Sportovní výsledky 4. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství světa do 20 let

O 9. - 10. místo

Přidat do mých lig

EBEL liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Székesfehérvár
Znojmo
4:6 (3:4, 1:1, 0:1)
konec
Innsbruck
Bolzano
3:2 v prodl.
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
2:4
konec
Linec
Vídeň
2:3 v prodl.
konec
Salcburk
Dornbirn
1:2
konec
Záhřeb
Villach
2:8

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Ässät Pori
5:1
konec
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
4:2
konec
Ilves Tampere
Kouvola
3:4 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
SaiPa Lappeenranta
3:1

Německá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Ingolstadt
– : –
konec
Düsseldorf
Mannheim
– : –
konec
Eisbären Berlín
Straubing
– : –
konec
Wolfsburg
Krefeld
– : –
konec
Mnichov
Schwenningen
– : –
konec
Norimberk
Augsburg
– : –
konec
Kolín nad Rýnem
Iserlohn
– : –

Švýcarská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Biel
– : –
konec
Fribourg-Gottéron
Lausanne
– : –
konec
Rapperswil
Bern
– : –
konec
Lugano
Ambri-Piotta
– : –
konec
Langnau
Zug
– : –

ATP Dauhá

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bautista (7-Šp.)
Djokovič (1-Srb.)
3:6, 7:6 (8:6), 6:4

Čtyřhra - finále:
Goffin, Herbert (Belg./Fr.) - Haase, Middelkoop (Niz.) 5:7, 6:4, 10:4.

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj žen

Dvouhra, čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Görgesová (2-Něm.)
Bouchardová (Kan.)
3:6, 6:3, 7:6 (8:6)
konec
Andreescuová (Kan.)
V. Williamsová (6-USA)
6:7 (1:7), 6:1, 6:3
konec
Kužmová (SR)
Anisimovová (USA)
6:3, 2:6, 6:4
konec
Sie Šu-wej (3-Tchaj-wan)
Sorribesová (Šp.)
6:3, 6:2

BRISBANE (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, čtvrtfinále

konec
Medveděv (4-Rus.)
Raonic (5-Kan.)
6:7 (2:7), 6:3, 6:4
konec
Tsonga (Fr.)
De Minaur (7-Austr.)
6:4, 7:6 (7:2).

Ženy - čtyřhra, čtvrtfinále

konec
Melicharová, Peschkeová (3-USA/ČR)
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
6:2, 7:5

Ženy - dvouhra, čtvrtfinále

konec
Karolína Plíšková (5-ČR)
Tomljanovicová (Austr.)
6:1, 1:6, 6:1
konec
Vekičová (Chorv.)
Sasnovičová (Běl.)
6:2, 6:0

PERTH (Austr.) - Hopmanův pohár

Přidat do mých lig

Skupina A: Austrálie - Německo 1:2

konec
Bartyová
Kerberová
4:6, 4:6
konec
Ebden
A. Zverev
4:6, 3:6
konec
Bartyová, Ebden
Kerberová, A. Zverev
4:0, 4:3 (5:1)

Skupina A: Španělsko - Francie 2:1

konec
Muguruzaová
Cornetová
6:1, 6:3
konec
Ferrer
Pouille
6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2)
konec
Osuigweová, Ferrer
Cornetová, Pouille
2:4, 2:4

PUNÉ (Indie) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - semifinále:
Anderson (1-JAR) - Simon (3-Fr.) 6:3, 7:6 (7:3)
Karlovič (Chorv.) - Darcis (Belg.) 7:6 (7:3), 4:6, 6:3

ŠEN-ČEN (Čína) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra, čtvrtfinále

konec
Sabalenková (1-Běl.)
Šarapovová (5-Rus.)
6:1, 4:2 skreč
konec
Riskeová (USA)
Cirsteaová (Rum.)
7:5, 6:1
konec
Zvonarevová
Kuděrmetovová (Rus.)
4:6, 7:5, 6:3
konec
Wang Ja-fan (Čína)
Niculescuová (Rum.)
2:6, 7:6 (7:4), 6:1

Čtyřhra, semifinále

konec
Tuan Jing-jing, Voráčová (Čína/ČR)
Hibinová, Kalininová (Jap./Ukr.)
2:6, 6:1, 10:3

INNSBRUCK (Rak.) - Závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 267,0 b. (136,5+131 m), 2. Kraft (Rak.) 254,2 (129,5+130,5), 3. Stjernen (Nor.) 242,7 (131+126), 4. Leyhe (Něm.) 239,1 (129+127,5), 5. Stoch (Pol.) 234,1 (126,5+131), 6. Sato (Jap.) 231,4 (129+123,5), 7. Peier (Švýc.) 230,6 (127+124) 8. Freitag (Něm.) 230,0 (128+124), 9. Koudelka (ČR) 228,4 (123+125), 10. Zajc (Slovin.) 226,6 (130+119,5), ...38. Kožíšek 96,2 (118), 44. Polášek (oba ČR) 90,3 (113,5).

Průběžné pořadí Turné (po 3 ze 4 závodů): 1. R. Kobajaši 815,9, 2. Eisenbichler (Něm.) 770,4, 3. Stjernen 766,2, 4. Stoch 750,9, 5. Leyhe 748,1, 6. Koudelka 745,6, ...37. Polášek 301,1, 58. Kožíšek 96,2, 60. Hlava (ČR) 93,6.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 856, 2. Žyla (Pol.) 509, 3. Stoch 482, 4. Geiger (Něm.) 368, 5. Leyhe 361, 6. Forfang (Nor.) 346, ...13. Koudelka 210, 33. Polášek 40, 44. Hlava 15, 57. Kožíšek 2.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Evropský Pohár OPA v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint na 1340 m klasicky:
Muži:
1. Chauvin (Fr.) 3:30,20, 2. Panisi (It.) -0,68, 3. Novák -1,25, ...8. Šeller, 13. Rypl (všichni ČR).
Muži do 20 let: 1. Chappaz (Fr.) 3:34,07, 2. Černý (ČR) -0,46, 3. Knopf (Něm.) -3,25.
Ženy: 1. Fräbelová (Něm.) 3:37,86, 2. Wieserová -0,80, 3. Steinerová (obě Švýc.) -1,26, ...7. Hynčicová, 13. Janatová, 20. Staňková (všechny ČR).
Ženy do 20 let: 1. Lohmannová (Něm.) 3:45,02, 2. Holíková (ČR) -0,50, 3. Kammlerová (Něm.) -0,54, ...9. A. Nováková, 13. Antošová, 17. Votočková (všechny ČR

Liga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Hradec Králové
100:71 (29:20, 58:37, 81:55)

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
San Antonio Spurs
Toronto Raptors
125:107
konec
Sacramento Kings
Denver Nuggets
113:117
konec
Golden State Warriors
Houston Rockets
134:135 po prodl.

Český pohár žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teamstore Brno
Strakonice
– : –

Euroliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Baskonia Vitoria
96:87
konec
Žalgiris Kaunas
CSKA Moskva
79:84
konec
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Atény
79:65
konec
FC Barcelona
Darüssafaka Istanbul
97:65

HAAG (Niz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
Skupina H:

Perušič, Schweiner (9-ČR) - Kissling, Zandbergen (24-Švýc.) 2:0 (17, 15)

HANNOVER (Něm.) - Přípravné utkání mužských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Německo
ČR
32:24 (17:13)

První liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Plzeň
– : –
konec
Mělník
Teplice
– : –
konec
Liberec
Sparta Praha
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

ALTENBERG (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz