Sportovní výsledky 2. 2. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Nottingham
2:0
konec
Brentford
Blackburn
5:2
konec
Bristol
Swansea
2:0
konec
Hull
Stoke
2:0
konec
Ipswich
Sheffield Wednesday
0:1
konec
Millwall
Rotherham
0:0
konec
Reading
Aston Villa
0:0
konec
Sheffield United
Bolton
2:0
konec
West Bromwich
Middlesbrough
2:3
konec
Wigan
QPR
2:1
konec
Leeds
Norwich
1:3

Druhá německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielefeld
Hamburk
2:0
konec
Heidenheim
Drážďany
1:0
konec
Paderborn
Fürth
6:0

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
St. Mirren
4:0
konec
Hamilton
FC Dundee
1:1
konec
Hibernian
Aberdeen
1:2
konec
Motherwell
Livingston
3:0

Švýcarská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Young Boys Bern
Xamax Neuchatel
2:0
konec
Lugano
Thun - odloženo
– : –

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Malatyaspor
Kayserispor
1:1
konec
Kasimpasa
Sivasspor
1:3
konec
Trabzonspor
Ankaragücü
1:0
konec
Alanyaspor
Galatasaray
1:1

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 36. kolo

konec
Havlíčkův Brod
Opava
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
konec
Kopřivnice
Tábor
6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
konec
Žďár nad Sázavou
Valašské Meziříčí
4:5 v prodl. (3:2, 1:2, 0:0 0:1)
konec
DS České Budějovice
Šumperk
2:6
konec
Pelhřimov
Hodonín
3:6 (2:2, 1:1, 0:3)

Skupina Sever - Střed, 36. kolo

konec
Řisuty
Trutnov
3:4 v prodl. (1:0, 1:0, 1:3 0:1)
konec
Bílina
Dvůr Králové n. L.
7:3 (1:1, 2:1, 4:1)
konec
Klatovy
Nymburk
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
konec
Most
Letňany
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
konec
Sokolov
Vrchlabí
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
konec
Děčín
Kolín
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
konec
Kobra Praha
Jablonec nad Nisou
2:5 (1:2, 1:0, 0:3)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
KalPa Kuopio
3:2
konec
Ilves Tampere
Jukurit Mikkeli
3:4 v prodl.
konec
Jyväskylä
Hämeenlinna
1:0
konec
Kärpät Oulu
Sport Vaasa
7:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
2:1
konec
Pelicans Lahti
Tappara Tampere
7:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Malmö
4:1
konec
Färjestad
Mora
3:2
konec
Örebro
Timra
3:2
konec
HV 71
Frölunda
5:3
konec
Lulea
Djurgaarden
2:1
konec
Skelleftea
Linköping
2:4
konec
Växjö
Rögle
5:3

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Fribourg-Gottéron
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Davis Cup

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Kuang-čou: Čína - Japonsko 2:3
Kung Mao-sin, Čang Ce - McLachlan, Učijama 5:7, 7:5, 6:4
Wu I-ping - Nišioka 2:6, 0:6
Li Če - Daniel 3:6, 7:6 (7:4), 3:6

Adelaide: Austrálie - Bosna a Hercegovina 4:0
Peers, Thompson - Bašič, Brkič 7:5, 6:1, Popyrin - Fatič 6:1, 7:6 (7:2)

Kalkata: Indie - Itálie 1:3
Bopanna, Šaran - Berrettini, Bolelli 4:6, 6:3, 6:4
Gunnesvaran - Seppi 1:6, 4:6

Astana: Kazachstán - Portugalsko 3:1
Chabibulin, Nedovjesov - Elias, J. Sousa 6:3, 3:6, 4:6
Kukuškin - J. Sousa 6:4, 6:1

Frankfurt n.M.: Německo - Maďarsko 5:0
Pütz, Struff - Borsos, Nagy 6:2, 6:3
A. Zverev - Borsos 6:3, 6:4
Kohlschreiber - Szintai 6:7 (5:7), 6:3, 10:5

Taškent: Uzbekistán - Srbsko 2:3
Fajzijev, Istomin - Milojevič, Troicki 2:6, 6:1, 6:3
Istomin - Lajovič 6:3, 6:4
Fajzijev - Krajinovič 6:4, 3:6, 0:6

Bratislava: Slovensko - Kanada 2:3
Kližan, Polášek - Auger-Aliassime, Shapovalov 3:6, 7:5, 6:3
Kližan - Shapovalov 6:7 (4:7), 4:6
Gombos - Auger-Aliassime 3:6, 4:6

Salcburk: Rakousko - Chile 2:3
Marach, J. Melzer - Barrios, Podlipnik-Castillo 6:4, 2:6, 7:5
Novak - Jarry 4:6, 6:3, 6:7 (2:7)
Rodionov - Garín 2:6, 1:6

Biel: Švýcarsko - Rusko 1:3
Kym, Laaksonen - Donskoj, Rubljov 4:6, 6:3, 7:6 (7:1)
Laaksonen - Chačanov 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 4:6

Bogotá: Kolumbie - Švédsko 3:0
Giraldo - E. Ymer 6:2, 6:4
Galán - M. Ymer 6:1, 6:2
Cabal, Farah - Eriksson, Lindstedt 6:3, 6:4

Uberlandia: Brazílie - Belgie 1:3
Melo, Soares - Gille, Vliegen 4:6, 6:7 (4:7), Monteiro - Coppejans 3:6, 4:6.

HUA HIN (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra, semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tomljanovicová (6-Austr.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:4, 6:1
konec
Jastremská (8-Ukr.)
Linetteová (Pol.)
6:4, 6:3

PETROHRAD (Rus.) - Turnaj žen

Dvouhra, semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bertensová (2-Niz.)
Sabalenková (4-Běl.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Vekičová (8-Chorv.)
Zvonarevová (Rus.)
6:2, 6:2

KARLSRUHE (Něm.) - Halový mítink IAAF, World Indoor Tour

Přidat do mých lig

TALLINN (Est.) - Halový mítink EA ve vícebojích

Přidat do mých lig

OSRBLIE (Slovin.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Junioři - sprint (10 km): 1. Sörum (Nor.) 25:42,9 (0), 2. Chalili (Rus.) -14,4 (0), 3. Bakken (Nor.) -36,3 (1), ...10. Štvrtecký -59,4 (3), 14. Karlík -1:18,2 (2), 38. Hornig -2:15,9 (2), 84. Ondřejka (všichni ČR) -4:37,3 (4).
Juniorky - sprint (7,5 km): 1. Bechová (Ukr.) 21:03,6 (0), 2. Žuková (Pol.) -12,1 (2), 3. Kebingerová (Něm.) -14,0 (0), ...16. Teplá -54,1 (1), 17. Polednová -55,6 (0), 24. Suchá -1:05,1 (0), 50. Křižovičová (všechny ČR) -2:17,3 (3).

CORTINA D´AMPEZZO (It.) - Toblach-Cortina, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd mužů byl kvůli počasí zrušen.

HINZENBACH (Rak.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

1. Lundbyová (Nor.) 228,1 (86+86), 2. Seyfarthová 215,2 (84,5+79,5), 3. Althausová (obě Něm.) 213,2 (81,5+79), ...34. Pešatová 77,4 (69,5), 37. Blažková 71,6 (67), 39. Indráčková (všechny ČR) 67,3 (63).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 24 závodů): 1. Lundbyová 888, 2. Althausová 807, 3. Seyfarthová 591.

KLINGENTHAL (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 25:51,8, 2. Geiger stejný čas, 3. Rydzek (oba Něm.) -1,7, 4. Herola (Fin.) -2,4, 5. Rehrl (Rak.) -5,7, 6. Riessle (Něm.) -7,9, 7. Hirvonen (Fin.) -10,9, 8. Lamparter (Rak.) -22,3, 9. Faisst (Něm.) -23,0, 10. Denifl (Rak.) -58,2.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1158, 2. Rydzek 761, 3. Rehrl 715, 4. A. Watabe (Jap.) 694, 5. Geiger 681, 6. Seidl (Rak.) 669, ...31. Portyk 86, 58. Vytrval (oba ČR) 5

MARIBOR (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Shiffrinová (USA) 1:42,60 (50,05+52,55), 2. Swennová Larssonová (Švéd.) -0,77 (51,14+52,23), 3. Holdenerová (Švýc.) -1,15 (51,95+51,80), 4. Hansdotterová (Švéd.) -1,34 (51,62+52,32), 5. Vlhová (SR) -1,70 (51,05+53,25), 6. B. Schildová (Rak.) -2,11 (52,30+52,41), 7. Lysdahlová (Nor.) -2,37 (52,03+52,94), 8. Costazzaová (It.) -2,65 (52,52+52,73), 9. Truppeová (Rak.) -2,67 (52,80+52,47), 10. Geigerová (Něm.) -2,72 (52,28+53,04), ...26. Capová -3,99 (54,84+51,75), v 1. kole 37. Dubovská (obě ČR) 55,15.
Průběžné pořadí slalomu (po 9 z 12 závodů): 1. Shiffrinová 860, 2. Vlhová 725, 3. Holdenerová 485, 4. Hansdotterová 348, 5. Swennová Larssonová 336, 6. Liensbergerová (Rak.) 285, ...48. Capová 17.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 1694, 2. Vlhová 1043, 3. Holdenerová 747, 4. Schmidhoferová (Rak.) 617, 5. Mowinckelová (Nor.) 589, 6. Rebensburgová (Něm.) 509, ...45. Ledecká (ČR) 129, 100. Capová 17.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - MČR v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Závody klasickou technikou s intervalovým startem
Muži a junioři (10 km):
1. Novák 25:47,6, 2. Rypl -22,6, 3. Bešťák (všichni Dukla Liberec) -26,7, 4. Fellner (Fenix Jeseník) -57,1, 5. Kalivoda (Šumava Vimperk) -1:00,0, 6. Šeller (Dukla Liberec) -1:08,2.

Ženy a juniorky (5 km): 1. Hynčicová (Dukla Liberec) 12:56,0, 2. Razýmová (SC Plzeň) -0,2, 3. Nováková (Slovan Karlovy Vary) -11,8, 4. Sixtová (SG Jablonec) -29,5, 5. Schützová (Ski Jilemnice) -50,3, 6. Holíková (SKI Skuhrov nad Bělou) -58,9.

OBERSTDORF (Něm.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 427,0 (224+234), 2. Eisenbichler (Něm.) 426,5 (219,5+237,5), 3. Kraft (Rak.) 421,7 (213+230), 4. Žyla (Pol.) 417,2 (218,5+221), 5. Johansson (Nor.) 414,4 (211,5+229), 6. Stoch (Pol.) 411,3 (207+228,5), 7. Aschenwald (Rak.) 408,7 (216+220), 8. Forfang (Nor.) 408,3 (204,5+230,5), 9. Zajc (Slovin.) 404,3 (213,5+228,5), 10. Sato (Jap.) 403,3 (211,5+222), ...19. Koudelka 385,2 (204+212), 38. Vančura (oba ČR) 163,7 (188).

Průběžné pořadí SP (po 18 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1351, 2. Kraft 881, 3. Stoch 829, 4. Žyla 777, 5. Kubacki (Pol.) 681, 6. Johansson 601, ...12. Koudelka 436, 39. Polášek 43, 50. Hlava 15, 61. Kožíšek 6, 67. Vančura 3.

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Skikros:

Muži: 1. Place (Fr.), 2. Leman, 3. Drury (oba Kan.), 4. Fiva (Švýc.).

Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Baronová (Fr.), 4. Lüdiová (Švýc.), ...7. Kučerová (ČR).

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Charlotte Hornets
Memphis Grizzlies
100:92
konec
New York Knicks
Boston Celtics
99:113
konec
Miami Heat
Oklahoma City Thunder
102:118
konec
Utah Jazz
Atlanta Hawks
128:112
konec
Denver Nuggets
Houston Rockets
136:122

Liga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Hradec Králové
89:77
konec
Olomoucko
Svitavy
65:81
konec
Ostrava
Opava
108:120
konec
Pardubice
Kolín
78:84
konec
USK Praha
Nymburk
59:97
konec
Děčín
Ústí nad Labem
106:109 po třetím prodl.

Liga žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Slavia Praha
122:42
konec
Hradec Králové
Teamstore Brno
115:55
konec
Trutnov
Nymburk
– : –

Český pohár žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
Přerov
3:1 (-22, 22, 23, 20)
konec
Olomouc
Olymp Praha
3:0 (21, 15, 17)

Extraliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Odolena Voda
– : –
konec
Brno
Kladno
– : –
konec
Lvi Praha
České Budějovice
– : –

GDAŇSK (Pol.) - Kvalifikace MS žen

Evropská skupina 3

Přidat do mých lig
konec
ČR
Itálie
34:1 (12:0, 11:0, 11:1)
konec
Polsko
Belgie
9:0 (4:0, 3:0, 2:0)

ALMATY (Kaz.) - Finále MS na ledové ploché dráze, úvodní dvojzávod

Přidat do mých lig

BOGENSE (Dán.) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Ženy elite (18,35 km): 1. Cantová (Belg.) 47:53, 2. Brandová -9, 3. Vosová -15, 4. Betsemaová -25, 5. Worstová (všechny Niz.) -34, 6. Neffová (Švýc.) -1:16, 7. Keoughová (USA) -1:21, 8. Brammeierová (Brit.) -1:37, 9. De Boerová (Niz.) -1:59, 10. Van Loyová (Belg.) -2:05, ...20. Nash -3:13, 29. Štěpánová -4:50, 33. Havlíková (všechny ČR) -5:39.

Junioři: 1. Tulett (Brit.) 42:29, 2. Meeussen -20, 3. Cortjens -27, 4. T. Nys (všichni Belg.) -42, 5. Ronhaar (Niz.) -46, 6. Lindner (Něm.) -47, ...9. J. Ťoupalík -56, 14. Zatloukal -1:17, 25. Ježek -2:20, 39. Camrda -3:11, 57. Žvak (všichni ČR) -4:42.

Muži do 23 let (20,95 km): 1. Pidcock (Brit.) 47:42, 2. Iserbyt (Belg.) -15, 3. Benoist (Fr.) -23, 4. Kopecký (ČR) -31, 5. Dorigoni (It.) -35, 6. Turner (Brit.) -38, ...26. Jelínek -3:02, 33. Mayer -3:27, 47. Říman (všichni ČR) -4:50.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sjezdové lyžování

Přidat do mých lig

ALTENBERG (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loch (Něm.) 1:48,669 (54,329+54,340), 2. Egger (Rak.) -0,004 (54,272+54,401), 3. Ludwig (Něm.) -0,111 (54,354+54,426), ...31. Lejsek (ČR) 56,572.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Ludwig 543, 2. Loch 537, 3. Egger 520, ...36. Lejsek 39. 

Dvojice: 1. Steu, Koller (Rak.) 1:23,463 (41,508+41,955), 2. Eggert, Benecken (Něm.) -0,043 (41,547+41,959), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,386 (41,722+42,127), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,386 (42,837+43,012).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 810, 2. Steu, Koller 652, 3. Wendl, Arlt (Něm.) 598, ...13. Vejdělek, Pěkný 208.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

DRÁŽĎANY (Něm.) - Závody SP na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m
: 1. Hwang Te-hon (Korea), 2. Cournoyer (Kan.), 3. Hong Kjong-hwan (Korea), ...50. Fajkus (ČR).
1500 m: 1. Kim Kun-u (Korea), 2. Hamelin (Kan.), 3. Lim Hjo-čun (Korea), ...43. Sejpal (ČR).
Ženy:
1000 m:
1. Prosvirnovová (Rus.), 2. Čche Či-hjon (Korea), 3. Mascittová (It.), ...25. Došlá, 33. Kuncířová (obě ČR).
1500 m: 1. Kim Či-ju (Korea), 2. Boutinová (Kan.), 3. Schultingová (Niz.), ...16. Sejpalová, 25. Vaňková, 40. Pfeiferová (všechny ČR).

HAMAR (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Kuližnikov (Rus.) 34,652, 2. Kim Čun-ho (Korea) 34,718, 3. Ntab (Niz.) 34,771.
Průběžné pořadí (po 8 z 11 závodů): 1. Kuližnikov 392, 2. Šinama (Jap.) 366, 3. Lorentzen (Nor.) 320.
1000 m: 1. Verbij 1:08,471, 2. Krol 1:08,534, 3. Nuis (všichni Niz.) 1:08,714.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Nuis 222, 2. Kuližnikov (Rus.) 217, 3. Lorentzen (Nor.) 217.
Ženy:
500 m:
1. Kodairaová (Jap.) 37,254, 2. Herzogová (Rak.) 37,378, 3. Golikovová (Rus.) 37,916.
Průběžné pořadí (po 8 z 11 závodů): 1. Herzogová 444, 2. Kodairaová 360, 3. Fatkulinová (Rus.) 355.
1000 m: 1. Boweová (USA) 1:14,791, 2. Kodairaová (Jap.) 1:15,254, 3. Van Beeková (Niz.) 1:15,429, ...divize B: 2. Zdráhalová (ČR) 1:17,216.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Boweová 277, 2. Herzogová (Rak.) 217, 3. Kodairaová 202, ...38. Zdráhalová 29.

Najdete na iDNES.cz