Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 10. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Reprezentace - ženy

Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
8:1 (2:1, 3:0, 3:0)

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra žen - finále

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ruseová (Rum.)
Jastremská (1-Ukr.)
2:6, 6:1, 6:4
konec
Petkovicová (Něm.)
Niemeierová (Něm.)
7:6 (7:4), 4:6, 7:5

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorek - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Mintegiová (Šp.)
L. Fruhvirtová (8-ČR)
6:3, 7:5

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy do 23 let

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr -0,3 m/s):
1. Azu (Brit.) 10,25, 200 m: 1. Reais (Švýc.) 20,47, 400 m: 1. Petrucciani (Švýc.) 45,02, 1 500 m: 1. Verheyden (Belg.) 3:40,03, 5 000 m: 1. Mohumed (Něm.) 13:38,69, 110 m př. (-1,6 m/s): 1. Martínez (Šp.) 13,34, 400 m př.: 1. Sibilio (It.) 48,42, tyč: 1. Cormont (Fr.) 580, dálka: 1. Ehammer (Švýc.) 810, disk: 1. Čeh (Slovin.) 67,48, ...8. M. Forejt (ČR) 56,30, kladivo: 1. Kochan (Ukr.) 77,88.

Ženy
100 m (-1,3 m/s):
1. Kadenová (Něm.) 11,36, 200 m (-0,4 m/s): 1. Kaddariová (It.) 22,64, 400 m: 1. Vondrová 51,19, 2. Malíková (obě ČR) 51,23, 800 m: 1. Boffeyová (Brit.) 2:01,80, 10 000 m: 1. Lauová (Niz.) 32:30,49, ...11. Bell (ČR) 34:48, 100 m př. (-0,9 m/s): 1. Skrzyszowská (Pol.) 12,77, ...7. Štolová (ČR) 13,28, 400 m př.: 1. Zapletalová (SR) 54,28, ...8. Jíchová (ČR) 57,30, 3 000 m př.: 1. Renouardová (Fr.) 9:51,02, výška: 1. Mahučichová (Ukr.) 200, trojskok: 1. Danismazová (Tur.) 14,09, koule: 1. Schilderová (Niz.) 18,11, disk: 1. Van Klinkenová (Niz.) 63,02, kladivo: 1. Boruttaová (Něm.) 68,80, sedmiboj: 1. Suleková (Pol.) 6 305.

Gstaad (Švýc.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Boermans, De Groot (15-Niz.) - Janus, Tidžan (2-Katar) 2:1 (21, -19, 10)

O 3. místo:
Krasilnikov, Stojanovskij (9-Rus.) - Ljamin, Myskiv (29-Rus.) 2:0 (16, 12)

Rallye Mladá Boleslav - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Kopecký, Hloušek 47:01,3, 2. Mareš, Bucha -25,3, 3. Stříteský, Hovorka -51,5, 4. Černý, Černohorský -53,2, 5. Semerád, Persein (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:19,9, 6. Cvrček, Prokorát (Škoda Fabia R5) -1:30,3.

Rybnik (Pol.) - Závěrečný závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Madsen, 2. Michelsen (oba Dán.), 3. Dudek, 4. Smektala (oba Pol.), ....v základní části 13. Milík (ČR).

Konečné pořadí ME (po 4 závodech): 1. Michelsen 53, 2. Madsen 51, 3. Dudek 46, ...10. Milík 24.

Etapový závod Tour de France

Carcassonne - Quillan (184 km)

Přidat do mých lig

184 km: 1. Mollema (Niz./Trek) 4:16:16, 2. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe), 3. Higuita (Kol./EF Education-Nippo) oba -1:04, 4. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step) -1:06, 5. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) -1:10, 6. Fraile (Šp./Astana), 7. Gesbert (Fr./Arkea-Samsic), 8. Pacher (Fr./B&B Hotels p/b KTM) všichni -1:25, 9. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty Gobert) -1:26, 10. Chaves (Kol./BikeExchange) -1:28, ...122. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -17:42.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 56:50:21, 2. G. Martin (Fr./Cofidis) -4:04, 3. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -5:18, 4. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -5:32, 5. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -5:33, 6. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -5:58, 7. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -6:16, 8. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -6:30, 9. Mas (Šp./Movistar) -7:11, 10. Cattaneo -9:48, ...116. Vakoč -2:20:50.

Krásná Lípa - Etapový závod žen Tour de Feminin

Přidat do mých lig

3. etapa (107 km): 1. C. Lechnerová (Něm.) 2:54:35, 2. Castriqueová (Belg.), 3. Wilkosová (Pol.), 4. Bajgerová, ...37. Nosková, 52. Neumanová (všechny ČR) všechny stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. C. Lechnerová 6:10:05, 2. Lowdenová (Brit.) -9, 3. Van Anrooijová (Niz.) -28, ...9. Nosková -1:04, 23. Bajgerová -1:40, 26. Neumanová -1:48.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
5:4
konec
Sokol Hluboká
Hroši Brno
3:2
konec
Sokol Hluboká
Hroši Brno
4:7
konec
Tempo Praha
Eagles Praha
11:6

Lublaň/Tacen (Slovin.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nižnij Novgorod (Rus.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kardos (Maď.) 1476, 2. Loubet (Fr.) 1461, 3. Demeter (Maď.) 1456, ...12. Kindl 1427, 18. Polívka 1409, 19. Grycz 1402, 33. Svěchota (všichni ČR) 1088.

Družstva: 1. Maďarsko 4380, 2. Francie 4352, 3. Bělorusko 4288, ...5. ČR 4238.

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

Přidat do mých lig