Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 24. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lovaň
Waregem
1:1
konec
Kortrijk
Seraing
2:0
konec
Ostende
Charleroi
0:3
konec
Beerschot
Cercle Bruggy
nedohráno

Polská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leczna
Cracovia Krakov
1:1
konec
Bialystok
Gdaňsk
1:1
konec
Legia Varšava
Plock
1:0

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Linec
0:1
konec
Rapid Vídeň
Hartberg
0:2
konec
Tirol
Admira
1:1

Ruská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskva
Petrohrad
1:3
konec
Kazaň
Spartak Moskva
1:0
konec
Lokomotiv Moskva
Tula
3:1

Gdyně (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kučová (SR)
Korpatschová (Něm.)
6:0, 6:3
konec
Zanevská (Belg.)
Kozlovová
6:2, 4:6, 6:3

Gdyně (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kozlovová (Ukr.)
Kawaová (Pol.)
5:7, 7:5, 6:1

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Gaston (Fr.)
Djere (7-Srb.)
3:6, 6:3, 6:3

Los Cabos (Mex.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Hach, Isner (Mex./USA)
Reese, Verbeek (USA/Niz.)
5:7, 6:2, 10:4

Los Cobos (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Norrie (1-Brit.)
Nakashima (USA)
6:2, 6:2

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ruseová (Rum.)
Dodinová (6-Fr.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:0), 6:1
konec
Collinsová (1-USA)
Čang Šuaj (4-Čína)
6:4, 6:3

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Gasquet (4-Fr.)
Altmaier (Něm.)
7:6 (7:2), 3:6, 6:3
konec
Alcaraz (7-Šp.)
Ramos (1-Šp.)
6:2, 7:6 (7:3)

Umag (Chor.)

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Romboli, Vega (Braz./Šp.)
Čačič, Brkič (1-Srb./Bosna)
6:3, 7:5

Schönenwerd - přípravný zápas žen

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
ČR
0:3 (-24, -20, -18), dodatečný set 25:15

Loket - Velká cena České republiky, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

Ženy:
1. závod:
1. Duncanová (N. Zél./Kawasaki) 24:12,041, 2. Van der Vlistová (Niz./KTM) -22,534, 3. Valková (Niz./Husqvarna) -27,839, ...38. Lohniská (ČR/KTM) -1 kolo.
2. závod: 1. Duncanová 24:41,209, 2. Papenmeierová (Něm./Yamaha) -9,361, 3. Van De Venová (Niz./Yamaha) -31,191, ....34. Lohniská -1 kolo.
Celkově: Duncanová 50, 2. Van der Vlistová 40, 3. Papenmeierová 36.

Assen (Niz.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 30:48,682, 2. Redding (Brit./Ducati) -3,312, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -1 sektor.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 206, 2. Razgatlioglu 199, 3. Redding 137.

Blatná - Závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

1. Štoček (SR) 3:45:18, 2. Zahálka (Elkov Kasper), 3. Schuran (Sparta Praha), 4. Kalojíros (Cycling Academy Trenčín), 5. Tyrpekl (Topforex-Att Investments), 6. Reissig (Něm.) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Turek (Felbermayr Simplon Wels) 135, 2. Kukrle (Elkov Kasper) 115, 3. Camrda (Topforex-Att Investments) 100, 4. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 88, 5. Zahálka 83, 6. Otruba (Elkov Kasper) 73.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Hroši Brno
13:3
konec
Sokol Hluboká
Tempo Praha (první zápas)
4:3
konec
Sokol Hluboká
Tempo Praha (druhý zápas)
5:4
konec
Draci Brno
Eagles Praha
14:12

Évian-les-Bains (Fr.) - Ženský turnaj kategorie major Evian Championship

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oktagon 26 - galavečer smíšeného bojového umění MMA

Přidat do mých lig

18:00