Sportovní výsledky 12. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Middlesbrough
1:2
konec
Brentford
Stoke
3:1
konec
Bristol
Bolton
2:1
konec
Hull
Sheffield Wednesday
3:0
konec
Ipswich
Rotherham
1:0
konec
Preston
Swansea
1:1
konec
Reading
Nottingham
2:0
konec
Sheffield United
QPR
1:0
konec
West Bromwich
Norwich
1:1
konec
Wigan
Aston Villa
3:0

Tipsport extraliga 2018/2019

Základní část - 34. kolo

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen do 18 let

O 5. - 6. místo

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen do 18 let

O udržení

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Tappara Tampere
Sport Vaasa
3:1
konec
Ässät Pori
SaiPa Lappeenranta
4:5 po sam. nájezdech
konec
Hämeenlinna
Ilves Tampere
1:2
konec
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
3:5
konec
Kärpät Oulu
Lukko Rauma
3:0
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
0:5
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
3:2

Německá liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Düsseldorf
2:3 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Linköping
6:3
konec
Örebro
Lulea
1:2
konec
Rögle
HV 71
1:3
konec
Växjö
Brynäs
3:2 v prodl.
konec
Färjestad
Malmö
3:1
konec
Mora
Frölunda
2:3
konec
Timra
Skelleftea
4:6

Švýcarská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Zug
0:3
konec
Biel
Ambri-Piotta
3:0
konec
Fribourg-Gottéron
Langnau
1:3
konec
Lausanne
Ženeva
3:4 po sam. nájezdech
konec
Rapperswil
Lugano
2:3

Druhá liga

Přidat do mých lig

Skupina Jih - Východ, 31. kolo

konec
Hodonín
Žďár nad Sázavou
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
konec
Kopřivnice
Havlíčkův Brod
4:3 v prodl. (1:0, 0:1, 2:2 1:0)
konec
Nový Jičín
Pelhřimov
4:3 v prodl. (1:0, 1:1, 1:2 1:0)
konec
Opava
DS České Budějovice
7:4 (3:3, 2:0, 2:1)
konec
Orlová
Tábor
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
konec
Šumperk
Moravské Budějovice
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
konec
Valašské Meziříčí
Písek
3:4 (3:0, 0:0, 0:4)

Skupina Sever - Střed, 31. kolo

konec
Dvůr Králové n. L.
Kobra Praha
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
konec
Letňany
Sokolov
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
konec
Nymburk
Bílina
1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
konec
Kolín
Řisuty
2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
konec
Jablonec nad Nisou
Most
8:2 (1:0, 5:1, 2:1)
konec
Trutnov
Klatovy
1:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 0:0)
konec
Vrchlabí
Děčín
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Čtyřhra, finále

konec
McLachlan, Struff (Jap./Něm.)
Klaasen, Venus (3-JAR/N. Zél.)
6:3, 6:4

Dvouhra, finále

konec
Sandgren (USA)
Norrie (Brit.)
6:4, 6:2

HOBART (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra, finále

konec
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (1-Tchaj-wan)
Flipkensová, Larssonová (4-Belg./Švéd.)
6:3, 3:6, 10:6
konec
Keninová (USA)
Schmiedlová (SR)
6:3, 6:0

SYDNEY (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - čtyřhra, finále

konec
J. Murray, Soares (2-Brit./Braz.)
Cabal, Farah (1-Kol.)
6:4, 6:3

Muži - dvouhra, finále

konec
De Minaur (5-Austr.)
Seppi (8-It.)
7:5, 7:6 (7:5)

Muži - dvouhra, semifinále

konec
De Minaur (5-Austr.)
Simon (4-Fr.)
6:3, 6:2

Ženy - čtyřhra, finále

konec
Siniaková, Kruničová (ČR/Srb.)
Hozumiová, Rosolská (Jap./Pol.)
6:1, 7:6 (7:3)

OBERHOF (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. J. T. Bö (Nor.) -34:29,8 (3), 2. Peiffer (Něm.) -15,1 (1), 3. Hofer (It.) -15,8 (0), 4. M. Fourcade (Fr.) -32,6 (3), 5. Loginov (Rus.) -42,4 (4), 6. Desthieux (Fr.) -51,8 (1), 7. Doll (Něm.) -1:30,7 (4), 8. J. Eberhard -1:41,8 (5), 9. Eder (oba Rak.) -2:00,5 (1), 10. Garaničev (Rus.) -2:01,5 (1), ...17. Moravec -2:22,8 (1), 50. Krčmář (oba ČR) -5:10,1 (6).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 542, 2. Loginov 412, 3. M. Fourcade 342, 4. Desthieux 336, 5. Eder 328, 6. Peiffer 307, ...17. Moravec 190, 18. Krčmář 186. 
Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Vittozziová (It.) 32:32,9 (2), 2. Kuzminová (SR) -14,5 (4), 3. Chevalierová -27,9 (5), 4. Bescondová (obě Fr.) -36,2 (4), 5. Wiererová (It.) -37,4 (3), 6. Preussová (Něm.) -54,7 (2), 7. Dunkleeová (USA) -1:01,2 (5), 8. Öbergová (Švéd.) -1:03,2 (5), 9. Herrmannová (Něm.) -1:03,2 (4), 10. Krjuková (Běl.) -1:17,4 (4), ...21. Puskarčíková -2:17,1 (4), 42. Davidová (obě ČR) -3:44,2 (8).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. Wiererová 438, 2. Vittozziová 396, 3. P. Fialková (SR) 374, 4. Chevalierová 329, 5. Kuzminová 327, 6. Röiselandová (Nor.) 309, ...35. Puskarčíková 101, 41. Davidová 79, 47. Vítková 69, 64. Charvátová 19, 73. Jislová (všechny ČR) 10.

ADELBODEN (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Hirscher (Rak.) 2:26,54 (1:12,51+1:14,03), 2. Kristoffersen -0,71 (1:12,39+1:14,86), 3. Fanara -1,04 (1:12,83+1:14,75), 4. Pinturault (oba Fr.) -1,56 (1:12,57+1:15,53), 5. Kranjec (Slovin.) -1,62 (1:13,30+1:14,86), 6. Ford (USA) -1,79 (1:12,78+1:15,55), 7. Schwarz (Rak.) -2,31 (1:14,16+1:14,69), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -2,36 (1:13,23+1:15,67), 9. G. Caviezel -2,59 (1:13,39+1:15,74), 10. Odermatt (oba Švýc.) -2,68 (1:14,32+1:14,90).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 10 závodů): 1. Hirscher 540, 2. Kristoffersen 302, 3. Pinturault 276, 4. Meillard (Švýc.) 234, 5. Olsson (Švéd.) 217, 6. Fanara 215.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 41 závodů): 1. Hirscher 876, 2. Kristoffersen 511, 3. Pinturault 444, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde 392, 6. Svindal (oba Nor.) 369.

DRÁŽĎANY (Něm.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint volně muži a ženy
Muži:
1. Skar (Nor.) 3:25,94, 2. Retivych (Rus.) -0,11, 3. Valnes (Nor.) -2,83, 4. Jouve -11,22, 5. Chanavat -21,94, 6. Gros (všichni Fr.) -23,93, ...24. M. Novák vyřazen ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 39. Šeller (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 32 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 934, 2. Bolšunov (Rus.) 750, 3. Röthe 674, 4. Krüger (oba Nor.) 577, 5. Usťugov (Rus.) 554, 6. Tönseth (Nor.) 537, ...89. Novák 14, 103. Pechoušek (ČR) 6.

Ženy: 1. Nilssonová 3:48,49, 2. Dahlqvistová -0,24, 3. Sundlingová (všechny Švéd.) -0,54, 4. Fähndrichová (Švýc.) -0,56, 5. Caldwellová (USA) -2,61, 6. Čebašeková (Slovin.) -11,47, ...v kvalifikaci 34. Janatová, 45. Hynčicová, 46. Beranová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 18 z 32 závodů): 1. Östbergová (Nor.) 1152, 2. Pärmäkoskiová (Fin.) 883, 3. Něprjajevová 881, 4. Bělorukovová (obě Rus.) 680, 5. Digginsová (USA) 601, 6. Johaugová (Nor.) 600, ...48. Razýmová 61, 67. Schützová (obě ČR) 21, 90. Beranová 5, 92. Janatová 2

KREISCHBERG (Rak.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

Slopestyle:
Muži:
1. Röisland (Nor.) 88,75, 2. Corning (USA) 84,75, 3. Kunitake (Jap.) 83,86.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Ocuka (Jap.) 1500, 2. Mattsson (Švéd.) 1120, 3. Röisland 1000.

Ženy: 1. Onicukaová (Jap.) 85,33, 2. Gasserová (Rak.) 85,10, 3. Norendalová (Nor.) 67,81, ...v kvalifikaci 11. Pančochová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Onicukaová 2000, 2. Iwabučiová (Jap.) 1250, 3. Gasserová 800, ...5. Pančochová 740.

SAPPORO (Jap.) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Iraschková-Stolzová (Rak.) 200,4 (127+121,5), 2. Seyfarthová (Něm.) 199,9 (125+121), 3. Lundbyová (Nor.) 196,2 (105+135).

Průběžné pořadí SP (po 6 z 24 závodů): 1. Althausová (Něm.) 450, 2. Lundbyová 338, 3. Seyfarthová 296.

SEEFELD (Rak.) - Kaiser Maximilian Lauf, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Eliassen 1:45:04,2, 2. Östensen -15,9, 3. Pedersen (všichni Nor./BN Bank) -16,1, ...29. P. Novák (ČR/Vltava Fund) -6:53,3, 34. Řezáč (ČR/Slavia Pojišťovna) -7:16,7, 40. Ročárek (ČR/Vltava Fund) -9:18,7.

Průběžné pořadí: 1. Eliassen 315 b., 2. Östensen 295, 3. Pedersen 285, ...27. P. Novák 108, 42. Řezáč a Štoček (ČR/Vltava Fund) oba 81.

Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 2:06:52,0, 2. Slindová (Nor./Koteng) -27,0, 3. Kowalczyková (Pol./Trentino Robinson) -1:20,6, ...5. Smutná (ČR/eD system Bauer) -1:48,9, 12. Boudíková (ČR/Vltava Fund) -9:33,4, 13. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -9:39,5, 20. Kožíšková (ČR) -17:21,5.

Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 350, 2. Slindová 305, 3. Smutná 235, ...15. Boudíková 126, 16. Klementová 116, 28. Schützová (obě ČR/Vltava Fund) 93.

SVATÝ ANTON (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy - zrušeno kvůli přívalům sněhu

VAL DI FIEMME (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Sprint dvojic
1. Schmid, Graabak (Nor.) 34:30,9, 2. Rydzek, Geiger -0,5, 3. Frenzel, Riessle (všichni Něm.) -0,5, 4. Costa, Pittin (It.) -39,4, 5. Greiderer, Klapfer (Rak.) -1:09,3, 6. Krog, Björnstad (Nor.) -1:13,7, ...12. Pažout, Portyk -2:28,1, 14. Vytrval, Daněk (všichni ČR) -3:19,3.

VAL DI FIEMME (It.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 315,0 b. (135+136 m), 2. Kubacki 288,5 (122+131,5), 3. Stoch (oba Pol.) 282,9 (121,5+133,5), 4. Kraft (Rak.) 281,6 (121,5+129,5), 5. Leyhe (Něm.) 275,1 (119,5+127,5), 6. Koudelka (ČR) 271,9 (120+129,5), 7. Žyla (Pol.) 270,0 (121,5+127), 8. Fettner (Rak.) 269,7 (114,5+132,5), 9. Peier (Švýc.) 269,3 (118,5+130,5), 10. Semenič (Slovin.) 268,4 (120,5+128,5), ...31. Polášek 115,7 (112,5), 35. Kožíšek (oba ČR) 110,3 (111,5)
Průběžné pořadí SP (po 12 ze 28 závodů):
1. R. Kobajaši 1056, 2. Žyla 565, 3. Stoch 564, 4. Leyhe 456, 5. Kubacki 432, 6. Geiger (Něm.) 403, ...11. Koudelka 290, 35. Polášek 40, 46. Hlava (ČR) 15, 58. Kožíšek 3.

Liga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Olomoucko
96:76 (22:18, 46:32, 71:50)
konec
USK Praha
Pardubice
64:73 (19:24, 36:41, 58:59)
konec
Kolín
Brno
75:80 (20:21, 40:34, 57:46)
konec
Opava
Děčín
61:77 (16:18, 24:47, 42:68)

NBA

základní část

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia 76ers
Atlanta Hawks
121:123
konec
Washington Wizards
Milwaukee Bucks
113:106
konec
New York Knicks
Indiana Pacers
106:121
konec
Toronto Raptors
Brooklyn Nets
122:105
konec
Houston Rockets
Cleveland Cavaliers
141:113
konec
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
115:119
konec
Portland Trail Blazers
Charlotte Hornets
127:96
konec
Utah Jazz
Los Angeles Lakers
113:95
konec
Golden State Warriors
Chicago Bulls
146:109

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Ostrava
88:68 (18:24, 48:37, 66:45)
konec
Slavia Praha
KP Brno
58:63 (8:12, 27:25, 43:49)

Extraliga mužů

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Ostrava
3:1 (16, 25, -21, 19)
konec
Ústí nad Labem
Praha
3:0 (15, 18, 21)
konec
České Budějovice
Benátky nad Jizerou
3:0 (13, 18, 21)
konec
Kladno
Zlín
3:0 (23, 25, 12)
konec
Odolena Voda
Karlovarsko
3:1 (17, 22, -16, 18)

HOLÉ VRCHY - Mistrovství ČR v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Boroš (Creafin TUVsud) 58:20, 2. Paprstka (Expres CZ Team Kolín) -18, 3. Nesvadba (ČEZ Cyklo Team Tábor) -41, 4. Štybar (Deceuninck-QuickStep) -1:19, 5. Škarnitzl (Mitas Trek) -2:16, 6. Kopecký (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) -4:00, 7. Jelínek (Mitas Trek) -4:16, 8. Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) -7:19, 9. Petruš (Ethic Sport), 10. Říman (TJ AŠ Mladá Boleslav) oba -1 kolo.

Ženy: 1. Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.) 49:43, 2. Czeczinkarová (Mitas Trek) -1:30, 3. Janů (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:50, 4. Štěpánová (Superior XC Team) -3:07, 5. Mišoňová (Adastra Bike Team) -3:49, 6. Ungermanová (KC Kooperativa Jablonec n.N.) -5:34

HEIDENHEIM (Něm.) - Turnaj SP v šermu kordem

Přidat do mých lig

PAŘÍŽ (Fr.) - Turnaj SP v šermu fleretem

Přidat do mých lig

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Sparta Praha
2:5 (1:2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

KÖNIGSSEE (Něm.) - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Jamankaová, Drazeková (Něm.) 1:41,70 (50,85+50,85), 2. Meyersová-Taylorová, Kwazaová (USA) -0,36 (51,18+50,88), 3. (2. v ME) Schneiderová, Stracková (Něm.) -0,49 (51,17+51,02), 4. (3. v ME) Beierlová, Onasanyaová (Rak.) -0,99 (51,43+51,26).

SIGULDA (Lot.) - Závod SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Dvojice:

Muži1. Eggert, Benecken 1:24,119 (42,059+42,060), 2. Gudramovičs, Kalininš -0,379 (42,220+42,278), 3. A. Šics, J. Šics (všichni Lot.) -0,469 (42,284+42,304), ...18. Vejdělek, Pěkný (ČR) -4,849 (44,402+44,566)
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 725, 2. Wendl, Arlt (Něm.) 576, 3. Steu, Koller (Rak.) 552, ...13. Vejdělek, Pěkný 185.
Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 1:24,336 (42,272+42,064), 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,128 (42,337+42,127), 3. Britcherová (USA) -0,350 (42,427+42,259).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 697, 2. Taubitzová (Něm.) 634, 3. Britcherová 485, ...44. Maršíková (ČR) 12.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

COLLALBO (It.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Víceboj:

Muži:
500 m:
1. Silovs (Lot.) 36,339, 2. Bökko 36,365, 3. Pedersen (oba Nor.) 36,420, ...18. Druszkiewicz (ČR) 39,388.
5000 m: 1. Kramer 6:17,661, 2. Roest (oba Niz.) 6:18,217, 3. Pedersen 6:20,592, ...12. Druszkiewicz 6:46,844.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Roest 74,411, 2. Kramer 74,456, 3. Pedersen 74,479, ...18. Druszkiewicz 80,064.

Ženy:
1500 m:
1. A. De Jongová (Niz.) 1:57,035, 2. Lollobrigidaová (It.) 1:57,996, 3. Sáblíková 1:58,073, ...12. Zdráhalová (obě ČR) 2:01,447.
5000 m: 1. Sáblíková 7:03,880, 2. A. De Jongová 7:13,734, 3. Achtereekteová (Niz.) 7:15,314.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. A. De Jongová 162,918, 2. Sáblíková 164,064, 3. Lollobrigidaová 164,937, ...12. Zdráhalová 124,813.

Sprint:
Muži:
500 m (druhý závod):
1. Verbij (Niz.) 34,939, 2. Lorentzen (Nor.) 35,100, 3. Kuzněcov (Rus.) 35,270.
1000 m (druhý závod): 1. Krol (Niz.) 1:08,683, 2. Verbij 1:08,882, 3. Ihle (Něm.) 1:09,451.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Verbij 139,085, 2. Lorentzen 140,420, 3. Rukke (Nor.) 141,155.

Ženy:
500 m (první závod):
1. Herzogová (Rak.) 37,611, 2. Fatkulinová 38,134, 3. Kačanovová (obě Rus.) 38,158.
1000 m (první závod): 1. Kačanovová 1:15,792, 2. Leerdamová 1:15,827, 3. L. De Jongová (obě Niz.) 1:15,880.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Herzogová 75,880, 2. Kačanovová 76,045, 3. Fatkulinová 76,150.

DORDRECHT (Niz.) - Mistrovství Evropy na krátké dráze

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Shaoang Liu 41,120, 2. Shaolin Sandor Liu (oba Maď.) 41,202, 3. Sitnikov (Rus.) 41,338, ...32. Sejpal (ČR).
1500 m: 1. Shaolin Sandor Liu 2:13,579, 2. Shaoang Liu 2:13,665, 3. Jelistratov (Rus.) 2:13,740, ...24. Sejpal.
Ženy:
500 m:
1. Maliszewská (Pol.) 42,842, 2. Valcepinová (It.) 43,241, 3. Van Ruijvenová (Niz.) 43,507, ...20. Kuncířová, 27. Došlá (obě ČR).
1500 m: 1. Schultingová (Niz.) 2:29,181, 2. Christieová (Něm.) 2:29,416, 3. Prosvirnovová (Rus.) 2:29,706, ...11. Kuncířová, 26. Došlá

Najdete na iDNES.cz