Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 11. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra mužů - finále

Přidat do mých lig

Londýn (Brit.) - grandslamový turnaj Wimbledon

Smíšená čtyřhra - finále

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ruseová (Rum.)
Petkovicová (Něm.)
7:6 (8:6), 6:4

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová, Teichmannová (It./Švýc.)
Sharmaová, Van der Hoeková (Austr./Niz.)
6:0, 6:4

Velenje (Slovin.) - Turnaj mužů ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ševčenko (Rus.)
Rikl (ČR)
6:1, 6:2

Poprad (SR) - Turnaj mužů ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Wenger (6-Švýc.)
Jiroušek (ČR)
6:2, 7:5

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy do 23 let

Přidat do mých lig

Muži
800 m: 1. Barontini (It.) 1:46,20, 3 000 m př.: 1. Palkovits (Maď.) 8:34,05, ...10. Foller (ČR) 8:50,43, výška: 1. Štefela (ČR) 220, trojskok: 1. Dallavalle (It.) 17,05, oštěp: 1. Laine (Fin.) 81,67, ...9. Florian (ČR) 67,64, desetiboj: 1. Bechmann (Něm.) 8 142, 4x100 m: 1. Německo 38,10, ...ČR (Jíra, Trafina, Němejc, Hampl) nedokončila, 4x400 m: 1. Francie 3:05,01.

Ženy
1 500 m: 1. Sabbatiniová (It.) 4:13,98, 5 000 m: 1. Battoclettiová (It.) 15:37,4, tyč: 1. Švábíková (ČR) 450, dálka: 1. Farkasová (Maď.) 673, oštěp: 1. Konšynová (Běl.) 59,14, 4x100 m: 1. Německo 43,05, 4x400 m: 1. ČR (Vondrová, Jíchová, Veselá, Malíková) 3:30,11. 

Gstaad (Švýc.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie kategorie 4*

Přidat do mých lig

Ženy
Finále:
Agatha, Duda (2-Braz.) - Ana Patrícia, Rebecca (6-Braz.) 2:0 (21, 18)
O 3. místo:
Pavanová, Humanaová-Paredesová (5-Kan.) - Kravčenoková, Graudinová (10-Lot.) 2:1 (13, -13, 15)

Izmir (Tur.) - Závěr mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 20 let

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
Možič, Bračko (22-Slovin.) - M. Mol, Sunde (29-Nor.) 2:0 (15, 15)
O 3. místo:
Hanni, Fusco (4-It.) - Koch, Szabó (14-Maď.) 2:1 (19, -17, 10)
Umístění Čechů:
17. Šépka, Semerád (11-ČR)

Ženy
Finále:
Bočarovová, Gubinová (24-Rus.) - Morenová, Vergaraová (7-Šp.) 2:0 (19, 18)
O 3. místo:
Bisgaardová, Windeleffová (13-Dán.) - Piersmaová, Poieszová (2-Niz.) 2:0 (19, 11)
Umístění Čechů:
9. Neuschaeferová, Břínková (5-ČR)

Rallye Mladá Boleslav - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Kopecký, Hloušek 1:27:15,1, 2. Stříteský, Hovorka -1:08,4, 3. Černý, Černohorský -1:21,4, 4. Mareš, Bucha -1:29,7, 5. Bulacia, Der Ohannesian (Bol., Arg./všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:56,8, 6. Cvrček, Prokorát (Škoda Fabia R5) -2:53,1.
Průběžné pořadí Sonax MČR: 1. Kopecký 218 bodů, 2. Mareš 167, 3. Černý 139.

Jinín - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1
1. jízda:
1. Nagl (Něm./Husqvarna) 34:51,124, 2. Butron (Šp./KTM) -6,925, 3. Locurcio (Bol./KTM) -8,138.
2. jízda: 1. Nagl 34:38,741, 2. Locurcio -7,915, 3. Burton -18,412.
Celkově: 1. Nagl 50, 2. Locurcio 42, 3. Burton 42.
Průběžné pořadí (po 2 ze 6 závodů): 1. Butron 92, 2. Drdaj (Gas Gas) 76, 3. Romančík (Suzuki) 59.

MX2
1. jízda:
1. Wagenknecht (Husqvarna) 29:46,060, 2. Rammel (Rak./Husqvarna) -3,890, 3. Sukup (KTM) -7,200.
2. jízda: 1. Jošt (SR/KTM) 29:50,719, 2. Wagenknecht -6,353, 3. Neugebauer (KTM) -14,250.
Celkově: 1. Wagenknecht 47, 2. Jošt 41, 3. Rammel 40.
Průběžné pořadí (po 2 ze 6 závodů): 1. Jošt 86, 2. Wagenknecht 76, 3. Rathouský (KTM) 75.

Etapový závod Tour de France

Céret - Andorra (191,5 km)

Přidat do mých lig

Céret - Andorra (191,5 km): 1. Kuss (USA/Jumbo-Visma) 5:12:06, 2. Valverde (Šp./Movistar) -23, 3. Poels (Niz./Bahrajn Victorious) -1:15, 4. Izagirre (Šp./Astana), 5. Guerreiro (Portug./EF Education-Nippo), 6. Quintana (Kol./Arkea-Samsic), 7. Gaudu (Fr./Groupama FDJ) všichni -1:15, 8. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation), 9. Bonnamour (Fr./B&B Hotels p/b KTM), 10. Paret-Peintre (Fr. /AG2R Citroën) všichni -1:22, ...134. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -30:49.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 62:07:18, 2. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -5:18, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -5:32, 4. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -5:33, 5. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -5:58, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -6:16, 7. Lucenko (Kaz./Astana-Premier Tech) -7:01, 8. Mas (Šp./Movistar) -7:11, 9. G. Martin (Fr./Cofidis) -7:58, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -10:59, ...121. Vakoč -2:46:48.

Krásná Lípa - Etapový závod žen Tour de Feminin

Přidat do mých lig

4. etapa: 1. Lowdenová (Brit.) 3:15:39, 2. Costonová (Fr.) -5:02, 3. Ortegová (Šp.) -6:56, ...20. Neumanová -7:55, 25. Bajgerová -8:08, 32. Machačová (všechny ČR) -17:23.
Konečné pořadí: 1. Lowdenová 9:25:40, 2. Costonová -6:25, 3. C. Lechnerová (Něm.) -7:57, ...21. Neumanová -9:47, 22. Bajgerová -9:52, 37. Machačová 27:04.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Sokol Hluboká
1:13

Lublaň/Tacen (Slovin.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

North Berwick (Brit.) - Závěr turnaje Scottish Open série European Tour

Přidat do mých lig

Par 71: 1. Lee (Austr.) 266 (68+69+65+64) v rozstřelu na 1. dodatečné jamce, 2. Detry (Belg.) 266 (66+65+68+67) a Fitzpatrick (Angl.) 266 (66+66+67+67), 4. Poulter (Angl.) 267 (66+68+70+63), Herbert (Austr.) 267 (69+68+64+66) a Palmer (USA) 267 (66+70+67+64).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Nižnij Novgorod (Rus.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Čisťjakovová, Běljakov (Rus.) 1455, 2. Serapinaiteová, Kinderis (Lit.) 1436, 3. Prampoliniová, Grasselli (it.) 1409.

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

Přidat do mých lig

Brno - Český pohár v dálkovém plavání na Brněnské přehradě

Přidat do mých lig

Muži - 10 km: 1. Kozubek (Kometa Brno) 1:55:10, 2. Straka (Bohemians Praha) 1:55:25, 3. Zach (Č. Budějovice) 1:55:40.
Ženy - 10 km: 1. Šterbová (Bohemians) 2:02:47, 2. Zubalíková (Kometa Brno) 2:03:54, 3. Pleskotová (Bohemians) 2:05:06.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy juniorů

Přidat do mých lig