Muži:
200 m: 1. Lyles 19,74
1500 m: 1. Hocker 3:35,28
5000 m: 1. Chelimo 13:26,82
výška: 1. Harrison 233
dálka: 1. Harrison 847
Ženy:
800 m: 1. Muová 1:56,07
400 m př.: 1. McLaughlinová 51,90 - světový rekord
sedmiboj: 1. Kunzová 6703
Muži:
200 m: 1. Lyles 19,74
1500 m: 1. Hocker 3:35,28
5000 m: 1. Chelimo 13:26,82
výška: 1. Harrison 233
dálka: 1. Harrison 847
Ženy:
800 m: 1. Muová 1:56,07
400 m př.: 1. McLaughlinová 51,90 - světový rekord
sedmiboj: 1. Kunzová 6703
1. Merlier 4:01:28, 2. Philipsen (oba Belg./Alpecin-Fenix), 3. Bouhanni (Fr./Arkea-Samsic), 4. Ballerini (It./Deceuninck-Quick Step), 5. Colbrelli (It./Bahrajn Victorious), 6. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step), 7. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix), 8. Bol (Niz./DSM), 9. Turgis (Fr./TotalEnergies), 10. Walscheid (Něm./Qhubeka-NextHas) všichni stejný čas, ...120. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -2:09.
Průběžné pořadí: 1. Van der Poel 12:58:25, 2. Alaphilippe -8, 3. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 4. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) oba -31, 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -38, 6. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -39, 7. Mas (Šp./Movistar), 8. Quintana (Kol./Arkea-Samsic) oba -40, 9. Latour (Fr./TotalEnergies) -45, 10. Higuita (Kol./EF Education-Nippo) -52, ...133. Vakoč -19:33.
(par 70)
1. English 267 (67+68+67+65) v rozstřelu na 8. jamce, 2. Hickok (oba USA) 267 (63+69+68+67), 3. Leishman (Austr.) 268 (69+66+69+64), 4. Ancer (Mex.) 269 (72+66+66+65), 5. Kisner 270 (70+63+74+63), Koepka 270 (69+67+69+65), Lebioda 270 (69+68+67+66), Harman 270 (68+68+67+67) a Garnett (všichni USA) 270 (65+68+69+68)
(par 72):
1. N. Kordová 269 (70+63+68+69), 2. Salasová (obě USA) 272 (67+67+67+71), 3. Kim Hjo-ču (Korea) 278 (71+69+70+68) a Molinarová (It.) 278 (70+70+66+72), 5. Kangová (USA) 280 (73+67+73+67) a Tavatanakitová (Thaj.) 280 (70+71+65+74), ...141. Spilková (ČR) 156 (74+82).
Muži
Libovolná malorážka 3x40, družstva: finále: Rusko - Francie 46:44, o 3. místo: ČR (Nymburský, Přívratský, Nepejchal) - SR 46:38.
Ženy
Sportovní pistole: 1. Sarnobatová (Indie) 39, 2. Lamolleová (Fr.) 31, 3. Bacaraškinová (Rus.), ...v kvalifikaci 18. Dědová, 34. Červenková, 39. Schejbalová (všechny ČR).
Sportovní malorážka 3x40: 1. Karimovová 464,2, 2. Zukovová (obě Rus.) 461,5, 3. Christenová (Švýc.), ...v kvalifikaci 23. A. Brabcová, 33. K. Brabcová, 40. Šarounová, 47. Thurnwaldová, 56. Foistová (všechny ČR).