Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 18. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Chomutov - Mistrovství Evropy žen, kvalifikace

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
0:0

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Beerschot
3:1

Druhá anglická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Coventry
QPR
3:2

Druhá německá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Düsseldorf
2:1
konec
Regensburg
Norimberk
1:1

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Venlo
Utrecht
1:1

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bielsko-Biala
Čenstochová
1:4
konec
Wisla Krakov
Plock
0:3

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Benfica Lisabon
1:5
konec
Guimaraes
Belenenses
0:1

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
FK Krasnodar
Chimki Moskva
7:2

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Malatyaspor
Göztepe
1:1

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Krajinovič (Srb.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Nadal (2-Šp.)
Lajovič (Srb.)
6:1, 6:3
konec
Berrettini (4-It.)
Travaglia (It.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:1)
konec
Schwartzman (8-Arg.)
Hurkacz (Pol.)
3:6, 6:2
konec
Shapovalov (12-Kan.)
Humbert (Fr.)
6:7 (5:7), 6:1, 6:4
konec
Dimitrov (15-Bulh.)
Sinner (It.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Ruud (Nor.)
Čilič (Chorv.)
6:2, 7:6 (8:6)
konec
Koepfer (Něm.)
Musetti (It.)
6:4, 6:0

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (1-Rum.)
Jastremská (Ukr.)
7:5, 6:4
konec
Svitolinová (4-Ukr.)
Kuzněcovová (Rus.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Kontaová (7-Brit.)
6:4, 6:1
konec
Putincevová (Kaz.)
Rybakinová (10-Kaz.)
4:6, 7:6 (7:3), 6:2
konec
Mertensová (11-Belg.)
Koviničová (Č. Hora)
6:4, 6:4
konec
Azarenková (Běl.)
Kasatkinová (Rus.)
6:6 (2:0) skreč

NBA, finále Východní konference

2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Miami Heat
101:106
Stav série 0:2

Jurmala, Riga (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina D:

Koekelkoren, Van Walle (29-Belg.) - Dumek, Berčík (13-ČR) 2:0 (18, 12).

Ženy:
Play off - 1. kolo:
Jupiterová, Chamereauová (22-Fr.) - Kubíčková, Kvapilová (18-ČR) 2:0 (18, 24)

Play off - 2. kolo:
Hermannová, Nausch Sluková (6-ČR) - Van Ierselová, Ypmaová (20-Niz.) 2:0 (13, 10)

Misano (It.) - Úvodní tréninky na Velkou cenu Emilie-Romagny, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Masiá (Šp./Honda) 1:42,246, 2. Fernández (Šp./KTM) -0,299, 3. Vietti (It./KTM) -0,320, ...7. Salač (ČR/Honda) -0,470.
Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 1:35,956, 2. Canet (Šp./Speed Up) -0,090, 3. Schrötter (Něm./Kalex) -0,201.
MotoGP: 1. B. Binder (JAR/KTM) 1:31,628, 2. Nakagami (Jap./Honda) -0,002, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,016.
MotoE: 1. Granado (Braz.) 1:42,910, 2. De Angelis (San Mar.) -0,207, 3. Ferrari (It.) -0,252, ...18. Kornfeil (ČR) -1,760.

Praha - Grand Prix České republiky, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Woffinden (Brit.), 3. Vaculík (SR), 4. Sajfutdinov (Rus.).
Další pořadí: 5. Lindgren (Švéd.), 6. Doyle (Austr.), 7. Laguta (Rus.), 8. Madsen (Dán.), ...16. Krčmář 1 bod, 17. Milík, 18. Kvěch (všichni ČR) oba 0.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 8 závodů): 1. Zmarzlik 79, 2. Lindgren 78, 3. Woffinden 71, ...18. Krčmář 1.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2 rychlostních zkouškách: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) 18:50,9, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1,2, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1,3, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -2,1, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2,7, 6. Suninen, Lehtinen (Fin./Ford Fiesta) -4,2.

Tour de France

Přidat do mých lig

166,5 km: 1. Kragh Andersen (Dán./Sunweb) 3:36:33 hod., 2. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott), 3. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 4. Van Avermaet (Belg./CCC), 5. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale), 6. Arndt (Něm./Sunweb) všichni -53, 7. Rowe (Brit./Ineos) -59, 8. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step), 9. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 10. Trentin (It./CCC) všichni -1:02, ...58. Kreuziger (ČR/NTT), 119. Hirt (ČR/CCC) oba -7:38.
Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 83:29:41, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -57, 3. López (Kol./Astana) -1:27, 4. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -3:06, 5. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -3:28, 6. Mas (Šp./Movistar) -4:19, 7. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -5:55, 8. Urán (Kol./EF) -6:05, 9. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -7:24, 10. Valverde (Šp./Movistar) -12:12, ...67. Hirt -3:24:20, 106. Kreuziger -4:34:22.

Závod Kolem Slovenska

Přidat do mých lig

3. etapa (181,3 km): 1. Laas (Est.) 4:12:24, 2. De Bie (Belg.), 3. D. Van der Poel, ...18. Neuman, 25. Otruba, 31. Petruš, 46. Kukrle, 49. A. Ťoupalík (všichni ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Steimle 11:52:31, 2. Denz (oba Něm.) stejný čas, 3. Archbold (N. Zél.) -14, ...11. Otruba -28, 12. Kukrle -34, 16. A. Ťoupalík -38, 26. Neuman -53, 34. Petruš -1:12.

Extraliga

Finále - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
1:3
stav série 2:1

Praha - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Mamaroneck (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Po 1. kole

Přidat do mých lig

Par 70: 1. Thomas 65, 2. Reed, Wolff (všichni USA) a Pieters (Belg.) všichni 66, 5. McIlroy (Sev. Ir.), Oosthuizen (JAR) a Westwood (Angl.) všichni 67.

Praha - Turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

Par 72: 1. Koivistová (Fin.) 207 (68+71+68), 2. Gainerová (Angl.) 209 (71+66+72), 3. MacDonaldová (Skot.) 210 (71+70+69), ...12. am. Kousková 219 (69+78+72), am. Macková 219 (74+73+72) a am. Vahalová 219 (70+74+75), 16. am. Bujáková 220 (72+72+76) a Hinnerová (všechny ČR) 220 (72+69+79).

Plzeň - MČR ve sportovní střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Muži
Libovolná pistole:
1. Dubový 553, 2. Světlík (oba Dukla Plzeň) 546, 3. Krsek (Horní Benešov) 539.
Velkorážní pistole: 1. Těhan (Dukla Plzeň) 576, 2. Dubový 573, 3. Kubeš (Policie Rapid Plzeň) 572.
Libovolná malorážka: 1. Nymburský 629,6, 2. Emmons 629,5, 3. Varga (všichni Dukla Plzeň) 623,7.