Sportovní výsledky 26. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

29. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aston Villa
Ipswich
– : –
16:00
Blackburn
Hull
– : –
16:00
Middlesbrough
Bristol
– : –
16:00
Stoke
Preston
– : –
16:00
Nottingham
Wigan
– : –
16:00
Rotherham
Leeds
– : –
16:00
Norwich
Sheffield United
– : –

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
Kilmarnock
– : –
16:00
Hearts
St. Johnstone
– : –
16:00
FC Dundee
Motherwell
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Hamilton
– : –

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Rizespor
Akhisar Belediyespor
– : –
14:00
Kayserispor
Bursaspor
– : –
17:00
Göztepe
Galatasaray
– : –

Tipsport extraliga 2018/2019

Základní část - 39. kolo

Přidat do mých lig

Druhá liga

34. kolo skupiny Sever - Střed

Přidat do mých lig
17:00
Dvůr Králové n. L.
Řisuty
– : –
17:00
Letňany
Bílina
– : –
17:00
Nymburk
Děčín
– : –
17:07
Kolín
Most
– : –
18:00
Trutnov
Sokolov
– : –
18:00
Jablonec nad Nisou
Klatovy
– : –
18:00
Vrchlabí
Kobra Praha
– : –

Druhá liga

34. kolo skupiny Jih - Východ

Přidat do mých lig
17:00
Hodonín
DS České Budějovice
– : –
17:00
Orlová
Pelhřimov
– : –
17:00
Opava
Písek
– : –
17:00
Šumperk
Tábor
– : –
17:00
Valašské Meziříčí
Moravské Budějovice
– : –
17:00
Kopřivnice
Žďár nad Sázavou
– : –
17:00
Nový Jičín
Havlíčkův Brod
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
15:00
IFK Helsinky
Kouvola
– : –
16:00
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
– : –
16:00
Ilves Tampere
Jyväskylä
– : –
16:00
Kärpät Oulu
Hämeenlinna
– : –
16:00
TPS Turku
Ässät Pori
– : –
17:30
Lukko Rauma
Sport Vaasa
– : –
18:00
Pelicans Lahti
Tappara Tampere
– : –

Liga EBEL

42. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Záhřeb
Innsbruck
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Frölunda
Djurgaarden
– : –
15:15
Malmö
Mora
– : –
18:00
HV 71
Växjö
– : –
18:00
Timra
Färjestad
– : –
18:00
Rögle
Lulea
– : –
18:00
Skelleftea
Örebro
– : –
18:00
Brynäs
Linköping
– : –

Švýcarská liga

40. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Curych
– : –
19:45
Biel
Rapperswil
– : –
19:45
Zug
Lugano
– : –
19:45
Langnau
Ženeva
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Bern
– : –

Milovice - Finále halového mistrovství ČR

Přidat do mých lig

NEWPORT (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Boston (USA) - Halový mítink IAAF

Přidat do mých lig

Cardiff (V.B.) - Mezistátní utkání ve vícebojích

Přidat do mých lig

Velká Británie - ČR - Francie - Polsko - Španělsko

Hustopeče - Hustopečské skákání, halový mítink ve skoku do výšky

Přidat do mých lig

17:00

Anterselva (It.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

13:30 stíhací závod 10 km ženy
15:30 stíhací závod 12,5 km muži

Blue Mountain (Kan.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

18:00 skikros

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10:00 sjezd ženy

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

11:30 sjezd muži

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

16:30 paralelní slalom

Rašnov (Rum.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

12:30 ženy

Sapporo (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

08:00 muži

Seiseralm (It.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

12:30 slopestyle

Trondheim (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

10:30/14:00

Ulricehamn (Švéd.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

12:00 15 km volně muži
14:15 10 km volně ženy

Liga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Ústí nad Labem
Brno
– : –
18:00
Hradec Králové
Olomoucko
– : –
18:00
Opava
Pardubice
– : –
18:00
Nymburk
Děčín
– : –
18:00
Kolín
USK Praha
– : –
20:00
Svitavy
Ostrava
– : –

Liga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Nymburk
USK Praha
– : –
17:00
Žabiny Brno
Slovanka MB
– : –
17:00
Slavia Praha
Hradec Králové
– : –
0:00
Orlando
Washington
– : –
0:00
Brooklyn
New York
– : –
0:00
Cleveland
Miami
– : –
0:00
Chicago
LA Clippers
– : –
0:00
Utah
Minnesota
– : –
0:00
Memphis
Sacramento
– : –
0:00
Dallas
Detroit
– : –
0:00
Milwaukee
Charlotte
– : –
0:00
Denver
Phoenix
– : –
0:00
Houston
Toronto
– : –

Extraliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Ústí nad Labem
Liberec
– : –
17:00
Příbram
Brno
– : –
17:00
Benátky nad Jizerou
Karlovarsko
– : –
18:00
Odolena Voda
Zlín
– : –
18:00
Kladno
Lvi Praha
– : –

Extraliga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Ostrava
Olomouc
– : –
17:00
Šternberk
Prostějov
– : –
17:00
Olymp Praha
VK Brno
– : –
18:00
KP Brno
Přerov
– : –
18:00
Liberec
Frýdek-Místek
– : –

Račice - Mezinárodní MČR na ledové ploché dráze

Přidat do mých lig

3. závod

Rallye Monte Carlo

Přidat do mých lig

Hong Kong - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

MINSK (Bělorus.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

9:15 muži - volný program
14:25 tance na ledě - volný tanec

Tel Aviv (Izr.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Dauhá (Katar) - Turnaj GP v šermu kordem

Přidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Tokio (Jap.) - Turnaj SP v šermu fleretem

Přidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na saních

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Dordrecht (Niz.) - Mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz