Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 10. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Smíšená čtyřhra - finále

Přidat do mých lig

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Riskeová (2-USA)
Wang Si-jü (Čína)
3:6, 7:5, 7:6 (7:3)

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Kontaová (1-Brit.)
Kozlovová (Ukr.)
6:2, 1:6, 6:3
konec
Mladenovicová (7-Fr.)
McNallyová (USA)
7:6 (8:6), 1:6, 6:1
konec
Van Uytvancková (8-Belg.)
Golubicová (10-Švýc.)
6:1, 7:5
konec
Stojanovičová (15-Srb.)
Vekičová (3-Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Dijasová (16-Kaz.)
6:4, 6:2
konec
Boulterová (Brit.)
Watsonová (9-Brit.)
7:6 (7:4), 6:3

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra juniorek - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Nosková (ČR)
Jiménezová (And.)
7:5, 2:6, 6:3

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra mužů - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Golubjev, Bublik (Kaz.)
Andújar, Martínez (Šp.)
1:6, 6:4, 6:4
konec
Herbert, Mahut (6-Fr.)
Cabal, Farah (2-Kol.)
6:7 (2:7), 7:6 (7:2), 6:4

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra juniorů - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Lilov, Privara (USA/SR)
Jurajda, Dahlberg (ČR/Švéd.)
6:2, 6:4

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra juniorek - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Nosková, Jiménezová (3-ČR/And.)
Hasegawaová, Xuová (Jap./USA)
6:1, 6:0
konec
Bondarenková, Tothová (8-Rus./Maď.)
L. Fruhvirtová, P. Kuděrmětovová (2-ČR/Rus.)
5:7, 6:4, 11:9

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Stricker (Švýc.)
Hurkacz (2-Pol.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
konec
Auger-Aliassime (3-Kan.)
Harris (JAR)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
De Minaur (4-Austr.)
Thompson (Austr.)
6:7 (8:10), 6:3, 6:4
konec
Čilič (Chorv.)
Basilašvili (5-Gruz.)
6:3, 6:2
konec
Humbert (6-Fr.)
Hanfmann (Něm.)
7:6 (11:9), 6:2
konec
Querrey (USA)
Duckworth (Austr.)
6:4, 7:6 (9:7)
konec
Rodionov (Rak.)
Gojowczyk (Něm.)
5:3 skreč.

Florencie (It.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr -0,1m/s): 1. Simbine (JAR) 10,08, 2. Ujah (Brit.) 10,10, 3. Matadi (Libér.) 10,16.
400 m: 1. Zambrano (Kol.) 44,76, 2. Re (It.) 45,80, 3. Hudson-Smith (Brit.) 45,83.
5000 m: 1. J. Ingebritsen (Nor.) 12:48,45 - evropský rekord, 2. Gebrhiwet (Et.) 12:49,02, 3. Ahmed (Kan.) 12:50,12.
110 m př. (-0,1 m/s): 1. McLeod (Jam.) 13,01, 2. Pozzi (Brit.) 13,25, 3. Belocian (Fr.) 13,31.
3000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 8:08,54, 2. Takele (Et.) 8:10,56, 3. Tindouft (Mar.) 8:11,65.
Výška: 1. Ivaňuk (Rus.), 2: Starc (Austr.), 3. Tamberi (It.) všichni 233.
Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 21,47, 2. Sinančevič (Srb.) 21,60, 3. Fabbri (It.) 21,71, ...6. Staněk (ČR) 20,32.

Ženy
200 m (+0,2 m/s): 1. Asherová-Smithová (Brit.) 22,06, 2. Ta Louová (Pobř. Slon.) 22,58, 3. Kambudjiová (Švýc.) 22,60.
1500 m: 1. Hassanová (Niz.) 3:53,63, 2. Kipyegonová (Keňa) 3:53,91, 3. Muirová (Brit.) 3:55,59.
100 m př. (-0,8 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,38, 2. Charltonová (Bah.) 12,80, 3. Hermanová (Běl.) 12,85.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 53,44, 2. Ryžykovová (Ukr.) 54,19, 3. Turnerová (Brit.) 54,79.
Tyč: 1. Sidorovová (Rus.) 491, 2. Žuková (Běl.) 471, 3. Stefanídiová (Řec.) 466.
Dálka: 1. Španovičová (Srb.) 674, 2. Mihambová (Něm.) 682, 3. Bechová-Romančuková (Ukr.) 679.
Disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 68,31, 2. Pérezová (Kuba) 66,82, 3. Pudenzová (Něm.) 64,42.

Pozn.: O pořadí v některých technických disciplínách rozhodoval výkon ve finálové sérii.

NBA

Play off, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Phoenix Suns
Denver Nuggets
123:98
Stav série 2:0

Praha - přípravné utkání žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
77:49

Etapový závod Kolem Belgie

Přidat do mých lig

2. etapa (časovka na 11,2 km): 1. Evenepoel 12:00, 2. Lampaert (oba Belg.) -2, 3. Fisher-Black (N. Zél.) -18, 4. Herregodts, 5. Frison (oba Belg.) oba -19, 6. Guernalec (Fr.) -21, ...50. Štybar (ČR) -59.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 4:17:00, 2. Lampaert -45, 3. Marchand (Belg.) -53, 4. Fisher-Black -1:01, 5. Bouwman (Niz.) -1:07, 6. Swift (Brit.) -1:09, ...110. Štybar -12:22.

Etapový závod Kolem Slovinska

Přidat do mých lig

2. etapa (147 km): 1. Pogačar 3:32:03, 2. Mohorič (oba Slovin.), 3. Ulissi, 4. Sobrero (oba It.) všichni -1:22, 5. Kangert (Est.), 6. Shaw (Brit.) oba -1:25, ...108. Kreuziger (ČR) -18:13.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar 7:05:37, 2. Mohorič -1:24, 3. Ulissi -1:28, 4. Sobrero -1:33, 5. Carboni (It.), 6. Lastra (Šp.) oba -1:36, ...122. Kreuziger -19:54.

Etapový závod Kolem Švýcarska

Přidat do mých lig

5. etapa (175,2 km): 1. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) 4:01:52, 2. Fuglsang (Dán./Astana-Premier Tech) stejný čas, 3. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation), 4. Hamilton (Austr./BikeExchange), 5. Urán (Kol./EF Education-Nippo), 6. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) všichni -39. ...86. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -19:09.

Průběžné pořadí: 1. Carapaz 16:42:50, 2. Fuglsang -26, 3. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -33, 4. Schachmann -38, 5. Urán -1:11, 6. Hamilton -1:31, ...72. Vakoč -24:05.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži
Do 90 kg:
1. Sherazadishvili (Šp.), 2. Bobonov (Uzb.), 3. Tóth (Maď.) a Nyman (Švéd.), ...Klammert a Petr (oba ČR) vypadli ve druhém kole.

Ženy
Do 70 kg:
1. Matičová (Chorv.), 2. Onová (Jap.), 3. Polleresová (Rak.) a Van Dijkeová (Niz.).