Finále:
Djokovič (Srb.) - Anderson (JAR) 4:6, 7:5, 7:5
O 3. místo:
Chačanov (Rus.) - Thiem (Rak.) 6:3, 4:6, 10:3
Finále:
Djokovič (Srb.) - Anderson (JAR) 4:6, 7:5, 7:5
O 3. místo:
Chačanov (Rus.) - Thiem (Rak.) 6:3, 4:6, 10:3
Skupina A:
Austrálie - Francie 2:1
Ebden - Pouille 3:6, 7:6 (7:5), 6:2
Bartyová - Cornetová 7:5, 6:3
Bartyová, Ebden - Cornetová, Pouille 3:4 (4:5), 2:4
Skupina B:
Velká Británie - Řecko 2:1
Norrie - Tsitsipas 7:6 (10:8), 6:4
Boulterová - Sakkariová 0:6, 6:4, 2:6
Boulterová, Norrie - Sakkariová, Tsitsipas 4:3 (5:0), 3:4 (2:5), 4:3 (5:4)
Muži - superobří slalom: 1. Paris (It.) 1:29,95, 2. Mayer (Rak.) -0,01, 3. Kilde (Nor.) -0,46, 4. Kriechmayr -0,50, 5. Franz (oba Rak.) -0,80, 6. Feuz (Švýc.) -0,86, 7. Sejersted (Nor.) -0,94, 8. Odermatt (Švýc.) -1,18, 9. Clarey (Fr.) -1,20, 10. M. Caviezel (Švýc.) -1,23.
Průběžné pořadí super-G (po 4 z 8 závodů): 1. Svindal (Nor.) 219, 2. M. Caviezel 190, 3. Mayer 188, 4. Kilde 187, 5. Kriechmayr a Jansrud (Nor.) oba 186.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 620, 2. Franz 408, 3. Kilde 392, 4. Svindal 369, 5. Paris 366, 6. Feuz 353.
Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:42,99 (49,64+53,35), 2. Vlhová (SR) -0,29 (50,12+53,16), 3. Holdenerová (Švýc.) -0,38 (50,60+52,77), 4. Liensbergerová -0,75 (50,81+52,93), 5. Truppeová (obě Rak.) -1,58 (51,49+53,08), 6. Swennová Larssonová (Švéd.) -1,81 (50,68+54,12), 7. Curtoniová (It.) -2,29 (51,31+53,97), 8. Remmeová (Kan.) -2,60 (51,47+54,12), 9. Holtmannová (Nor.) -3,16 (52,75+53,40), 10. St-Germainová (Kan.) -3,21 (51,86+54,34), ...v 1. kole Dubovská diskvalifikována, Capová (obě ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 500, 2. Vlhová 400, 3. Holdenerová 255, 4. Liensbergerová 199, 5. Hansdotterová (Švéd.) 171, 6. Swennová Larssonová 166, ...42. Capová 12.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 38 závodů): 1. Shiffrinová 1034, 2. Vlhová 568, 3. Mowinckelová (Nor.) 396, 4. Holdenerová 394, 5. Rebensburgová (Něm.) 366, 6. Schmidhoferová (Rak.) 359, ...43. Ledecká (ČR) 68, 87. Capová 12.
Sprint na 1,3 km volnou technikou:
Muži: 1. Klaebo (Nor.) 2:17,99, 2. Jouve -0,34, 3. Chanavat (oba Fr.) -0,39, 4. Skar -0,76, 5. Iversen (oba Nor.) -1,67, 6. Bolšunov (Rus.) -3,17, ...25. Pechoušek, v kvalifikaci 70. Fellner, 83. Knop (všichni ČR).
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 1. etapě): 1. Klaebo 1:16,8, 2. Jouve -8,0, 3. Chanavat -13,2, 4. Skar -16,3, 5. Iversen -18,6, 6. Bolšunov -21,4, ...26. Pechoušek -59,7, 70. Fellner -1:09,4, 83. Knop -1:11,3.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 32 závodů): 1. Bolšunov 401, 2. Iversen 365, 3. Klaebo 330, 4. Röthe 329, 5. Tönseth (oba Nor.) 308, 6. Halfvarsson (Švéd.) 304, ...83. Novák (ČR) 7, 86. Pechoušek 6.
Ženy: 1. Nilssonová 2:36,26, 2. Ingemarsdotterová (obě Švéd.) -3,00, 3. Digginsová (USA) -3,07, 4. Bělorukovová (Rus.) -3,16, 5. Sömskarová (Švéd.) -3,26, 6. Bjornsenová (USA) -3,40, ...26. Beranová, 29. Janatová, v kvalifikaci 42. Schützová, 50. Razýmová (všechny ČR).
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 1. etapě): 1. Nilssonová 1:36,3, 2. Ingemarsdotterová -9,0, 3. Digginsová -13,0, 4. Bělorukovová, 5. Sömskarová obě -15,7, 6. Bjornsenová -17,6, ...26. Beranová -1:00,8, 29. Janatová -1:02,0, 42. Schützová -1:08,2, 50. Razýmová -1:09,2.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 32 závodů): 1. Johaugová 600, 2. Östbergová (obě Nor.) 466, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 427, 4. Anderssonová (Švéd.) 409, 5. Nilssonová 390, 6. Kallaová (Švéd.) 369, ...73. Beranová 5, 75. Janatová 2.
1. Kraft (Rak.) 153,1 b. (138,5 m), 2. R. Kobajaši (Jap.) 152,9 (138,5), 3. Žyla (Pol.) 150,5 (137,5), 4. Stjernen (Nor.) 149,5 (136,5), 5. Huber (Rak.) 149,3 (133,5), 6. Koudelka 149,2 (137,5), ...19. Polášek 136,9 (133), 42. Hlava 120,5 (124), 57. Kožíšek (všichni ČR) 109,1 (115).
O 3. místo:
Česko - Japonsko 25:27 (13:13)
Finále:
Polsko - Rumunsko 24:24 (9:10), sedmimetrové hody 6:5