Sportovní výsledky 14. 8. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

MOL Cup

1. kolo

Přidat do mých lig

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nišioka (Jap.)
Nišikori (6-Jap.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
De Minaur (Austr.)
Opelka (USA)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Gasquet (Fr.)
Delbonis (Arg.)
7:5, 7:6 (7:1)
konec
Medveděv (9-Rus.)
Paire (Fr.)
7:6 (7:2), 6:1
konec
Struff (Něm.)
Tsitsipas (5-Řec.)
6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (8:6)
konec
Goffin (13-Belg.)
Pella (Arg.)
6:1, 7:5
konec
Schwartzman (Arg.)
Albot (Mold.)
6:4, 6:2
konec
Rubljov (Rus.)
Wawrinka (Švýc.)
6:4, 6:4
konec
Kecmanovič (Srb.)
A. Zverev (7-Něm.)
6:7 (4:7), 6:2, 6:4
konec
Mannarino (Fr.)
Kukuškin (Kaz.)
6:1, 6:3
konec
Pouille (Fr.)
Shapovalov (Kan.)
6:4, 6:4
konec
Chačanov (8-Rus.)
Kyrgios (Austr.)
6:7 (3:7), 7:6 (7:4), 6:2
konec
Bautista (11-Šp.)
Tiafoe (USA)
6:3, 3:6, 6:1

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karolína Plíšková (3-ČR)
Wang Ja-fan (Čína)
6:1, 6:3
konec
Halepová (4-Rum.)
Alexandrovová (Rus.)
3:6, 7:5, 6:4
konec
Svitolinová (7-Ukr.)
Mertensová (Belg.)
6:4, 6:1
konec
Sabalenková (9-Běl.)
Čeng Saj-saj (Čína)
6:4, 6:3
konec
Petersonová (Švéd.)
Kuděrmětovová (Rus.)
2:6, 7:5, 6:2
konec
Vekičová (Chorv.)
Azarenková (Běl.)
6:2, 7:5
konec
Bartyová (1-Austr.)
Šarapovová (Rus.)
6:4, 6:1
konec
Kontaveitová (Est.)
Šwiateková (Pol.)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
Bradyová (USA)
7:6 (11:9), 6:3
konec
Ósakaová (2-Jap.)
Sasnovičová (Běl.)
7:6 (7:3), 2:6, 6:2
konec
Keysová (16-USA)
Kasatkinová (Rus.)
6:4, 6:1
konec
Stephensová (8-USA)
Putincevová (Kaz.)
2:6, 6:4, 6:3
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Jastremská (Ukr.)
4:6, 7:6 (9:7), 6:2
konec
Keninová (USA)
Dijasová (Kaz.)
6:4, 6:1

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Kontaveitová, Sakkariová (Est./Řec.)
6:4, 6:3
konec
Krejčíková, Siniaková (3-ČR)
Bradyová, Pegulaová (USA)
6:3, 5:7, 10:8
konec
Hradecká, Klepačová (8-ČR/Slovin.)
L. Kičenoková, Ostapenková (Ukr./Lot.)
6:2, 6:3
konec
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR)
Peschkeová, Melicharová (7-ČR/USA)
6:3, 7:6 (9:7)

Pohár mužů

1. kolo

Přidat do mých lig

Skupina A:
Chodov - Black Angels 9:6 (2:2, 3:2, 4:2)

Skupina C:
FBC Česká Lípa - FBC Liberec 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
Ústí nad Labem - Mladá Boleslav 3:10 (1:2, 1:3, 1:5)

Skupina D:
Bulldogs Brno - Sokol Pardubice 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Silniční etapový závod Binck Bank Tour

Přidat do mých lig

3. etapa (166,9 km): 1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 3:44:04, 2. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 3. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 4. Roelandts (Belg./Movistar), 5. Sénéchal (Fr./Deceuninck-Quick Step), 6. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), ....63. Černý (ČR/CCC), 105. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bennett 11:11:51, 2. Philipsen, 3. Groenewegen oba -20, 4. Wišniowski (Pol./CCC), 5. Van Keirsbulck (Belg./CCC) oba -22, 6. Tanfield (Brit./Kaťuša-Alpecin), 7. Černý oba -23, ...53. Štybar -30.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Hačiodži (Jap.) - Mistrovství světa ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Obtížnost - kvalifikace:
Muži: 1. Lehmann (Švýc.), Narasaki (Jap.) a Schubert (Rak.), ...10 Ondra, 13. Konečný, 14. Stráník - postoupili do semifinále, 81. Kříž (všichni ČR) - nepostoupil do semifinále.

Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), ...26. Vejmolová - postoupila do semifinále, 43. Adamovská (obě ČR) - nepostoupila do semifinále.

Östfold (Nor.) - Mistrovství světa v orientačním běhu

Klasická trať

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lundanes 1:30:09, 2. Fosser (oba Nor.) -1:39, 3. Hubmann (Švýc.) -2:58, ...7. Král -5:54, 23. Kubát -13:32, 25. Minář (všichni ČR) -15:54.

Ženy: 1. Alexanderssonová 1:09:00, 2. Strandová (obě Švéd.) -6:16, 3. Aebersoldová (Švýc.) -6:50, ...12. Horčičková -12:25, 16. Kosová -13:07, 29. Mechlová (všechny ČR) -22:03.

Najdete na iDNES.cz