Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 22. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Siegemundová (8-Něm.)
Korpatschová (Něm.)
6:2, 6:2
konec
Anisimovová (USA)
Petkovicová (Něm.)
6:1, 7:5
konec
Sabalenková (1-Běl.)
Peraová (USA)
6:3, 6:4
konec
Šwiateková (4-Pol.)
Watsonová (Brit.)
6:3, 6:7 (4:7), 7:5
konec
Bencicová (6-Švýc.)
Martičová (Chorv.)
6:1, 6:3
konec
Gauffová (USA)
Mertensová (7-Belg.)
0:6, 7:6 (7:4), 7:5
konec
Kasatkinová (Rus.)
Zvonarevová (Rus.)
7:5, 2:2 skreč
konec
Kontaveitová (Est.)
Kuzněcovová (Rus.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Riskeová (USA)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Golubicová (Švýc.)
Stosurová (Austr.)
6:2, 6:3

Eastbourne (Brit.) - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitolinová (2-Ukr.)
Badosaová (Šp.)
4:6, 6:1, 7:6 (7:1)
konec
Andreescuová (3-Kan.)
McHaleová (USA)
6:4, 2:6, 6:2
konec
Rybakinová (Kaz.)
Dartová (Brit.)
6:2, 6:7 (5:7), 6:4
konec
Sevastovová (Lot.)
Kosťuková (Ukr.)
6:1, 6:7 (6:8), 6:4
konec
Davidovich (6-Šp.)
M. Ymer (Švéd.)
7:5, 6:1
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Ramos (7-Šp.)
6:4, 6:3
konec
Purcell (Austr.)
Duckworth (Austr.)
6:2, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Seppi (It.)
Nišioka (Jap.)
7:6 (7:5), 6:1
konec
Pospisil (Kan.)
Ward (Brit.)
6:4, 6:4
konec
Broady (Brit.)
Tiafoe (USA)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Fucsovics (Maď.)
Bedene (Slovin.)
7:6 (7:3), 3:6, 7:6 (7:3)

Londýn (Brit.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Wimbledon

Muži - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolář (ČR)
Kližan (SR)
6:1, 6:2
konec
Macháč (ČR)
Robredo (Šp.)
7:5, 4:6, 10:8
konec
Žuk (Pol.)
Rosol (ČR)
6:3, 6:3.

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Humbert (7-Fr.)
Kecmanovič (Srb.)
4:6, 7:6 (7:3), 6:2
konec
Querrey (USA)
Carballés (Šp.)
5:7, 6:4, 7:6 (7:3)
konec
Mannarino (Fr.)
Thiem (2-Rak.)
2:5 skreč
konec
F. López (Šp.)
Chačanov (6-Rus.)
4:6, 6:2, 6:4

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Azarenková (2-Běl.)
Gatojková (Běl.)
7:5, 6:0

Eastbourne (Brit.) - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Gerasimov (Běl.)
Tsonga (Fr.)
6:3, 6:4
konec
Popyrin (Austr.)
Gombos (SR)
4:6, 6:4, 6:1
konec
Bublik (8-Kaz.)
Kukuškin (Kaz.)
6:1, 6:4
konec
Ivaška (Běl.)
Gray (Brit.)
6:2, 7:6 (7:5)
konec
Millman (Austr.)
Clarke (Brit.)
6:3, 6:2
konec
Ostapenková (Lot.)
Pavljučenkovová (8-Rus.)
6:1, 6:3
konec
Rogersová (USA)
Bertensová (Niz.)
6:1, 7:5

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Moutet (Fr.)
6:4, 6:2
konec
Ruud (5-Nor.)
Sandgren (USA)
6:3, 6:4

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Granollers, Zeballos (1-Šp./Arg.)
Jebavý, Veselý (ČR)
6:2, 3:6, 12:10

Eugene (USA) - Mistrovství USA a olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Muži - 800 m: 1. Murphy 1:43,17, 2. Jewett 1:43,85, 3. Hoppel 1:44,14, tyč: 1. Nilsen 590, 2. Kendricks a Lightfoot oba 585, trojskok: 1. Claye 17,21, oštěp: 1. Thompson 82,78.
Ženy - 1500 m: 1. Purrierová St. Pierreová 3:58,03, 5000 m: 1. Crannyová 15:27,81.

Turnaj Pražský baseballový týden

Přidat do mých lig
konec
Česko 23
Česko
0:4

Ledenice - Mistrovství Evropy mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
11:0 po čtvrté směně

stolní tenisPřidat do mých lig

Varšava (Pol.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - dvouhra:
Skupina 3:
Jančařík (ČR) - Konstantinopulos (Řec.) 3:0 (9, 3, 7), Jančařík - Ruklecov (Běl.) 3:0 (7, 5, 8).

Skupina 23: Polanský (ČR) - Kartuzovs (Lot.) 3:0 (7, 5, 9), Polanský - Gündüz (Tur.) 3:1 (-6, 8, 6, 8).

Ženy - dvouhra:
Skupina 2
: Jegerová (Chorv.) - Blašková (ČR) 3:0 (4, 3, 7).

Skupina 8: Marchettiová (Belg.) - Mynářová (ČR) 3:0 (5, 6, 4).

Skupina 20: Tomanovská (ČR) - Barbosaová (Luc.) 3:0 (9, 8, 8), Tomanovská - Laurentiová (It.) 3:1 (6, 6, -8, 4).

Čtyřhra - 1. kolo:
Tomanovská, Marchettiová (ČR/Belg.) - Todorovičová, Bálintová (Srb./Maď.) 3:1 (2, 9, -6, 5)
Mynářová, Blašková (ČR) - Mladenovová, Meletieová (Sev. Mak./Kypr) 3:1 (-8, 10, 6, 3)

Smíšená čtyřhra - 1. kolo:
Jančařík, Matelová (ČR) - Vainula, A. Soljaová (Est./Rak.) 3:0 (8, 5, 5), Alexandrov, Trifonovová (Bulh.) - Ionescu, Blašková (Rum./ČR) 3:1 (-7, 10, 7, 7)