tenisPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. jízda: 1. Lenz (Něm./MAN) 25:50,522, 2. Hahn (Něm./Iveco) -9,917, 3. Lacko -10,783, ...11. Kolocová (oba ČR/Buggyra) -51,693.
2. jízda byla po nehodě v 1. kole zrušena.
cyklistikaPřidat do mých lig
7. etapa (časovka 23,2 km): 1. Urán (Kol./EF Education-Nippo) 36:02, 2. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -40, 3. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious), 4. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) oba -54, 5. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -56, 6. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step) -58, ...103. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -5:18.
Průběžné pořadí: 1. Carapaz 20:37:27, 2. Urán -17, 3. Alaphilippe -39, 4. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:07, 5. Fuglsang (Dán./Astana-Premier Tech) -1:15, 6. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) -3:10, ...57. Vakoč -28:29.
4. etapa (152,7 km): 1. Ewan (Austr.) 3:37:49, 2. Coquard (Fr.), 3. Ballerini, 4. Nizzolo (oba It.), 5. De Buyst (Belg.), 6. Schelling (Niz.) všichni stejný čas, ...91. Štybar (ČR) -6:53.
Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 11:51:32, 2. Lampaert -45, 3. Marchand (všichni Belg.) -53, 4. Fisher-Black (N. Zél.) -1:01, 5. Bouwman (Niz.) -1:07, 6. Swift (Brit.) -1:09, ...119. Štybar -24:17.
4. etapa (164,1 km): 1. Ulissi (It.) 4:15:28, 2. Pogačar (Slovin.), 3. Sobrero (It.) oba -1, 4. Majka (Pol.) -27, 5. Shaw (Brit.) -48, 6. Kangert (Est.) -53, ...28. Kreuziger (ČR) -3:51.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 15:11:26, 2. Ulissi -1:21, 3. Sobrero -1:35, 4. Majka -2:08, 5. Shaw -2:29, 6. Kangert -2:34, ...48. Kreuziger -25:53.
Muži: 1. Brosnan (Austr.) 3:26,019, 2. Daprela -1,235, 3. Pierron (oba Fr.) -1,478, ...v kvalifikaci 76. Sehnal, 79. Král, 133. Čepelák, 140. Brázdil (všichni ČR).
Ženy: 1. Balancheová (Švýc.) 4:07,850, 2. Hollová (Rak.) -1,412, 3. Hrastniková (Slovin.) -1,471.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Prskavec (ČR) 90,42 (0 trest. sekund), 2. De Gennaro (It.) -0,45 (0), 3. Biazizzo (Fr.) -1,59 (0), ..7. Přindiš -4,22 (2), 10. Hradilek (všichni ČR) -9,04 (4).
Ženy:
K1: 1. Zwolinská 100,58 (0), 2. Pacierpniková (obě Pol.) -1,91 (0), 3. Foxová (Austr.) -2,24 (4)... 9. A. Galušková -15,04 (6), v semifinále 16. Minařík Kudějová, 23. Nesnídalová (všechny ČR).
pozemní hokejPřidat do mých lig
finále: Nizozemsko - Německo 2:2, na pen. 4:1
o 3. místo: Belgie - Anglie 3:2
gymnastikaPřidat do mých lig
Čtyřboj: 1. A. Averinová (Rus.) 109,100, 2. Kalejnová (Bulh.) 107,625, 3. D. Averinová (Rus.) 107,325, ...v kvalifikaci 41. Kafková, 44. Garoffolo, 84. Pochylá (všechny ČR).
hokejbalPřidat do mých lig
Muži
Nad 100 kg: 1. Kageura (Jap.), 2. Bašajev (Rus.), 3. Meyer (Niz.) a Chammo (Ukr.).
Ženy
Nad 78 kg: 1. Asahinaová, 2. Tomitaová (obě Jap.), 3. Souzaová a Althemanová (obě Braz.).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Ženy: 1. Prokopenková (Běl.) 1353, 2. Clouvelová (Fr.) 1341, 3. Gulyasová (Maď.) 1339, ...34. Roubíčková (ČR) 1181.