (po 2 ze 4 závodů): 1. R. Kobajaši 548,9, 2. Eisenbichler 546,6, 3. Kubacki 526,0, 4. Stjernen 523,5,5. Koudelka 518,2, 6. Stoch 516,8, ...37. Polášek 210,8, 53. Hlava (oba ČR) 93,6.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 756, 2. Žyla (Pol.) 509, 3. Stoch 437, 4. Geiger (Něm.) 361, 5. Forfang (Nor.) 336, 6. Leyhe 311, ...14. Koudelka 181, 31. Polášek 40, 43. Hlava 15, 57. Kožíšek (ČR) 2.
Muži: 1. Schwarz (Rak.), 2. Ryding (Brit.), 3. Zenhäusern (Švýc.), 4. Myhrer, 5. Hargin (oba Švéd.), 6. Hirscher, 7. Matt (oba Rak.), 8. Yule (Švýc.).
Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 12 závodů): 1. Hirscher 236 b., 2. Schwarz 235, 3. Yule 217, 4. Matt 181, 5. Kristoffersen (Nor.) 164, 6. Ryding 160.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 41 závodů): 1. Hirscher 656, 2. Franz (Rak.) 408, 3. Kilde (Nor.) 392, 4. Kristoffersen 376, 5. Svindal (Nor.) 369, 6. Paris (It.) 366.
Ženy: 1. Vlhová (SR), 2. Shiffrinová (USA), 3. Holdenerová (Švýc.), 4. Larssonová (Švéd.), 5. Mielzynská (Kan.), 6. Curtoniová (It.), 7. Geigerová (Něm.), 8. Hansdotterová (Švéd.).
Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 580, 2. Vlhová 500, 3. Holdenerová 315, 4. Liensbergerová (Rak.) 225, 5. Larssonová 216, 6. Hansdotterová 203, ...43. Capová (ČR) 12.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 38 závodů): 1. Shiffrinová 1114, 2. Vlhová 668, 3. Holdenerová 454, 4. Mowinckelová (Nor.) 418, 5. Rebensburgová (Něm.) 366, 6. Schmidhoferová (Rak.) 359, ... ...45. Ledecká (ČR) 68, 87. Capová 12.
Sprint na 1,4 km volnou technikou
Muži: 1. Klaebo (Nor.) 3:03,78, 2. Pellegrino (It.) -2,35, 3. Usťugov (Rus.) -3,07, 4. Jouve (Fr.) -3,08, 5. Iversen -3,61, 6. Skar (oba Nor.) -43,00, ...v kvalifikaci 78. Fellner, 82. Knop (oba ČR).
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 3 ze 7 etap): 1. Klaebo 34:44,1, 2. Usťugov -12,0, 3. Bolšunov (Rus.) -25,1, 4. Iversen -45,6, 5. Skar -58,5, 6. Jouve -1:12,9, ...62. Knop -3:45,6, 68. Fellner -3:58,4.
Průběžné pořadí SP (po 12 z 32 závodů): 1. Bolšunov 476, 2. Iversen 416, 3. Klaebo 402, 4. Halfvarsson (Švéd.) 348, 5. Tönseth 345, 6. Röthe (oba Nor.) 344, ...86. Novák 7, 88. Pechoušek (oba ČR) 6.
Ženy: 1. Nilssonová (Švéd.) 3:31,91, 2. Caldwellová, 3. Digginsová (obě USA) obě -2,27, 4. Östbergová -3,54, 5. Fallaová -4,58, 6. L. Wengová (všechny Nor.) -20,73, ...v kvalifikaci 40. Schützová, 52. Razýmová (obě ČR).
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 3 ze 7 etap): 1. Digginsová 28:25,6, 2. Östbergová -1,1, 3. Něprjajevová -15,1, 4. Bělorukovová (obě Rus.) -31,8, 5. Ingemarsdotterová (Švéd.) -51,9, 6. Nilssonová -52,0, ...37. Schützová -3:08,5, 44. Razýmová -3:28,2.
Průběžné pořadí SP (po 12 z 32 závodů): 1. Johaugová (Nor.) 600, 2. Östbergová 552, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 483, 4. Nilssonová 440, 5. Anderssonová (Švéd.) 409, 6. Něprjajevová 397, ...74. Beranová 5, 77. Janatová (obě ČR) 2.