Sportovní výsledky 9. 1. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Extraliga 2018/2019

Základní část - 40. kolo

Přidat do mých lig

Druhá liga

Přidat do mých lig

20. kolo skupiny Jih - Východ

konec
Valašské Meziříčí
Havlíčkův Brod
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

23. kolo skupiny Sever - Střed

konec
Děčín
Kobra Praha
4:7 (1:4, 1:0, 2:3)

29. kolo skupiny Jih - Východ

konec
Kopřivnice
Orlová
7:3 (2:3, 3:0, 2:0)

29. kolo skupiny Sever - Střed

konec
Jablonec nad Nisou
Kolín
4:6 (4:0, 0:3, 0:3)
konec
Trutnov
Dvůr Králové n. L.
1:2 v prodl. (1:0, 0:0, 0:1 0:1)
konec
Vrchlabí
Letňany
5:1 (1:0, 2:1, 2:0).

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kärpät Oulu
Kouvola
5:1
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
4:1

AUCKLAND (N. Zéland) - Turnaj mužů

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fritz (USA)
Isner (1-USA)
7:6 (7:3), 7:6 (7:5)
konec
Fognini (2-It.)
Gojowczyk (Něm.)
6:2, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Sandgren (USA)
Cecchinato (3-It.)
6:3, 6:3
konec
Carreňo (4-Šp.)
Ferrer (Šp.)
1:1 skreč
konec
Norrie (Brit.)
J. Sousa (Portug.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Mayer (Arg.)
Berrettini (It.)
5:7, 7:6 (7:5), 6:3
konec
Kohlschreiber (Něm.)
Humbert (Fr.)
6:4, 6:4
konec
Struff (Něm.)
Statham (N. Zél.)
6:2, 6:1

HOBART (Austr.) - Turnaj žen

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cornetová (6-Fr.)
Parmentierová (Fr.)
6:3, 6:0
konec
Flipkensová (7-Belg.)
Kužmová (SR)
6:7 (3:7), 6:4, 6:1
konec
Schmiedlová (SR)
Van Uytvancková (8-Belg.)
6:3, 6:2
konec
Keninová (USA)
Džabúrová (Tun.)
7:6 (8:6), 6:3
konec
Beguová (Rum.)
Blinkovová (Rus.)
4:6, 7:6 (7:2), 6:2
konec
Jastremská (Ukr.)
Lapková (Běl.)
6:1, 6:4
konec
Bencicová (Švýc.)
Hivesová (Austr.)
6:2, 6:4
konec
Minnenová (Belg.)
Linetteová (Pol.)
6:1, 4:6, 7:6 (7:3)

HUA HIN (Thaj.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

MELBOURNE (Austr.) - Kvalifikace grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Muži - 1. kolo

konec
Rosol (31-ČR)
Bellucci (Braz.)
2:6, 6:3, 6:4

Ženy - 1. kolo

konec
Smitková (26-ČR)
Šimizuová (Jap.)
7:6 (9:7), 7:6 (8:6)
konec
Muchová (28-ČR)
Rodionovová (Austr.)
6:2, 6:4
konec
Krejčíková (ČR)
Bouzková (13-ČR)
6:4, 4:6, 6:4
konec
Hradecká (ČR)
Gorgodzeová (Gruz.)
6:3, 6:3
konec
Trevisanová (It.)
Zarycká (ČR)
6:4, 1:6, 6:2

SYDNEY (Austr.) - Turnaj mužů a žen

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra, 2. kolo

konec
Tsitsipas (1-Řec.)
Andreozzi (Arg.)
6:3, 6:4
konec
Schwartzman (3-Arg.)
García-López (Šp.)
6:2, 6:3
konec
De Minaur (5-Austr.)
Opelka (USA)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Seppi (8-It.)
Kližan (SR)
7:6 (7:2), 6:2
konec
Nišioka (Jap.)
Rubljov (Rus.)
6:3, 6:1
konec
Simon (4-Fr.)
Querrey (USA)
7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 6:4
konec
Millman (Austr.)
Fucsovics (7-Maď.)
6:3, 6:4

Ženy - čtyřhra, 1. kolo

konec
Kruničová, Siniaková (Srb./ČR)
Bacsinszká, Martičová (Švýc./Chorv.)
6:2, 6:3
konec
Katoová, Ninomijaová (Jap.)
N. Kičenoková, Strýcová (4-Ukr./ČR)
1:6, 6:3, 10:8

Ženy - dvouhra, 1. kolo

konec
Kontaveitová (Est.)
Puigová (Portor.)
2:6, 7:5, 6:1

Ženy - dvouhra, 2. kolo

konec
Bartyová (Austr.)
Halepová (1-Rum.)
6:4, 6:4
konec
Bacsinszká (Švýc.)
Stosurová (Austr.)
5:7, 6:4, 6:3
konec
Sasnovičová (Běl.)
Honová (Austr.)
0:6, 6:3, 6:3
konec
Putincevová (Kaz.)
Stephensová (4-USA)
3:6, 7:6 (7:4), 6:0
konec
Mertensová (10-Belg.)
Kontaveitová (Est.)
6:3, 6:1

Bad Gastein (Rak.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Družstva - paralelní slalom:
1. Ulbingová, Karl (Rak.), 2. Ochnerová, March (It.), 3. Kummerová, Caviezel (Švýc.).

Liga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Pardubice
72:68 (20:21, 35:41, 58:58)
konec
Ostrava
USK Praha
90:85 (21:25, 44:43, 70:58)
konec
Hradec Králové
Ústí nad Labem
73:91 (17:14, 34:44, 52:69)
konec
Olomoucko
Kolín
111:82 (29:25, 60:46, 90:58)

Liga mistrů

Přidat do mých lig

Skupina B, 10. kolo

konec
Nanterre
Bonn
103:56

Skupina C, 10. kolo

konec
Hapoel Jeruzalém
Antverpy
92:72

Euroliga - ženy

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Riga
73:70
konec
Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Pireus
76:68
konec
Salamanca
Hatay
65:73

Euroliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darüssafaka Istanbul
CSKA Moskva
65:80
konec
Panathinaikos Atény
Bayern Mnichov
77:67
konec
Maccabi Tel Aviv
Budučnost Podgorica
81:76
konec
Olimpia Milán
FC Barcelona
85:90

NBA

Základní část

Přidat do mých lig
konec
Cleveland Cavaliers
Indiana Pacers
115:123
konec
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
132:115
konec
Miami Heat
Denver Nuggets
99:103
konec
Toronto Raptors
Atlanta Hawks
104:101
konec
Oklahoma City Thunder
Minnesota Timberwolves
117:119
konec
Phoenix Suns
Sacramento Kings
115:111
konec
Golden State Warriors
New York Knicks
122:95
konec
Los Angeles Clippers
Charlotte Hornets
128:109

Český pohár žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
BA Sparta
Trutnov
53:84

Kvalifikace mistrovství Evropy žen

Skupina E, závěrečné 6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Estonsko
1:3 (-20, 15, -14, -17)

PERU - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

3. etapa (San Juan de Marcona - Arequipa, 798 km/331 km rychlostní zkouška:

Automobily:
1. Peterhansel, Castera (Fr./Mini) 3:54:31, 2. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -3:26, 3. Przygoňski, Colsoul (Pol., Belg./Mini) -11:47, ...9. Prokop, Tománek -34:39, 24. Ouředníček, Křípal (všichni ČR/Ford) -1:12:04.
Průběžné pořadí: 1. Attíja 8:34:08, 2. Radžhí, Gottschalk (Saúd. Ar., Něm./Mini) -6:48, 3. Peterhansel -7:03, ...11. Prokop -54:16, 22. Ouředníček -2:00:35.

SxS: 1. Farres, Oliveras (Šp./Can-Am) 4:35:58, ...25. Roučková, Zelenka (ČR/Can-Am) -3:56:46.
Průběžné pořadí: 1. López, A. Quintanilla (Chile/Can-Am) 10:00:28, ...26. Roučková -7:57:15.

Motocykly: 1. De Soultrait (Fr./Yamaha) 4:07:42, 2. P. Quintanilla (Chile/Husqvarna) -15, 3. K. Benavides (Arg./Honda) -2:37, ...31. J. Brabec (ČR/Husqvarna) -59:57, 34. Engel -1:13:56, 60. Vlček (oba ČR/KTM) -1:54:58, 88. Veselý -2:23:11, 115. Novotná (oba ČR/Husqvarna) -4:02:12.
Průběžné pořadí: 1. P. Quintanilla 8:34:28, 2. K. Benavides -11:23, 3. Sunderland (Brit./KTM) -12:12, ...24. J. Brabec -1:37:22, 35. Engel -2:17:26, 86. Veselý -4:57:25, 89. Vlček -5:05:53, 105. Novotná -7:00:39.

Čtyřkolky: 1. González (Arg./Yamaha) 5:16:03, ...6. Kubiena (ČR/Ibos) -31:51.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 10:57:12, ...6. Kubiena -1:01:51.

Kamiony: 1. Karginov 4:26:49, 2. Sotnikov -4:03, 3. Nikolajev (všichni Rus./Kamaz) -5:06, ...5. Macík (ČR/Liaz) -17:25, 7. Šoltys -57:42, 9. Loprais (oba ČR/Tatra) -1:01:02.
Průběžné pořadí: 1. Nikolajev 9:37:46, 2. Sotnikov -8:25, 3. Villagra (Arg./Iveco) -14:12, ...5. Macík -40:43, 11. Šoltys -2:07:43, 13. Loprais -2:27:04.

Najdete na iDNES.cz