Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 9. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Smíšená čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Jastremská (1-Ukr.)
Erraniová (It.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Ruseová (Rum.)
Collinsová (4-USA)
6:4, 1:6, 7:5
konec
Niemeierová (Něm.)
Zidanšeková (3-Slovin.)
6:2, 6:4
konec
Petkovicová (Něm.)
Bonaventureová (Belg.)
6:2, 7:5

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorů - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Šang Ťün-čcheng (1-Čína)
Donald (ČR)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Lilov (USA)
Petr (ČR)
6:2, 6:1

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra juniorek - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
L. Fruhvirtová (8-ČR)
Guthová (15-Něm.)
6:3, 6:2

Monako (Mon.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +0,3 m/s): 1. Baker (USA) 9,91, 2. Simbine (JAR) 9,98, 3. Jacobs (It.) 9,99.
800 m: 1. Amos (Botsw.) 1:42,91, 2. Korir (Keňa) 1:43,04, 3. Arop (Kan.) 1:43,26.
1500 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 3:28,28, 2. Katir (Šp.) 3:28,76, 3. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:29,25.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,08, 2. Dos Santos (Braz.) 47,51, 3. Mägi (Est.) 48,83.
3000 m př.: 1. Girma (Et.) 8:07,75, 2. Kibiwot (Keňa) 8:07,81, 3. Bedrani (Fr.) 8:11,17.
Dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 824, 2. Gayle (Jam.) 829, 3. Montler (Švéd.) 827.
Výška: 1. Akimenko (Rus.) 232, 2. Lovett (Kan.) 229, 3. Nědosekov (Běl.) 225,

Ženy
200 m (+0,7 m/s): 1. Millerová-Uibová (Bah.) 22,23, 2. Ta Louová (Pobř. slon.) 22,25, 3. Fraserová-Pryceová (Jam.) 22,48.
800 m: 1. Muirová 1:56,73, 2. Reekieová (obě Brit.) 1:56,96, 3. Graceová (USA) 1:57,20.
1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 3:51,07, 2. Hassanová (Niz.) 3:53,60, 3. Hailuová (Et.) 3:56,28.
3000 m př.: 1. Kiyengová 9:03,82, 2. Chepkoechová (obě Keňa) 9:04,94, 3. Yaviová (Bahr.) 9:05,45.
Tyč: 1. Nageotteová (USA) 490, 2. Sidorovová (Rus.) 480, 3. Stefanidiová (Řec.) 480,
Trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,75, 2. Rojasová (Ven.) 15,12, 3. Mamonaová (Portug.) 14,66.
Oštěp: 1. Špotáková (ČR) 63,08, 2. Andrejczyková (Pol.) 58,01, 3. Hussongová (Něm.) 57,73, ...6. Ogrodníková (ČR) 56,87.

Pozn.: O pořadí v některých technických disciplínách rozhodl výkon ve finálové sérii.

NBA

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Phoenix Suns
Milwaukee Bucks
118:108 (26:29, 56:45, 88:78)
Stav série 2:0

Etapový závod Tour de France

13. etapa, Nimes - Carcassonne (220 km)

Přidat do mých lig

1. Cavendish (Brit./Deceuninck-Quick Step) 5:04:29, 2. Mörköv (Dán./Deceuninck-Quick Step), 3. Philipsen (Belg./Alpecin-Fenix), 4. García (Šp./Movistar), 5. Van Poppel (Niz./Intermarché-Wanty Gobert), 6. Aranburu (Šp./Astana), 7. Laporte (Fr./Cofidis), 8. Greipel (Něm./Israel Start-Up Nation), 9. Cort (Dán./EF Education-Nippo), 10. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) všichni stejný čas, ...136. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -6:15.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 52:27:12, 2. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -5:18, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -5:32 4. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -5:33, 5. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -5:58, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -6:16, 7. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -6:30, 8. Mas (Šp./Movistar) -7:11, 9. G. Martin (Fr./Cofidis) -9:29, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -10:28, ...118. Vakoč -2:10:01.

Závod žen Tour de Feminin -

2. etapa Krásná Lípa (103 km):

Přidat do mých lig

1. Buysmanová 2:57:06, 2. Van Anrooijová (obě Niz.), 3. De Wildeová (Belg.), ...9. Bajgerová, 24. Nosková, 28. Neumanová (všechny ČR) všechny stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Lowdenová (Brit.) 3:15:40, 2. Lechnerová (Něm.) -5, 3. Van Anrooijová -20, ...10. Nosková -54, 23. Bajgerová -1:30, 27. Neumanová -1:38.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
8:1

Lublaň (Slovin.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Heřmánky - Mistrovství světa v orientačním běhu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Fosser (Nor.) 95:55, 2. Kyburz (Švýc.) -3:05, 3. Daehli (Nor.) -5:58, ...8. Nykodým -9:15, 16. Král -13:25, 42. Kubelka (všichni ČR) -26:08.

Ženy: 1. Alexanderssonová (Švéd.) 77:01, 2. Gemperleová (Rus.) -2:58, 3. Aebersoldová (Švýc.) -5:45, ...8. Knapová -9:53, 13. Janošíková -11:46, 15. Kosová (všechny ČR) -12:18.

Nižnij Novgorod (Rus.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Serapinaiteová (Lit.) 1376, 2. Guziová 1369, 3. Simonová (obě Maď.) 1361, ...12. Rajnoch, 19. Roubíčková (obě ČR).

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

Přidat do mých lig