1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 1:23:19,1, 2. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota Yaris) -18,8, 3. Tänak, Järveoja (Est., Fin./Hyundai i20) -55,8, 4, Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:49,0, 5. Greensmith, Patterson (Brit./Ford Fiesta) -1:56,1, 6. Fourmaux, Jamoul (Fr., Belg./Ford Fiesta) -2:19,1.
fotbalPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:05,910, 2. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,256, 3. Hamilton (Brit./Meredes) -0,422, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -0,476, 5. Cunoda (Jap./Alpine) -0,487, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,609.
Druhý trénink: 1. Verstappen 1:05,412, 2. Ricciardo (Aus./McLaren) -0,336, 3. Ocon (Fr./Alpine) -0,378, 4. Hamilton -0,384, 5. Alonso -0,415, 6. Vettel (Něm./Aston Martin) -0,522.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Schubert (Rak.), 2. Ghisolfi (It.), 3. Lehmann (Švýc.), ...8. Ondra, 12. Stráník, 46. Jeliga, 61. Šimon Potůček, 78. Štěpán Potůček (všichni ČR).
Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. Raboutouová (USA), 3. Nogučiová (Jap.), ...12. Adamovská, 47. Smetanová, 62. Širůčková (všechny ČR).
střelbaPřidat do mých lig
Skeet:
Muži: 1. Cassandro (It.) 55 (v rozstřelu 2), 2. Gil (Arg.) 55 (1), 3. Vasiliu (Kypr), ...v kvalifikaci 11. Nýdrle, 13. Tomeček, 28. Korčák, 30. Slavíček, 60. Zámečník (všichni ČR)
Ženy: 1. Batyršinová (Rus.) 56, 2. Crovettová Chadidová (Chile) 53, 3. Larssonová (Švéd.), ...v kvalifikaci 9. Adámková, 13. Šumová, 19. Zaoralová, 28. Skalická, 35. Šindelářová (všechny ČR)
Vzduchová puška - družstva:
Muži: 1. Rusko, 2. Maďarsko, 3. Srbsko, ...v kvalifikaci 8. Česko (Přívratský, Smetana, Hrčkulák)
Ženy: 1. Írán, 2. Rusko, 3. Maďarsko, ...v kvalifikaci 17. Česko (Šarounová, A. Brabcová, K. Brabcová)
Vzuchová pistole - družstva:
Muži: 1. Itálie, 2. Srbsko, 3. Írán
Ženy: 1. Bulharsko, 3. Německo, 3. Indie
softbalPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži:
Dvouhra - 2. kolo:
Jančařík (ČR) - Gauzy (Fr.) 4:0 (9, 3, 8, 4)
Čtyřhra - 2. kolo:
Dyjas, Nuytinck (Pol./Beg.) - Širuček, Polanský (ČR) 3:1 (7, -8, 8, 10)
Ženy:
Dvouhra - 2. kolo:
Bajorová (Pol.) - Matelová (ČR) 4:1 (7, -10, 6, 5, 10)
Čtyřhra - 2. kolo:
Soljaová, Shan Xiaona (Něm.) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:0 (4, 7, 4).