Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Sportovní výsledky 31. 7. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beroun
Jindřichův Hradec
2:1
konec
Mariánské Lázně
Přeštice
2:6
konec
Petřín Plzeň
Cheb
2:1
konec
Hořovice
Doubravka
1:1
konec
Rokycany
Lom
0:5
konec
Klatovy
České Budějovice B
2:1

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Chomutov
1:0
konec
Česká Lípa
Aritma Praha
4:3
konec
Kladno
Březová
1:1
konec
Rakovník
Slaný
0:2
konec
Český Brod
Louny
3:0
konec
Dobříš
Neratovice-Byškovice
0:1
konec
Most-Souš
Štětí
1:1
konec
Ostrov
Meteor Praha
0:0

Divize C

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Letohrad
4:0
konec
Kosmonosy
Kolín
1:1
konec
Velké Hamry
Tochovice
2:2
konec
Náchod
Kutná Hora
0:0

Belgická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
St. Truiden
0:0
konec
Cercle Bruggy
Lovaň
1:1
konec
Seraing
Mechelen
1:0
konec
Eupen
Anderlecht
1:1

Polská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Gliwice
0:2
konec
Nieciecza
Wisla Krakov
2:2
konec
Radom
Legia Varšava
– : –

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Klagenfurt
4:0
konec
Hartberg
Altach
1:2
konec
Linec
Rapid Vídeň
1:1

Ruská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ufa
Dynamo Moskva
2:3
konec
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
1:2

Skotská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Livingston
3:0
konec
FC Dundee
St. Mirren
2:2
konec
Ross County
St. Johnstone
0:0
konec
Hearts
Celtic Glasgow
2:1

Füssen (Něm.) - přípravný turnaj hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko „19“
Slovensko „20“
0:3
konec
Německo „20“
Dánsko „20“
8:1

Reprezentace do 18 let - Příprava před turnajem Hlinka Gretzky Cup

Přidat do mých lig
konec
Česko
USA
3:5

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nakashima (USA)
Ruusuvuori (Fin.)
3:6, 6:4, 6:3
konec
Isner (6-USA)
Fritz (5-USA)
7:6 (7:4), 5:7, 6:3.

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig

Ruud (1-Nor.) - Martínez (Šp.) 6:1, 4:6, 6:3

Budapešť (Maď.) - Kvalifikace na Velkou cenu Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:15,419, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,315, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,421, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -1,002, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -1,064, 6. Norris (Brit./McLaren) -1,070, 7. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,077, 8. Ocon (Fr./Alpine) -1,234, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,296, 10. Vettel (Něm./Aston Martin) -1,331.

Vratislav (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Laguta (Rus.), 3. Madsen (Dán.), 4. Woffinden (Brit.).

Průběžné pořadí MS (po 4 z 11 závodů): 1. Janowski (Pol.) 66 b., 2. Laguta 66, 3. Zmarzlik 63, ...17. Kvěch (ČR) 7.

Etapový závod Vysočina

Přidat do mých lig

3. etapa (129,6 km): 1. Tyrpekl (ČR/Topforex ATT Investments) 3:15:35, 2. Larsen (Dán.), 3. Verbug (Niz.) , 4. T. Bárta, 5. Turek, 6. Fiala (všichni ČR/Topforex ATT Investments) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Larsen 9:31:55, 2. Boroš (ČR/ČEZ cyklo Tábor), 3. Tyrpekl oba -6, ...5. Fiala -12.

Hlinsko - závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Wawak 1:26:07, 2. Lukasik (oba Pol.) -1:13, 3. Kobes (GAPP System-Kolofix) -1:39, 4. Škarnitzl (Cyklostar Trek Pirelli) -1:43, 5. Egger (Něm.) -2:43, 6. Paprstka (GAPP System-Kolofix) -3:00.
Průběžné pořadí (po 4 závodech): 1. Škarnitzl 1010, 2. Kobes 960, 3. Vastl (Maloja Pushbikers) 910,

Ženy: 1. Czeczinkarová (LIV Mistral) 1:16:55, 2. Solusová-Miśkowiczová -37, 3. Podgórská -57, 4. Wojtylová (všechny Pol.) -2:08, 5. Schmidelová (Maď.) -3:02, 6. Redeckerová (JAR) -3:46.
Průběžné pořadí (po 4 závodech): 1. Czeczinkarová 960, 2. Holubová (kola-bbm.cz) 950, 3. Čábelická (GAPP System-Kolofix) 840.

Závod San Sebastián (WorldTour)

WorldTour, 223,5 km:

Přidat do mých lig

1. Powless (USA/EF Education-Nippo) 5:34:31, 2. Mohorič (Slovin./Bahrajn Victorious), 3. Honoré (Dán./Deceuninck-QuickStep) oba stejný čas, 4. Rota (It./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -30, 5. Covi (It./SAE Team Emirates), 6. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-QuickStep) oba -1:04, ...Černý, Štybar (oba ČR/Deceuninck-QuickStep) nedokončili.

Extraliga

Nadstavbová skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
13:3
konec
Draci Brno
Tempo Praha
8:2