hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
Čtyřhra - finále:
Dvouhra - finále:
Dvouhra - semifinále:
Čtyřhra - finále:
Dvouhra - semifinále:
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Arbolino (It./Honda) 2:18,020, 2. McPhee (Brit./Honda) -0,400, 3. Antonelli (It./Honda) 0,802, ...14. Salač -2,706, 20. Kornfeil (oba ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 2:02,753, 2. Miller (Austr./Ducati) -2,524, 3. Zarco (Fr./KTM) -2,598, ...20. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace.
Moto2: 1. A. Márquez (Šp./Kalex) 2:06,787, 2. Lowes (Brit./Kalex) -2,018, 3. Baldassarri (It./Kalex) -3,979.
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:14,572, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,018, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,197, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,471, 5. Vettel (Něm./Ferrari) -0,499, 6. Gasly (Fr./Red Bull) -0,878, 7. Norris (Brit./McLaren) -1,228, 8. Sainz (Šp./McLaren) -1,280, 9. Grosjean (Fr./Haas) -1,441, 10. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -1,469.
Po 2. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:08:49,4, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -16,4, 3. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -28,8, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -50,5, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -53,1, 6. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -59,1.
Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Vaculík (SR), 3. Madsen (Dán.), 4. Kolodziej (Pol.).
Průběžné pořadí MS (po 5 z 10 závodů): 1. Zmarzlik, 2. Sajfutdinov (Rus.), 3. Madsen všichni 61, ...20. Milík (ČR) 4.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. etapa (132,3 km): 1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 2:57:58, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick Step), 4. Walscheid (Něm./Sunweb), 5. Van Poppel (Niz./Jumbo-Visma), 6. Mareczko (It./CCC), ...64. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 150. Hirt (ČR/Astana) -3:31.
1. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) 5:44:27, 2. Van Avermaet (Belg./CCC), 3. Hirschi (Švýc./Sunweb), 4. G. Izagirre (Šp./Astana), 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo), 6. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) všichni -38, ...17. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -1:07, Černý (ČR/CCC) nedokončil.
Muži: 1. Mayet (Fr.), 2. Heap (Brit.), 3. Beckeman (Švéd.), ...5. Slavík, 23. Faistaver, 27. Kvapil (všichni ČR).
Ženy: 1. Labounková (ČR), 2. Bradleyová (Brit.), 3. Bernardová (Fr.).
Sjezd:
Muži: 1. Greenland (Brit.) 3:37,819, 2. Bruni -2,854, 3. Vergier (oba Fr.) -4,882, ...39. Král (ČR) -18,496.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Bruni 1132, 2. Pierron (Fr.) 1000, 3. Brosnan (Austr.) 939, ...65. Král 54, 91. Sehnal (ČR) 12.
Ženy: 1. Cabirouová (Fr.) 4:25,790, 2. Hannahová (Austr.) -11,776, 3. Balancheová (Švýc.) -18,324.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Hannahová 1250, 2. Cabirouová 1080, 3. Hoffmannová (Něm.) 739.
baseballPřidat do mých lig
Draci Brno - Eagles Praha 2:1, stav série 1:1
kanoistikaPřidat do mých lig
1. Nuutinenová (Fin.) 209 (72+69+68), 2. am. Melecká (ČR) 210 (69+70+71), Romingerová (Švýc.) 210 (75+70+65) a Engströmová (Švéd.) 210 (69+73+68), 5. Davisová (Angl.) 211 (68+70+73), 6. am. Macková 212 (71+72+69), am. T. Koželuhová 212 (72+68+72), Vlašínová 212 (71+68+73), Colombottová (It.) 212 (70+74+68), Smitová (JAR) 212 (68+74+70), 11. am. Kousková 213 (74+68+71), 17. am. Melichová 214 (70+72+72).
dostihyPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
plaváníPřidat do mých lig
Do 19 let - 10 km:
Junioři: 1. Hughes (Brit.) 1:55:49,9, 2. Huszti -1,2, 3. Galicz (oba Maď.) -1,5, ...23. Straka -5:16,9, 29. Kačeřovský -9:32,4, Štěrba (všichni ČR) nedokončil.
Juniorky: 1. Cassignolová (Fr.) 2:01:28,3, 2. Boyová (Něm.) -4, 3. Sorokinová (Rus.) -14,3, ...15. Petřeková -6:47,7, 20. Soukupová -7:56,8, 23. Šebestová (všechny ČR) -8:30,2.