Sportovní výsledky 10. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - čtvrtfinále:
Kohlschreiber (Něm.) - Fognini (2-It.) 6:3, 6:1
Struff (Něm.) - Carreňo (4-Šp.) 7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 7:6 (9:7)
Norrie (Brit.) - Fritz (USA) 7:6 (7:3), 6:3
Sandgren (USA) - Mayer (Arg.) 6:3, 7:6 (7:5)

HOBART (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra, čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Cornetová (6-Fr.)
Minnenová (Belg.)
6:1, 6:4
konec
Keninová (USA)
Flipkensová (7-Belg.)
7:5, 7:5
konec
Bencicová (Švýc.)
Jastremská (Ukr.)
7:6 (7:2), 6:3
konec
Schmiedlová (SR)
Beguová (Rum.)
7:5, 7:5

MELBOURNE (Austr.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Muži, 2. kolo

konec
Troicki (Srb.)
Rosol (31-ČR)
7:6 (7:3), 6:1

Ženy, 2. kolo

konec
Smitková (26-ČR)
Hradecká (ČR)
6:4, 6:3
konec
Muchová (28-ČR)
Samsonovová (Rus.)
6:4, 6:0
konec
Martincová (ČR)
Wang Si-jü (Čína)
6:4, 6:3
konec
Ponchetová (Fr.)
Krejčíková (ČR)
7:6 (7:5), 6:4

SYDNEY (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, čtvrtfinále

konec
Seppi (8-It.)
Tsitsipas (1-Řec.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Schwartzman (3-Arg.)
Nišioka (Jap.)
6:1, 3:6, 7:6 (7:1)
konec
De Minaur (5-Austr.)
Thompson (Austr.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Simon (4-Fr.)
Millman (Austr.)
7:5, 3:6, 7:6 (7:3)

Ženy - čtyřhra, čtvrtfinále

konec
Siniaková, Kruničová (ČR/Srb.)
Dabrowská, Sü I-fan (1-Kan./Čína)
6:2, 6:4

Ženy - čtyřhra, semifinále

konec
Siniaková, Kruničová (ČR/Srb.)
Katová, Ninomijaová (Jap.)
7:5, 6:2

Ženy - dvouhra, čtvrtfinále

konec
Bertensová (7-Niz.)
Putincevová (Kaz.)
6:2, 6:2
konec
Bartyová (Austr.)
Mertensová (10-Belg.)
6:3, 6:3
konec
Sasnovičová (Běl.)
Bacsinszká (Švýc.)
6:3, 6:3

OBERHOF (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Vittozziová (It.) 22:34,6 min. (0 trest. okruhů), 2. Chevalierová (Fr.) -5,3 (0), 3. Öbergová (Švéd.) -15,0 (0), 4. Röiselandová (Nor.) -18,1 (1), 5. Krjuková (Běl.) -21,6 (0), 6. Vita Semerenková (Ukr.) -29,1 (0), 7. Kuzminová (SR) -30,3 (2), 8. Bescondová -30,7 (1), 9. Aymonierová (obě Fr.) -35,4 (1), 10. Dunkleeová (USA) -40,8 (1), ...12. Puskarčíková -48,8 (0), 19. Davidová -1:00,5 (2), 63. Vítková -2:21,9 (3), 81. Charvátová (všechny ČR) -2:51,4 (3).

Průběžné pořadí SP (po 9 z 26 závodů): 1. Wiererová (It.) 398, 2. P. Fialková (SR) 365, 3. Vittozziová 336, 4. Chevalierová 281, 5. Röiselandová 280, 6. Kuzminová 273, ...37. Puskarčíková 81, 39. Davidová 79, 45. Vítková 69, 62. Charvátová 19, 71. Jislová (ČR) 10.

SVATÝ ANTON (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy - ZRUŠENO

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 8. kolo

konec
Jekatěrinburg
Villeneuve
100:75
konec
Schio
Castors Braine
76:48

Skupina B, 8. kolo

konec
Šoproň
Carolo
80:52

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Indiana Pacers
135:108
konec
Washington Wizards
Philadelphia 76ers
123:106
konec
Brooklyn Nets
Atlanta Hawks
116:100
konec
Houston Rockets
Milwaukee Bucks
109:116
konec
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
96:86
konec
New Orleans Pelicans
Cleveland Cavaliers
140:124
konec
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
104:94
konec
Utah Jazz
Orlando Magic
106:93
konec
Portland Trail Blazers
Chicago Bulls
124:112
konec
Los Angeles Lakers
Detroit Pistons
113:100

Liga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Opava
67:59 (16:18, 33:30, 52:45)
konec
Svitavy
Nymburk
64:68 (17:14, 37:30, 44:47)

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Chimki
81:72
konec
Fenerbahce Istanbul
Žalgiris Kaunas
78:61
konec
Real Madrid
Olympiakos Pireus
94:78

Extraliga mužů

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Liberec
1:3 (22, -15, -22, -21)

PERU - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

4. etapa (automobily a kamiony Arequipa - Tacna, 664 km/351 km rychlostní zkouška, motocykly Arequipa - Moquegua 511 km/351 km rychlostní zkouška):

Automobily: 1. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 3:38:49, 2. Peterhansel, Castera (Fr./Mini) -1:52, 3. Przygoňski, Colsoul (Pol., Belg./Mini) -8:32, ...16. Prokop, Tománek -53:35, 35. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -2:16:46.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 12:12:57, 2. Peterhansel -8:55, 3. Roma, Haro (Šp./Mini) -20:51, ...11. Prokop -1:47:51, 22. Ouředníček -4:17:21.

SxS: 1. Karjakin, Vlasjuk (Rus./Maverick X3) 4:23:59.
Průběžné pořadí: 1. Karjakin 14:32:33.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/Honda) 3:40:30, 2. Walkner (Rak./KTM) -6:19, 3. Price (Austr./KTM) -7:07, ...26. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -32:04, 31. Engel -37:14, 90. Vlček (oba ČR/KTM) -2:50:59, 93. Novotná -3:05:28, 96. Veselý (oba ČR/Husqvarna) -3:14:51.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec 12:33:00, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -2:19, 3. Price -4:22, ...25. J. Brabec -1:51:24, 32. Engel -2:36:38, 90. Vlček -7:38:50, 92. Veselý -7:54:14, 102. Novotná -10:10:05.

Čtyřkolky: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 4:52:07, ...8. Kubiena (ČR/Ibos) -34:00.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 15:49:19, ...5. Kubiena -1:49:51.

Kamiony: 1. Karginov (Rus./Kamaz) 4:09:49, 2. Macík (ČR/Liaz) -1:29, 3. Mardějev (Rus./Kamaz) -12:47, ...8. Loprais -26:36, 16. Šoltys (oba ČR/Tatra) 1:30:57.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev (Rus./Kamaz) 13:52:04, 2. Karginov -4:58, 3. Sotnikov (Rus./Kamaz) -8:39, 4. Macík -28:48, ...9. Loprais -2:40:16, 15. Šoltys -3:25:16.

Najdete na iDNES.cz