volejbalPřidat do mých lig
Muži:
Skupina A:
Perušič, Schweiner (1-ČR) - Menéndez, Huerta (32-Šp.) 2:0 (13, 25)
Skupina B:
Mol, Sörum (2-Nor.) - Maňas, Sedlák (31-ČR) 2:0 (16, 16)
Skupina C:
Janus, Tidžan (3-Kat.) - Berčík, Dumek (30-ČR) 2:0 (14, 17)
Ženy:
Skupina A:
Agatha, Duda (1-Braz.) - Štochlová, Williams (32-ČR) 2:0 (17, 13)
Stockmanová, Kolinskeová (17-USA) - Štochlová, Williams 2:0 (17, 13)
Skupina D:
Rossová, Klinemanová (4-USA) - Kvapilová, Kubíčková (29-ČR) 2:0 (12, 18)
Išiiová, Murakamiová (20-Jap.) - Kvapilová, Kubíčková 2:0 (12, 15)
Skupina H:
Hermannová, Nausch Sluková (8-ČR) - Lobatová, Fernándezová (25-Šp.) 2:0 (15, 17)
Sponcilová, Claesová (9-USA) - Hermannová, Sluková 2:1 (-17, 15, 15)
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) 4:02:15, 2. Colbrelli (It./Bahrajn Victorious), 3. Aranburu (Šp./Astana-Premier Tech), 4. Barbero (Šp./Qhubeka-ASSOS), 5. Würtz (Dán./Israel Start-Up Nation), 6. Valgren (Dán./EF Education-Nippo) všichni stejný čas, ...121. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -8:40.
Průběžné pořadí: 1. Pöstlberger (Rak./Bora-hansgrohe) 16:59:22, 2. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -1, 3. Asgreen (Dán./Deceuninck-Quick Step) -6, 4. I. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) -9, 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -13, 6. Thomas -14, ...132. Černý -37:59.
1. Bekker (JAR), Lindell, Saulo (oba Fin) a Tarrio ((Šp.) všichni 67, ...mj. 39. Brixi 71, 62. am. Hrubý, Mrůzek a Bareš (všichni ČR) všichni 72.
1. am. Kousková (ČR) 64, 2. am. Colombová (Švýc.), Escuriolaová (Šp.) obě 69, 4. am. Frýdlová, am. Macková (obě ČR), Andreová (Fr.), Lambová (Angl.) a Lundqvistová (Švéd.) všechny 70, ...mj. 14. am. Melecká, am. Melichová, am. Ryšková, am. T. Koželuhová, am. Váhalová (všechny ČR) všechny 72
střelbaPřidat do mých lig
Ženy:
Sportovní pistole - družstva, finále: Německo - Bulharsko 16:10, o 3. místo: Maďarsko - Ukrajina 16:2, ...v kvalifikaci 8. ČR (Dědová, Červenková, Schejbalová).
Smíšená družstva:
Trap - finále: Grazini, Rossiová (It.) - Coward-Holley, Hollandsová (Brit.) 41:39, o 3. místo: Fernández, Galvezová (Šp.) - Varga, Rehák Štefečeková (SR) 43:38.
Smíšená družstva - junioři:
Trap: 1. Lenticchiaová, Franquillo (It.), ...v kvalifikaci 9. Závišková, Hanák,10. Hrdličková, Dorničák (všichni ČR).
stolní tenisPřidat do mých lig
Partyková - Adámková 2:3 (-7, 8, -4, 2, -9)
Bratejková - Širučková 3:2 (-4, 9, -5, 7, 7)
Ševčíková - Čechová 2:3 (-9, 8, 12, -6, -9)
Bratejková - Adámková 1:3 (-3, 11, -6, -2)
Partyková - Čechová 3:0 (8, 11, 10)
Ševčíková - Širučková 3:1 (6, 3, -14, 5)
Bratejková - Čechová 3:0 (10, 3, 4)
Ševčíková - Adámková 3:0 (4, 5, 5)