Sportovní výsledky 24. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Tappara Tampere
Lukko Rauma
2:0

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Bremerhaven
5:4 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
HV 71
2:3
konec
Djurgaarden
Malmö
2:3
konec
Linköping
Frölunda
2:3
konec
Lulea
Skelleftea
2:3
konec
Mora
Timra
0:5

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapperswil
Fribourg-Gottéron
3:0
konec
Ženeva
Ambri-Piotta
2:3 v prodl.

Ostrava - Halový mítink

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Kolarčík (Vítkovice) 6,82, 200 m: 1. Marček (SR) 21,99, 800 m: 1. Kotyza (Univ. Brno) 1:49,96, 3000 m: 1. Chwistek (Vítkovice) 8:33,68, trojskok: 1. Buba (Třinec) 14,54.
Ženy - 800 m: 1. Vrzalová (Vítkovice) 2:05,36, 60 m př.: 1. Lajčáková (SR) 8,28, koule: 1. Pallová (Vítkovice) 14,31.

Anterselva (It.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Davidová (ČR) 21:40,7 (0 trest. okruhů), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -1,7 (1), 3. Röiselandová (Nor.) -3,5 (1), 4. Dahlmeierová (Něm.) -4,2 (0), 5. Vittozziová (It.) -10,2 (1), 6. Hojniszová (Pol.) -10,5 (1), 7. Mironovová (Rus.) -13,8 (0), 8. Wiererová (It.) -15,2 (1), 9. Hauserová (Rak.) -18,7 (0), 10. Kuzminová (SR) -21,1 (2), ...41. Vítková -1:35,3 (1), 45. Charvátová -1:49,7 (2), 49. Puskarčíková -1:57,8 (3), 89. Jislová (všechny ČR) -3:50,3 (2).

Průběžné pořadí SP (po 13 z 26 závodů): 1. Wiererová 532, 2. Vittozziová 520, 3. P. Fialková (SR) 460, 4. Kuzminová 445, 5. Röiselandová 434, 6. Chevalierová (Fr.) 391, ...32. Davidová 139, 40. Puskarčíková 101, 49. Vítková 69, 69. Charvátová 19, 78. Jislová 10.

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Trénink na sjezd žen: 1. Suterová (Švýc.) 1:40,00, 2. Hörnbladová (Švéd.) -0,69, 3. Tipplerová (Rak.) -1,09, ...11. Ledecká (ČR) -1,62.

Kitzbühel (Rak.) - Trénink na závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Trénink na sjezd mužů: 1. Reichelt (Rak.) 1:57,41, 2. Marsaglia -0,23, 3. Paris (oba It.) -0,36.

LAHTI (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích:
Junioři - 30 km klasicky s hromadným startem:
1. Del Fabbro (It.) 1:15:16,7, 2. Moseby (Nor.) -0,4, 3. Fähndrich (Švýc.) -0,5, ...29. Ophoff -1:22,8, 33. Lukeš -2:41,8, 35. Žalčík -2:47,0, 54. Dufek (všichni ČR) -9:42,8.

Juniorky - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Karlssonová (Švéd.) 40:45,3, 2. Fossesholmová (Nor.) -52,1, 3. Korvaová (Fin.) -58,1, ...18. Votočková -3:11,3, 20. Havlíčková -3:27,2, 31. Holíková -4:23,3, 33. A. Nováková (všechny ČR) -4:38,8.

Skok na lyžích:
Junioři:
1. Markeng (Nor.) 252,1 b. (97+97 m), 2. Roth (Něm.) 250,8 (95+97,5), 3. Tkačenko (Kaz.) 248,9 (96,5+94,5), ...42. Kellermann 90,6 (83), 44. Rýdl 90,4 (81,5), 45. Holub 89,9 (82,5), 56. Vaverka (všichni ČR) 77,5 (76,5).

Juniorky: 1. Špyněvová 253,1 (89,5+94), 2. Jakovlevová (obě Rus.) 252,4 (92,5+95), 3. Malsinerová (It.) 249,9 (92,5+95,5), ...15. Pešatová 219,3 (83+87,5), 28. Ptáčková (obě ČR) 190,2 (80+76,5).

Špindlerův Mlýn - Mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd
Muži:
1. Berndt (Bižuterie Jablonec) 2:10,16 (1:05,09+1:05,07), 2. Bendik (SR) -0,04 (1:04,89+1:05,31), 3. Krýzl -0,72 (1:05,50+1:05,38), 4. Zabystřan (oba Dukla Liberec) -0,83 (1:05,46+1:05,53).

Ženy: 1. Pospíšilová (Harrachov) 2:16,29 (1:08,40+1:07,89), 2. Nováková (SA Špindl) -0,69 (1:08,68+1:08,30), 3. Nová (SC Černý) -0,92 (1:08,99+1:08,22).

Superobří slalom:
Muži:
1. Berndt 1:11,86, 2. Prieložný (SR) -0,52, 3. Florjančič (Slovin.) -0,68, 4. Krýzl -0,75, 5. Zabystřan -0,77.
Ženy: 1. Pospíšilová 1:15,56, 2. Nová -0,51, 3. Nováková -0,59.

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Pireus
90:75
konec
Maccabi Tel Aviv
Panathinaikos Atény
84:75
konec
Milán
Žalgiris Kaunas
80:70
konec
Real Madrid
Anadolu Efes Istanbul
92:84

Euroliga žen

Přidat do mých lig

Skupina A, 10. kolo

konec
Schio
Villeneuve
75:81

Skupina B, 10. kolo

konec
Hatay
Carolo
74:66
konec
Šoproň
Fenerbahce Istanbul
80:84

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Indiana Pacers
Toronto Raptors
110:106
konec
Boston Celtics
Cleveland Cavaliers
123:103
konec
Brooklyn Nets
Orlando Magic
114:110
konec
Miami Heat
Los Angeles Clippers
99:111
konec
New York Knicks
Houston Rockets
110:114
konec
Chicago Bulls
Atlanta Hawks
101:121
konec
Memphis Grizzlies
Charlotte Hornets
107:118
konec
New Orleans Pelicans
Detroit Pistons
94:98
konec
Philadelphia 76ers
San Antonio Spurs
122:120
konec
Utah Jazz
Denver Nuggets
114:108

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Kolín
118:66 (29:21, 58:35, 86:52)

Český pohár mužů

Čvrtfinále, odvety

Přidat do mých lig

Ostrava - Karlovarsko 2:3 (-18, 14, 26, -22, -9), první zápas 0:3, postoupilo Karlovarsko
Č. Budějovice - Brno 3:0 (18, 22, 15), první zápas 3:0, postoupily Č. Budějovice
Ústí n. L. - Liberec 0:3 (-24, -15, -21), první zápas 1:3, postoupil Liberec
Kladno - Příbram 3:2 (-18, -20, 22, 21, 11), první zápas 3:1, postoupilo Kladno

Rallye Monte Carlo

Přidat do mých lig

po 1. etapě (2 RZ):
1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 26:33,0, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -9,1, 3. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -14,3, 4. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -45,2, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -46,4, 6. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -48,2.

krasobrusleníPřidat do mých lig

MINSK (Bělorus.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Koljada 100,49 bodu, 2. Samarin (oba Rus.) 91,97, 3. Fernández (Šp.) 91,84, 4. Aymoz (Fr.) 88,02, 5. Kovtun (Rus.) 87,70, 6. Samohin (Izr.) 86,48, ...8. Březina 83,66, 18. M. Bělohradský (oba ČR) 67,40.

Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Jamesová, Cipres (Fr.) 225,66, 2. Tarasovová, Morozov 218,82, 3. Bojkovová, Kozlovskij (všichni Rus.) 205,28, 4. Della Monicaová, Guarise (It.) 205,14, 5. Pavljučenkovová, Chodykin (Rus.) 185,92, 6. Haseová, Seegert (Něm.) 180,56.

Najdete na iDNES.cz