Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 20. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tigová (Rum.)
Barthelová (Něm.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Koviničová (Č. Hora)
6:2, 6:1
konec
Podoroská (5-Arg.)
Guthová (Něm.)
6:0, 6:3
konec
Doiová (Jap.)
Danilinová (Kaz.)
6:2, 6:2
konec
'Korpatschová (Něm.)
Petersonová (Švéd.)
7:5, 2:6, 7:6 (7:5)
konec
Petkovicová (Něm.)
Cirsteaová (6-Rum.)
6:3, 6:4

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
<b></b>Juraková, Klepačová (1-Chorv./Slovin.)
Voráčová, Katová (ČR/Jap.)
6:4, 6:0

Berlin (Něm.) - turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Azarenková, Sabalenková (4-Běl.)
Melicharová, Schuursová (1-USA/Niz.)
4:6, 7:5, 10:4

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Samsonovová (Rus.)
Bencicová (5-Švýc.)
1:6, 6:1, 6:3

Birmingham (V.B.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (2-Tun.)
Kasatkinová (4-Rus.)
7:5, 6:4

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Humbert (Fr.)
Rubljov (4-Rus.)
6:3, 7:6 (7:4)

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Tecau, Krawietz (3-Rum./Něm.)
Hurkacz, Auger-Aliassime (Pol./Kan.)
7:6 (7:4), 6:4

Londýn (V.B.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (1-It.)
Norrie (Brit.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:3

Londýn (V.B.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Herbert, Mahut (4-Fr.)
Opelka, Peers (USA/Austr.)
6:4, 7:5

Palma de Mallorca - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Thompson (Austr.)
Andújar (Šp.)
2:6, 7:6 (7:4), 6:2
konec
Mannarino (Fr.)
Struff (Něm.)
7:6 (7:3), 6:3

Staré Splavy - Turnaj žen ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Kruničová (Srb.)
7:6 (7:5), 6:3

Chorzów - mítink kategorie Continental Tour

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +0,2 m/s): 1. Jacobs (It.) 10,06, 400 m: 1. Makwala (Botsw.) 44,47, 800 m: 1. Dobek (Pol.) 1:43,73, 2. Webb 1:44,14, 3. Giles (oba Brit.) 1:44,20, ...10. Hodboď (ČR) 1:45,74, 110 m př. (-0,1 m/s): 1. Belocian (Fr.) 13,35, tyč: 1. R. Lavillenie (Fr.) 592, koule: 1. Haratyk (Pol.) 20,73, kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 82,14.

Ženy - 100 m (+0,7 m/s): 1. Bassová (Gamb.) 11,17, 400 m: 1. Masilingiová (Nam.) 49,88, 800 m: 1. Hailuová 1:57,57, 1500 m: 1. Tsegayová (obě Et.) 3:54,01, 100 m př. (+0,3 m/s): 1. Koalaová (Burk. Faso) 12,86, výška: 1. Pattersonová (Austr.) 196, kladivo: 1. Kopronová (Pol.) 74,93.

Eugene (USA) - Mistrovství USA a olympijská kvalifikace

Přidat do mých lig

Ženy - 100 m (vítr -1,0 m/s): 1. Richardsonová 10,86, 2. Oliverová 10,99, disk: 1. Allmanová 69,92.

Kluž (Rum.) - První liga mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Konečné pořadí: 1. Česko 320,5 - postup, 2. Bělorusko 315 - postup, 3. Nizozemsko 300, 4. Švýcarsko 278, 5. Turecko 267, 6. Švédsko 263,5, 7. Finsko 263, 8. Řecko 255, 9. Norsko 243, 10. Belgie 242, 11. Rumunsko 207 - sestup, 12. Estonsko 157 - sestup, Irsko nenastoupilo - sestup.

Muži - 200 m (vítr -0,1 m/s): 1. Jirka (ČR) 20,82, 800 m: 1. Celik (Tur.) 1:47,48, ...4. Šnejdr (ČR) 1:47,90, 3000 m: 1. Foppen (Niz.) 7:57,43, ...6. Šinágl (ČR) 8:07,66, 110 m př. (+0,4 m/s): 1. Parachonka (Běl.) 13,50, ...3. Svoboda (ČR) 13,73, 3000 m př.: 1. Raitainen (Fin.) 8:38,30, 2. Vích (ČR) 8:39,21, tyč: 1. Sasma (Tur.) 565, ...3. Kudlička (ČR) 555, trojskok: 1. Něscjarenko (Běl.) 16,65, ...6. Vodák (ČR) 15,56, disk: 1. Firfirica (Rum.) 62,38, ...12. Procházka (ČR) 49,18, oštěp: 1. Etelätalo (Fin.) 79,20, 2. Veselý (ČR) 78,50, 4x400 m: 1. ČR (Tesař, Maslák, Müller, Šorm) 3:02,42 - český rekord.

Ženy - 200 m (-0,4 m/s): 1. Vervaetová (Belg.) 23,30, ...9. Šplechtnová (ČR) 23,91 (+0,5 m/s), 1500 m: 1. Kuivistová (Fin.) 4:15,58, ...3. Mezuliáníková (ČR) 4:16,71, 5000 m: 1. Schlumpfová (Švýc.) 15:42,45, 2. Mäki (ČR) 15:52,94, 100 m př. (+1,3 m/s): 1. Hermanová (Běl.) 12,62, ...6. Jiranová (ČR) 13,24, výška: 1. Langová (Švýc.) 183, ...7. Hrubá (ČR) 183, dálka: 1. Iuscová (Rum.) 655, ...10. Záhorová (ČR) 592, koule: 1. Dereliová (Tur.) 18,50, 2. Červenková (ČR) 17,23, kladivo: 1. Ghelberová (Rum.) 71,19, ...5. Šafránková (ČR) 67,11, 4x400 m: 1. Bělorusko 3:28,14, ...3. ČR (Malíková, Petržilková, Seidlová, Vondrová) 3:30,51.

Madrid (Šp.) - Mítink kategorie Continental Tour - Silver

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr -1,3 m/s): 1. Leotlela (JAR) 10,15, 400 m: 1. Zambrano (Kol.) 44,51, 2. Van Niekerk (JAR) 44,56, trojskok: 1. Zango (Burkina Faso) 17,83, Pichardo (Portug.) 17,69, oštěp: 1. Weber (Něm.) 82,65.

Ženy - 1500 m: 1. Pérezová (Šp.) 4:06,96, trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,34.

Mistrovství Evropy žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Bělorusko
54:78
konec
Španělsko
Slovensko
93:61

Mistrovství Evropy žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Černá Hora
Srbsko
75:87
konec
Itálie
Řecko
77:67

Mistrovství Evropy žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Bosna a Hercegovina
Slovinsko
81:91
konec
Turecko
Belgie
61:63

Mistrovství Evropy žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Francie
Rusko
85:59

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Česko
Tunisko
85:55
konec
Německo
Itálie
91:79

NBA - Play off

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brooklyn
Milwaukee
111:115 po prodl.
konečný stav série 3:4

Evropská liga žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Bulharsko
– : –

Kotrijk (Belgie) - Final Four Evropské ligy mužů

Přidat do mých lig

Finále: Turecko - Ukrajina 3:1 (11, 20, -18, 21)
o 3. místo: Estonsko - Belgie 3:0 (22, 19, 19).

Le Castellet (Fr.) - Velká cena Francie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:27:25,770, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -2,904, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -8,811, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -14,618, 5. Norris (Brit./McLaren) -1:04,032, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:15,857, 7. Gasly (Fr./AlphaTauri) -1:16,596, 8. Alonso (Šp./Alpine) -1:17,695, 9. Vettel (Něm./Aston Martin) -1:19,666, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:31,946.

Nejrychlejší kolo: Verstappen.

Průběžné pořadí MS (po 7 z 23 závodů): 1. Verstappen 131 b., 2. Hamilton 119, 3. Pérez 84, 4. Norris 76, 5. Bottas 59, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) 52.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 215, 2. Mercedes 178, 3. McLaren 110, 4.  Ferrari  94, 5. AlphaTauri 45, 6. Aston Martin 40, 7. Alpine 29, 8. Alfa Romeo 2.

Sachsenring (Něm.) - Velká cena Německa, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Acosta (Šp./KTM) 39:38,791, 2. Toba (Jap./KTM) -0,130, 3. Foggia (It./Honda) -0,259, 4. Alcoba (Šp./Honda) -0,206, 5. Migno (It./Honda) -0,459, 6. Antonelli (It./KTM) -0,728, ...Salač (ČR/Honda) nedokončil.
Pozn.: Alcoba byl kvůli vyjetí z trati zařazen o jedno místo dozadu
Průběžné pořadí MS (po 8 z 19 závodů): 1. Acosta 150 b., 2. García (Šp./GasGas) 90, 3. Masiá (Šp./KTM) 72, 4. Antonelli 65, 5. Fenati (It./Husqvarna) 64, 6. Foggia 64, ...13. Salač 35.

Moto2: 1. Gardner (Austr./Kalex) 39:39,191, 2. Canet (Šp./Boscoscuro) -6,518, 3. Bezzecchi -7,030. 4. Di Giannantonio (oba It./Kalex) -8,145, 5. Lowes (Brit./Kalex) -9,888, 6. Schrötter (Něm./Kalex) -10,000.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 19 závodů): 1. Gardner 164, 2. R. Fernández (Šp./Kalex) 128, 3. Bezzecchi 117. 4. Lowes 86. 5. Di Giannantonio 73, 6. Schrötter 59.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 41:07,243, 2. Oliveira (Portug./KTM) -1,610, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -6,772, 4. D. Binder (JAR/KTM) -7,922, 5. Bagnaia (It./Ducati) -8,591, 6. Miller (Austr./Ducati) -9,086.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 19 závodů): 1. Quartararo 131, 2. Zarco (Fr./Ducati) 109, 3. Miller 100, 4. Bagnaia 99, 5. Mir (Šp./Suzuki) 85, 6. Viňales (Šp./Yamaha) 75.

Mistrovství ČR v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Muži elite (228 km): 1. Kukrle 4:49:04, 2. Neuman (oba Elkov-Kasper), 3. Turek (Felbermayr-Simplon Wels) oba -1, 4. Klabouch (Topforex-ATT Investments) -2:08, 5. M. Vacek (Gazprom-RusVelo), 6. Petruš (Alpecin-Fenix Development Team) oba -2:09, 7. Camrda (Topforex-ATT Investments) -2:12, 8. Kalojíros (Cycling Academy Trenčín) -10:03, 9. Babor (Tufo-Pardus Prostějov) -11:42, 10. Bittner (Development Team DSM) -11:43.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Draci Brno
9:7
konec
Sokol Hluboká
Eagles Praha
8:1
konec
Tempo Praha
Arrows Ostrava
2:8

Markleeberg (Něm.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Gargaud Chanut (Fr.) 94,75 (0 trest. sekund), 2. Tasiadis (Něm.) -2,12 (0), 3. Savšek (Slovin.) -4,84 (6), ...v semifinále 13. Heger, 24. Chaloupka, 25. Rak (všichni ČR).

Ženy:
C1:
1. Herzogová (Něm.) 103,91 (0), 2. Fišerová (ČR) -4,35 (2), 3. Weratschnigová (Rak.) -8,89 (2), ...v semifinále 11. M. Satková, 15. Říhová (obě ČR).

Extrémní slalom:

Muži:
K1: 1. Goncalves (Braz.), 2. Přindiš (ČR), 3. Hengst (Něm.), ...Tunka - vyřazen v semifinále, Heger a Zeman (všichni ČR) - vyřazeni v 1. kole.

Ženy:
K1: 1. Krylovová (Rus.), 2. Trompeterová (Něm.), 3. Hilgertová, ...Nesnídalová - vyřazena v semifinále, M. Satková a Fišerová (všechny ČR) - vyřazeny ve čtvrtfinále.

Grand Rapids (USA) - turnaj Meijer LPGA Classic série LPGA Tour

Přidat do mých lig

San Diego (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Karlovarská dvojnásobná míle

Přidat do mých lig

Karlovarská dvojnásobná míle, rovinový dostih (3200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 100.000 korun): 1. Francimor (ž. Šafář, tr. Vocásková, stáj 3 hearts), 2. Orleano, 3. Amazing Gangster. Čas: 3:27,45. Výrok: zadrženě 12 - daleko - 2 3/4.

Další dostihy:
I. Rebelle D’Arnoult (ž. Hrouda) - Cocout - La Vida,
II. Hasan (ž. Šafář) - Pace Man - Tropical Bond,
III. Nouran (ž. Janáčková Koplíková) - Porcinella - Arkhangelsk,
IV. Nachtswaermer (ž. Foret) - Frote - Rabbit Power,
VI. Vévoda (ž. Andrésová) - Marjaneh - Sheby Love,
VII. Berenika (ž. Havelková) - Stuhna - Lygeron,
VIII. Redon (ž. Šafář) - Landaron - Bell Elysees.

ostatní sportyPřidat do mých lig

La Nucía (Španělsko) - beadmintonový turnaj Iberdrola kategorie International Challeng

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Abian (3-Šp.)
Louda
2:1 (20, -20, 14)

Ústí nad Labem - Mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži - 100 m v.zp.: 1. Procházka (Ostrava) 50,87, 800 m v.zp.: 1. Koutný (Nový Jičín) 8:10,58, 50 m mot.: 1. Gracík (Pardubice) 23,74, 200 m prsa: 1. Zábojník (Kometa Brno) 2:14,81, 100 m znak: 1. Čejka (Pardubice) 54,68, 400 pol. záv.: 1. Osina (Kometa Brno) 4:29,32.

Ženy - 100 m v.zp.: 1. Apostalonová (USK Praha) 55,23, 800 m v.zp.: 1. Elhenická (Trutnov) 9:02,93, 50 m mot.: 1. Janíčková (Olomouc) 27,34, 200 m prsa: 1. Horská (Plzeň) 2:28,44, 100 m znak: 1. Kubová (Chomutov) 1:01,72, 400 pol. záv.: 1. Horská 4:47,79.

Setúbal (Por.) - Olympijská kvalifikace v dálkovém plavání

Přidat do mých lig

Kitzbühel - mistrovství Evropy smíšených štafet

Přidat do mých lig

1. Británie 1:09:18, 2. Německo -18, 3. Rusko -50, ...6. ČR (Zimovjanová, Volár, Hrušková, Grebík) -1:00.

Junioři: 1. Německo 1:11:55, ...9. ČR (Juránková, Juránek, Přikrylová, Tlamka) -2:20.

Otrokovice - Mistrovství ČR v dlouhém triatlonu Moraviaman

Přidat do mých lig

Muži: 1. Řenč (Slaný) 8:21:07, 2. Jakimiuk (Pol.) -10:42, 3. Oppolzer (Kerberos) -22:02, 4. Holub (SR) -28:41, 5. Šneberger (Příbram) -44:37.

Ženy: 1. Křivánková (Rocktechnik) 9:33:02, 2. Cibulková (Iron Stars Beroun) -1:18:57, 3. Benčová (Slavia VŠ Plzeň) -2:09:58.