tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra, finále
Dvouhra, finále
Čtyřhra, finále
Muži - čtyřhra, finále
Muži - dvouhra, finále
Muži - dvouhra, semifinále
Ženy - čtyřhra, finále
biatlonPřidat do mých lig
Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. J. T. Bö (Nor.) -34:29,8 (3), 2. Peiffer (Něm.) -15,1 (1), 3. Hofer (It.) -15,8 (0), 4. M. Fourcade (Fr.) -32,6 (3), 5. Loginov (Rus.) -42,4 (4), 6. Desthieux (Fr.) -51,8 (1), 7. Doll (Něm.) -1:30,7 (4), 8. J. Eberhard -1:41,8 (5), 9. Eder (oba Rak.) -2:00,5 (1), 10. Garaničev (Rus.) -2:01,5 (1), ...17. Moravec -2:22,8 (1), 50. Krčmář (oba ČR) -5:10,1 (6).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 542, 2. Loginov 412, 3. M. Fourcade 342, 4. Desthieux 336, 5. Eder 328, 6. Peiffer 307, ...17. Moravec 190, 18. Krčmář 186.
Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Vittozziová (It.) 32:32,9 (2), 2. Kuzminová (SR) -14,5 (4), 3. Chevalierová -27,9 (5), 4. Bescondová (obě Fr.) -36,2 (4), 5. Wiererová (It.) -37,4 (3), 6. Preussová (Něm.) -54,7 (2), 7. Dunkleeová (USA) -1:01,2 (5), 8. Öbergová (Švéd.) -1:03,2 (5), 9. Herrmannová (Něm.) -1:03,2 (4), 10. Krjuková (Běl.) -1:17,4 (4), ...21. Puskarčíková -2:17,1 (4), 42. Davidová (obě ČR) -3:44,2 (8).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. Wiererová 438, 2. Vittozziová 396, 3. P. Fialková (SR) 374, 4. Chevalierová 329, 5. Kuzminová 327, 6. Röiselandová (Nor.) 309, ...35. Puskarčíková 101, 41. Davidová 79, 47. Vítková 69, 64. Charvátová 19, 73. Jislová (všechny ČR) 10.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - obří slalom: 1. Hirscher (Rak.) 2:26,54 (1:12,51+1:14,03), 2. Kristoffersen -0,71 (1:12,39+1:14,86), 3. Fanara -1,04 (1:12,83+1:14,75), 4. Pinturault (oba Fr.) -1,56 (1:12,57+1:15,53), 5. Kranjec (Slovin.) -1,62 (1:13,30+1:14,86), 6. Ford (USA) -1,79 (1:12,78+1:15,55), 7. Schwarz (Rak.) -2,31 (1:14,16+1:14,69), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -2,36 (1:13,23+1:15,67), 9. G. Caviezel -2,59 (1:13,39+1:15,74), 10. Odermatt (oba Švýc.) -2,68 (1:14,32+1:14,90).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 10 závodů): 1. Hirscher 540, 2. Kristoffersen 302, 3. Pinturault 276, 4. Meillard (Švýc.) 234, 5. Olsson (Švéd.) 217, 6. Fanara 215.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 41 závodů): 1. Hirscher 876, 2. Kristoffersen 511, 3. Pinturault 444, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde 392, 6. Svindal (oba Nor.) 369.
Sprint volně muži a ženy
Muži: 1. Skar (Nor.) 3:25,94, 2. Retivych (Rus.) -0,11, 3. Valnes (Nor.) -2,83, 4. Jouve -11,22, 5. Chanavat -21,94, 6. Gros (všichni Fr.) -23,93, ...24. M. Novák vyřazen ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 39. Šeller (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 934, 2. Bolšunov (Rus.) 750, 3. Röthe 674, 4. Krüger (oba Nor.) 577, 5. Usťugov (Rus.) 554, 6. Tönseth (Nor.) 537, ...89. Novák 14, 103. Pechoušek (ČR) 6.
Ženy: 1. Nilssonová 3:48,49, 2. Dahlqvistová -0,24, 3. Sundlingová (všechny Švéd.) -0,54, 4. Fähndrichová (Švýc.) -0,56, 5. Caldwellová (USA) -2,61, 6. Čebašeková (Slovin.) -11,47, ...v kvalifikaci 34. Janatová, 45. Hynčicová, 46. Beranová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1152, 2. Pärmäkoskiová (Fin.) 883, 3. Něprjajevová 881, 4. Bělorukovová (obě Rus.) 680, 5. Digginsová (USA) 601, 6. Johaugová (Nor.) 600, ...48. Razýmová 61, 67. Schützová (obě ČR) 21, 90. Beranová 5, 92. Janatová 2
Slopestyle:
Muži: 1. Röisland (Nor.) 88,75, 2. Corning (USA) 84,75, 3. Kunitake (Jap.) 83,86.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Ocuka (Jap.) 1500, 2. Mattsson (Švéd.) 1120, 3. Röisland 1000.
Ženy: 1. Onicukaová (Jap.) 85,33, 2. Gasserová (Rak.) 85,10, 3. Norendalová (Nor.) 67,81, ...v kvalifikaci 11. Pančochová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Onicukaová 2000, 2. Iwabučiová (Jap.) 1250, 3. Gasserová 800, ...5. Pančochová 740.
Ženy: 1. Iraschková-Stolzová (Rak.) 200,4 (127+121,5), 2. Seyfarthová (Něm.) 199,9 (125+121), 3. Lundbyová (Nor.) 196,2 (105+135).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 24 závodů): 1. Althausová (Něm.) 450, 2. Lundbyová 338, 3. Seyfarthová 296.
Muži: 1. Eliassen 1:45:04,2, 2. Östensen -15,9, 3. Pedersen (všichni Nor./BN Bank) -16,1, ...29. P. Novák (ČR/Vltava Fund) -6:53,3, 34. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -7:16,7, 40. Ročárek (ČR/Vltava Fund) -9:18,7.
Průběžné pořadí: 1. Eliassen 315 b., 2. Östensen 295, 3. Pedersen 285, ...27. P. Novák 108, 42. Řezáč a Štoček (ČR/Vltava Fund) oba 81.
Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 2:06:52,0, 2. Slindová (Nor./Koteng) -27,0, 3. Kowalczyková (Pol./Trentino Robinson) -1:20,6, ...5. Smutná (ČR/eD system Bauer) -1:48,9, 12. Boudíková (ČR/Vltava Fund) -9:33,4, 13. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -9:39,5, 20. Kožíšková (ČR) -17:21,5.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 350, 2. Slindová 305, 3. Smutná 235, ...15. Boudíková 126, 16. Klementová 116, 28. Schützová (obě ČR/Vltava Fund) 93.
sjezd ženy - zrušeno kvůli přívalům sněhu
Sprint dvojic
1. Schmid, Graabak (Nor.) 34:30,9, 2. Rydzek, Geiger -0,5, 3. Frenzel, Riessle (všichni Něm.) -0,5, 4. Costa, Pittin (It.) -39,4, 5. Greiderer, Klapfer (Rak.) -1:09,3, 6. Krog, Björnstad (Nor.) -1:13,7, ...12. Pažout, Portyk -2:28,1, 14. Vytrval, Daněk (všichni ČR) -3:19,3.
1. R. Kobajaši (Jap.) 315,0 b. (135+136 m), 2. Kubacki 288,5 (122+131,5), 3. Stoch (oba Pol.) 282,9 (121,5+133,5), 4. Kraft (Rak.) 281,6 (121,5+129,5), 5. Leyhe (Něm.) 275,1 (119,5+127,5), 6. Koudelka (ČR) 271,9 (120+129,5), 7. Žyla (Pol.) 270,0 (121,5+127), 8. Fettner (Rak.) 269,7 (114,5+132,5), 9. Peier (Švýc.) 269,3 (118,5+130,5), 10. Semenič (Slovin.) 268,4 (120,5+128,5), ...31. Polášek 115,7 (112,5), 35. Kožíšek (oba ČR) 110,3 (111,5)
Průběžné pořadí SP (po 12 ze 28 závodů):
1. R. Kobajaši 1056, 2. Žyla 565, 3. Stoch 564, 4. Leyhe 456, 5. Kubacki 432, 6. Geiger (Něm.) 403, ...11. Koudelka 290, 35. Polášek 40, 46. Hlava (ČR) 15, 58. Kožíšek 3.
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Boroš (Creafin TUVsud) 58:20, 2. Paprstka (Expres CZ Team Kolín) -18, 3. Nesvadba (ČEZ Cyklo Team Tábor) -41, 4. Štybar (Deceuninck-QuickStep) -1:19, 5. Škarnitzl (Mitas Trek) -2:16, 6. Kopecký (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) -4:00, 7. Jelínek (Mitas Trek) -4:16, 8. Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) -7:19, 9. Petruš (Ethic Sport), 10. Říman (TJ AŠ Mladá Boleslav) oba -1 kolo.
Ženy: 1. Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) 49:43, 2. Czeczinkarová (Mitas Trek) -1:30, 3. Janů (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:50, 4. Štěpánová (Superior XC Team) -3:07, 5. Mišoňová (Adastra Bike Team) -3:49, 6. Ungermanová (KC Kooperativa Jablonec n.N.) -5:34
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
1. Jamankaová, Drazeková (Něm.) 1:41,70 (50,85+50,85), 2. Meyersová-Taylorová, Kwazaová (USA) -0,36 (51,18+50,88), 3. (2. v ME) Schneiderová, Stracková (Něm.) -0,49 (51,17+51,02), 4. (3. v ME) Beierlová, Onasanyaová (Rak.) -0,99 (51,43+51,26).
Dvojice:
Muži1. Eggert, Benecken 1:24,119 (42,059+42,060), 2. Gudramovičs, Kalininš -0,379 (42,220+42,278), 3. A. Šics, J. Šics (všichni Lot.) -0,469 (42,284+42,304), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -4,849 (44,402+44,566)
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 725, 2. Wendl, Arlt (Něm.) 576, 3. Steu, Koller (Rak.) 552, ...13. Vejdělek, Pěkný 185.
Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 1:24,336 (42,272+42,064), 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,128 (42,337+42,127), 3. Britcherová (USA) -0,350 (42,427+42,259).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 697, 2. Taubitzová (Něm.) 634, 3. Britcherová 485, ...44. Maršíková (ČR) 12.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Víceboj:
Muži:
500 m: 1. Silovs (Lot.) 36,339, 2. Bökko 36,365, 3. Pedersen (oba Nor.) 36,420, ...18. Druszkiewicz (ČR) 39,388.
5000 m: 1. Kramer 6:17,661, 2. Roest (oba Niz.) 6:18,217, 3. Pedersen 6:20,592, ...12. Druszkiewicz 6:46,844.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Roest 74,411, 2. Kramer 74,456, 3. Pedersen 74,479, ...18. Druszkiewicz 80,064.
Ženy:
1500 m: 1. A. De Jongová (Niz.) 1:57,035, 2. Lollobrigidaová (It.) 1:57,996, 3. Sáblíková 1:58,073, ...12. Zdráhalová (obě ČR) 2:01,447.
5000 m: 1. Sáblíková 7:03,880, 2. A. De Jongová 7:13,734, 3. Achtereekteová (Niz.) 7:15,314.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. A. De Jongová 162,918, 2. Sáblíková 164,064, 3. Lollobrigidaová 164,937, ...12. Zdráhalová 124,813.
Sprint:
Muži:
500 m (druhý závod): 1. Verbij (Niz.) 34,939, 2. Lorentzen (Nor.) 35,100, 3. Kuzněcov (Rus.) 35,270.
1000 m (druhý závod): 1. Krol (Niz.) 1:08,683, 2. Verbij 1:08,882, 3. Ihle (Něm.) 1:09,451.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Verbij 139,085, 2. Lorentzen 140,420, 3. Rukke (Nor.) 141,155.
Ženy:
500 m (první závod): 1. Herzogová (Rak.) 37,611, 2. Fatkulinová 38,134, 3. Kačanovová (obě Rus.) 38,158.
1000 m (první závod): 1. Kačanovová 1:15,792, 2. Leerdamová 1:15,827, 3. L. De Jongová (obě Niz.) 1:15,880.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Herzogová 75,880, 2. Kačanovová 76,045, 3. Fatkulinová 76,150.
Muži:
500 m: 1. Shaoang Liu 41,120, 2. Shaolin Sandor Liu (oba Maď.) 41,202, 3. Sitnikov (Rus.) 41,338, ...32. Sejpal (ČR).
1500 m: 1. Shaolin Sandor Liu 2:13,579, 2. Shaoang Liu 2:13,665, 3. Jelistratov (Rus.) 2:13,740, ...24. Sejpal.
Ženy:
500 m: 1. Maliszewská (Pol.) 42,842, 2. Valcepinová (It.) 43,241, 3. Van Ruijvenová (Niz.) 43,507, ...20. Kuncířová, 27. Došlá (obě ČR).
1500 m: 1. Schultingová (Niz.) 2:29,181, 2. Christieová (Něm.) 2:29,416, 3. Prosvirnovová (Rus.) 2:29,706, ...11. Kuncířová, 26. Došlá