Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 12. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - finále

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra mužů - finále

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra juniorek - finále

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra juniorů - finále

Přidat do mých lig
konec
Van Assche (13-Fr.)
Fils (14-Fr.)
6:4, 6:2

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra juniorek - finále

Přidat do mých lig
konec
Ealaová, Selechmetěvová (1-Filip./Rus.)
M. Bondarenková, Tóthová (8-Rus./Maď.)
6:0, 7:5

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Kontaová (1-Brit.)
Stojanovičová (15-Srb.)
6:2, 6:7 (2:7), 7:5
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Davisová (14-USA)
6:4, 6:3

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra juniorů - finále:

Přidat do mých lig
konec
Fils, Mpetshi Perricard (4-Fr.)
Katz, Samofalov (Belg./Ukr.)
7:5, 6:2

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Auger-Aliassime (3-Kan.)
Querrey (USA)
6:4, 7:5
konec
Čilič (Chorv.)
Rodionov (Rak.)
6:3, 1:0 skreč

Reprezentace - přípravný zápas mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
78:65

NBA - play off

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Atlanta
Philadelphia
111:127
stav série 1:2
konec
Denver
Phoenix
102:116
stav série 0:3

Budapešť (Maď.) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Lenz (Něm./MAN) 25:50,522, 2. Hahn (Něm./Iveco) -9,917, 3. Lacko -10,783, ...11. Kolocová (oba ČR/Buggyra) -51,693.

2. jízda byla po nehodě v 1. kole zrušena.

Etapový závod Kolem Švýcarska

Přidat do mých lig

7. etapa (časovka 23,2 km): 1. Urán (Kol./EF Education-Nippo) 36:02, 2. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -40, 3. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious), 4. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) oba -54, 5. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -56, 6. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step) -58, ...103. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -5:18.

Průběžné pořadí: 1. Carapaz 20:37:27, 2. Urán -17, 3. Alaphilippe -39, 4. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:07, 5. Fuglsang (Dán./Astana-Premier Tech) -1:15, 6. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) -3:10, ...57. Vakoč -28:29.

Etapový závod Kolem Belgie

Přidat do mých lig

4. etapa (152,7 km): 1. Ewan (Austr.) 3:37:49, 2. Coquard (Fr.), 3. Ballerini, 4. Nizzolo (oba It.), 5. De Buyst (Belg.), 6. Schelling (Niz.) všichni stejný čas, ...91. Štybar (ČR) -6:53.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 11:51:32, 2. Lampaert -45, 3. Marchand (všichni Belg.) -53, 4. Fisher-Black (N. Zél.) -1:01, 5. Bouwman (Niz.) -1:07, 6. Swift (Brit.) -1:09, ...119. Štybar -24:17.

Etapový závod Kolem Slovinska

Přidat do mých lig

4. etapa (164,1 km): 1. Ulissi (It.) 4:15:28, 2. Pogačar (Slovin.), 3. Sobrero (It.) oba -1, 4. Majka (Pol.) -27, 5. Shaw (Brit.) -48, 6. Kangert (Est.) -53, ...28. Kreuziger (ČR) -3:51.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar 15:11:26, 2. Ulissi -1:21, 3. Sobrero -1:35, 4. Majka -2:08, 5. Shaw -2:29, 6. Kangert -2:34, ...48. Kreuziger -25:53.

Leogang - úvodní závod SP ve sjezdu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Brosnan (Austr.) 3:26,019, 2. Daprela -1,235, 3. Pierron (oba Fr.) -1,478, ...v kvalifikaci 76. Sehnal, 79. Král, 133. Čepelák, 140. Brázdil (všichni ČR).

Ženy: 1. Balancheová (Švýc.) 4:07,850, 2. Hollová (Rak.) -1,412, 3. Hrastniková (Slovin.) -1,471.

konec
Blesk Jablonec
Olympia Blansko
11:12

Praha - Světový pohár ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec (ČR) 90,42 (0 trest. sekund), 2. De Gennaro (It.) -0,45 (0), 3. Biazizzo (Fr.) -1,59 (0), ..7. Přindiš -4,22 (2), 10. Hradilek (všichni ČR) -9,04 (4).

Ženy:
K1:
1. Zwolinská 100,58 (0), 2. Pacierpniková (obě Pol.) -1,91 (0), 3. Foxová (Austr.) -2,24 (4)... 9. A. Galušková -15,04 (6), v semifinále 16. Minařík Kudějová, 23. Nesnídalová (všechny ČR).

pozemní hokejPřidat do mých lig

Amsterodam (Niz.) - Závěr mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig

finále: Nizozemsko - Německo 2:2, na pen. 4:1
o 3. místo: Belgie - Anglie 3:2

Varna (Bul.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Čtyřboj: 1. A. Averinová (Rus.) 109,100, 2. Kalejnová (Bulh.) 107,625, 3. D. Averinová (Rus.) 107,325, ...v kvalifikaci 41. Kafková, 44. Garoffolo, 84. Pochylá (všechny ČR).

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži
Nad 100 kg:
1. Kageura (Jap.), 2. Bašajev (Rus.), 3. Meyer (Niz.) a Chammo (Ukr.).

Ženy
Nad 78 kg:
1. Asahinaová, 2. Tomitaová (obě Jap.), 3. Souzaová a Althemanová (obě Braz.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Prokopenková (Běl.) 1353, 2. Clouvelová (Fr.) 1341, 3. Gulyasová (Maď.) 1339, ...34. Roubíčková (ČR) 1181.