Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 6. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Nottingham - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pattinamaová Kerkhoveová (Niz.)
Inglisová (Austr.)
6:1, 6:4
konec
Ahnová (USA)
Burrageová (Brit.)
1:6, 6:3, 6:2
konec
Melnikovová (Rus.)
Volynetsová (USA)
6:3, 2:6, 7:6 (8:6)
konec
Kozlovová (Ukr.)
Gasanovová (Rus.)
1:6, 6:4, 6:4
konec
Wang Si-jü (Čína)
Di Giuseppeová (It.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:2)
konec
Mooreová (Brit.)
Silvaová (Brit.)
6:2, 3:6, 7:6 (7:3)
konec
Dodinová (Fr.)
Vandewegheová (USA)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Küngová (Švýc.)
Greyová (Brit.)
6:2, 6:2

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pavljučenkovová (31-Rus.)
Azarenková (15-Běl.)
5:7, 6:3, 6:2
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Cirsteaová (Rum.)
7:6 (7:4), 6:1
konec
Rybakinová (21-Kaz.)
S. Williamsová (7-USA)
6:3, 7:5

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra mužů - 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (2-Rus.)
Garín (22-Chile)
6:2, 6:1, 7:5
konec
Tsitsipas (5-Řec.)
Carreňo (12-Šp.)
6:3, 6:2, 7:5
konec
Davidovich (Šp.)
Delbonis (Arg.)
6:4, 6:4, 4:6, 6:4
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Nišikori (Jap.)
6:4, 6:1, 6:1

Třebíč - Mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Desetiboj: 1. Kopecký (Dukla Praha) 7502 (100 m: 11,21 - dálka: 708 - koule: 13,29 - výška: 192 - 400 m: 50,58 - 110 m př.: 14,63 - disk: 41,09 - tyč: 450 - oštěp: 52,96 - 1500 m: 4:40,74), 2. Pospíšil (AK Olomouc) 6954, 3. Stráský (Univerzita Brno) 6796.

Sedmiboj: 1. Skřivanová (Slavoj Pacov) 5773 (100 m př.: 14,37 - výška: 174 - koule: 13,30 - 200 m: 25,03 - dálka: 602 - oštěp: 36,23 - 800 m: 2:17,30), 2. Zatloukalová (AK Olomouc) 5723, 3. Novotná (USK Praha) 5377.

Hengelo (Niz.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 200 m (vítr +0,6 m/s): 1. Makwala (Botsw.) 20,37, 400 m: 1. Kerley (USA) 44,74, 800 m: 1. Borkowski (Pol.) 1:47,02, 1500 m: 1. Wightman (Brit.) 3:34,67, 110 m př. (+1,7 m/s): 1. McLeod (Jam.) 13,08, 400 m př.: 1. Samba (Kat.) 48,56, výška: 1. Nedosekov (Běl.) 224, tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 610, 2. Obiena (Fil.) 580, dálka: 1. Bey (Fr.) 816.
Ženy - 100 m (+0,8 m/s): 1. Asherová-Smithová (Brit.) 10,92, 400 m: 1. Bolingová (Belg.) 51,16, ...4. Vondrová (ČR) 52,00, 800 m: 1. Reekieová (Brit.) 2:00,77, 10.000 m: 1. Hassanová (Niz.) 29:06,82 - světový rekord, 2. Kimaisová 30:37,24, 3. Cherotichová (obě Keňa) 30:37,31, 100 m př. (+0,5 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,44, 400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 54,33, disk: 1. Pérezová (Kuba) 65,91.

Evropská liga žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Chorvatsko
2:3 (-23, 16, -16, 24, -9)

Evropská liga mužů

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Portugalsko
– : –

Ostrava - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Baku (Ázer.) - Velká cena Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Pérez (Mex./Red Bull) 2:13:36,410, 2. Vettel (Něm./Aston Martin) -1,385, 3. Gasly (Fr./AlphaTauri) -2,762, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -3,828, 5. Norris (Brit./McLaren) -4,754, 6. Alonso (Šp./Alpine) -6,382, 7. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -6,624, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -7,709, 9. Ricciardo (Austr./McLaren) -8,874, 10. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -9,576.

Nejrychlejší kolo: neuděleno.

Průběžné pořadí (po 6 z 23 závodů): 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 105 b., 2. Hamilton (Brit./Mercedes) 101, 3. Pérez 69, 4. Norris 66, 5. Leclerc 52, 6. Bottas (Fin./Mercedes) 47.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 174, 2. Mercedes 148, 3. Ferrari 94, 4. McLaren 92, 5. AlphaTauri 39, 6. Aston Martin 37, 7. Alpine 25, 8. Alfa Romeo 2.

Barcelona (Šp.) - Velká cena Katalánska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. García (Šp./GasGas) 38:33,760, 2. Alcoba (Šp./Honda) -0,015, 3. Öncü (Tur./KTM) -0,118, 4. Masiá (Šp./KTM) -0,218, 5. D. Binder (JAR/Honda) -0,343, 6. Rodrigo (Arg./Honda) -0,456, ...Salač (ČR/Honda) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 7 z 19 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 120 b., 2. García 81, 3. Masiá 72, 4. Fenati (It./Husqvarna) 61, 5. D. Binder 58, 6. Sasaki (Jap./KTM) 57, ...12. Salač 35.

MotoGP: 1. Oliveira (Portug./KTM) 40:21,749, 2. Zarco (Fr./Ducati) -0,175, 3. Miller (Austr./Ducati) -1,990, 4. Mir (Šp./Suzuki) -5,325, 5. Viňales (Šp./Yamaha) -6,281, 6. Quartararo (Fr./Yamaha) -7,815.
Průběžné pořadí MS (po 7 z 19 závodů): 1. Quartararo 115, 2. Zarco 101, 3. Miller 90, 4. Bagnaia (It./Ducati) 88, 5. Mir 76, 6. Viňales 74.

Moto2: 1. Gardner (Austr./Kalex) 38:22,284, 2. R. Fernández -1,872, 3. Vierge (oba Šp./Kalex) -2,866, 4. Bezzecchi (It./Kalex) -3,207, 5. A. Fernández (Šp./Kalex) -3,899, 6. Bendsneyder (Niz./Kalex) -4,541.

Průběžné pořadí MS (po 7 z 19 závodů): 1. Gardner 139, 2. R. Fernández 128, 3. Bezzecchi 101, 4. Lowes (Brit./Kalex) 75, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) 60, 6. Roberts (USA/Kalex) 50.

Italská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 3:19:26,4, 2. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -46,0, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -1:05,2, 4. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota) -6:11,2, 5. Huttunen, Lukka (Fin./Hyundai) -9:31,7, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -9:39,2, ...13. Prokop, Jůrka (ČR/Ford Fiesta R5) -17:25,1.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 12 závodů): 1. Ogier 106, 2. Evans 95, 3. Neuville 77, 4. Tänak (Est./Hyundai) 49, 5. Kacuta 48, 6. Rovanperä (Fin./Toyota) 44.
Pořadí týmů: 1. Toyota 231, 2. Hyundai 182, 3. M-Sport Ford 82, 4. Hyundai 2C 28.

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (časovka na 10,9 km): 1. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) 12:00, 2. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) -4, 3. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick-Step) -12, 4. Scully (N. Zél./EF Education-Nippo) -15, 5. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick-Step) -19, 6. Rutsch (Něm./EF Education-Nippo) -22, ...132. Hirt (Intermarché-Wanty-Gobert) -1:19, 151. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -1:37.

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Přidat do mých lig

8. etapa (147 km): 1. Padun (Ukr./Bahrajn Victorious) 4:06:49, 2. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma), 3. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) oba -1:36, 4. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -1:57, 5. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ), 6. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) oba -2:10, ...116. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -31:24.

Konečné pořadí: 1. Porte 29:37:05, 2. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -17, 3. Thomas -29, 4. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -33, 5. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -34, 6. López (Kol./Movistar) -38, ...118. Černý -2:00:16.

Závod míru do 23 let

Přidat do mých lig

3. etapa Jeseník - Jeseník (167,9 km): 1. Laurance (Fr.) 4:07:40, 2. Krul (Niz.), 3. Kubiš (SR), ...11. M. Vacek, 14. Bouček všichni stejný čas, 34. Bittner (všichni ČR) -13.

Konečné pořadí: 1. Zana (It.) 10:42:20, 2. Hočevar (Slovin.) -1:10, 3. Clynhens (Belg.) -1:12, ...6. M. Vacek -1:48, 16. Bouček -4:28, 25. Bittner -6:28.

konec
Blesk Jablonec
Tempo Praha
16:12
konec
Draci Brno
Hroši Brno
9:1
konec
Sokol Hluboká
Arrows Ostrava
4:15

Poznaň (Pol.) - ME v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Muži:

K1: 1. Tótka (Maď.) 35,385, 2. Heath (Brit.) 0,022, 3. Menning (Švéd.) -0,152, ...finále B: 9. Zavřel (ČR) 37,312.
C2: 1. Pedrero, Graňa (Šp.) 36,900, 2. Sliwiňski, Lubniewski (Pol.) -0,106, 3. Žustautas, Korobov (Lit.) -0,400.

Ženy:
C1
: 1. Borowská (Pol.) 46,888, 2. Luzanová (Ukr.) -0,707, 3. Romašenková (Rus.) -0,780, ...7. Zetek (ČR) -3,407.
K2: 1. Janičová, Ostermanová (Slovin.) 36,772, 2. Puttová, Kolodziejczyková (Pol.) -0,385, 3. Luczová, Kissová (Maď.) -0,418.
C2: 1. Andrejevová, Romasenková (Rus.) 43,824, 2. Ballaová, Takácsová (Maď.) -1,177, 3. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) -1,380.

500 m:
Muži:
C1
: 1. Fuksa (ČR) 1:49,259, 2. S. Tarnovschi (Mold.) -1,053, 3. Scheibner (Něm.) -1,140.
K2: 1. Litvinau, Natynčyk (Běl.) 1:30,334, 2. Danylenko, Kucharyk (Ukr.) -0,767, 3. Hoff, Schopf (Něm.) -0,881, 4. Špicar, Havel (ČR) -1,367.

Ženy:
K1:
1. Jörgensenová (Dán.) 1:53,402, 2. Kozáková (Maď.) -0,560, 3. Povchová (Ukr.) -1,717, ...finále B: 2. Paloudová (ČR) 1:59,323
K4: 1. Maďarsko (Luczová, Csipesová, Karaszová, Bodonyiová) 1:34,114, 2. Bělorusko -0,148, 3. Dánsko -1,386.

1000 m:
Muži:
K2:
1. Hoff, Schopf (Něm.) 3:19,973, 2. Baláž, Botek (SR) -1,774, 3. Nekriosius, Olijnik (Lit.) -2,370.
C2: 1. Brendel, Hecker (Něm.) 3:42,555, 2. Šamšurin, Pervuchin (Rus.) -2,256, 3. Chirila, Michalachi (Rum.) -2,700.

5000 m:
Muži:
C1
: 1. Brendel (Něm.) 23:22,446, 2. Fodor (Maď.) -6,129, 3. Tacchini (It.) -22,443, ...5. Březina (ČR) -50,575.
K1: 1. Noe (Maď.) 20:44,405, 2. Jurenja (Běl.) -0,532, 3. Pimenta (Portug.) -0,872, ...7. Davídek (ČR) -28,092.

Ženy:
C1
: 1. Klimovová (Běl.) 26:25,017, 2. Horányiová (Maď.) -17,609, 3. Babaková (Ukr.) -37,517, ...5. Zetek (ČR) -1:32,479.
K1: 1. Bodonyiová (Maď.) 23:09,331, 2. Mirončenková (Rus.) -1,100, 3. Pradlerová (Něm.) -6,007.

Dříteč - turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge Tour

Přidat do mých lig

1. Tarrio (Šp.) 271 (67+72+68+64) v rozstřelu na 4. jamce, 2. Brun (Fr.) 271 (69+66+67+69) a Johannessen (Nor) 271 (68+67+66+70), 4. Blomstrand (Švéd.) 271 (70+62+71+69), Kakko (Fin.) 272 (70+66+66+70), Möller (Dán.) 272 (69+66+68+69) a Van West (Niz.) 272 (70+66+67+69), 8. Paul (Něm.) 273 (70+70+67+66), ...60. Brixi (ČR) 303 (71+71+83+78).

Hamburk (Něm.) - Závěr turnaje European Open série European Tour

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži:
Do 60 kg
: 1. Abuladze (Rus.), 2. Kyrgyzbajev (Kaz.), 3. Husejnov (Ázerb.) a Garrigos (Šp.), ...Pulkrábek (ČR) vypadl ve druhém kole.

Źeny:
Do 48 kg:
1. Cunodaová, 2. Kogaová (obě Jap.), 3. Figueroaová (Šp.) a Munchbat (Mong.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Řím (It.) - MS ve skateboardingu a poslední olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

street

Valkenswaard (Niz.) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

Sabaudia (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
Skif:
1. Borch (Nor.) 6:39,12.
Dvojskif: 1. Zietarski, Biskup (Pol.) 6:06,50,
Dvojskif lehkých vah: 1. Brun, Weierholt Strandli (Nor.) 6:14,03.
Dvojka bez korm.: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:16,79, ...finále B: 3. Kapa, Baranivskyj (ČR) 6:46,99.
Čtyřka bez korm.: 1. Itálie 5:48,16.
Párová čtyřka: 1. Itálie 5:38,41, ...6. ČR (Zima, Neděla, Šišma, Nosek) 5:48,78.
Osma: Německo 5:24,87.

Ženy
Skif:
1. Dymčenková (Ukr.) 7:28,78.
Dvojskif: 1. De Jongová, Scheenaardová (Niz.) 6:44,79.
Dvojskif lehkých vah: 1. Keijserová, Paulisová (Niz.) 6:43,79, ...5. Činková, Neuhortová (ČR) 7:11,46.
Dvojka bez korm.: 1. Rasmussenová, Erichsenová (Dán.) 6:57,68, ...5. Flamíková, Šantrůčková (ČR) 7:03,19.
Párová čtyřka: 1. Německo 6:13.43, ...finále B: 3. ČR (Pašková, Štěpánková, Pospíšilová, Solařová) 6:32,26.
Čtyřka bez korm.: 1. Nizozemsko 6:20,21.

stolní tenisPřidat do mých lig

Play off extraligy žen

Finále - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
SKST Hodonín
5:3
konec
Širučková
Bratejková
3:2 (8, -7, -6, 11, 10)
konec
Adámková
Ševčíková
3:0 (4, 8, 5)
konec
Čechová
Partyková
1:3 (8, -4, -4, -5)
konec
Adámková
Bratejková
3:2 (-14, 9, 1, -11, 9)
konec
Širučková
Partyková
0:3 (-5, -3, -8)
konec
Čechová
Ševčíková
3:0 (6, 6, 6)
konec
Adámková
Partyková
2:3 (-3, 5, -7, 12, -5)
konec
Čechová
Bratejková
3:2 (9, 9, -9, -8, 5).

LEEDS, Závod MS

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Kingmaová (Niz.) 1:54:26, 2. Learmonthová -11, 3. Coldwellová (obě Brit.) -20, ...23. Zimovjanová -5:33, Frintová (obě ČR) dostižena o kolo.

Průběžné pořadí (po 2 závodech): 1. Kingmaová 1856, 2. Coldwellová 1533, 3. Spiveyová (USA) 1468, ...21. Frintová 459, 37. Zimovjanová 180.