Sportovní výsledky 18. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Hämeenlinna
3:1
konec
Kouvola
Sport Vaasa
5:2
konec
Pelicans Lahti
TPS Turku
3:0
konec
SaiPa Lappeenranta
Tappara Tampere
4:7

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Ingolstadt
6:5 v prodl.
konec
Eisbären Berlín
Mannheim
0:7
konec
Iserlohn
Krefeld
5:2
konec
Mnichov
Augsburg
4:1
konec
Norimberk
Wolfsburg
0:7
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
2:3

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Lausanne
3:0
konec
Davos
Rapperswil
4:2
konec
Langnau
Curych
1:0
konec
Lugano
Fribourg-Gottéron
3:2
konec
Zug
Biel
4:1

EBEL liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Székesfehérvár
1:3
konec
Linec
Innsbruck
4:2
konec
Štýrský Hradec
Salcburk
5:4
konec
Vídeň
Villach
5:2
konec
Bolzano
Záhřeb
11:0

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Djurgaarden
1:2

Australian Open - muži

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (2-Šp.)
De Minaur (27-Austr.)
6:1, 6:2, 6:4
konec
Federer (3-Švýc.)
Fritz (USA)
6:2, 7:5, 6:2
konec
Tsitsipas (14-Řec.)
Basilašvili (19-Gruz.)
6:3, 3:6, 7:6 (9:7), 6:4
konec
Bautista (22-Šp.)
Chačanov (10-Rus.)
6:4, 7:5, 6:4
konec
Dimitrov (20-Bulh.)
Fabbiano (It.)
7:6 (7:5), 6:4, 6:4
konec
Tiafoe (USA)
Seppi (It.)
6:7 (3:7), 6:3, 4:6, 6:4, 6:3
konec
Nadal (2-Šp.)
De Minaur (27-Austr.)
6:1, 6:2, 6:4
konec
Bautista (22-Šp.)
Chačanov (10-Rus.)
6:4, 7:5, 6:4
konec
Čilič (6-Chorv.)
Verdasco (26-Šp.)
4:6, 3:6, 6:1, 7:6 (10:8), 6:3

Australian Open - čtyřhra žen

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Adamczaková, Mooreová (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Peschkeová, Melicharová (4-ČR/USA)
N. Kičenoková, Ja-fan Wang (Ukr./Čína)
6:4, 6:3
konec
Baraová, Niculescuová (Rum.)
Hradecká, Makarovová (6-ČR/Rus.)
6:4, 7:6 (10:8)

Australian Open - ženy

Přidat do mých lig
konec
Šarapovová (30-Rus.)
Wozniacká (3-Dán.)
6:4, 4:6, 6:3
konec
Stephensová (5-USA)
Martičová (31-Chorv.)
7:6 (8:6), 7:6 (7:5)
konec
Anisimová (USA)
Sabalenková (11-Běl.)
6:3, 6:2
konec
Bartyová (15-Austr.)
Sakkariová (Řec.)
7:5, 6:1
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Sasnovičová (Běl.)
6:0, 6:3
konec
Collinsová (USA)
Garciaová (19-Fr.)
6:3, 6:2
konec
Kerberová (2-Něm.)
Birrellová (Austr.)
6:1, 6:0.

RUHPOLDING (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, T. Bö, J. T. Bö) 1:09:53,3 (0 tr. okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Rees, Kühn, Peiffer, Doll) -13,5 (0+6), 3. Francie (Jacquelin, M. Fourcade, Fillon Maillet, Desthieux) -26,2 (0+9), 4. Rakousko -26,8 (0+11), 5. Rusko -1:04,8 (1+9), 6. Švédsko -1:20,8 (0+7), ...8. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -1:46,5 (0+8).

WENGEN (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - kombinace: 1. Schwarz (Rak.) 2:36,92 (48,77+1:48,15), 2. Muffat-Jeandet -0,22 (49,64+1:47,50), 3. Pinturault (oba Fr.) -1,12 (48,97+1:49,07), 4. Caviezel (Švýc.) -1,23 (50,37+1:47,78), 5. Baumann (Rak.) -1,56 (51,49+1:46,99), 6. Trichišev (Rus.) -1,83 (50,28+1:48,47), 7. Jansrud (Nor.) -1,87 (51,36+1:47,43), 8. Tonetti (It.) -1,96 (50,59+1:48,29), 9. Kriechmayr (Rak.) -2,31 (52,90+1:46,33), 10. Innerhofer (It.) -2,39 (51,68+1:47,63), ...27. Zabystřan -4,85 (51,35+1:50,42), 34. Berndt (oba ČR) -13,45 (52,95+1:50,49).

Průběžné pořadí SP (po 20 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 976, 2. Kristoffersen (Nor.) 571, 3. Pinturault 554, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde (Nor.) 392, 6. Schwarz 384, ...132. Zabystřan 4.

CORTINA D´AMPEZZO (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd žen:
1. Siebenhoferová (Rak.) 1:15,44, 2. Štuhecová (Slovin.) -0,40, 3. Venierová (Rak.) -0,46, 4. Suterová (Švýc.) -0,47, 5. Miradoliová (Fr.) -0,54, 6. Marsagliaová (It.) -0,74, 7. Tipplerová (Rak.) -0,75, 8. Weidleová (Něm.) -0,76, 9. Rossová (USA) a Hütterová (Rak.) obě -0,79, ...17. Ledecká (ČR) -1,22.

Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová (Rak.) 248, 2. Štuhecová 238, 3. Siebenhoferová 220, 4. Venierová 175, 5. M. Gisinová (Švýc.) 171, 6. Weidleová (Něm.) 148, ...23. Ledecká 52.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1394, 2. Vlhová (SR) 898, 3. Holdenerová (Švýc.) 593, 4. Rebensburgová 435, 5. Mowinckelová (Nor.) 428, 6. Hansdotterová (Švéd.) 407, ...52. Ledecká 82, 98. Capová (ČR) 12.

CHAUX-NEUVE (Fr.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Rehrl (Rak.) 11:16,7, 2. Björnstad (Nor.) -9,4, 3. Riessle (Něm.) -9,4, 4. A. Watabe (Jap.) -9,9, 5. Seidl (Rak.) -12,7, 6. J. Watabe (Jap.) -24,1, 7. J. M. Riiber (Nor.) -41,2, 8. Fritz (Rak.) -43,8, 9. Rydzek -44,0, 10. Weber (oba Něm.) -44,4, ...35. Portyk -1:44,3, 39. Pažout -2:03,0, 45. Dvořák -2:32,4, 51. Vytrval (všichni ČR) -3:13,7.

Průběžné pořadí SP (po 11 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 748, 2. Rydzek 596, 3. A. Watabe 487, 4. Seidl 446, 5. Rehrl 418, 6. Geiger (Něm.) 416, ...27. Portyk 75, 52. Vytrval 5.

ZAKOPANÉ (Pol.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

LAAX (Švýc.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

Slopestyle:
Muži:
1. Corning (USA) 89,10, 2. Sandbech (Nor.) 87,35, 3. Thönen (Švýc.) 80,55.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Corning 1800, 2. Ocuka (Jap.) 1500, 3. Mattsson (Švéd.) 1220.

Ženy: 1. Norendalová (Nor.) 78,35, 2. Petrigová 67,60, 3. Candrianová (obě Švýc.) 65,40, ...v semifinále 19. Pančochová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Onicukaová 2000, 2. Iwabučiová (obě Jap.) 1700, 3. Norendalová 1600, ...6. Pančochová 860.

ZAO (Čína) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Iraschková-Stolzová (Rak.) 205,2 b. (93,5 a 92,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 203,5 (92+94), 3. Althausová (Něm.) 203,2 (89+94,5).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 24 závodů): 1. Althausová 590, 2. Lundbyová (Nor.) 488, 3. Iraschková-Stolzová 414.

konec
Charlotte Hornets
Sacramento Kings
114:95
konec
Indiana Pacers
Philadelphia 76ers
96:120
konec
Toronto Raptors
Phoenix Suns
111:109
konec
Denver Nuggets
Chicago Bulls
135:105
konec
Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers
128:138 po prodl.

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Darüssafaka Istanbul
82:68
konec
Budučnost Podgorica
Real Madrid
73:60
konec
Žalgiris Kaunas
Panathinaikos Atény
82:69
konec
Baskonia Vitoria
Olimpia Milán
80:75

Interliga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prešov
Most
21:31 (11:17)

AUSTRÁLIE - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) 3:03:27, 2. Bevin (N. Zél./CCC), 3. L. L. Sánchez (Šp./Astana), 4. Guerreiro (Portug./Kaťuša), 5. Fernandez (Šp./Movistar), 6. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bevin 13:23:30, 2. Impey -7, 3. L. L. Sánchez -11, 4. Hamilton (Austr./Sunweb), 5. Gibbons (JAR/Dimension Data), 6. Polanc (Slovin./SAE Team Emirates) všichni -21.

CAMBRIDGE (N. Zéland) - Závody Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Týmový sprint - finále:
Nový Zéland 43,121 - Austrálie 43,734, o 3. místo: Francie 43,328 - Čína 43,802, 5. ČR (Pavel Kelemen, Bábek, Wagner) vyřazena v 1. kole.
Stíhací závod družstev - finále: Nový Zéland 3:50,159 - Kanada 3:53,156, o 3. místo: Švýcarsko 3:55,204 - USA 4:00,320.

Ženy:
Týmový sprint - finále:
Čína 33,460 - Francie 33,624, o 3. místo: Polsko 33,710 - Nový Zéland 33,798.
Stíhací závod družstev - finále: Nový Zéland I 4:16,028 - Kanada 4:17,270, o 3. místo: Itálie 4:18,069 - Nový Zéland II 4:31,012.

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Helas Brno
Plzeň
1:9
konec
Mělník
Ostrava
9:1
konec
Uherské Hradiště
Česká Lípa
3:6
konec
Sparta Praha
Teplice
7:1

ostatní sportyPřidat do mých lig

IGLS (Rak.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 1:46,17 (53,02+53,15), 2. Jungk (Něm.) 1:46,46 (53,24+53,22), 3. Treťjakov (Rus.) 1:46,54 (53,50+53,04).

Ženy: 1. Flocková (Rak.) 1:48,64 (54,34+54,30), 2. Nikitinová (Rus.) -0,43 (54,43+54,64), 3. Löllingová (Něm.) -0,45 (54,53+54,56).

stolní tenisPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Ženy:
Čtyřhra - čtvrtfinále:

Čchen Meng, Sun Jing-ša (Čína) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:0 (3, 2, 9)

Najdete na iDNES.cz