Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 17. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgický Superpohár

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Genk
3:2 (1:1)

Polský Superpohár

Přidat do mých lig
konec
Legia Varšava
Raków Čenstochová
1:1 (0:1), pen. 3:4

Ruský Superpohár

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Lokomotiv Moskva
3:0 (1:0)

Zlatý pohár - mistrovství Severní a Střední Ameriky

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Jamajka
Guadeloupe
2:1 (1:1)
konec
Kostarika
Surinam
2:1 (0:0)

Praha - Turnaj žen Prague Open

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (3-ČR)
Muhammadová, Sandersová (USA/Austr.)
6:3, 6:4

Bastad (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ruud (1-Nor.)
Carballés (Šp.)
6:1, 6:4
konec
Coria (Arg.)
Hanfmann (Něm.)
6:2, 6:1

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Putincevová (1-Kaz.)
Galfiová (Maď.)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Kalininová (Ukr.)
Collinsová (2-USA)
7:6 (7:5), 4:1 skreč

Budapešť (Maď.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Buzarnescuová, Stollárová (Rum./Maď.)
Korpatschová, Bolsovová (Něm./Šp.)
6:4, 6:4

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (2-Šp.)
Delbonis (Arg.)
7:6 (7:2), 6:3
konec
Krajinovič (6-Srb.)
Djere (Srb.)
6:4, 6:2

Lausanne (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Zidanšeková (1-Slovin.)
Zanevská (Belg.)
7:5, 6:3
konec
Burelová (Fr.)
Garciaová (5-Fr.)
5:7, 6:2, 6:2

Newport (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Anderson (8-JAR)
Bublik (1-Kaz.)
4:6, 7:6 (7:3), 7:5

Wisla (Pol.) - Letní Grand Prix ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Wolny (Pol.) 261,2 b. (123,5+126,5 m), 2. Hörl (Rak.) 260,8 (130,5+125), 3. Kubacki (Pol.) 257,7 (122,5+127), ...35. Kožíšek 98,3 (112,5), 39. Polášek (oba ČR) 93,0 (110).
Ženy: 1. Bogatajová (Slovin.) 227,9 b. (126,5+126,5), 2. Takanašiová 225,6 (121,5+126,5), 3. Marujamaová (obě Jap.) 212,8 (120+121,5), ...35. Ulrichová (ČR) 38,9 (82).

Silverstone (Brit.) - Kvalifikace na Velkou cenu Británie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 25:38,426, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,430, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -7,502, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -11,278, 5. Norris (Brit./McLaren) -24,111, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -30,959, 7. Alonso (Šp./Alpine) -43,527, 8. Vettel (Něm./Aston Martin) -44,439, 9. Russell (Brit./Williams) -46,652, 10. Ocon (Fr./Alpine) -47,395.
Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 185 b., 2. Hamilton 152, 3. Pérez 104, 4. Norris 101, 5. Bottas 93, 6. Leclerc 62.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 289, 2. Mercedes 245, 3. McLaren 141, 4. Ferrari 122, 5. AlphaTauri 48, 6. Aston Martin 44, 7. Alpine 32, 8. Alfa Romeo 2.

Estonská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:17:46,8, 2. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -50,7, 3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -1:20,9, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:38,8, 5. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -2:02,2, 6. Suninen, Markkula (Fin./Ford Fiesta) -6:14,3.

Praha - Grand Prix České republiky, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Odloženo kvůli silnému dešti

Etapový závod Tour de France

Individuální časovka (30,8 km)

Přidat do mých lig

1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 35:53, 2. Asgreen (Dán./Deceuninck-Quick Step) -21, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -32, 4. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -38, 5. Bissegger (Švýc./EF Education-Nippo) -44, 6. Cattaneo (It./Deceuninck-Quick Step) -49, 7. Bjerg (Dán./SAE Team Emirates) -52, 8. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -57, 9. Cort (Dán./EF Education-Nippo) -1:00, 10. Van Baarle (Niz./Ineos Grenadiers) -1:21, ...115. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -5:15.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 80:16:59, 2. Vingegaard -5:20, 3. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -7:03, 4. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -10:02, 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -10:13, 6. Mas (Šp./Movistar) -11:43, 7. Lucenko (Kaz./Astana) -12:23, 8. G. Martin (Fr./Cofidis) -15:33, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -16:04, 10. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -18:34, ...118.Vakoč -3:47:37. 

Polsko - Etapový závod Kolem Mazovska

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po čtyřech etapách: 1. Lunder (Nor.) 14:29:54, 2. Nolde (Něm.) -7, 3. Petr Kelemen -14, ...5. T. Bárta -27, 18. Babor (všichni ČR) -3:24.

Brno-Mikulov-Brno - závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

183,5 km: 1. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 4:28:28, 2. Turek (Felbermayr Simplon Wels) -6, 3. Camrda (Topforex ATT Investments) -14, 4. Per (Slovin.) -26, 5. Otruba (Elkov Kasper) -29, 6. Murias (Pol.) -31.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Hroši Brno
11:6

Ostrava - Evropský Pohár mistrů

Finále a zápasy o umístění

Přidat do mých lig

Finále:
Parma - Bonn 6:4
O 3. místo:
Fortitudo (It.) - Neptunus (Niz.) 11:9

Paříž (Fr.) - Baseballový Pohár CEB

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Sénart Templiers (Fr.)
Draci Brno
6:4

Sandwich (Brit.) - The Open Championship, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Par 70 - po 3. kole: 1. Oosthuizen (JAR) 198 (64+65+69), 2. Morikawa 199 (67+64+68), 3. Spieth 201 (65+67+69), 4. Scheffler (všichni USA) 202 (67+66+69), Cooners (Kan.) 202 (68+68+66), 6. Rahm (Šp.) 203 (71+64+68), Hughes (Kan.) 203 (66+69+68), Frittelli (JAR) 203 (66+67+70).

Praha - Mítink

Přidat do mých lig

Cena tříletých klisen, rovinový dostih (2 200 m, dotace 150 000 korun): 1. Dakota (ž. Hrouda, tr. Török, stáj DS Pegas), 2. Solemeena, 3. Lady In Pink. Čas: 2:22,27. Výrok: jistě 1/2 - 2 1/4 - 1.
Simsonova cena, rovinový dostih (1 200 m, dvouletí koně, 100 000 korun): 1. Red Coral (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Porcinella, 3. Shabana. Čas: 1:13,08. Výrok: jistě 1 3/4 - kr. hlava - 1/2.
Další dostihy:
I. Captain Luka (ž. Zatloukal) - Corston - Bostonshamal,
III. Coltyn (ž. Palík) - Seasony - Rabbit Breath,
IV. Fabrijan Erste (ž. Koplík) - Big Ben - Valmont Ohne,
V. Wolverine (ž. Andrésová) - Airuschka - Nuteki,
VI. Mike Majk (am. Mokrošová) - Saigon Icon - Jan Messi,
VIII. White Ghost (ž. Chaloupka) - Determis - Matey,
IX. Shedir (ž. Verner) - Kingston Lilly - Culihrach.