atletikaPřidat do mých lig
MUŽI:
200 m (vítr +2,0 m/s): 1. Jirka (Olymp Praha) 20,45 - český rekord, 2. Němejc (Sokol České Budějovice) 20,53, 3. Kubeš (Dukla Praha) 20,94.
400 m: 1. Krsek (TEPO Kladno) 46,40, 2. Šorm 46,47, 3. Maslák (oba Dukla Praha) 46,60.
800 m: 1. Šnejdr (Slavia Praha) 1:46,33, 2. Hodboď (Sokol Hradec Králové) 1:46,73, 3. Davidík (Baník Stříbro) 1:47,27.
1500 m: 1. Šinágl (Olymp Praha) 3:42,71, 2. Friš (Dukla Praha) 3:42,82, 3. Dvořáček (Univerzita Brno) 3:43,57.
400 m př.: 1. Müller (Dukla Praha) 49,26, 2, Tuček (Univerzita Brno) 50,20, 3. Mach (Slavia Praha) 51,55.
Výška: 1. Bahník 220, 2. Bělík (oba Sokol Hradec Králové), 3. Adámek (ŠKODA Plzeň) oba 212.
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 788, 2. Rusek (Dukla Praha) 753, 3. Kováč (Slavia Praha) 732.
Koule: 1. Staněk (USK Praha) 20,68, 2. Novák (Dukla Praha) 18,16, 3. Tupý (TEPO Kladno) 17,83.
Kladivo: 1. Hájek (Dukla Praha) 69,31, 2. Fiala 65,49, 3. Pavlíček (oba TEPO Kladno) 65,13.
Oštěp: 1. Vadlejch 82,04, 2. Veselý (oba Dukla Praha) 81,38, 3. Florian (Jičín) 71,38.
4x400 m: 1. Slavia Praha 3:11,40, 2. ŠKODA Plzeň 3:13,42, 3. Univerzita Brno 3:14,22.
ŽENY:
200 m (+0,9 m/s): 1. Slaninová (SSK Vítkovice) 23,64, 2. Šplechtnová (Olymp Praha) 23,66, 3. Hofmanová (USK Praha) 23,80.
400 m: 1. Malíková (Sokol Opava) 51,23, 2. Petržilková (ŠKODA Plzeň) 53,35, 3. Hofmanová (USK Praha) 54,14.
800 m: 1. Ficenec (Dukla Praha) 2:04,52, 2. Sádlová (Olymp Brno) 2:05,07, 3. Šimková (Slavia Praha) 2:06,09.
1500 m: 1. Mezuliáníková 4:09,66, 2. Mäki (obě Olymp Praha) 4:10,59, 3. Vrzalová (SSK Vítkovice) 4:11,47.
400 m př.: 1. Jíchová (Dukla Praha) 57,17, 2. Veselá (Stará Boleslav) 57,69, 3. Jonášová (ŠKODA Plzeň) 59,14.
Výška: 1. Krejčiříková (Olymp Brno) 180, 2. Hrubá (USK Praha) 177, 3. Gavedová (SSK Vítkovice) 174.
Dálka: 1. Suchá (ŠKODA Plzeň) 628, 2. Kučerová 626, 3. K. Dvořáková (obě USK Praha) 616.
Oštěp: 1. Špotáková 61,38, 2. Píšová 56,99, 3. Fillarová (všechny Dukla Praha) 55,70.
4x400 m: 1. ŠKODA Plzeň 3:40,61, 2. USK Praha 3:47,41, 3. Slavia Praha 3:49,41.
Muži - 110 m př. (vítr +0,4 m/s): 1. Holloway 12,96, 2. Allen 13,10, 3. Roberts 13,11, 400 m př.: 1. Benjamin 46,83, 2. Selmon 48,08, 3. Kendziera 48,38.
Ženy - 200 m (+1,3 m/s): 1. Thomasová 21,61, 2. Prandiniová 21,89, 3. Battleová 21,95, 10.000 m: 1. Sissonová 31:03,82, tyč: 1. Nageotteová 495, 2. LeLeuxová 470, dálka: 1. Reeseová 713, 2. Davisová 704, 3. Burksová 696, oštěp: 1. Maloneová 63,50, kladivo: 1. Priceová 80,31.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 37:35,287, 2. García (Šp./GasGas) -0,078, 3. Fenati (It./Husqvarna) -0,207, 4. Acosta (Šp./KTM) -1,352, 5. Suzuki (Jap./Honda) -1,445, 6. McPhee (Brit./Honda) -1,510.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 19 závodů): 1. Acosta 158 b., 2. García 110, 3. Foggia 86, 4. Fenati 80, 5. Masiá (Šp./KTM) 72, 6. D. Binder (JAR/Honda) 69, ...16. Salač (ČR) 35.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 39:01,832, 2. Gardner (Austr./Kalex) -1,066, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -1,265, 4. Lowes (Brit./Kalex) -1,879, 5. Bezzecchi (It./Kalex) -8,329, 6. Ogura (Jap./Kalex) -10,960.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 19 závodů): 1. Gardner 184, 2. R. Fernández 153, 3. Bezzecchi 128, 4. Lowes 99, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) 73, 6. Schrötter (Něm./Kalex) 66.
MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 40:35,031, 2. Viňales (Šp./Yamaha) -2,757, 3. Mir (Šp./Suzuki) -5,760, 4. Zarco (Fr./Ducati) -6,130, 5. Oliveira (Portug./KTM) -8,402, 6. Bagnaia (It./Ducati) -10,035.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 19 závodů): 1. Quartararo 156, 2. Zarco 122, 3. Bagnaia 109, 4. Mir 101, 5. Miller (Austr./Ducati) 100, 6. Viňales 95.
MX2:
1. jízda: 1. Renaux (Fr./Yamaha) 37:05,389, 2. Fernández (Šp./Honda) -2,590, 3. Boisrame (Fr./Kawasaki) -2,737, ...19. Polák (ČR/Yamaha) -1:11,938, 22. Terešák (ČR/KTM) -1:19,891.
2. jízda: 1. Guadagnini (It./KTM) 36:34,006, 2. Renaux -2,407, 3. Hofer (Rak./KTM) -4,397, ...21. Terešák -1:20,175, 32. Polák -3 kola.
GP celkově: 1. Renaux 47, 2. Guadagnini 43, 3. Fernández 37, ...25. Polák 2, 26. Terešák 0.
Průběžné pořadí (po 2 GP): 1. Fernández 79, 2. Renaux 64, 3. Boisrame 74, ...25. Terešák 5, 28. Polák 2.
MXGP:
1. jízda: 1. Cairoli (It./KTM) 36:02,691, 2. Prado (Šp./KTM) -7,922, 3. Herlings (Niz./KTM) -10,502.
2. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 36:18,266, 2. Febvre (Fr./Kawasaki) -1,468, 3. Cairoli -15,489.
GP celkově: 1. Cairoli 45, 2. Gajser 43, 3. Herlings 38.
Průběžné pořadí (po 2 GP): 1. Gajser 93, 2. Herlings 78, 3. Febvre 73.
1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 3:18:11,3, 2. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota Yaris) -21,8, 3. Tänak, Järveoja (Est., Fin./Hyundai i20) -1:09,5, 4. Fourmaux, Jamoul (Fr., Belg./Ford Fiesta) -1:44,7, 5. Greensmith, Patterson (Brit./Ford Fiesta) -1:54,6, 6. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota) -10:53,4.
Průběžné pořadí MS (po 6 z 12 závodů): 1. Ogier 133, 2. Evans 99 (Brit./Toyota), 3. Neuville (Belg./Hyundai i20) 77, 4. Tänak 69, 5. Kacuta 66, 6. Rovanperä 56.
Pořadí týmů: 1. Toyota 273, 2. Hyundai 214, 3. M-Sport Ford 109, 4. Hyundai 2C 28.
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:22:12,925, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -35,743, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -46,907, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -47,434, 5. Norris (Brit./McLaren), 6. Sainz (Šp./Ferrari), 7. Leclerc (Mon./Ferrari), 8. Stroll (Kan./Aston Martin), 9. Alonso (Šp./Alpine), 10. Cunoda (Jap./AlphaTauri) všichni -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 23 závodů): 1. Verstappen 156 b., 2. Hamilton 138, 3. Pérez 96, 4. Norris 86, 5. Bottas 74, 6. Leclerc 58.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 252, 2. Mercedes 212, 3. McLaren 120, 4. Ferrari 108, 5. AlphaTauri 46, 6. Aston Martin 44, 7. Alpine 31, 8. Alfa Romeo 2.
kanoistikaPřidat do mých lig
1. Thitikulová (Thaj.) 201 (68+68+65), 2. Iturriozová (Šp.) 202 (66+68+68), 3. Harmová (Něm.) 203 (69+66+68), 4. Frankishová (Angl.) 204 (69+67+68) a Dagarová (Indie) 204 (70+68+66), 6. Nuutinenová (Fin.) 205 (70+71+64) a Babniková (Slovin.) 205 (68+70+67), ...17. am. Kousková 208 (70+69+69), 33. am. T. Koželuhová 212 (71+71+70), 47. Napoleaová 214 (70+71+73), 51. am. Melichová 215 (72+72+71).
1. Kořínek 208 (70+71+67), 2. Mrůzek 209 (70+73+66) a am. Jakubčík 209 (73+65+71), 4. am. Strýček 210 (71+69+70), 5. Daněk 211 (69+71+71), 6. am. Siwy 213 (70+68+75) a Cafourek 213 (76+69+68).
1. Hovland (Nor.) 269 (68+67+64+70), 2. Kaymer (Něm.) 271 (70+67+70+64), 3. Campillo (Šp.) 273 (67+68+67+71), 4. Dubuisson (Fr.) 274 (69+69+69+67), ...91. Lieser 144 (71+73), 102. Zach (oba ČR) 145 (70+75) neprošli cutem.
gymnastikaPřidat do mých lig
Jednotlivá nářadí:
Muži:
Prostná: 1. Kalný (Hradčany) 14,50, 2. Ponížil (Prostějov) 14,25, 3. Černý (Sokol Brno I) 13,90.
Kůň našíř: 1. Petrov (Hradčany) 15,60, 2. Jessen (Sokol Brno I) 14,05, 3. Radovesnický (Kolín) 13,00.
Kruhy: 1. Ponížil 13,30, 2. Černý 11,90, 3. Radovesnický 11,60.
Přeskok: 1. Kalný 14,33, 2. Ponížil 13,75, 3. Bajer (Zlín) 11,83.
Bradla: 1. Jessen 14,20, 2. Radovesnický 13,90, 3. Černý 13,75.
Hrazda: 1. Jessen 14,35, 2. Radovesnický 13,35, 3. Černý 13,35.
Ženy:
Prostná: 1. Fraňková (Sokol Brno I) 12,23, 2. Coufalová (Liberec) 11,83, 3. D. Hálová (Kampa) 11,47.
Přeskok: 1. Ponížilová (Prostějov) 13,33, 2. D. Hálová 12,60, 3. Zahradníčková (Kampa) 11,57.
Bradla: 1. Ponížilová 12,20, 2. S. Hálová (Kampa) 11,80, 3. Fraňková 11,47.
Kladina: 1. D. Hálová 12,27, 2. Ponížilová 12,10, 3. S. Hálová 11,60.
dostihyPřidat do mých lig
České derby, rovinový dostih (2400 m, tříletí, dotace 2,000.000 Kč):
1. Hazarder (ž. Janáček, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Tcheque King, 3. Royal Word. Výrok: jistě 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4. Čas: 2:30,83.
Další dostihy:
I. Red Coral (ž. Verner) - Askerana - Sir Amico
II. Worth Choice (ž. Florian) - Politicum - Drish Venture
III. Ignacius Reilly (ž. Foret) - Darkolva - Torque Power
IV. Grigri de Lancray (ž. Janáček) - Premier Lion - Cacophonous
VI. Reine d’Argent (ž. Korečková) - Culihrach - Respekt
VII. Spencer (ž. Janáčková Koplíková) - Boruvka - Polish King
VIII. Classa (Fialová) - Vero Amore - Mike Majk
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Skif: 1. Potůček (Dukla Praha) 7:02,302.
Skif lehkých vah: 1. Friedrich (Dukla) 7:23,020.
Dvojskif: 1. Římák, Ouředníček (Slavia Praha) 6:33,295.
Dvojskif lehkých vah: 1. Rampula, Suský (Břeclav) 6:44,031.
Dvojka bez korm.: 1. Baranivskyj, Kapa (Hamr) 6:45,633.
Dvojka s korm.: 1. Zitta, Kučera, korm. Víchová (Slavia) 8:01,661.
Čtyřka bez korm.: 1. Slavia/Děčín/Břeclav/Bohemias Praha (Kulhánek, Baldinus, Pospíšil, Chládek) 6:10,744.
Čtyřka s korm.: 1. Bohemians (Tvardík, Tibitanzl, Rédr, Pustějovský, korm. Mikušová) 6:49,731.
Párová čtyřka: 1. Slavia/Dukla/Břeclav (Nosek, Šišma, Neděla, Zima) 5:53,550.
Osma: 1. Hodonín/Slavia/Lysá nad Labem/Dukla/Blesk (Baldrián, Vikol, Dočekal, Vacek, Keller, Diblík, Zobal, Kyncl, korm. Zelenková) 5:41,980.
Ženy:
Skif: 1. Šantrůčková (Hamr) 7:51,100.
Skif lehkých vah: 1. Neuhortová (Slavia) 7:54,549.
Dvojskif: 1. Šantrůčková, Flamíková (Hamr/Pardubice) 7:24,398.
Dvojskif lehkých vah: 1. Dvořáková, Švejnochová (LS Brno) 8:11,333.
Dvojka bez korm.: 1. E. Podrazilová, Kropáčková (Blesk Praha) 7:44,760.
Párová čtyřka: 1. Otrokovice/Pardubice/Jindřichův Hradec/Blesk (Solařová, Štěpánková, Pospíšilová, Pašková) 6:34,322.
Čtyřka bez korm.: 1. Lysá nad Labem/Slavia/Pardubice (Zavadilová, Chourová, L. Žabová, Lázničková) 6:58,795.
Osma: 1. Blesk (Howe, Vičíková, Skálová, B. Podrazilová, Skružná, Klimková, Kropáčková, E. Podrazilová, korm. Vyhnalová) 6:43,214.
střelbaPřidat do mých lig
Muži:
Libovolná malorážka 3x40 ran: 1. Kuliš (Ukr.) 460,0, 2. Kamenskij (Rus.) 458,6, 3. Jány (SR), ...5. Nymburský, 7. Přívratský, v kvalifikaci 14. Nepejchal (všichni ČR).
Skeet - smíšená družstva, finále: Flores, Crovettová Chadidová (Chile) - Milčev, Malovičková (Ukr.) 35:34, o 3. místo: Rossetti, Bacosiová (It.) - Tomeček, Šumová 36:33, ...v kvalifikaci 6. Nýdrle, Šindelářová (všichni ČR).
softbalPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Finále:
Muži:
Dvouhra: Boll - Ovtcharov (oba Něm.) 4:1 (-9, 6, 9, 8, 8).
Čtyřhra: Kacman, Grebněv (Rus.) - Dyjas, Nuytinck (Pol./Belg.) 3:1 (10, 8, -8, 7).
Ženy:
Dvouhra: Soljaová - Shan Xiaona (obě Něm.) 4:1 (7, 3, 9, -4, 2).
Čtyřhra: Shan Xiaona, Soljaová - Mittelhamová, Winterová (všechny Něm.) 3:2 (-7, 7, -10, 8, 8).
Smíšená čtyřhra:
Dang Qiu, Mittelhamová (Něm.) - Pištej, Balážová (SR) 3:0 (9, 8, 6)