Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 19. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bencicová (5-Švýc.)
Cornetová (Fr.)
7:5, 6:4
konec
Samsonovová (Rus.)
Azarenková (7-Běl.)
6:4, 6:2

Birmingham (V.B.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (2-Tun.)
Watsonová (Brit.)
6:3, 6:3
konec
Kasatkinová (4-Rus.)
Vandewegheová (USA)
6:2, 6:4

Birmingham (V.B.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (2-Tun.)
Potapovová (Rus.)
6:4, 6:0
konec
Watsonová (Brit.)
Vekičová (3-Chorv.)
6:4, 6:2

Birmingham (V.B.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Bouzková, Hradecká (ČR)
Kičenoková, Ninomijaová (Ukr./Jap.)
7:5, 6:3

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (4-Rus.)
Basilašvili (Gruz.)
6:1, 3:6, 6:3
konec
Humbert (Fr.)
Auger-Aliassime (Kan.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:5)

Londýn (V.B.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (1-It.)
De Minaur (4-Austr.)
6:4, 6:4
konec
Norrie (Brit.)
Shapovalov
7:5, 6:3

Berrettini (1-It.) - De Minaur (4-Austr.) 6:4, 6:4
Norrie (Brit.) - Shapovalov 7:5, 6:3

Prostějov - Challenger mužů Moneta Czech Open

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Coria (4-Arg.)
Molčan (SR)
7:6 (7:1), 6:3

Eugene (USA) - Mistrovství USA

Přidat do mých lig

Muži - 10 000 m: 1. Kincaid 27:53,62, koule: 1. Crouser 23,37 - světový rekord, 2. Kovacs 22,34, 3. Otterdahl 21,92, 4. Hill 21,89, 5. Awotunde 21,84.

Kluž (Rum.) - První liga mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Pořadí po prvním dnu: 1. Nizozemsko 175, 2. ČR 160,5, 3. Bělorusko 158, 4. Řecko 154, 5. Norsko 142, 6. Švýcarsko 141, 7. Švédsko 139,5, 8. Turecko 136, 9. Finsko 134, 10. Belgie 121, 11. Rumunsko 94, 12. Estonsko 79.

Muži - 100 (vítr +0,6 m/s): 1. Harvey (Tur.) 10,31, ...4. Stromšík (ČR) 10,50, 400 m: 1. Dobber (Niz.) 45,40, ...3. Maslák (ČR) 46,54, 1500 m: 1. Edman (Nor.) 3:38,63, 2. Dvořáček (ČR) 3:39,97, 5000 m: 1. Myhre (Nor.) 13:46,98, ...8. Zemaník (ČR) 14:10,84, 400 m př.: 1. Mägi (Est.) 48,82, ...3. Müller (ČR) 50,09, výška: 1. Čuryla (Běl.) 225, ...10. Bahník (ČR) 213, dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 838, 2. Juška (ČR) 795, koule: 1. Staněk (ČR) 20,79, kladivo: 1. Apak (Tur.) 77,10, ...8. Hájek (ČR) 66,34, 4x100 m: 1. Nizozemsko 38,81, ...3. ČR (Stromšík, Kubeš, Jirka, Hampl) 39,07.

Ženy - 100 m (+0,4 m/s): 1. Koraová (Švýc.) 11,34, ...10. Kaiserová (ČR) 11,88, 400 m: 1. Bolová (Niz.) 50,37, 2. Vondrová (ČR) 52,11, 800 m: 1. Hoffmannová (Švýc.) 2:03,89, ...4. Mezuliáníková (ČR) 2:04,97, 3000 m: 1. Barysevičová (Běl.) 9:01,80, ...11. Stewartová (ČR) 9:33,17, 400 m př.: 1. Lehikoinenová (Fin.) 55,94, ...5. Jíchová (ČR) 58,36, 3000 m př.: 1. Van der Reijkenová (Niz.) 9:39,00, ...9. Sekanová (ČR) 10:24,14, tyč: 1. Moserová (Švýc.) 465, ...5. Švábíková (ČR) 435, trojskok: 1. Salminenová (Fin.) 14,63, ...6. Maštalířová (ČR) 13,08, disk: 1. Becereková (Tur.) 58,50, ...6. Staňková (ČR) 54,61, oštěp: 1. Ogrodníková (ČR) 61,86, 4x100 m: 1. Nizozemsko 43,38, ...4. ČR (B. Dvořáková, Šplechtnová, Slaninová, Kaiserová) 44,55.

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Itálie
71:83
konec
Německo
Tunisko
102:75

NBA - Play off

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Atlanta
Philadelphia
99:104
stav série 3:3
konec
LA Clippers
Utah
131:119
konečný stav série 4:2

Le Castellet (Fr.) - Kvalifikace na Velkou cenu Francie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:29,990, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,258, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,386, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,455, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -0,850, 6. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -0,878, 7. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,997, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,262, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,350, 10. Ricciardo (Austr./McLaren) -1,392.

Rallye Hustopeče - závod mistrovství ČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:16:54,0, 2. Kopecký, Hloušek -6,1, 3. Mareš, Bucha -27,1, 4. Černý, Černohorský (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -40,4, 5. Stříteský, Hovorka -1:20,3, 6. Jakeš, Machů -1:21,2, 7. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -1:44,8, 8. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:56,8.

Sachsenring (Něm.) - Kvalifikace na Velkou cenu Německa, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Salač (ČR/Honda) 1:26,913, 2. Foggia (It./Honda) -0,183, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,214.
Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 1:23,397, 2. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,347, 3. Gardner (Austr./Kalex) -0,372.
MotoGP: 1. Zarco (Fr./Ducati) 1:20,236, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,011, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -0,211.

Mistrovství ČR v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod s hromadným startem:
Ženy (97,5 km):
1. Neumanová (Burgos Alimenta Women Cycling Sport) 2:26:43, 2. Bajgerová (Dukla Praha) -1, 3. Nosková (SD Worx) -2, 4. Van Neck (GT Krush Tunap), 5. Bartoníková (ASO Dukla Brno), 6. Heřmanovská (Andy Schleck Cycles-Immo Losch/SaF Zéisseng) všechny -5.

Junioři (130 km): 1. Svrček (Team Franco Ballerini) 2:56:31, 2. M. Kopecky (Acrog Tormans) -5, 3. Kadlec (Dukla Praha) -7.

Juniorky (97,5 km): 1. Bártová (Tufo Pardus Prostějov) 2:26:45, 2. A. Růžičková (Dukla Praha) -3, 3. Kvasničková (SportRaces Cycling) -7.

15:30 junioři (130 km).

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Sokol Hluboká
9:5
konec
Hroši Brno
Draci Brno
1:8
konec
Tempo Praha
Arrows Ostrava
9:2

Markleeberg (Něm.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Grigar (SR) 88,91 (0), 2. Oschmautz (Rak.) -2,01 (2), 3. Neveu (Fr.) -2,95 (2), ...6. Přindiš -4,63 (0), v semifinále 23. Tunka, 29. Hradilek (všichni ČR).

Ženy:
K1:
1. Foxová (Austr.) 96,76 (2), 2. Funková -3,52 (2), 3. Apelová (obě Něm.) -6,24 (2), ...v semifinále 24. A. Galušková, v kvalifikaci 36. Nesnídalová, 39. K. Galušková (všechny ČR).

Grand Rapids (USA) - Turnaj Meijer LPGA Classic série LPGA Tour

Přidat do mých lig

San Diego (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Ústí nad Labem - Mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži - 200 m v. zp.: 1. Štemberk (Chomutov) 1:52,34, 1500 m v. zp.: 1. Micka (USK Praha) 15:40,02, 100 m prsa: 1. Chrápavý (Kometa Brno) 1:02,29, 50 m znak: 1. Čejka (Pardubice) 25,46, 200 m mot.: 1. Gemov (Plzeň) 1:59,26, 4x200 m v. zp.: 1. PK Nový Jičín 7:48,80.

Ženy - 200 m v. zp.: 1. Seemanová (Motorlet Praha) 2:00,33, 1500 m v. zp.: 1. Elhenická (Trutnov) 17:00,28, 100 m prsa: 1. Horská (Plzeň) 1:09,65, 50 m znak: 1. Kubová (Chomutov) 28,56, 200 m mot.: 1. Seemanová 2:13,13, 4x200 m v. zp.: 1. Slávia VŠ Plzeň 8:35,85.

Smíšená štafeta 4x100 m v. zp.: 1. KPS Ostrava 3:38,66.

Setúbal (Por.) - Olympijská kvalifikace v dálkovém plavání

Přidat do mých lig

Kitzbühel (Rak.) - Mistrovství Evropy ve sprint triatlonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Studer (Švýc.) 32:03, 2. Serrat (Šp.) -6, 3. Richard (Fr.) -21, ...28. Volár (ČR) -3:13.
Ženy: 1. Lindemannová (Něm.) 35:21, 2. Rjasovová (Rus.) -5, 3. Periaultová (Fr.) -6, ...14. Zimovjanová -43, Kuříková (obě ČR) nedokončila.
Muži do 23 let: 1. Batista (Portug.) 32:29, ...13. Grebík -34, 37. Kříž -4:15, 43. Zikmund (všichni ČR) -4:43.
Ženy do 23 let: 1. Rjasovová 35:26, ...24. Hrušková -2:18, 27. Fairaislová (obě ČR) -2:42.
Junioři: 1. Graf (Něm.) 33:16, ...12. Juránek (ČR) -39.
Juniorky: 1. Behrensová (Něm.) 36:41, ...20. Juránková -1:22, 26. Přikrylová (obě ČR) -1:58.