Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 5. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Keninová (4-USA)
Pegulaová (28-USA)
4:6, 6:1, 6:4
konec
Kosťuková (Ukr.)
Gračovová (Rus.)
6:1, 6:2
konec
Šwiateková (8-Pol.)
Kontaveitová (30-Est.)
7:6 (7:4), 6:0
konec
Džabúrová (25-Tun.)
Linetteová (Pol.)
3:6, 6:0, 6:1

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwartzman (10-Arg.)
Kohlschreiber (Něm.)
6:4, 6:2, 6:1
konec
Musetti ‚(It.)
Cecchinato (It.)
3:6, 6:4, 6:3, 3:6, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Berankis (Lit.)
6:1, 6:4, 6:1
konec
Sinner (18-It.)
M. Ymer (Švéd.)
6:1, 7:5, 6:3
konec
Struff (Něm.)
Alcaraz (Šp.)
6:4, 7:6 (7:3), 6:2
konec
Nadal (3-Šp.)
Norrie (Brit.)
6:3, 6:3, 6:3
konec
Berrettini (9-It.)
Kwon Sun-u (Korea)
7:6 (8:6), 6:3, 6:4

Třebíč - Mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Birmingham (Brit.) - Evropský pohár v běhu na 10 000 metrů

Přidat do mých lig

Muži: 1. Amdouni (Fr.) 27:23,39, 2. Abdi (Belg.) 27:24,41, 3. Mayo (Šp.) 27:25,00, ...běh B: 25. Kovář 30:20,56, 27. Chrascina (oba ČR) 30:37,50.

Ženy: 1. McColganová (Brit.) 31:19,35, 2. Teferiová (Izr.) 31:19,50, 3. Juddová (Brit.) 31:20,96, ...běh B: 1. Hrochová 33:00,00, Joglová (obě ČR) nedokončila.

Kingston (Jam.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Play off NBA

1. kolo - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Dallas
LA Clippers
97:104
stav série 3:3

Evropská liga žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Bělorusko
3:0 (14, 18, 16)

Evropská liga mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Turecko
Portugalsko
3:0 (28, 16, 16)

Ostrava - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Muži
Play off - 2. kolo:
Perušič, Schweiner (1-ČR) - Seidl, Waller (23-Rak.) 2:1 (-18, 19, 10) 

čtvrtfinále:
Perušič, Schweiner - Nicolari, Lupo (9-It.) 2:0 (15, 17).

Ženy - semifinále:
Heidrichová, Vergéová-Dépréová (3-Švýc.) - Pavanová, Humanaová-Paredesová (2-Kan.) 2:0 (19, 18)
Sponcilová, Claesová (9-USA) - Barbara, Salgadová (19-Braz.) 2:0 (15, 16)

Baku (Ázer.) - Kvalifikace na Velkou cenu Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:41,218, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,232, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,345, 4. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,347, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -0,358, 6. Norris (Brit./McLaren) -0,529, 7. Pérez (Mex./Red Bull) -0,699, 8. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -0,993, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,109, 10. Bottas (Fin./Mercedes) -1,441.

Barcelona (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Katalánska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

 Moto3: 1. Rodrigo (Arg./Honda) 1:47,597, 2. Alcoba (Šp./Honda) -0,317, 3. Antonelli (It./KTM) -0,361, ...17. Salač (ČR/Honda) -1,700.

Moto2: 1. Gardner (Austr./Kalex) 1:42,977, 2. Fernández (Šp./Kalex) -0,158, 3. Bendsneyder (Niz./Kalex) -0,423.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:38,853, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,037, 3. Zarco (Fr./Ducati) -0,196.

Italská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 2:50:33,1, 2. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -38,9, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -1:01,6, 4. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota) -4:01,2, 5. Huttunen, Lukka (Fin./Hyundai) -8:09,6, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -8:12,3, ...15. Prokop, Jůrka (ČR/Ford Fiesta R5) -15:14,6. 

Lak Racing Rallye Plzeň, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 35:08,4, 2. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -29,5, 3. Kopáček, Rendlová (Škoda Fabia R5) -56,6.

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Přidat do mých lig

 7. etapa (171,5 km): 1. Padun (Ukr./Bahrain Victorious) 4:35:07, 2. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -34, 3. López (Kol./Movistar), 4. Haig (Austr./Bahrain Victorious) oba -43, 5. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -47, 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -52, ...130. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -38:23.

Průběžné pořadí: 1. Porte 25:28:06, 2. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -17, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -29, 4. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), -33, 5. Haig -34, 6. López -38, ...126. Černý -1:31:02.

Závod míru cyklistů do 23 let

Přidat do mých lig

2. etapa Bruntál - Dlouhé Stráně (116,6 km):
1. Zana (It.) 3:14:56, 2. Clynhens (Belg.), 3. Hočevar (Slovin.) oba -53, ...7. M. Vacek -1:38, 21. Bouček -4:09, 22. Řepa (všichni ČR) -4:17.
Průběžné pořadí: 1. Zana 6:34:40, 2. Hočevar -1:10, 3. Clynhens -1:12, ...6. M. Vacek -1:48, 20. Bouček -4:28, 28. J. Ťoupalík (ČR) -5:23.

konec
Tempo Praha
Blesk Jablonec
15:0 a 9:4
konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
8:1
konec
Hroši Brno
Draci Brno
9:13
konec
Kotlářka Praha
Olympia Blansko
5:8 a 17:4
konec
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
2:1 a 3:9

Poznaň (Pol.) - ME v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Muži
C1: 1. Moreno (Šp.) 40,770, 2. Kozyr (Běl.) -0,028, 3. Žustautas (Lit.) -0,190.
K2: 1. Rizza, Di Liberto (It.) 33,095, 2. Seja, Navakauskas (Lit.) -0,260, 3. Postrigaj, Djačenko (Rus.) -0,558.
Ženy
K1: 1. Jörgensenová (Dán.) 41,746, 2. Luczová (Maď.) -0,590, 3. Walczykiewiczová (Pol.) -0,780.

500 m:
Muži
K4: 1. Německo (Rendschmidt, Liebscher, Rauhe, Lemke) 1:23,960, 2. Slovensko -1,435, 3. Rusko -1,465, ...5. ČR (Špicar, Kukačka, Havel, Vorel) -1,800.
Ženy
K2: 1. Kozáková, Bodonyiová (Maď.) 1:44,75, 2. Najaová, Pulawská (Pol.) -1,245, 3. Chudzenková, Litvinčuková (Běl.) -1,275.
C2: 1. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) 2:06,252, 2. Jahnová, Kochová (Něm.) -1,543, 3. Ballaová, Takácsová (Maď.) -3,043.

1 000 m:
Muži
K1: 1. Kopasz (Maď.) 3:41,232, 2. Pimenta (Portug.) -1,435, 3. Peeters (Belg.) -3,135.
C1: 1. Fuksa (ČR) 4:06,417, 2. Scheibner (Něm.) -1,425, 3. Šamšurin (Rus.) -1,950.
Ženy
K1: 1. Gazsóová (Maď.) 4:15,944, 2. Govorničovičová (Chorv.) -2,624, 3. Petrusová (SR) -3,951. 

Bystřice - turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

1. am. Kousková (ČR) 202 (64+67+71), 2. Pegovová (Rus.) 210 (71+67+72), 3. am Sionková 214 (73+70+71), am. Melecká (obě ČR) 214 (72+69+73), Colombová (Švýc.) 214 (69+74+71), Gimmyová (Něm.) 214 (74+67+73), ...9. am. Melichová 217 (72+73+72), 14. am. Ryšková 218 (72+75+71), 27. am. Vahalová 222 (72+78+72), am. Koželuhová 222 (72+78+72), am. Macková (všechny (ČR) 222 (70+71+81).

Dříteč - turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge Tour

Přidat do mých lig

1. Johannessen (Nor.) 201 (68+67+66), 2. Kakko (Fin.) 202 (70+66+66) a Brun (Fr.) 202 (69+66+67), ...61. Brixi (ČR) 225 (71+71+83).

San Francisco (USA) - turnaj žen kategorie major US Open

Přidat do mých lig

Praha - Velká červnová cena

Přidat do mých lig

Velká červnová cena, rovinový dostih (2200 m, tříletí koně, dotace 135.000 Kč): 1. Tcheque King (Vyhnálek, tr. Török, stáj DS Pegas), 2. Dragon Arrow, 3. Kmotr. Čas: 2:20,50. Výrok: jistě - 2 - nos.

Memoriál Jaroslava Maška, rovinový dostih (1400 m, tříletí a starší koně, dotace 135.000 Kč): 1. Worth Choice (ž. Florian, tr. Myšková, stáj Vasury Kolesa), 2. Politicum, 3. Monoamano. Čas: 1:22,08. Výrok: boj - krk 3 1/2.

Další dostihy:

I. Napoleon Bay (ž. Palík) - Tony Boy - Rabbit Ruler
II. Giannah (ž. Zatloukal) - Rabbit Power - Rabbit Garswood
III. Darkgelton Lady (ž. Lukášek) - Sea The Night - Zaukhan
IV. Rabbit Breath (ž. Lukášek) - Lexceed - Wlastina
VII. Franceska Bella (ž. Šafář) - Gommerville - Decanter
VIII.: Eaglewings (ž. Zatloukal) - Mo My Dream - Lady Roseburg
IX.: Ideal Grace (ž. Clijmans) - Popocatepetl - Sorbet
X.: Jan Messi (am. M. Novák ml.) - Marjaneh - Rolaliza
XI.: Fram (Plimlová) - Juvana - Premyslovna

ostatní sportyPřidat do mých lig

Řím (It.) - MS ve skateboardingu a poslední olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

street

Valkenswaard (Niz.) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Sabaudia (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
Skif lehkých vah:
1. Torre (It.) 6:59,61, ...finále B: 5. Friedrich (ČR) 7:18,12.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Durante, Ficarra (It.) 6:56,45.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie 6:06,53.

Ženy
Skif lehkých vah:
1. Veldhuisová (Niz.) 7:51,93.

Osijek (Chor.) - ME ve střelbě ze vzduchových, kulových a brokových zbraní

Přidat do mých lig

Muži:
Rychlopalná pistole - družstva
finále:
Francie - Ukrajina 10:8

 o 3. místo:
Česko(Podhráský, Strnad, Těhan) - Polsko 9:7