Berrettini (1-It.) - De Minaur (4-Austr.) 6:4, 6:4
Norrie (Brit.) - Shapovalov 7:5, 6:3
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži - 10 000 m: 1. Kincaid 27:53,62, koule: 1. Crouser 23,37 - světový rekord, 2. Kovacs 22,34, 3. Otterdahl 21,92, 4. Hill 21,89, 5. Awotunde 21,84.
Pořadí po prvním dnu: 1. Nizozemsko 175, 2. ČR 160,5, 3. Bělorusko 158, 4. Řecko 154, 5. Norsko 142, 6. Švýcarsko 141, 7. Švédsko 139,5, 8. Turecko 136, 9. Finsko 134, 10. Belgie 121, 11. Rumunsko 94, 12. Estonsko 79.
Muži - 100 (vítr +0,6 m/s): 1. Harvey (Tur.) 10,31, ...4. Stromšík (ČR) 10,50, 400 m: 1. Dobber (Niz.) 45,40, ...3. Maslák (ČR) 46,54, 1500 m: 1. Edman (Nor.) 3:38,63, 2. Dvořáček (ČR) 3:39,97, 5000 m: 1. Myhre (Nor.) 13:46,98, ...8. Zemaník (ČR) 14:10,84, 400 m př.: 1. Mägi (Est.) 48,82, ...3. Müller (ČR) 50,09, výška: 1. Čuryla (Běl.) 225, ...10. Bahník (ČR) 213, dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 838, 2. Juška (ČR) 795, koule: 1. Staněk (ČR) 20,79, kladivo: 1. Apak (Tur.) 77,10, ...8. Hájek (ČR) 66,34, 4x100 m: 1. Nizozemsko 38,81, ...3. ČR (Stromšík, Kubeš, Jirka, Hampl) 39,07.
Ženy - 100 m (+0,4 m/s): 1. Koraová (Švýc.) 11,34, ...10. Kaiserová (ČR) 11,88, 400 m: 1. Bolová (Niz.) 50,37, 2. Vondrová (ČR) 52,11, 800 m: 1. Hoffmannová (Švýc.) 2:03,89, ...4. Mezuliáníková (ČR) 2:04,97, 3000 m: 1. Barysevičová (Běl.) 9:01,80, ...11. Stewartová (ČR) 9:33,17, 400 m př.: 1. Lehikoinenová (Fin.) 55,94, ...5. Jíchová (ČR) 58,36, 3000 m př.: 1. Van der Reijkenová (Niz.) 9:39,00, ...9. Sekanová (ČR) 10:24,14, tyč: 1. Moserová (Švýc.) 465, ...5. Švábíková (ČR) 435, trojskok: 1. Salminenová (Fin.) 14,63, ...6. Maštalířová (ČR) 13,08, disk: 1. Becereková (Tur.) 58,50, ...6. Staňková (ČR) 54,61, oštěp: 1. Ogrodníková (ČR) 61,86, 4x100 m: 1. Nizozemsko 43,38, ...4. ČR (B. Dvořáková, Šplechtnová, Slaninová, Kaiserová) 44,55.
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:29,990, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,258, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,386, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,455, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -0,850, 6. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -0,878, 7. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,997, 8. Norris (Brit./McLaren) -1,262, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,350, 10. Ricciardo (Austr./McLaren) -1,392.
1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 1:16:54,0, 2. Kopecký, Hloušek -6,1, 3. Mareš, Bucha -27,1, 4. Černý, Černohorský (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -40,4, 5. Stříteský, Hovorka -1:20,3, 6. Jakeš, Machů -1:21,2, 7. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -1:44,8, 8. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:56,8.
Moto3: 1. Salač (ČR/Honda) 1:26,913, 2. Foggia (It./Honda) -0,183, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,214.
Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 1:23,397, 2. Di Giannantonio (It./Kalex) -0,347, 3. Gardner (Austr./Kalex) -0,372.
MotoGP: 1. Zarco (Fr./Ducati) 1:20,236, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,011, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -0,211.
cyklistikaPřidat do mých lig
Závod s hromadným startem:
Ženy (97,5 km): 1. Neumanová (Burgos Alimenta Women Cycling Sport) 2:26:43, 2. Bajgerová (Dukla Praha) -1, 3. Nosková (SD Worx) -2, 4. Van Neck (GT Krush Tunap), 5. Bartoníková (ASO Dukla Brno), 6. Heřmanovská (Andy Schleck Cycles-Immo Losch/SaF Zéisseng) všechny -5.
Junioři (130 km): 1. Svrček (Team Franco Ballerini) 2:56:31, 2. M. Kopecky (Acrog Tormans) -5, 3. Kadlec (Dukla Praha) -7.
Juniorky (97,5 km): 1. Bártová (Tufo Pardus Prostějov) 2:26:45, 2. A. Růžičková (Dukla Praha) -3, 3. Kvasničková (SportRaces Cycling) -7.
15:30 junioři (130 km).
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži:
K1: 1. Grigar (SR) 88,91 (0), 2. Oschmautz (Rak.) -2,01 (2), 3. Neveu (Fr.) -2,95 (2), ...6. Přindiš -4,63 (0), v semifinále 23. Tunka, 29. Hradilek (všichni ČR).
Ženy:
K1: 1. Foxová (Austr.) 96,76 (2), 2. Funková -3,52 (2), 3. Apelová (obě Něm.) -6,24 (2), ...v semifinále 24. A. Galušková, v kvalifikaci 36. Nesnídalová, 39. K. Galušková (všechny ČR).
plaváníPřidat do mých lig
Muži - 200 m v. zp.: 1. Štemberk (Chomutov) 1:52,34, 1500 m v. zp.: 1. Micka (USK Praha) 15:40,02, 100 m prsa: 1. Chrápavý (Kometa Brno) 1:02,29, 50 m znak: 1. Čejka (Pardubice) 25,46, 200 m mot.: 1. Gemov (Plzeň) 1:59,26, 4x200 m v. zp.: 1. PK Nový Jičín 7:48,80.
Ženy - 200 m v. zp.: 1. Seemanová (Motorlet Praha) 2:00,33, 1500 m v. zp.: 1. Elhenická (Trutnov) 17:00,28, 100 m prsa: 1. Horská (Plzeň) 1:09,65, 50 m znak: 1. Kubová (Chomutov) 28,56, 200 m mot.: 1. Seemanová 2:13,13, 4x200 m v. zp.: 1. Slávia VŠ Plzeň 8:35,85.
Smíšená štafeta 4x100 m v. zp.: 1. KPS Ostrava 3:38,66.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Studer (Švýc.) 32:03, 2. Serrat (Šp.) -6, 3. Richard (Fr.) -21, ...28. Volár (ČR) -3:13.
Ženy: 1. Lindemannová (Něm.) 35:21, 2. Rjasovová (Rus.) -5, 3. Periaultová (Fr.) -6, ...14. Zimovjanová -43, Kuříková (obě ČR) nedokončila.
Muži do 23 let: 1. Batista (Portug.) 32:29, ...13. Grebík -34, 37. Kříž -4:15, 43. Zikmund (všichni ČR) -4:43.
Ženy do 23 let: 1. Rjasovová 35:26, ...24. Hrušková -2:18, 27. Fairaislová (obě ČR) -2:42.
Junioři: 1. Graf (Něm.) 33:16, ...12. Juránek (ČR) -39.
Juniorky: 1. Behrensová (Něm.) 36:41, ...20. Juránková -1:22, 26. Přikrylová (obě ČR) -1:58.