Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 25. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Antverpy
3:2
konec
FC Bruggy
Eupen
2:2
konec
Anderlecht
Saint-Gilloise
1:3
konec
St. Truiden
Gent
2:1

Polská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Čenstochová
2:3
konec
Vratislav
Warta Poznaň
2:2
konec
Štětín
Zabrze
2:0

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Wolfsberg
1:1
konec
Ried
Austria Vídeň
2:1

Ruská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
FK Krasnodar
0:3
konec
Samara
Groznyj
1:2
konec
CSKA Moskva
Ufa
1:0

Zlatý pohár - mistrovství Severní a Střední Ameriky

Čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Katar
Salvador
3:2
konec
Mexiko
Honduras
3:0

Gdyně (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Zanevská (Belg.)
Kučová (SR)
6:4, 7:6 (7:4)

Gdyně (Pol.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Danilinová, Marozavová (3-Kaz./Běl.)
Bondarenková, Piterová (4-Ukr./Pol.)
6:3, 6:2

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ruud (3-Nor.)
Gaston (Fr.)
6:3, 6:2

Gstaad (Švýc.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Hüsler, Stricker (Švýc.)
Walków, Zieliński (Pol.)
6:1, 7:6 (9:7)

Los Cabos (Mex.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Collinsová (1-USA)
Ruseová (Rum.)
6:4, 6:2

Palermo (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Routliffeová, Zimmermannová (4-N. Zél./Belg.)
Dzalamidzeová, Rachimovová (Rus.)
7:6 (7:5), 4:6, 10:4

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (7-Šp.)
Gasquet (4-Fr.)
6:2, 6:2

Olomouc - Turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bejlek (ČR)
Ormaecheaová (Arg.)
6:0, 6:0

Schönenwerd (Švýc.) - Přípravný zápas ženských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
2:3 (14, 16, -24, -19, -12)

Assen (Niz.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 15:54,593, 2. Rinaldi (It./Ducati) -3,542, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -3,600.
Druhý závod: 1. Rea 33:27,658, 2. Redding (Brit./Ducati) -1,605, 3. Locatelli (It./Yamaha) -3,431.
Průběžné pořadí MS: 1. Rea 243, 2. Razgatlioglu 206, 3. Redding 162.

Loket - Velká cena ČR, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 35:10,919, 2. Gaiser (Slovin./Honda) -0,529, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -21,439, 4. Coldenhoff (Niz.) -23,975, 5. Seewer (Švýc./Yamaha) -25,449, 6. Cairoli (It./KTM) -36,914.
2. jízda: 1. Cairoli 33:52,869, 2. Seewer -4,369, 3. Prado -7,715, 4. Coldenhoff -10,589, 5. Monticelli (It./Kawasaki) -23,625, 6. Jonass (Lot./Gas Gas) -26,110.
GP celkově: 1. Prado 45 b., 2. Cairoli 40, 3. Seewer 38.
Průběžné pořadí (po 5 GP): 1. Gajser 194, 2. Cairoli 183, 3. Prado 177, 4. Febvre 174, 5. Seewer 151, 6. Herlings (Niz./KTM) 143.

MX2:
1. jízda:
1. Guadagnini (It./KTM) 33:59,915, 2. Vialle (Fr./KTM) -2,658, 3. Beaton (Brit./Husqvarna) -4,761, 4. Fernández (Šp./Honda) -6,004, 5. Renaux (Fr./Yamaha) -7,003, 6. De Wolf (Niz./Husqvarna) -10,874, ...21. Terešák (ČR/KTM) -1:09,708, 24. Polák (ČR/Yamaha) -1:24,134, 31. Rathouský, 34. Dušek (oba ČR/TM) oba -1 kolo.
2. jízda: 1. Benistant (Fr./Yamaha) 34:24,942, 2. Renaux -5,680, 3. Geerts (Belg./Yamaha) -6,643, 4. Hofer (Rak./KTM) -17,657, 5. Guadagnini -23,405, 6. Boisrame (Fr./Kawasaki) -30,773, ...19. Terešák -1:32,148, 23. Polák 1:44,326, 24. Rathouský, 26. Dušek oba -1 kolo.
GP celkově: 1. Guadagnini 41, 2. Renaux 38, 3. Benistant 37, ...23. Terešák 2, 28. Polák, 29. Rathouský, 31. Dušek všichni 0.
Průběžné pořadí (po 5 GP): 1. Renaux 179, 2. Guadagnini 177, 2. 3. Fernández 165, 4. Boisrame 149, 5. Geerts 149, 6. Beaton 142, ...24. Polák 12, 28. Terešák 8.

ME Open:
GP celkově:
1. Jošt (SR/KTM) 41, 2. Zonta 38, 3. De Bortoli (oba It./Honda) 36, ...6. Michek 32, 7. Krč (oba ČR KTM) 29, 9. Michalec (ČR/Honda) 23, 15. Weschta 12, 16. Bartoš (oba ČR/KTM) 11.
Průběžné pořadí (po 3 GP): 1. De Bortoli 116, 2. Dercourt (Fr./Honda) 112, 3. Croci (It./Husqvarna) 97, ...13. Michek 32, 15. Krč 29, 19. Michalec 23, 32. Weschta 12, 36. Bartoš 11, 39. Dvořák (ČR/KTM) 6.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Draci Brno
4:12
konec
Tempo Praha
Sokol Hluboká
11:9
konec
Hroši Brno
Arrows Ostrava
6:13

Évian-les-Bains (Fr.) - Ženský turnaj kategorie major Evian Championship

Přidat do mých lig

(par 71): 1. M. Leeová (Austr.) 266 (68+69+65+64) - v rozstřelu na 1. jamce, 2. I Čong-un (Korea) 266 (66+61+68+71), 3. Nohová (USA) 267 (65+68+67+67), 4. Furueová (Jap.) 269 (66+68+68+67), 5. Tchitikulová (Thaj.) 270 (66+69+70+65).

Newport (Brit.) - Závěr turnaje Wales Open série European Tour

Přidat do mých lig

(par 71): 1. Elvira (Šp.) 268 (64+67+66+71) - v rozstřelu na 1. jamce, 2. Harding (JAR) 268 (68+69+66+65), 3. Korhonen (Fin.) 269 (66+70+67+66), 4. Shinkwin (Angl.) 270 (68+72+63+67), 5. Kawamura (Jap.) 272 (71+63+71+67)

Karlovy Vary - rovinový mítink

Přidat do mých lig

Cena města Karlovy Vary - memoriál Josefa Dolejšího, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně): 1. Orleano (ž. Chaloupka, tr. Pejšková, stáj Hippolit Star), 2. Australien, 3. Achird. Výrok: lehce 3 1/4 - 1 1/4 - 2. Čas: 2:11,23.

Další dostihy:
I.
Talulu (ž. Andrésová) - Fabryan - Persian Prince
II. Triplex (ž. Janáčková Koplíková) - Hasan - Raine D’Argent
III. Joganville (am. Mokrošová) - Black Canyon - Pace Man
V. Trezy Lady (am. Mokrošová) - Nemo - Sea The Night
VI. Classa (Fialová) - Bettsut - Mequinenza
VII. Tos Sia (am. Langhard) - Marios - Saxana Grey