Sportovní výsledky 19. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aston Villa
Hull
2:2
konec
Blackburn
Ipswich
2:0
konec
Derby
Reading
2:1
konec
Middlesbrough
Millwall
1:1
konec
Nottingham
Bristol
0:1
konec
QPR
Preston
1:4
konec
Rotherham
Brentford
2:4
konec
Sheffield Wednesday
Wigan
1:0
konec
Stoke
Leeds
2:1
konec
Swansea
Sheffield United
1:0

Turecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurum
Konyaspor
1:2
konec
Malatyaspor
Göztepe
3:2
konec
Antalyaspor
Kayserispor
0:0
konec
Galatasaray
Ankaragücü
6:0

Švýcarská liga

Přidat do mých lig

26. kolo

konec
Curych
Langnau
4:1

37. kolo

konec
Bern
Lugano
3:0
konec
Biel
Davos
4:2
konec
Fribourg-Gottéron
Zug
0:3
konec
Rapperswil
Ambri-Piotta
4:2
konec
HV 71
Skelleftea
1:3
konec
Lulea
Färjestad
4:5 po sam. nájezdech
konec
Örebro
Mora
1:2 v prodl.
konec
Rögle
Linköping
1:3
konec
Timra
Malmö
3:4 v prodl.
konec
Djurgaarden
Brynäs
3:0
konec
Växjö
Frölunda
3:4 v prodl.

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
TPS Turku
Jukurit Mikkeli
4:1
konec
KalPa Kuopio
Hämeenlinna
5:6 v prodl.
konec
Kärpät Oulu
Ässät Pori
4:3
konec
Kouvola
Sport Vaasa
4:0
konec
Lukko Rauma
Ilves Tampere
5:2
konec
Tappara Tampere
Jyväskylä
2:4

EBEL liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dornbirn
Znojmo
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 33. kolo

konec
Havlíčkův Brod
Valašské Meziříčí
0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
konec
Moravské Budějovice
Kopřivnice
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
konec
Písek
Nový Jičín
6:1 (4:0, 2:1, 0:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Šumperk
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
konec
DS České Budějovice
Orlová
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
konec
Pelhřimov
Opava
1:6 (0:0, 1:3, 0:3)
konec
Tábor
Hodonín
2:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 0:0)

Skupina Sever - Střed, 33. kolo

konec
Řisuty
Letňany
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
konec
Bílina
Kolín
3:11 (1:1, 1:6, 1:4)
konec
Klatovy
Vrchlabí
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
konec
Most
Nymburk
3:6 (2:1, 1:4, 0:1)
konec
Sokolov
Dvůr Králové n. L.
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
konec
Děčín
Jablonec nad Nisou
5:4 po sam. nájezdech (1:3, 3:0, 0:1 0:0)
konec
Kobra Praha
Trutnov
5:6 v prodl. (2:1, 3:2, 0:2 0:1)

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Ženy - dvouhra, 3. kolo

konec
Ósakaová (4-Jap.)
Sie Šu-wej (28-Tchaj-wan)
5:7, 6:4, 6:1
konec
Svitolinová (6-Ukr.)
Čang Šuaj (Čína)
4:6, 6:4, 7:5
konec
Sevastovová (13-Lot.)
Wang Čchiang (21-Čína)
6:3, 6:3
konec
S. Williamsová (16-USA)
Jastremská (Ukr.)
6:2, 6:1
konec
Keysová (17-USA)
Mertensová (12-Belg.)
6:3, 6:2
konec
Halepová (1-Rum.)
V. Williamsová (USA)
6:2, 6:3
konec
Muguruzaová (18-Šp.)
Bacsinszká (Švýc.)
7:6 (7:5), 6:2

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Ženy - čtyřhra, 2. kolo

konec
Strýcová, Vondroušová (ČR)
Dijasová, Putincevová (Kaz.)
6:2, 6:2

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Smíšená čtyřhra, 1. kolo

konec
Stosurová, Paes (Austr./Indie)
Peschkeová, Koolhof (ČR/Niz.)
6:4, 7:5

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, 3. kolo

konec
Medveděv (15-Rus.)
Goffin (21-Belg.)
6:2, 7:6 (7:3), 6:3
konec
Nišikori (8-Jap.)
Sousa (Portug.)
7:6 (8:6), 6:1, 6:2
konec
Djokovič (1-Srb.)
Shapovalov (25-Kan.)
6:3, 6:4, 4:6, 6:0
konec
Carreňo (23-Šp.)
Fognini (12-It.)
6:2, 6:4, 2:6, 6:4
konec
Raonic (16-Kan.)
Herbert (Fr.)
6:4, 6:4, 7:6 (8:6)
konec
Čorič (11-Chorv.)
Krajinovič (Srb.)
2:6, 6:3, 6:4, 6:3
konec
A. Zverev (4-Něm.)
Bolt (Austr.)
6:3, 6:3, 6:2
konec
Pouille (28-Fr.)
Popyrin (Austr.)
7:6 (7:3), 6:3, 6:7 (10:12), 4:6, 6:3

MELBOURNE (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Junioři, dvouhra - 1. kolo

konec
Forejtek (8-ČR)
Sweeney (Austr.)
6:3, 6:0
konec
Svrčina (7-ČR)
Rodrigues (Braz.)
6:0, 7:6 (7:3)

JABLONEC NAD NISOU - Mítink Jablonecká hala 2019

Přidat do mých lig

RUHPOLDING (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Francie (Simonová, Bescondová, Braisazová, Chevalierová) 1:09:27,7 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Olsbuová Röiselandová) -11,5 (0+7), 3. Německo (Hinzová, Dahlmeierová, Preussová, Herrmannová) -23,4 (0+9), 4. Švédsko -1:29,0 (0+9), 5. Rusko -1:46,2 (0+14), 6. Slovensko -1:57,6 (1+7), ...9. ČR (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková) -2:22,2 (0+7).

WENGEN (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kriechmayr (Rak.) 2:28,36, 2. Feuz (Švýc.) -0,14, 3. Kilde -0,26, 4. Svindal (oba Nor.) -0,52, 5. Bennett (USA) -0,63, 6. Buzzi (It.) -0,80, 7. Caviezel (Švýc.) -0,84, 8. Čater (Slovin.) -0,92, 9. Innerhofer (It.) -1,06, 10. Roulin (Švýc.) -1,26, ...Klinský (ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí sjezdu (po 5 z 9 závodů): 1. Feuz 340, 2. Kriechmayr 249, 3. Franz (Rak.) 222, 4. Paris (It.) 220, 5. Kilde 215, 6. Innerhofer 210.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 976, 2. Kristoffersen (Nor.) 571, 3. Pinturault (Fr.) 554, 4. Kriechmayr 465, 5. Kilde 452, 6. Feuz 433, ...132. Zabystřan (ČR) 4.

CORTINA D´AMPEZZO (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Siebenhoferová 1:36,22, 2. Schmidhoferová (obě Rak.) -0,04, 3. Štuhecová (Slovin.) -0,51, 4. Weidleová -0,63, 5. Rebensburgová (obě Něm.) -1,16, 6. Hütterová (Rak.) -1,22, 7. Gisinová (Švýc.) -1,25, 8. Ledecká (ČR) -1,26, 9. Agerová (Rak.) a Vonnová (USA) obě -1,36.

Průběžné pořadí sjezdu (po 5 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová 328, 3. Siebenhoferová 320, 2. Štuhecová 298, 4. Gisinová 207, 6. Weidleová 198, 6. Venierová (Rak.) 195, ...13. Ledecká 84.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1394, 2. Vlhová (SR) 898, 3. Holdenerová (Švýc.) 597, 4. Rebensburgová 480, 5. Schmidhoferová 461, 6. Gisinová 442, ...39. Ledecká 114, 98. Capová (ČR) 12.

OTEPÄÄ (Est.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky:
Muži:
1. Klaebo (Nor.) 3:20,05, 2. Bolšunov (Rus.) -1,51, 3. Golberg -2,53, 4. Brandsdal -2,57, 5. Stenshagen -7,69, 6. Valnes (všichni Nor.) -11,99, ...38. Šeller, 45. Rypl (oba ČR) - vyřazeni v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 32 závodů): 1. Klaebo 1034, 2. Bolšunov 830, 3. Röthe 674, 4. Krüger (oba Nor.) 577, 5. Usťugov (Rus.) 554, 6. Tönseth (Nor.) 537, ...96. Novák 14, 109. Pechoušek (oba ČR) 6.

Ženy: 1. Fallaová (Nor.) 3:05,16, 2. Něprjajevová (Rus.) -1,40, 3. Dahlqvistová -5,78, 4. Sundlingová (obě Švéd.) -8,12, 5. Višnarová (Slovin.) -23,22, 6. Nilssonová (Švéd.) - nenastoupila do finále, ...35. Hynčicová, 41. Nováková, 46. Razýmová, 49. Schützová (všechny ČR) - vyřazeny v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1152, 2. Něprjajevová 961, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 907, 4. Bělorukovová (Rus.) 680, 5. Digginsová (USA) 623, 6. Nilssonová 606, ...50. Razýmová 61, 70. Schützová 21, 92. Beranová 5, 93. Janatová (všechny ČR) 2.

ZAKOPANÉ (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva muži:
1. Německo (Geiger, Eisenbichler, Siegel, Leyhe) 1157,5, 2. Rakousko (Huber, Hörl, Hayböck, Kraft) 1157,4, 3. Polsko (Žyla, Kot, Stoch, Kubacki) 1117,2, 4. Slovinsko 1103,8, 5. Japonsko 1088,0, 6. ČR (Polášek, Sakala, Kožíšek, Koudelka) 1028,1.

CHAUX-NEUVE (Fr.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Rehrl (Rak.) 22:58,7, 2. A. Watabe (Jap.) -24,3, 3. Riessle (Něm.) -24,8, 4. Björnstad (Nor.) -25,0, 5. Seidl (Rak.) -27,5, 6. J. M. Riiber -56,7, 7. Graabak (oba Nor.) -57,3, 8. Weber -57,7, 9. Frenzel (oba Něm.) -57,9, 10. Klapfer (Rak.) -58,6, ...33. Portyk -3:29,2, 45. Pažout -5:19,4, 50. Dvořák (všichni ČR) -6:51,9.

Průběžné pořadí SP (po 12 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 768, 2. Rydzek (Něm.) 604, 3. A. Watabe 527, 4. Seidl 469, 5. Rehrl 468, 6. Geiger (Něm.) 424, ...27. Portyk 75, 52. Vytrval (ČR) 5.

IDRE (Švéd.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. Fiva (Švýc.), 2. B. Midol (Fr.), 3. Traxler (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. B. Midol 290, 2. Fiva 219, 3. J. Midol (Fr.) 186.

Ženy: 1. Zacherová (Něm.), 2. Thompsonová (Kan.), 3. Smithová (Švýc.), ...21. Kučerová (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Smithová 305, 2. Näslundová (Švéd.) 274, 3. Thompsonová 270, ...20. Kučerová 48.

LAAX (Švýc.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. James (Austr.) 95,75, 2. Tocuka (Jap.) 92,00, 3. Pates (USA) 85,50.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. James 2000, 2. Tocuka 1760, 3. Scherrer (Švýc.) 1560.

Ženy: 1. Kimová (USA) 93,75, 2. Castelletová (Šp.) 80,50, 3. Goldová (USA) 77,25.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 2100, 2. Kimová 2000, 3. Imaiová (Jap.) 1460, ...22. Pančochová (ČR) 220.

ROGLA (Slovin.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom:
Muži:
1. Coratti, 2. Bagozza (oba It.), 3. Marguč (Slovin.), ...v kvalifikaci 55. Brůžek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Fischnaller (It.) 1810, 2. Galmarini (Švýc.) 1590, 3. Karl (Rak.) 1520, ...49. Brůžek 49.

Ženy: 1. Jörgová (Něm.), 2. Sobolevová (Rus.), 3. Lochová (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Ochnerová (It.) 1900, 2. Ledecká (ČR) 1800, 3. Sobolevová 1650, ...46. Žďárská (ČR) 37.

TUOZ (Švýc.) - La Diagonela, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard 2:54:50,0, 2. Gjerdalen (oba Nor./Ragde Eiendom) -0,5, 3. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) -1,9, ...18. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -2:02,1, 22. Šrail (ČR/eD system Bauer) -3:12,5, 23. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -3:25,7.
Průběžné pořadí: 1. Eliassen (Nor./BN Bank) 445 b., 2. Nygaard 409, 3. Gjerdalen 380, ...26. Řezáč 135, 29. Pliska 116, 33. Šrail 113, 37. P. Novák 108, 50. Štoček (oba ČR/Vltava Fund) 81.

Ženy: 1. Smutná (ČR/eD system Bauer) 3:28:22,2, 2. Gjeitnesová -2,2, 3. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) -14,8, ...8. Boudíková (ČR/Vltava Fund) -13:20,8, 18. Klementová (ČR/Vltava Fund) -34:57,2.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 500, 2. Smutná a Slindová (Nor./Koteng) obě 435, ...9. Boudíková 221, 15. Klementová 170, 32. Schützová (ČR/Vltava Fund) 93.

ZAO (Čína) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

Družstva: 1. Německo (Seyfarthová, Straubová, Vogtová, Althausová) 838,6 b., 2. Rakousko 811,2, 3. Japonsko 768,3.

SAPPORO (Jap.) - Závod Kontinentálního poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Aigner (Rak.) 249,4 b. (126,5+133 m), 2. Vančura (ČR) 247,2 (131+135,5), 3. Hamann (Něm.) 246,6 (132+127), ...35. Hlava (ČR) 96,6 (117).

Průběžné pořadí (po 12 z 28 závodů): 1. Aigner 413, 2. Lindvik 365, 3. Pedersen (oba Nor.) 357, ...32. Sakala 99, 34. Vančura 93, 51. Kožíšek (všichni ČR) 56.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Memphis Grizzlies
122:116
konec
Detroit Pistons
Miami Heat
98:93
konec
Orlando Magic
Brooklyn Nets
115:117
konec
Minnesota Timberwolves
San Antonio Spurs
113:116
konec
Utah Jazz
Cleveland Cavaliers
115:99
konec
Los Angeles Clippers
Golden State Warriors
94:112
konec
Portland Trail Blazers
New Orleans Pelicans
128:112

Liga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitavy
Hradec Králové
102:77 (35:22, 63:41, 80:64)
konec
Ostrava
Pardubice
100:92 (27:30, 45:55, 65:72)
konec
USK Praha
Opava
85:80 (22:19, 46:42, 61:66)
konec
Děčín
Kolín
94:74 (27:22, 47:40, 73:50)
konec
Olomoucko
Ústí nad Labem
101:79 (22:16, 55:37, 79:54)
konec
Brno
Nymburk
70:91 (12:22, 32:43, 52:71)

Liga žen

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Teamstore Brno
72:50 (12:14, 40:30, 58:39)
konec
Hradec Králové
Nymburk
62:55 (11:15, 32:26, 46:43)
konec
USK Praha
Strakonice
127:40 (32:15, 72:27, 101:36)

Extraliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Ústí nad Labem
3:1 (-22, 23, 13, 20)
konec
Ostrava
Kladno
3:1 (15, -31, 20, 17)
konec
Zlín
České Budějovice
3:1 (17, -23, 25, 23)
konec
Benátky nad Jizerou
Odolena Voda
1:3 (-20, -17, 20, -19)
konec
Karlovarsko
Liberec
0:3 (-28, -18, -23)
konec
Praha
Příbram
2:3 (-17, -23, 23, 22, -10)

Extraliga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
KP Brno
3:0 (28, 23, 23)
konec
Frýdek-Místek
Olymp Praha
1:3 (-27, 23, -21, -23)
konec
Olomouc
Šternberk
3:0 (17, 14, 16)
konec
Přerov
Liberec
1:3 (-25, -24, 23, -21)
konec
VK Brno
Ostrava
3:0 (16, 20, 23)

AUSTRÁLIE - Etapový závod Tour Down Under (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (149,5 km): 1. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates) 3:37:00, 2. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 3. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 4. Debusschere (Belg./Kaťuša), 5. Viviani (It./Deceuninck-Quick-Step), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn-Merida) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bevin (N. Zél./CCC) 17:00:25, 2. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) -7, 3. L. L. Sánchez (Šp./Astana) -16, 4. Gibbons (JAR/Dimension Data), 5. Polanc (Slovin./SAE Team Emirates), 6. Guerreiro (Portug./Kaťuša) všichni -26.

CAMBRIDGE (N. Zéland) - Závody Světového poháru v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Keirin:
1. Dawkins (N. Zél.), 2. Lafargue (Fr.), 3. Nitta (Jap.), ...5. Bábek (ČR).
Scratch: 1. Volikakis (Řec.), 2. Schir (Švýc.), 3. Matzner (Rak.).
Madison: 1. Stewart, Gate (N. Zél.) 76, 2. Havik, Pieters (Niz.) 30, 3. Holloway, Hegyvary (USA) 26.

Ženy:
Sprint - finále
: Lee Wai Sze (Hongkong) - Starikovová (Ukr.) 2:0, o 3. místo: McCullochová (Austr.) - Hansenová (N. Zél.) 2:1.
Omnium: 1. Edmondsonová (Austr.) 131, 2. Beveridgeová (Kan.) 123, 3. Kadžiharaová (Jap.) 113, ...18. Machačová (ČR) 24.

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Liberec
9:2 (3:0)

ABÚ ZABÍ (SAE) - HSBC Championship, turnaj série European Tour

Přidat do mých lig

(par 72): 1. Lowry (Ir.) 270 (62+70+67+71), 2. Sterne (JAR) 271 (65+68+69+69), 3. Luiten (Niz.) 273 (69+68+71+65), 4. Oosthuizen (JAR) 274 (65+68+75+66), 5. Kjeldsen (Dán.) 275 (66+69+71+69), 6. Larrazábal (Šp.) 276 (65+72+68+71), Poulter 276 (66+69+69+72) a Waring (oba Angl.) 276 (70+67+70+69)

ostatní sportyPřidat do mých lig

INNSBRUCK (Rak.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Margis 1:42,85 (51,39+51,46), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,15 (51,47+51,53), 3. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,34 (51,49+51,70), 4. Kripps, Stones (Kan.) -0,45 (51,60+51,70), 5. Dvořák, Nosek (ČR) -0,50 (51,58+51,77), 6. Hafer, Sommer (Něm.) -0,61 (51,75+51,71).

Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Friedrich 1125, 2. Kibermanis 1004, 3. Adrianov (Rus.) 792, 4. Dvořák 784.

PARK CITY (USA) - Interkontinentální pohár v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz