Sportovní výsledky 11. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leeds
Derby
2:0

Švýcarská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Bern
0:1
konec
Langnau
Biel
4:0
konec
Lugano
Curych
1:3
konec
Zug
Lausanne
4:2
konec
Ženeva
Rapperswil
3:2 v prodl.

EBEL liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Villach
Znojmo
4:6 (1:0, 1:3, 2:3)
konec
Innsbruck
Székesfehérvár
5:4 v prodl.
konec
Bolzano
Klagenfurt
1:2 v prodl.
konec
Štýrský Hradec
Linec
5:1
konec
Záhřeb
Dornbirn
2:10
konec
Vídeň
Salcburk
3:4 po sam. nájezdech

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Augsburg
2:4
konec
Krefeld
Mnichov
2:5
konec
Schwenningen
Ingolstadt
5:1
konec
Straubing
Bremerhaven
1:2
konec
Wolfsburg
Norimberk
0:5

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Pelicans Lahti
KalPa Kuopio
3:2
konec
IFK Helsinky
Hämeenlinna
2:3
konec
Ilves Tampere
Ässät Pori
1:2
konec
Jyväskylä
Jukurit Mikkeli
3:2 v prodl.
konec
Sport Vaasa
Kärpät Oulu
2:1
konec
TPS Turku
Tappara Tampere
2:4

SYDNEY (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, semifinále

konec
Seppi (8-It.)
Schwartzman (3-Arg.)
7:6 (7:3), 6:4

Ženy - dvouhra, semifinále

konec
Bartyová (Austr.)
Bertensová (7-Niz.)
6:7 (4:7), 6:4, 7:5

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - semifinále:
Norrie (Brit.) - Struff (Něm.) 7:5, 4:6, 6:3
Sandgren (USA) - Kohlschreiber (Něm.) 6:4, 6:2

HOBART (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Dvouhra - semifinále:
Schmiedlová (SR) - Bencicová (Švýc.) 7:6 (7:2), 4:6, 6:2
Keninová (USA) - Cornetová (6-Fr.) 6:2, 6:4

MELBOURNE (Austr.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Ženy, 3. kolo

Přidat do mých lig

Muchová (28-ČR) - Loebová (USA) 6:4, 6:1
Andreescuová (4-Kan.) - Smitková (26-ČR) 6:0, 4:1 skreč
Kuděrmětovová (7-Rus.) - Martincová (ČR) 6:2, 5:7, 6:3

OBERHOF (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km):
1. Loginov (Rus.) 25:50,9 (0), 2. J. T. Bö (Nor.) -25,2 (1), 3. Samuelsson (Švéd.) -36,8 (0), 4. Doll -38,8 (1), 5. Peiffer (oba Něm.) -39,3 (1), 6. J. Eberhard (Rak.) -44,5 (1), 7. M. Fourcade (Fr.) -47,2 (1), 8. T. Bö (Nor.) -1:04,6 (1), 9. Desthieux (Fr.) -1:05,5 (1), 10. Hofer (It.) -1:15,2 (1), ...13. Moravec -1:24,4 (0), 35. Krčmář -2:24,0 (2), 62. Krupčík -3:07,9 (2), 103. Štvrtecký (všichni ČR) -5:25,3 (8).

Průběžné pořadí SP (po 9 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 482, 2. Loginov 372, 3. M. Fourcade 299, 4. Desthieux 298, 5. Eder (Rak.) 296, 6. Guigonnat (Fr.) 275, ...16. Krčmář 186, 18. Moravec 166.

SVATÝ ANTON (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy - ZRUŠENO

VAL DI FIEMME (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Rydzek (Něm.) -26:58,4, 2. Graabak (Nor.) -5,6, 3. Seidl (Rak.) -7,1, 4. J. M. Riiber (Nor.) -24,5, 5. A. Watabe (Jap.) -29,6, 6. Geiger -46,9, 7. Frenzel (oba Něm.) -49,7, 8. Klapfer (Rak.) -57,3, 9. Schmid (Nor.) -1:01,2, 10. Faisst (Něm.) -1:17,7 ...29. Portyk -2:49,1, 35. Vytrval -3:40,3, Pažout (všichni ČR) nenastoupil do běhu.

Průběžné pořadí SP (po 9 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 730, 2. Rydzek 501, 3. Seidl 405, 4. A. Watabe 402, 5. Graabak 347, 6. Rehrl (Rak.) 318, ...28. Portyk 68, 53. Vytrval 3.

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Miami Heat
Boston Celtics
115:99
konec
Denver Nuggets
Los Angeles Clippers
121:100
konec
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
154:147 po 2. prodl.
konec
Sacramento Kings
Detroit Pistons
112:102

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Maccabi Tel Aviv
76:93
konec
Budučnost Podgorica
Darüssafaka Istanbul
75:74
konec
Baskonia Vitoria
Gran Canaria
83:66
konec
Bayern Mnichov
Olimpia Milán
93:87
konec
FC Barcelona
Panathinaikos Atény
79:68

PERU - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

5. etapa (Tacna/Moquegua - Arequipa):

Automobily (715 km/519 km rychlostní zkouška): 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Peugeot) 4:56:34, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -10:22, 3. Roma, Haro (Šp./Mini) -24:04, ...8. Prokop, Tománek -36:28, 24. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -2:11:23.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 17:19:53, 2. Peterhansel, Castera (Fr./Mini) -24:42, 3. Roma -34:33, ...8. Prokop -2:13:57, 22. Ouředníček -6:18:22.

SxS: 1. Piazzoli, Diaz (Chile/Can-Am) 6:33:52, ...19. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -2:34:29.
Průběžné pořadí: 1. Piazzoni 21:36:25, ...21. Roučková -15:43:31.

Motocykly (776 km/345 km): 1. Sunderland (Brit./KTM) 4:11:48, 2. De Soultrait (Fr./Yamaha) -2:25, 3. Santolino (Šp./Sherco) -3:23, ...21. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -15:21, 27. Engel -19:39, 53. Vlček (oba ČR/KTM) -1:53:00, 81. Veselý -3:25:16, 97. Novotná (oba ČR/Husqvarna) -1:48:36.
Průběžné pořadí: 1. R. Brabec (USA/Honda) 16:51:34, 2. Sunderland -59, 3. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -2:52, ...23. J. Brabec -1:59:59, 29. Engel -2:49:31, 69. Vlček -9:25:04, 81. Veselý -11:12:44, 97. Novotná - 18:31:55.

Čtyřkolky (776 km/345 km): 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 5:08:11.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso 20:57:30.

Kamiony (715 km/519 km): 1. Nikolajev 5:53:33, 2. Sotnikov (oba Rus./Kamaz) -3:15, 3. Vjazovič (Běl./MAZ) -6:22, ...5. Loprais -13:45, 11. Šoltys (oba ČR/Tatra) -1:01:08, 17. Macík (ČR/Liaz) -3:45:15.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev 19:45:37, 2. Sotnikov -11:54, 3. Karginov (Rus./Kamaz) -16:45, ...6. Loprais -2:54:01, 10. Macík -4:14:03, 13. Šoltys -4:26:24.

První liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Chrudim
2:11 (1:4)
konec
Plzeň
Mělník
14:0 (6:0)
konec
Teplice
Helas Brno
4:2 (1:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÖNIGSSEE (Něm.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na bobech a skeletonu

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

rychlobrusleníPřidat do mých lig

COLLALBO (It.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Víceboj
Ženy:
500 m:
1. De Jongová (Niz.) 39,194, 2. Kazelinová (Rus.) 39,264, 3. Lollobrigidaová (It.) 39,563, ...5. Zdráhalová 40,045, 11. Sáblíková (obě ČR) 40,955.
3000 m: 1. De Jongová 4:08,075, 2. Sáblíková 4:08,226, 3. Lollobrigidaová 4:11,282, ...13. Zdráhalová 4:25,766.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. De Jongová 80,535, 2. Lollobrigidaová 81,440, 3. Wüstová (Niz.) 82,155, 4. Sáblíková 82,320, ...12. Zdráhalová 84,333.

Sprint:
Muži:
500 m:
1. Verbij (Niz.) 35,232, 2. Rukke (Nor.) 35,367, 3. Nuis (Niz.) 35,471.
1000 m: 1. Verbij 1:08,970, 2. Lobas (Rus.) 1:09,804, 3. Lorentzen (Nor.) 1:09,889.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Verbij 69,715, 2. Lorentzen 70,520, 3. Rukke 70,645.

Najdete na iDNES.cz