Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 13. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Praha - Turnaj žen Prague Open

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bonaventureová (Belg.)
Bainsová (Brit.)
6:3, 6:2
konec
Kužmová (SR)
Barthelová (Něm.)
2:6, 6:4, 6:3
konec
Sin-jü Wang (Čína)
Küngová (Švýc.)
6:2,6:2
konec
Liang En-šuo (Tchaj-wan)
Perrinová (Švýc.)
6:3, 6:4
konec
Parrizasová (Šp.)
U. Radwaňská (Pol.)
2:6, 6:3, 6:1

Lausanne (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ferrová (2-Fr.)
Tanová (Fr.)
7:5, 6:2
konec
Bronzettiová (It.)
Sugnauxová (Švýc.)
6:1, 6:0
konec
Giorgiová (4-It.)
Eikeriová (Nor.)
6:2, 6:0
konec
Blinkovová (8-Rus.)
Govorcovová (Běl.)
2:6, 6:4, 6:2
konec
Parksová (USA)
Friedsamová (Něm.)
6:3, 3:6, 6:4

Lausanne (Švýc.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ivachněnková, Malečková (Rus./ČR)
Monnetová, Priceová (Fr./USA)
6:2, 6:4

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rinderknech (Fr.)
Sousa (Portug.)
6:1, 6:1
konec
Martínez (Šp.)
Novak (Rak.)
7:5, 6:1
konec
Gombos (SR)
Cuevas (Urug.)
1:6, 7:6 (7:4), 6:2
konec
Laaksonen (Švýc.)
Musetti (6-It.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Ruusuvuori (8-Fin.)
M. Ymer (Švéd.)
1:6, 6:4, 6:3
konec
Carballés (Šp.)
Bagnis (Arg.)
6:2, 6:4
konec
Coria (Arg.)
Cerundolo (Arg.)
6:4, 6:4
konec
Rune (Dán.)
Albot (Mold.)
4:6, 6:3, 6:0

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Collinsová (2-USA)
Di Giuseppeová (It.)
6:2, 6:1
konec
Bogdanová (5-Rum.)
Lepchenková (USA)
6:4, 7:5
konec
Sasnovičová (6-Běl.)
Babosová (Maď.)
6:0, 2:0 skreč
konec
Janiová (Rum.)
Cocciarettová (It.)
6:4, 7:5
konec
Jorovičová (Srb.)
Cristianová (Rum.)
5:7, 7:6 (8:6), 7:6 (7:3)
konec
Udvardyová (Maď.)
Šarífová (Eg.)
6:3, 6:1
konec
Kalininová (Ukr.)
Kalinská (Rus.)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Peraová (3-USA)
Grabherová (Rak.)
5:7, 6:1, 6:2
konec
Gálfiová (Maď.)
Bolsovová (Šp.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Danilovičová (Srb.)
Korpatschová (Něm.)
6:2, 6:2

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krajinovič (6-Srb.)
Altmaier (Něm.)
6:3, 6:7 (3:7), 6:1
konec
Djere (Srb.)
Struff (7-Něm.)
6:4, 7:5
konec
Varillas (Peru)
Nagal (Ind.)
6:0, 6:4
konec
Taberner (Šp.)
F. López (Šp.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Delbonis (Arg.)
Čang Č’-čen (Čína)
6:1, 5:7, 6:4
konec
Molčan (SR)
Mager (It.)
4:6, 6:4, 7:6 (7:3)
konec
Koepfer (Něm.)
Marterer (Něm.)
7:6 (7:2), 2:6, 7:6 (7:4)
konec
Lajovič (5-Srb.)
Pouille (Fr.)
6:4, 6:4

Newport (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sandgren (5-USA)
J. Sousa (Portug.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Karlovič (Chorv.)
Zapata (Šp.)
6:7 (5:7), 6:1, 6:4
konec
Ofner (Rak.)
Učijama (Jap.)
6:4, 6:4
konec
Jung (Tchaj-wan)
Schnur (Kan.)
7:5, 6:7 (1:7), 7:6 (7:4)
konec
Sock (USA)
Bolt (Austr.)
3:6, 6:4, 6:3
konec
Gojowczyk (Něm.)
Krueger (USA)
6:2, 6:2
konec
Cressy (USA)
Lorenzi (It.)
6:1, 6:2

Gateshead (Brit.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,4 m/s):
1. Bromell (USA) 9,98, 2. Ujah 10,10, 3. Hughes (oba Brit.) 10,13.
800 m: 1. Harris (USA) 1:44,76, 2. Kinyamal (Keňa) 1:44,91, 3. Bol (Austr.) 1:45,22.
3000 m: 1. Katir (Šp.) 7:27,64, 2. McSweyn (Austr.) 7:28,94, 3. Butchart (Brit.) 7:35,18.
110 m př. (+0,8 m/s): 1. Levy 13,22, 2. McLeod (oba Jam.) 13,42, 3. Pozzi (Brit.) 13,45.
Výška: 1. Thomas (Bah.), 2. Fassinotti (It.) oba 225, 3. Delryd (Švéd.) 222.
Trojskok: 1. Pichardo (Portug.) 17,50, 2. Bocchi (It.) 17,04, 3. Pereira (Portug.) 17,11.
Oštěp: 1. Vetter 85,25, 2. Weber (oba Něm.) 81,07, 3. Walcott (Trin.) 82,81, 4. Vadlejch (ČR) 80,85.

Ženy:
200 m (+0,2 m/s):
1: Thompsonová-Herahová (Jam.) 22,43, 2. Williamsová (Brit.) 22,60, 3. Okagbareová (Nig.) 22,61.
400 m: 1. McPhersonová (Jam.) 50,44, 2. Williamsová (Brit.) 50,94, 3. Klaverová (Niz.) 51,54.
Míle: 1. Graceová (USA) 4:27,20, 2. Snowdenová (Brit.) 4:28,04, 3. Schlachtenhaufenová (USA) 4:28,13.
100 m př. (+1,5 m/s): 1. Semberová (Brit.) 12,69, 2. Chadwicková (USA) 12,75, 3. Visserová (Niz.) 12,78.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 53,24, 2. Littleová (USA) 54,53, 3. Russellová (Jam.) 54,66.
Tyč: 1. Morrisová (USA) 476, 2. Bradshawová (Brit.) 471, 3. Murtová (Fin.) 461.
Dálka: 1. Bechová-Romančuková (Ukr.) 677, 2. Mihambová (Něm.) 665, 3. Diameová (Šp.) 667.

Další disciplíny:
Muži:
4x100 m:
1. Británie 38,27, 2. Kanada 38,29, 3. Nizozemsko 38,49.

Ženy:
100 m (+1,5 m/s):
1. Del Ponteová (Švýc.) 11,19, 2. Binghamová 11,23, 3. Emmanuelová (obě Kan.) 11,36.
4x100 m: 1. Nizozemsko 42,84, 2. Británie 42,92, 3. All Stars 43,45.

Pozn.: O pořadí v některých technických disciplínách rozhodoval výkon ve finálové sérii.

Etapový závod Tour de France

Pas de la Case - Saint-Gaudens (169 km)

Přidat do mých lig

1. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) 4:01:59, 2. Colbrelli (It./Bahrain Victorious), 3. Matthews (Austr./BikeExchange), 4. Périchon (Fr./Cofidis), 5. Bonnamour (Fr./B&B Hotels p/b KTM), 6. Aranburu (Šp./Astana-Premier Tech) všichni -42, 7. Skujinš (Lot./Trek-Segafredo), 8. Bakelants (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) oba -45, 9. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -47, 10. Rota (It./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -1:03, ...80. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -16:42

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 66:23:06, 2. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -5:18, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -5:32, 4. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -5:33, 5. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -5:58, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -6:16, 7. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -7:01, 8. Mas (Šp./Movistar) -7:11, 9. G. Martin (Fr./Cofidis) -8:02, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -10:59, ...118. Vakoč -2:49:41

Extraliga, nadstavbová skupina o titul:

Přidat do mých lig
konec
Tempo Praha
Eagles Praha
0:5

Ostrava - evropský Pohár mistrů

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
L&D Amsterdam
6:8