Sportovní výsledky 3. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 29. kolo

konec
DS České Budějovice
Žďár nad Sázavou
5:6
konec
Pelhřimov
Moravské Budějovice
3:4
konec
Písek
Havlíčkův Brod
3:4P
konec
Šumperk
Hodonín
1:6
konec
Valašské Meziříčí
Opava
6:4

Skupina Sever - Střed, 29. kolo

konec
Bílina
Děčín
4:7
konec
Most
Klatovy
5:8
konec
Řisuty
Kobra Praha
6:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Lukko Rauma
Jyväskylä
2:3
konec
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
4:2
konec
TPS Turku
Sport Vaasa
0:4

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj žen

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anisimovová (USA)
Strýcová (5-ČR)
6:3, 6:3
konec
Andreescuová (Kan.)
Wozniacká (1-Dán.)
6:4, 6:4
konec
V. Williamsová (6-USA)
Davisová (USA)
6:4, 6:3
konec
Kužmová (SR)
Keninová (USA)
7:5, 5:7, 6:3

BRISBANE (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - čtvrtfinále

konec
Chardy (Fr.)
Učijama (Jap.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:4)
konec
Nišikori (2-Jap.)
Dimitrov (6-Bulh.)
7:5, 7:5

Muži - dvouhra, 2. kolo

konec
Tsonga (Fr.)
Daniel (Jap.)
7:6 (7:5), 6:3

Ženy - čtyřhra, čtvrtfinále

konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
6:3, 6:2
konec
Peschkeová, Melicharová (3-ČR/USA)
Danilovičová, Potapovová (Srb./Rus.)
7:5, 6:1

Ženy - dvouhra, čtvrtfinále

konec
Ósakaová (2-Jap.)
Sevastovová (8-Lot.)
3:6, 6:0, 6:4
konec
Curenková (Ukr.)
Kontaveitová (Est.)
7:5, 6:3

DAUHÁ (Katar) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Basilašvili (5-Gruz.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Bautista (7-Šp.)
Wawrinka (Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Cecchinato (4-It.)
Lajovič (Srb.)
7:6 (7:2), 6:2

PERTH (Austr.) - Hopmanův pohár

Přidat do mých lig

Skupina B: Řecko - Švýcarsko 2:1

konec
Tsitsipas
Federer
6:7 (5:7), 6:7 (4:7)
konec
Sakkariová
Bencicová
6:3, 6:4
konec
Sakkariová, Tsitsipas
Bencicová, Federer
4:3 (5:4), 2:4, 4:3 (5:3)

Skupina B: Velká Británie - USA 2:1

konec
Norrie
Tiafoe
7:6 (7:4), 6:0
konec
Boulterová
S. Williamsová
1:6, 6:7 (2:7)
konec
Boulterová, Norrie
S. Williamsová, Tiafoe
3:4 (2:5), 4:3 (5:4), 4:1

PUNÉ (Indie) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Anderson (1-JAR)
Munar (7-Šp.)
6:3, 6:3
konec
Simon (3-Fr.)
Paire (5-Fr.)
3:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Darcis (Belg.)
Džazírí (4-Tun.)
7:5, 6:2
konec
Karlovič (Chorv.)
Gulbis (Lot.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:5)

OBERSTDORF (Něm.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod na 15 km volně: 1. Klaebo (Nor.) 35:07,5, 2. Usťugov -0,4, 3. Bolšunov (oba Rus.) -1:08,2, 4. Skar -1:41,5, 5. Krüger (oba Nor.) -1:42,5, 6. De Fabiani (It.) -1:56,9, 7. Halfvarsson (Švéd.) -1:57,4, 8. Krogh (Nor.) -1:58,3, 9. Melničenko (Rus.) -1:59,2, 10. Parisse (Fr.) -2:00,2, ...50. Knop -6:04,9, 51. Fellner (oba ČR) -6:17,3.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 5 ze 7 etap): 1. Klaebo 1:55:00,5, 2. Usťugov -5,4, 3. Bolšunov -1:18,2, 4. Skar -1:56,5, 5. Krüger -1:57,5, 6. De Fabiani -2:11,9, ...50. Knop -6:19,9, 51. Fellner -6:32,3.
Průběžné pořadí SP (po 14 z 32 závodů): 1. Bolšunov 519, 2. Klaebo 480, 3. Iversen (Nor.) 466, 4. Halfvarsson 417, 5. Röthe 408, 6. Tönseth (oba Nor.) 399, ...87. Novák 7, 88. Pechoušek (oba ČR) 6.

Ženy - stíhací závod na 10 km volně: 1. Östbergová 26:21,2, 2. Něprjajevová (Rus.) -30,4, 3. Digginsová (USA) -1:12,6, 4. Bělorukovová (Rus.) -1:12,7, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:23,6, 6. Sedovová (Rus.) -2:18,8, 7. H. Wengová -3:00,7, 8. Slindová (obě Nor.) -3:36,1, 9. Stadloberová (Rak.) -3:36,6, 10. L. Wengová (Nor.) -3:49,7, ...29. Razýmová -7:19,7, 36. Schützová (obě ČR) -9:04,5.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 5 ze 7 etap): 1. Östbergová 1:26:11,8, 2. Něprjajevová -35,4, 3. Digginsová -1:22,6, 4. Bělorukovová -1:27,7, 5. Pärmäkoskiová -1:38,6, 6. Sedovová -2:33,8, ...29. Razýmová -7:34,7, 36. Schützová -9:19,5.
Průběžné pořadí SP (po 14 z 32 závodů): 1. Östbergová 652, 2. Johaugová (Nor.) 600, 3. Pärmäkoskiová 557, 4. Něprjajevová 489, 5. Nilssonová (Švéd.) 466, 6. Bělorukovová 447, ...78. Razýmová 5, 79. Beranová 5, 80. Janatová (obě ČR) 2.

INNSBRUCK (Rak.) - Kvalifikace na závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 126,2 (126,5 m), 2. Koudelka (ČR) 123,7 (124,5), 3. Forfang (Nor.) 123,5 (127,5), 4. Huber (Rak.) 120,7 (126), 5. Peier (Švýc.) 119,0 (119,5), 6. Geiger (Něm.) 118,9 (124), ...41. Kožíšek 96,6 (114), 45. Polášek 94,7 (109,5), 56. Hlava (všichni ČR) 86,0 (109,5).

Dvojice pro 1. kolo: Kožíšek - Stjernen (Nor.), Polášek - Geiger, Koudelka - Alamommo (Fin.).

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Charlotte Hornets
Dallas Mavericks
84:122
konec
Cleveland Cavaliers
Miami Heat
92:117
konec
Washington Wizards
Atlanta Hawks
114:98
konec
Brooklyn Nets
New Orleans Pelicans
126:121
konec
Boston Celtics
Minnesota Timberwolves
115:102
konec
Chicago Bulls
Orlando Magic
84:112
konec
Memphis Grizzlies
Detroit Pistons
94:101
konec
Phoenix Suns
Philadelphia 76ers
127:132
konec
Los Angeles Lakers
Oklahoma City Thunder
100:107

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Snakes Ostrava
Opava
45:91

Čtvrtfinálové dvojice: Nymburk - Kolín, Děčín - Svitavy, Pardubice - Olomoucko, Hradec Králové - Opava.

Euroliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Bayern Mnichov
92:77
konec
Olimpia Milán
Budučnost Podgorica
111:94
konec
Real Madrid
Maccabi Tel Aviv
91:79
konec
Gran Canaria
Chimki Moskva
70:99

HAAG (Niz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži - kvalifikace:
1. kolo:

Winter, Hörl (Rak.) - Pála, Šotola (ČR) 2:0 (10, 14).

Ženy - hlavní soutěž:
Skupina H:

Walshová Jenningsová, B. Sweatová (8-USA) - Kvapilová, Kubíčková (25-ČR) 2:0 (11, 12)
Reevesová, Howardová (24-USA) - Kvapilová, Kubíčková 2:1 (-22, 17, 12)
Češky nepostoupily do play off a obsadily dělené 25. místo.

Najdete na iDNES.cz