Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 17. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (6-Šp.)
Rybakinová (Kaz.)
6:4, 6:3
konec
Azarenková (7-Běl.)
Kerberová (Něm.)
6:3, 7:5
konec
Samsonovová (Rus.)
V. Kuděrmětovová (Rus.)
6:4, 6:3

Birmingham (V.B.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (2-Tun.)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:3)
konec
Potapovová (Rus.)
Mladenovicová (Fr.)
6:3, 6:3
konec
Kasatkinová (4-Rus.)
Kosťuková (Ukr.)
6:2, 7:5

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Korda (USA)
Nišikori (Jap.)
2:6, 6:3, 7:5
konec
Harris (JAR)
Lacko (SR)
6:3, 7:6 (10:8)
konec
Humbert (Fr.)
A. Zverev (3-Něm.)
7:6 (7:4), 3:6, 6:3
konec
Basilašvili (Gruz.)
Rinderknech (Fr.)
6:2, 7:5

Londýn (V.B.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (1-It.)
Murray (Brit.)
6:3, 6:3
konec
Evans (6-Brit.)
Mannarino (Fr.)
6:4, 7:6 (9:7)
konec
Shapovalov (2-Kan.)
F. López (Šp.)
6:2, 6:3
konec
Tiafoe (USA)
Troicki (Srb.)
6:3, 7:6 (7:3)

Mistrovství Evropy žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Slovensko
74:57 (33:24)
konec
Bělorusko
Španělsko
53:51 (21:22)

Mistrovství Evropy žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Černá Hora
Řecko
70:55 (44:29)
konec
Srbsko
Itálie
86:81 po prodl. (74:74, 37:39)

Mistrovství Evropy žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Bosna a Hercegovina
Belgie
70:55 (30:28)
konec
Slovinsko
Turecko
72:47 (36:27)

Mistrovství Evropy žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Francie
Chorvatsko
105:63 (50:40)

NBA - Play off

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia
Atlanta
106:109, stav série 2:3
konec
Utah
Los Angeles Clippers
111:119, stav série 2:3

Mistrovství ČR v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka
Muži elite (40 km):
1. Černý (Deceuninck-Quick Step) 48:07, 2. Bárta -1:09, 3. A. Ťoupalík -2:02, 4. Otruba -2:31, 5. Kukrle (všichni Elkov-Kasper) -2:53, 6. Štybar (Deceuninck-Qick Step) -3:07.

Muži do 23 let (40 km): 1. T. Kopecký (Acrog Tormans) 51:23, 2. Bouček (Israel Cycling Academy) -49, 3. Vacek (Gazprom-Rusvelo) -50.aŽeny (20,3 km): 1. Nosková (SD Worx) 27:49, 2. Machačová (Dukla Praha) -1:29, 3. Flašarová (Eleven Head Cyklolive) -1:30, 4. Bajgerová (Dukla Praha) -1:42, 5. Slámová (Cyklotrenink) -2:24, 6. Burlová (Dukla Praha) -2:39.

Ženy (20,3 km): 1. Nosková (SD Worx) 27:49, 2. Machačová (Dukla Praha) -1:29, 3. Flašarová (Eleven Head Cyklolive) -1:30, 4. Bajgerová (Dukla Praha) -1:42, 5. Slámová (Cyklotrenink) -2:24, 6. Burlová (Dukla Praha) -2:39.

Junioři (20,3 km): 1. Telecký (TJ Favorit Brno) 25:48, 2. Kopecky (Acrog Tormans) -3, 3. Jindřich (TJ Stadion Louny) -56.

Juniorky (15 km): 1. Kvasničková (SportRaces Cycling) 21:07, 2. Kopecky (LRTV Swift/Swabo Ladies) -42, 3. Bártová (Tufo Pardus Prostějov) -44.

San Diego (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig