Sportovní výsledky 17. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Jukurit Mikkeli
2:3 v prodl.
konec
Hämeenlinna
SaiPa Lappeenranta
2:1
konec
IFK Helsinky
Lukko Rauma
3:2 v prodl.
konec
Ilves Tampere
Kärpät Oulu
1:4

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Straubing
2:3 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Färjestad
0:3
konec
HV 71
Lulea
0:4
konec
Linköping
Örebro
5:4 v prodl.
konec
Mora
Rögle
4:1
konec
Skelleftea
Växjö
3:0

Australian Open - čtyřhra mužů

Přidat do mých lig
konec
J. Murray, Soares (3-Brit./Braz.)
Jebavý, Molteni (ČR/Arg.)
6:4, 7:6 (13:11)

Australian Open - muži

Přidat do mých lig
konec
Popyrin (Austr.)
Thiem (7-Rak.)
7:5, 6:4, 2:0 skreč
konec
Nišikori (8-Jap.)
Karlovič (Chorv.)
6:3, 7:6 (8:6), 5:7, 5:7, 7:6 (10:7)
konec
Čorič (11-Chorv.)
Fucsovics (Maď.)
6:4, 6:3, 6:4
konec
Fognini (12-It.)
Mayer (Arg.)
7:6 (7:3), 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Medveděv (15-Rus.)
R. Harrison (USA)
6:3, 6:3, 6:3
konec
Raonic (16-Kan.)
Wawrinka (Švýc.)
6:7 (4:7), 7:6 (8:6), 7:6 (13:11), 7:6 (7:5)
konec
Goffin (21-Belg.)
Copil (Rum.)
5:7, 7:5, 6:2, 6:4
konec
Carreňo (23-Šp.)
Ivaška (Běl.)
6:2, 6:3, 7:6 (9:7)
konec
Herbert (Fr.)
Čong Hjon (24-Korea)
6:2, 1:6, 6:2, 6:4
konec
Shapovalov (25-Kan.)
Daniel (Jap.)
6:3, 7:6 (7:2), 6:3
konec
Pouille (28-Fr.)
Marterer (Něm.)
7:6 (10:8), 7:6 (10:8), 5:7, 6:4
konec
Bolt (Austr.)
Simon (29-Fr.)
2:6, 6:4, 4:6, 7:6 (10:8), 6:4
konec
J. Sousa (Portug.)
Kohlschreiber (32-Něm.)
7:5, 4:6, 7:6 (7:4), 5:7, 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Donskoj (Rus.)
6:4, 7:6 (10:8), 7:6 (7:2)
konec
Djokovič (1-Srb.)
Tsonga (Fr.)
6:3, 7:5, 6:4
konec
A. Zverev (4-Něm.)
Chardy (Fr.)
7:6 (7:5), 6:4, 5:7, 6:7 (6:8), 6:1

Australian Open - ženy

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Halepová (1-Rum.)
Keninová (USA)
6:3, 6:7 (5:7), 6:4
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:2, 6:4
konec
Svitolinová (6-Ukr.)
Kužmová (SR)
6:4, 6:1
konec
Mertensová (12-Belg.)
Gasparjanová (Rus.)
6:1, 7:5
konec
Sevastovová (13-Lot.)
Andreescuová (Kan.)
6:3, 3:6, 6:2
konec
S. Williamsová (16-USA)
Bouchardová (Kan.)
6:2, 6:2
konec
Keysová (17-USA)
Potapovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Wang Čchiang (21-Čína)
Kruničová (Srb.)
6:2, 6:3
konec
Jastremská (Ukr.)
Suárezová (23-Šp.)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Giorgiová (27-It.)
Swiateková (Pol.)
6:2, 6:0
konec
Sie Šu-wej (28-Tchaj-wan)
Siegemundová (Něm.)
6:3, 6:4
konec
Bacsinszká (Švýc.)
Vichljancevová (Rus.)
6:2, 7:5
konec
V. Williamsová (USA)
Cornetová (Fr.)
6:3, 4:6, 6:0
konec
Muguruzaová (18-Šp.)
Kontaová (Brit.)
6:4, 6:7 (3:7), 7:5.

Australian Open - čtyřhra žen

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Vondroušová (ČR)
Dabrowská, Sü I-fan (3-Kan./Čína)
6:2, 3:6, 6:3

RUHPOLDING (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. J. T. Bö 22:56,3 (1 trest. okruh), 2. T. Bö (oba Nor.) -7,9 (0), 3. Doll (Něm.) -10,5 (1), 4. M. Fourcade (Fr.) -15,9 (0), 5. Loginov (Rus.) -26,1 (1), 6. Hofer (It.) -33,2 (1), 7. Kühn (Něm.) -39,4 (1), 8. Eder (Rak.) -42,7 (0), 9. Jacquelin (Fr.) -46,3 (1), 10. Samuelsson (Švéd.) -47,0 (0), ...25. Krčmář -1:10,9 (0), 31. Moravec -1:19,7 (0), 44. Štvrtecký -1:38,1 (0), 77. Krupčík (všichni ČR) -2:14,0 (2).

Průběžné pořadí SP (po 11 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 602, 2. Loginov 452, 3. M. Fourcade 385, 4. Eder 362, 5. Desthieux (Fr.) 362, 6. T. Bö 352, ... 16. Krčmář 202, 17. Moravec 200.

RUHPOLDING (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Kuzminová (SR) 19:15,1 (0), 2. Vittozziová (It.) -11,5 (0), 3. Öbergová (Švéd.) -29,1 (0), 4. Röiselandová (Nor.) -30,6 (1), 5. Bescondová (Fr.) -32,5 (0), 6. Wiererová (It.) -40,2 (1), 7. Chevalierová a Braisazová (obě Fr.) obě -46,1 (0), 9. Dahlmeierová -47,7 (0), 10. Preussová (obě Něm.) -50,8 (1), ...50. Davidová -2:04,7 (2), 51. Vítková -2:07,5 (3), 54. Puskarčíková -2:11,4 (2), 85. Charvátová -3:03,0 (3), 100. Jislová (všechny ČR) -4:14,5 (3).

Průběžné pořadí SP (po 11 z 26 závodů): 1. Wiererová 476, 2. Vittozziová 450, 3. P. Fialková (SR) 401, 4. Kuzminová 387, 5. Chevalierová 365, 6. Röiselandová 352, 7. Öbergová 313, 8. Mäkäräinenová (Fin.) 307, 9. Hojniszová (Pol.) 304, 10. Krjuková (Běl.) 295, ...38. Puskarčíková 101, 42. Davidová 79, 47. Vítková 69, 64. Charvátová 19, 77. Jislová 10.

CORTINA D´AMPEZZO (It.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd žen

První ténink: 1. Mowinckelová (Nor.) 1:37,70, 2. Tipplerová (Rak.) -0,06, 3. Miradoliová (Fr.) -0,39, ...22. Ledecká -1,63, 54. Pauláthová (obě ČR) -11,27.

Druhý trénink: 1. Suterová (Švýc.) 1:16,17, 2. Hütterová (Rak.) -0,27, 3. Štuhecová (Slovin.) -0,36, ...Ledecká neklasifikována, Pauláthová nestartovala.

WENGEN (Švýc.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd muži:

1. Paris (It.) 1:46,27, 2. Clarey (Fr.) -0,33, 3. Mayer (Rak.) -0,60, ...76. Berndt -6,34, 77. Zabystřan -6,84, 81. Klinský (všichni ČR) -8,34.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Detroit Pistons
Orlando Magic
120:115 po prodl.
konec
Boston Celtics
Toronto Raptors
117:108
konec
Houston Rockets
Brooklyn Nets
142:145 po prodl.
konec
Memphis Grizzlies
Milwaukee Bucks
101:111
konec
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
101:105
konec
Portland Trail Blazers
Cleveland Cavaliers
129:112
konec
Golden State Warriors
New Orleans Pelicans
147:140
konec
Los Angeles Clippers
Utah Jazz
109:129
konec
Washington Wizards
New York Knicks
101:100

Euroliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Bayern Mnichov
77:70
konec
Olympiakos Pireus
Chimki
71:57
konec
Maccabi Tel Aviv
FC Barcelona
99:83
konec
Gran Canaria
Fenerbahce Istanbul
64:82

Liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Pardubice
118:68 (29:16, 62:36, 94:54)

Euroliga žen

Skupina B, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Riga
Hatay
– : –

Extraliga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šternberk
VK Brno
0:3 (-22, -19, -12)
konec
KP Brno
Olomouc
0:3 (-13, -14, -14)
konec
Liberec
Olymp Praha
1:3 (18, -19, -18, -23)
konec
Ostrava
Frýdek-Místek
3:1 (10, 18, -22, 15)
konec
Přerov
Prostějov
0:3 (-19, -19, -24)

PERU - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

Závěrečná 10. etapa (Pisco - Lima, 359 km/112 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 1:20:01, 2. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) -42, 3. Despres, Cottret (Fr./Mini) -2:31, ...11. Prokop, Tománek -8:57, 34. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -44:47.
Konečné pořadí: 1. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 34:38:14, 2. Roma, Haro (Šp./Mini) -46:42, 3. Loeb -1:54:18, ...6. Prokop -3:19:02, 17. Ouředníček -14:01:28.

SxS: 1. Varela, Gugelmin (Braz./Can-Am) 1:25:09, ...19. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -42:43.
Konečné pořadí: 1. Lopez, Leon (Peru/Can-Am) 42:19:05, ...20. Roučková -31:27:29.

Motocykly: 1. Price (Austr./KTM) 1:14:01, 2. Cornejo Florimo (Chile/Honda) -2:21, 3. Walkner (Rak./KTM) -2:38, ...11. Engel (ČR/KTM) -11:23, 29. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -26:29, 49. Vlček (ČR/KTM) -40:03, 68. Veselý -1:01:52, 70. Novotná (oba ČR/Husqvarna) -1:05:19.
Konečné pořadí: 1. Price 33:57:16, 2. Walkner -9:13, 3. Sunderland (Brit./KTM) -13:34, ...15. Engel -5:11:32, 34. J. Brabec -14:38:14, 47. Vlček -19:12:16, 66. Veselý -36:12:12, 70. Novotná -41:04:54.

Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 1:48:38.
Konečné pořadí: 1. Cavigliasso 43:02:54.

Kamiony: 1. Van Genugten (Niz./Iveco) 1:28:21, 2. Loprais (ČR/Tatra) -3:11, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -5:23.
Konečné pořadí: 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 41:01:35, 2. Sotnikov -25:36,, 3. De Rooy (Niz./Iveco) -1:34:44, ...5. Loprais -5:59:51.

AUSTRÁLIE - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) 3:46:06, 2. L. L. Sánchez (Šp./Astana), 3. Impey (JAR/Mitchelton-Scott), 4. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 5. Bevin (N. Zél./CCC), 6. Polanc (Slovin./SAE Team Emirates) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bevin 10:20:09, 2. Sagan -1, 3. L. L. Sánchez -9, 4. Storer (Austr./Sunweb) -10, 5. Impey -11, 6. Van Poppel -15.

stolní tenisPřidat do mých lig

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Muži
Čtyřhra - 1. kolo:
Liang Ťing-kchun, Sü Sin (Čína) - Polanský, Širuček (ČR) 3:0 (7, 2, 8)

Ženy

Dvouhra - 1. kolo:
Čchen Sing-tchung (Čína) - Matelová (ČR) 4:1 (6, 7, 10, -6, 2)
Čtyřhra - 1. kolo:
Balážová, Matelová (SR/ČR) - Tajlakovová, Vorobjevová (Rus.) 3:1 (7, -5, 9, 9)

Najdete na iDNES.cz