Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 13. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra mužů - finále

Přidat do mých lig

Bol (Chorv.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig

Kontaová (1-Brit.) - Čang Šuaj (4-Čína) 6:2, 6:1

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čilič (Chorv.)
Auger-Aliassime (3-Kan.)
7:6 (7:2), 6:3

Memoriál Josefa Sečkáře

Přidat do mých lig

Reprezentace - Přípravný zápas mužů

Přidat do mých lig
konec
ČR
Finsko
93:85 (34:27, 56:36, 79:61)

NBA - Play off

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
LA Clippers
Utah
132:106
série 1:2

Budapešť (Maď.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 25:38,699, 2. Lenz (Něm./MAN) -8,097, 3. Lacko (ČR/Buggyra) -12,830, ...12. Kolocová (ČR/Buggyra) -1:06,090.

4. jízda: 1. Kiss 26:11,488, 2. Halmová (Něm./Iveco) -3,044, 3. Lacko -3,300, ...12. Kolocová -38,423.

Průběžné pořadí ME: 1. Lenz 40, 2. Lacko 32, 3. Kiss 30.

Misano (It.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rinaldi (It./Ducati) 15:50,711, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,485, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -1,865.

Druhý závod: 1. Razgatlioglu 33:24,487, 2. Rinaldi -1,286, 3. Rea -2,987.

Průběžné pořadí MS (po 3 z 13 dílů): 1. Rea 149, 2. Razgatlioglu 129, 3. Redding (Brit./Ducati) 104.

Orljonok (Rus.) - Velká cena Ruska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Gajser (Slovin./Honda) 35:19,814, 2. Febvre (Fr./Kawasaki) -16,794, 3. Cairoli (It./KTM) -21,233.
2. jízda: 1. Gajser 35:48,848, 2. Herlings (Niz./KTM) -5,865, 3. Jonass (Lot./GasGas) -24,559.
GP celkově a průběžné pořadí MS: 1. Gajser 50, 2. Herlings 40, 3. Febvre 37.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 34:27,923, 2. Fernández (Šp./Honda) -10,522, 3. Van De Moosdijk (Niz./Kawasaki) -15,355, ...22. Terešák (ČR/KTM), 25. Polák (ČR/Yamaha) oba -1 kolo.
2. jízda: 1. Vialle 34:43,963, 2. Boisrame (Fr./Kawasaki) -2,569, 3. Fernández -6,603, ...16. Terešák -1:28,093, 23. Polák -1 kolo.
GP celkově a průběžné pořadí MS: 1. Vialle 50, 2. Fernández 42, 3. Boisrame 40, ...19. Terešák 5, 25. Polák 0.

Etapový závod Kolem Švýcarska

Přidat do mých lig

8. etapa (159,5 km): 1. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) 4:06:25, 2. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) stejný čas, 3. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step), 4. Dunbar (Ir./Ineos Grenadiers), 5. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 6. Costa (Portug./SAE Team Emirates) všichni -9, ...56. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -11:59.

Průběžné pořadí: 1. Carapaz 24:44:01, 2. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -17, 3. Fuglsang (Dán./Astana-Premier Tech) -1:15, 4. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:19, 5. Woods -2:55, 6. Pozzovivo (It./Qhubeka-Assos) -3:16, ...56. Vakoč -40:19.

Etapový závod Kolem Belgie

Přidat do mých lig

5. etapa (178,7 km): 1. Cavendish (Brit.) 3:50:31, 2. Merlier (Belg.), 3. Ackermann (Něm.), 4. Groenewegen (Niz.), 5. Bouhanni, 6. Coquard (oba Fr.) všichni stejný čas, ...130. Štybar (ČR) -3:17.

Konečné pořadí: 1. Evenepoel 15:41:59, 2. Lampaert -46, 3. Marchand (všichni Belg.) -56, 4. Fisher-Black (N. Zél.) -1:04, 5. Schelling, 6. Bouwman (oba Niz.) oba -1:08, ...124. Štybar -27:37.

Etapový závod Kolem Slovinska

Přidat do mých lig

5. etapa (175,3 km): 1. Bauhaus (Něm.) 4:12:05, 2. Edmondson, 3. Haussler (oba Něm.), 4. Trentin (It.), 5. Aberasturi, 6. Sanz (oba Šp.) všichni stejný čas, ...75. Kreuziger (ČR) -17.

Konečné pořadí: 1. Pogačar (Slovin.) 19:23:31, 2. Ulissi -1:21, 3. Sobrero (oba It.) -1:35, 4. Majka (Pol.) -2:08, 5. Shaw (Brit.) -2:29, 6. Kangert (Est.) -2:34, ...48. Kreuziger -26:10.

Kyjovské Slovácko, závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Muži (165 km): 1. Habermann (Sparta Praha) 4:04:12, 2. Štoček (SR) stejný čas, 3. T. Bárta, 4. Jakoubek (oba Topforex- Att Investments), 5. Zahálka (Elkov Kasper), 6. Bouček (Israel Cycling Academy) všichni -6.

Průběžné pořadí (po 3 závodech): 1. Kukrle (Elkov Kasper) 115, 2. Turek (Felbermayer Simplon Wels) 90, 3. Habermann 60.

Ženy (77 km): 1. Machačová 2:08:57, 2. Bajgerová (obě Dukla Praha) -10, 3. Sternová (Něm.) -33, 4. Burlová -2:10, 5. Kohoutková, 6. Hartychová (všechny Dukla Praha) obě -6:06.

Průběžné pořadí (po 3 závodech): 1. Sáblíková (KRS Svratka) 200, 2. Machačová 160, 3. Bajgerová 150.

Leogang (Rak.) - Závod Světového poháru v sjezdu horských kol

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Lecomteová (Fr.) 1:17:03, 2. Rissvedsová (Švéd.) -1:48, 3. Stiggerová (Rak.) -1:50, 4. Neffová (Švýc.) -2:02, 5. Ferrandová-Prévotová (Fr.) -2:30, 6. Richardsová (Brit.) -2:42, ...24. Čábelická -7:32, 36. Štěpánová -9:57, 48. Tvarůžková (všechny ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Lecomteová 1045, 2. Ferrandová-Prévotová 680, 3. Battenová (USA) 669, 4. McConnellová (Austr.) 544, 5. Indergandová (Švýc.) 533, 6. Rissvedsová 500, ...27. Čábelická 183, 54. Tvarůžková 68, 55. Štěpánová 65.

Muži: 1. M. Flückiger (Švýc.) 1:15:50, 2. Cink (ČR) -14, 3. Cooper (N. Zél.) -45, 4. Griot (Fr.) -1:26, 5. Dascalu (Rum.) -1:27, 6. Litscher (Švýc.) -1:28, ...48. Škarnitzl -6:54, 60. Vastl -8:30, 71. Kobes -9:43, 76. Jelínek -10:39, 101. Vobecký (všichni ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí SP (po 3 závodech): 1. M. Flückiger 794, 2. Cink 654, 3. Koretzky (Fr.) 623, 4. M. Van der Poel (Niz.) 570, 5. Cooper 570, 6. Schurter (Švýc.) 544, ...46. Škarnitzl 86, 68. Vastl 25.

Praha - Světový pohár ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Rohan (ČR) 97,20 (2 trest. sekundy), 2. Florence (Brit.) -0,24 (0), 3. Savšek (Slovin.) -2,60 (2), ...v semifinále 15. Heger, 28. Chaloupka (oba ČR).

Ženy:
C1:
1. Foxová (Austr.) 105,15 (0), 2. Herzogová (Něm.) -4,83 (2), 3. Fišerová -5,61 (2), ...v semifinále 16. G. Satková, 22. M. Satková (všechny ČR).

Extrémní slalom:
Muži:
K1:
1. Přindiš (ČR), 2. Butcher (N. Zél.), 3. Tunka, ...Hradilek (oba ČR) - vyřazen ve čtvrtfinále.
Ženy:
K1:
1. Kuhnleová (Rak.), 2. Pennieová (Brit.), 3. Krylovová (Rus.), ...Fišerová - vyřazena ve čtvrtfinále, Nesnídalová, A. Hilgertová (všechny ČR) - vyřazeny v 1. kole.

pozemní hokejPřidat do mých lig

Amsterodam (Niz.) - Závěr mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

finále: Nizozemsko - Německo 2:0
o 3. místo: Belgie - Španělsko 3:1

Daly City (USA) - Turnaj žen Mediheal Championship série LPGA Tour

Přidat do mých lig

Dotace 1,5 milionu dolarů: 1. Castrenová (Fin.) 274 (71+69+69+65), 2. Min Lee (Tchaj-wan) 276 (70+69+68+69), 3. Greenová (Austr.) 280 (72+71+71+66) a Rju So-jon (Korea) 280 (73+73+67+67), 5. Boutierová (Fr.) 281 (72+75+70+64), Shinová (Korea) 281 (72+69+70+70), Colemanová 281 (71+69+71+70) a Kangová (obě USA) 281 (71+66+74+70), ...70. Spilková (ČR) 296 (71+76+75+74).

Göteborg (Švéd.) - Závěr turnaje Scandinavian Mixed série European Tour

Přidat do mých lig

Ridgeland (USA) - Závěr turnaje Palmetto Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

Dotace 7,3 mil. dolarů: 1. Higgo (JAR) 273 (68+69+68+68), 2. Swafford 274 (68+70+70+66), Redman 274 (65+72+70+67), Van Pelt 274 (69+71+66+68), Hadley (všichni USA) 274 (65+66+68+75), Vegas (Ven.) 274 (66+72+69+67), Hatton (Angl.) 274 (71+68+67+68).

Varna (Bul.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

smíšená družstva: 1. Japonsko, 2. Francie, 3. Uzbekistán a Brazílie.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Finále

Přidat do mých lig

Muži: 1. Marosi (Maď.) 1435, 2. Lifanov (Rus.) 1426, 3. Aldžandj (Eg.) 1417, ...13. Kuf 1379, 20. Grycz 1362, 21. Kindl (všichni ČR) 1357.

Paříž (Fr.) - Olympijská kvalifikace v karate

Přidat do mých lig

Chateauroux (Fr.) - Mistrovství světa v sportovní střelbě na běžící terč

Přidat do mých lig

Barcelona (Šp.) - Olympijská kvalifikace v synchronizovaném plavání

Přidat do mých lig

Huatulco (Mex.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Pedersenová (Dán.) 1:00:24, 2. Kasperová (USA) -12, 3. Pertererová (Rak.) -13.

Muži: 1. Mislawchuk (Kan.) 53:09, 2. Messias (Braz.) -12, 3. Hidalgo (Braz.) -13, ... 24. Čelůstka -1:07, 40. Volár (oba ČR) -2:43.