Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 4. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pavljučenkovová (31-Rus.)
Sabalenková (3-Běl.)
6:4, 2:6,
konec
Azarenková (15-Běl.)
Keysová (23-USA)
6:2, 6:2
konec
Rybakinová (21-Kaz.)
Vesninová (Rus.)
6:1, 6:4
konec
S. Williamsová (7-USA)
Collinsová (USA)
6:4, 6:4
konec
Cirsteaová (Rum.)
Kasatkinová (Rus.)
6:3, 6:2

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Djere (Srb.)
6:2, 7:5, 6:2
konec
Davidovich (Šp.)
Ruud (15-Nor.)
7:6 (7:3), 2:6, 7:6 (8:6), 0:6, 7:5
konec
Delbonis (Arg.)
Fognini (27-It.)
6:4, 6:1, 6:3
konec
Nišikori (Jap.)
Laaksonen (Švýc.)
7:5, 0:0 skreč
konec
Medveděv (2-Rus.)
Opelka (32-USA)
6:4, 6:2, 6:4
konec
Carreňo (12-Šp.)
Johnson (USA)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Garín (22-Chile)
Giron (USA)
6:1, 5:7, 6:2, 6:2
konec
Tsitsipas (5-Řec.)
Isner (31-USA)
5:7, 6:3, 7:6 (7:3), 6:1

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kristýna Plíšková, Karolína Plíšková (ČR)
Čang Šuaj, Sü I-fan (8-Čína)
6:7 (6:8), 6:3, 6:3
konec
Krejčíková, Siniaková (2-ČR)
Peschkeová, Heisenová (ČR/Něm.)
6:4, 6:0

Reprezentace - přípravné utkání žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Bělorusko
54:57 (14:26, 29:33, 44:46)

Play off NBA

1. kolo - případné 6. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Portland
Denver
115:126 (konec série 2:4)
konec
LA Lakers
Phoenix
100:113 (konec série 2:4)

Evropská liga žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Maďarsko
3:0 (21, 16, 23)

Evropská liga mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Turecko
Bělorusko
3:0 (20, 23, 19)

Ostrava - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina A:
 
Perušič, Schweiner (1-ČR) - Samoilovs, Šmedinš (16-Lot.) 2:1 (-18, 16, 12)

Skupina B:
Dollinger, Wickler (18-Něm.) - Maňas, Sedlák (31-ČR) 2:0 (19, 17)

Skupina C:
Andre, George (19-Braz.) - Berčík, Dumek (30-ČR) 2:0 (13, 18)

Ženy:
Play off
1. kolo:

Hermannová, Nausch Sluková (8-ČR) - Dabižaová, Rudychová (28-Rus.) 2:0 (12, 19)

2. kolo:
Hüberliová, Betschartová (11-Švýc.) - Hermannová, Nausch Sluková 2:0 (19, 12)

Baku - tréninky na Velkou cenu Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:43,184, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,043, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -0,337, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,446, 5. Ricciardo (Austr./McLaren) -0,548, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,573.

Druhý trénink: 1. Pérez 1:42,115, 2. Verstappen -0,101, 3. Sainz -0,128, 4. Leclerc -0,321, 5. Gasly -0,419, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,578.

Barcelona (Šp.) - Trénink na Velkou cenu Katalánska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:43,184, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,043, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -0,337, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,446, 5. Ricciardo (Aus./McLaren) -0,548, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,573.

Druhý trénink: 1. Pérez 1:42,115, 2. Verstappen -0,101, 3. Sainz -0,128, 4. Leclerc -0,321, 5. Gasly -0,419, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,578.

Italská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

po 1. etapě

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 1:26:58,0, 2. Sordo, Rozada (Šp./Hyundai i20) -19,4, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -36,2, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:02,0, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -1:03,2, 6. Kacuta, Barritt (Jap.,Brit./Toyota Yaris) -1:26,1, ...19. Prokop, Jůrka (ČR/Ford Fiesta R5) -8:44,0.

Česko - Závod míru jezdců do 23 let:

Přidat do mých lig

Prolog: Jeseník (3,4 km): 1. Waerenskjold (Nor.) 4:01, 2. Vogel (Švýc.) -6, 3. Vauquelin (Fr.) -7, ...28. M. Vacek -17, 38. Bittner, 39. J. Ťoupalík (všichni ČR) oba -19.

1. etapa: Jeseník - Rýmařov (130,4 km): 1. Bittner 3:15:36, 2. Krul (Niz.), 3. Barrenetxea (Šp.), ...21. Kelemen, 37. Bouček (oba ČR).

Průběžné pořadí: 1. Waerenskjold 3:19:37, 2. Krul -5, 3. Vauquelin -6, ...5. Bittner -9, 25. M. Vacek -17, 34. J. Ťoupalík -19.

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

6. etapa

Přidat do mých lig

1. Valverde (Šp./Movistar) 3:52:53, 2. Geoghegan Hart (Brit./Ineos Grenadiers), 3. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe), 4. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 5. Mas (Šp./Movistar), 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma) všichni stejný čas, ...120. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -15:24.

Průběžné pořadí: 1. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) 20:52:16, 2. I. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) -8, 3. Kelderman -12, 4. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -13, 5. Van Wilder (Belg./DSM), 6. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -15, ...127. Černý -53:22.

konec
Draci Brno
Hroši Brno
6:0
konec
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
4:1
konec
Olympia Blansko
Kotlářka Praha
8:11 (v 10. směně)
konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
8:5

Poznaň (Pol.) - ME v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

500 m:
Muži:
C2:
1. Melantěv, Čebotar (Rus.) 1:44,915, 2. Brendel, Hecker (Něm.) -0,074, 3. Vergeles, Rybačok (Ukr.) -0,300.
K1: 1. Kopasz (Maď.) 1:40,831, 2. Ribeiro (Portug.) -1,307, 3. Zavřel (ČR) -1,560.

Ženy:
C1:
1. Luzanová (Ukr.) 2:07,235, 2. Ballaová (Maď.) -6,097, 3. Nazdrovová (Běl.) -6,110, ...5. Zetek (ČR) -8,897.

1000 m:
Muži:
K4:
1. Bělorusko (Mjadzvezeu, Fedarenka, Nikicin, Bialko) 3:02,023, 2. Maďarsko -0,673, 3. Rusko -1,827.

Ženy:
K2:
1. Csipesová, Medveczká (Maď.) 3:40,532, 2. Pelachsová, Lazkanová (Šp.) -5,429, 3. Klattová, Ostrowská (Pol.) -8,753.

Dříteč - turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge Tour

po 2. kole

Přidat do mých lig

1. Blomstrand (Švéd.) 132 (70+62) a García-Heredia (Šp.) 132 (68+64), 3. Möller (Dán.) 135 (69+66), Johannessen (Nor.) 135 (68+67), Brun (Fr.) 135 (69+66) a Köbling (Něm.) 135 (68+67), ...48. Brixi 142 (71+71), ...62. Mrůzek 143 (72+71), 91. Bareš 146 (72+74), 111. Zach 149 (76+73), am. Hrubý 149 (72+77) neprošli cutem.

Konopiště - turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

po 2. kole

Přidat do mých lig

1. am. Kousková (ČR) 131 (64+67), 2. Pegovová (Rus.) 138 (71+67), 3 am. Macková 141 (70+71), am. Melecká (obě ČR) 141 (72+69), Lundqvistová (Švéd.) 141 (70+71), Gimmyová (Něm.) 141 (74+67) a Macdonaldová (Skot.) 141 (71+70), ....mj. 9. am. Sionková 143 (73+70), 12. am. Melichová 145 (72+73), 19. am. Chlostová 146 (74+72), 24. Ryšková 147 (72+75), 28. am. Hurtová 148 (73+75) a Vlašínová 148 (75+73), 32. am. Frýdlová 149 (70+79)

Osijek (Chor.) - ME ve střelbě ze vzduchových, kulových a brokových zbraní

Přidat do mých lig

Rychlopalná pistole:
Muži:
1. Quiquampoix (Fr.) 32, 2. Jekimov (Rus.) 29, 3. Bessaguet (Fr.), ...v kvalifikaci 13. Podhráský, 14. Strnad, 15. Těhan (všichni ČR).

Trap:
Muži - družstva: finále
Slovensko - Itálie 6:2, o 3. místo: Chorvatsko - Česko (Lipták, Borkovec, Štěpán) 7:3

Ženy - družstva: finále: Rusko - Itálie 6:0, o 3. místo: Francie - Finsko 6:2