Djokovič (1-Srb.) - Molčan (SR) 6:4, 6:3
atletikaPřidat do mých lig
Celkově: 1. Německo 93,5 b., 2. Polsko 88,5, 3. Británie 88, 4. Itálie 84, 5. Španělsko 81, 6. Francie 78,5, 7. Portugalsko 44,5.
Muži - 100 m (vítr -0,5 m/s): 1. Fall 10,28, 400 m: 1. Jordier (oba Fr.) 45,65, 1500 m: 1. Farken (Něm.) 3:56,64, 5000 m: 1. Crippa 13:17,23, 400 m př.: 1. Sibilio (oba It.) 49,70, výška: 1. Kobielski (Pol.) 224, dálka: 1. Randazzo (It.) 788, koule: 1. Haratyk (Pol.) 21,34, oštěp: 1. Vetter (Něm.) 96,29, 4x100 m: 1. Německo 38,73.
Ženy - 100 m (+1,3): 1. Skryszowská 11,25, 400 m: 1. Kaczmareková (obě Pol.) 51,36, 800 m: 1. Bakerová 2:00,95, 3000 m: 1. Walcottová-Nolanová 9:13,36, 400 m př.: 1. Nielsenová (všechny Brit.) 55,59, 3000 m př.: 1. Konieczeková (Pol.) 9:35,63, tyč: 1. Bruniová (It.) 445, trojskok: 1. Diallová 14,12, kladivo: 1. Tavernierová (obě Fr.) 75,06, disk: 1. Cáová (Portug.) 61,36, 4x100 m: 1. Británie 43,36.
Desetiboj: 1. Warner 4743 (100 m: 10,14 - dálka: 828 - koule: 14,31 - výška: 209 - 400 m: 47,90), 2. Legapge (oba Kan.) 4421, 3. Žuk (Běl.) 4279, ...18. Doležal (ČR) 4014 (10,94 - 715 - 14,02 - 197 - 50,68).
Sedmiboj: 1. Kunzová (USA) 3897 (100 m př.: 13,12 - výška: 177 - koule: 15,22 - 200 m: 24,07), 2. Vetterová (Niz.) 3870, 3. Kriszánová (Maď.) 3831.
volejbalPřidat do mých lig
Play off - 2. kolo:
Janus, Tidžan (4-Katar) - Perušič, Schweiner (5-ČR) 2:0 (18, 17)
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 1:56,001, 2. Acosta (Šp./KTM) -0,596, 3. Rodrigo (Arg.) -0,684, ...18. Salač (ČR/Honda) -5,324.
Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 1:50,723, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,267, 3. Navarro (Šp./Boscoscuro) -0,347.
MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:45,187, 2. Bagnaia (It./Ducati) -0,230, 3. Zarco (Fr./Ducati) -0,245.
První závod: 1. Redding (Brit./Ducati) 34:08,039, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,877, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -0,915.
Průběžné pořadí MS: 1. Rea 73, 2. Redding 65, 3. Razgatlioglu 50.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Caruso (It./Bahrain Victorious) 4:27:53, 2. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -24, 3. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers), 4. Bardet (Fr./DSM) oba -35, 5. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -41, 6. S. Yates (Brit./BikeExchange) -51, 7. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:13, 8. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:29, 9. Fortunato (It./EOLO-Kometa) -2:07, 10. Pedrero (Šp./Movistar), 11. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) oba -2:23.
Průběžné pořadí: 1. Bernal 85:41:47, 2. Caruso -1:59, 3. S. Yates -3:23, 4. Vlasov -7:07, 5. Bardet -7:48, 6. Martínez -7:56, 7. Carthy -8:22, 8. Almeida -8:50, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -12:39, 10. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -16:48, ...26. Hirt -1:31:13.
Muži: 1. Cink (Kross Orlen) 1:28:01, 2. Vidaurre (Chile) -46, 3. Vastl (Maloja Pushbikers) -1:10, 4. Wawak (Pol.) -2:49, 5. Škarnitzl (Cykllostar Trek Pirelli) -3:06, 6. Zatloukal (Nutrend Specialized) -3:20.
Průběžné pořadí (po dvou závodech): 1. Škarnitzl 520, 2. Vastl 500, 3. Zatloukal 450.
Ženy: 1. Loivová (Est.) 1:19:17, 2. Čábelická (GAPP System-Kolofix) -1:09, 3. Holubová (kola-bbm.cz) -1:53, 4. Buzsákiová (Maď.) -2:05, 5. Štěpánová (Maloja Pushbikers) -2:48, 6. Czeczinkarová (LIV Mistral) -3:10.
Průběžné pořadí (po dvou závodech): 1. Čábelická 540, 2. Holubová 490, 3. Czeczinkarová 470.
baseballPřidat do mých lig
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Rychlost:
Muži: 1. Leonardo, 2. Katibin (oba Indon.), 3. Dzienski (Pol.), ...v kvalifikaci 17. Kříž (ČR).
Ženy: 1. Miroslawová (Pol.), 2. Huntová (USA), 3. Nonakaová (Jap.)
střelbaPřidat do mých lig
Muži
Libovolná malorážka 3x40: 1. Hegg 461,0, 2. Larsen (oba Nor.) 459,9, 3. Ščerbacevič (Běl.), ...5. Přívratský, v kvalifikaci 20. Nymburský, 28. Nepejchal (všichni ČR).
Skeet - družstva:
Finále: Kypr - Rusko 6:2, o 3. místo: Itálie - ČR (Lang, Tomeček, Nýdrle) 6:2.
Ženy
Skeet - družstva:
Finále: Německo - Itálie 6:4, o 3. místo: Rusko - ČR (Šindelářová, Šumová, Skalická) 7:3.
Juniorky:
Sportovní malorážka 3x40 - družstva: 1. Itálie, ...3. ČR (Štefánková, Karasová, Blažíčková).
triatlonPřidat do mých lig
Ženy: 1. Gomezová-Islingerová (Něm.) 1:00:51, 2. Derronová (Švýc.) -4, 3. Steinhauserová (It.) -18, ...13. Kuříková -1:47, 46. Hrušková -6:56, Frintová (všechny ČR) nedokončila.
Muži: 1. J. Brownlee (Brit.) 54:48, 2. Briffod (Švýc.) -4, 3. Mola (Šp.) -11, ...22. Grebík -1:30, Volár (oba ČR) nedokončil.