Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 24. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Copa América - mistrovství Jižní Ameriky

Přidat do mých lig

Londýn (Brit.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Wimbledon

Přidat do mých lig

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Eastbourne (Brit.) - turnaj mužů

Přidat do mých lig

Eastbourne (Brit.) - turnaj žen

Přidat do mých lig

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Oregon (USA) - Mistrovství USA a olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

NBA

Finále play off Východní konference - 1. zápas

Přidat do mých lig
0:00
Milwaukee
Atlanta
– : –

Haag (Niz.) - Závěrečná fáze Kontinentálního poháru v plážovém volejbalu (součást olympijské kvalifikace)

Přidat do mých lig

Liga národů žen

Semifinále

Přidat do mých lig
16:00
Brazílie
Japonsko
– : –
19:30
USA
Turecko
– : –

Keňská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Turnaj Pražský baseballový týden

Přidat do mých lig
11:00
Česko 23
Česko18
– : –
11:00
Španělsko
International Stars
– : –
13:00
Slovensko
Švédsko
– : –
15:00
International Stars
Rusko
– : –
16:30
Česko 18
Slovensko
– : –
19:00
Česko
Španělsko
– : –

Poznaň (Pol.) - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Johns Creek (USA) - turnaj žen kategorie major KPMG Women’s PGA Championship

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Světový pohár v sportovním lezení

Přidat do mých lig

obtížnost a bouldering

Osijek (Chor.) - Světový pohár ve sportovní střelbě

Přidat do mých lig

Ledenice - Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig
20:30
Nizozemsko
Česko
– : –

stolní tenisPřidat do mých lig

Varšava (Pol.) - Mistrovství Evropy

Kvalifikace

Přidat do mých lig

Ženy - dvouhra:
Skupina 2: Carlsenová (Nor.) - Blašková (ČR) 3:0 (4, 6, 7)
Skupina 8: Mynářová (ČR) - Papadimitriuová (Řec.) 3:1 (-8, 5, 7, 6)
Skupina 20: Tomanovská (ČR) - Bogdanovová (Lot.) 3:0 (5, 4, 5)
Tomanovská postoupila do hlavní soutěže, Mynářová do předkola.