Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 7. 8. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
10:30
České Budějovice B
Cheb
– : –
14:30
Přeštice
Rokycany
– : –
17:00
Doubravka
Petřín Plzeň
– : –
17:00
Klatovy
Mýto
– : –
17:00
Soběslav
Hořovice
– : –
17:00
Katovice
Mariánské Lázně
– : –

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Neratovice-Byškovice
Kladno
– : –
10:15
Aritma Praha
Dobříš
– : –
10:15
Brandýs nad Labem
Česká Lípa
– : –
10:15
Štětí
TJ Rakovník
– : –
16:00
Březová
Most-Souš
– : –
17:00
Slaný
Český Brod
– : –

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kutná Hora
Poříčany
– : –
10:30
Kosmonosy
Hlinsko
– : –
17:00
Trutnov
Dvůr Králové n. L.
– : –
17:00
Letohrad
Benátky nad Jizerou
– : –
17:00
Tochovice
Náchod
– : –

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Stará Říše
Břeclav
– : –
17:00
Start Brno
Bystřice nad Pernštejnem
– : –
17:00
Žďár nad Sázavou
Havlíčkův Brod
– : –

Divize E

1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Hranice
Všechovice
– : –
17:00
Přerov
Nové Sady
– : –
17:00
Holešov
Bzenec
– : –
17:00
Valašské Meziříčí
Kozlovice
– : –
17:00
Skaštice
Strání
– : –

Divize F

1. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Rýmařov
Bohumín
– : –
17:00
Dětmarovice
Polanka nad Odrou
– : –
17:00
Frýdlant nad Ostravicí
Karviná B
– : –

Belgická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:16
Beerschot
Saint-Gilloise
– : –
18:30
Mechelen
Eupen
– : –
18:30
St. Truiden
Waregem
– : –
20:45
Kortrijk
Genk
– : –

Polská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Bialystok
Nieciecza
– : –
17:30
Zabrze
Mielec
– : –
20:00
Legia Varšava
Zaglebie Lubin
– : –

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Arouca
Estoril
– : –
19:00
Moreirense
Benfica Lisabon
– : –
21:30
Marítimo
Braga
– : –

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Klagenfurt
Hartberg
– : –
17:00
Štýrský Hradec
Altach
– : –
17:00
Rapid Vídeň
Wolfsberg
– : –

Ruská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Petrohrad
FK Krasnodar
– : –
16:30
Tula
Samara
– : –
19:00
Spartak Moskva
Nižnij Novgorod
– : –

Skotská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Dundee United
Glasgow Rangers
– : –
16:00
St. Mirren
Hearts
– : –
16:00
Livingston
Aberdeen
– : –
16:00
Celtic Glasgow
FC Dundee
– : –
16:00
Hibernian
Ross County
– : –

Reprezentace do 18 let - Hlinka Gretzky Cup

Břeclav, Piešťany

Přidat do mých lig

17:00 finále a o 3. místo

San Jose (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Washington (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Maďarsko - Přípravný turnaj žen

Přidat do mých lig

Česko, Maďarsko, Nizozemsko, Ázerbájdžán

Praha - Mezinárodní turnaj Czech Open

Přidat do mých lig

Lublin (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Most - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

14:00 první jízda

Spielberg (Rak.) - Kvalifikace na Velkou cenu Štýrska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Prostějov - etapový závod Czech Tour

Přidat do mých lig

Pardubice - Třetí kvalifikace na Velkou pardubickou

Přidat do mých lig

5800 m, pětiletí a starší koně

Lac Mégantic (Kan.) - Závod Světové série v dálkovém plavání

Přidat do mých lig