atletikaPřidat do mých lig
Muži - 100 m (vítr -1,8 m/s): 1. Leotlela (JAR) 10,24, 800 m: 1. Tuwei (Keňa) 1:45,76, ...6. Hodboď 1:48,07, 8. Friš (oba ČR) 1:48,83, 110 m př. (-1,1 m/s): 1. Ortega (Šp.) 13,33, 3000 m př.: 1. Sime (Et.) 8:21,41, tyč: 1. Nilsen (USA) 592, koule: 1. Walsh (N. Zél.) 21,46, kladivo: Fajdek (Pol.) 82,77.
Ženy - 100 m (-1,9 m/s): 1. Ahyeová (Trin.) 11,33, 400 m: 1. Mbomaová (Nam.) 48,54 - juniorský světový rekord, 800 m: 1. Meseleová 1:59,39, 1500 m: 1. Ketemaová (obě Et.) 4:03,90, 100 m př. (-1,8 m/s): 1. Hermanová (Běl.) 13,15, ...3. Štolová (ČR) 13,66, kladivo: 1. Wlodarczyková (Pol.) 77,93.
basketbalPřidat do mých lig
Victoria (Kan.):
Skupina A:
Kanada - Řecko 97:91 (19:23, 46:50, 74:71)
Skupina B:
Turecko - Uruguay 95:86 (27:22, 43:37, 61:63)
Kaunas:
Skupina A:
Litva - Venezuela 76:65 (11:10, 36:28, 55:44)
Skupina B:
Polsko - Angola 83:64 (24:19, 43:31, 62:45)
Split
Skupina A:
Německo - Mexiko 82:76 (19:22, 40:42, 62:67)
Skupina B:
Tunisko - Brazílie 57:83 (21:21, 31:43, 46:64)
Bělehrad:
Skupina A:
Srbsko - Dominikánská republika 94:76 (31:23, 47:47, 66:67)
Skupina B:
Utkání Portoriko - Senegal bylo zrušeno pro covidovou nákazu v týmu Senegalu
Victoria (Kan.)
Skupina B:
Česko - Turecko 70:87 (14:17, 38:45, 54:63)
Skupina A:
Kanada - Čína 109:79 (27:19, 59:46, 79:65)
Kaunas:
Skupina A:
Venezuela - Jižní Korea 94:80 (27:18, 56:38, 70:66)
Skupina B:
Angola - Slovinsko 68:118 (9:33, 30:64, 44:90)
Split:
Skupina A:
Mexiko - Rusko 72:64 (18:16, 31:36, 50:43)
Skupina B:
Brazílie - Chorvatsko 94:67 (25:20, 45:34, 71:55)
Bělehrad:
Skupina A:
Srbsko - Filipíny 83:76 (22:16, 45:34, 67:62)
Skupina B:
Utkání Senegal - Itálie bylo zrušeno pro covidovou nákazu v týmu Senegalu.
ostatní sportyPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Trap:
Muži: 1. De Filippis (It.) 48, 2. Chatzitsakiroglu (Řecko) 46, 3. Cernogoraz (Chorv.), ...v kvalifikaci 14. Kostelecký, 21. Vaněk, 22. Borkovec, 24. Lipták, 59. Beccari (všichni ČR).
Ženy: 1. Stancová 46, 2. Rossiová (obě It.) 44, 3. Špotáková (SR), ...v kvalifikaci 21. Hrdličková, 25. Závišková, 35. Kučerová, 36. Mrňová (všechny ČR)
Rychlopalná pistole - smíšené dvojice, finále: 1. Reitz, Reitzová (Něm.) - Jekimov, Medvěděvová (Rus.) 9:1, o 3. místo: Geis, Vennekampová (Něm.) - Kušnirov, Korostylovová (Ukr.) 10:2.