Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 17. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská liga (předkola)

2. předkolo

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Schwartzman (8-Arg.)
Millman (Austr.)
6:4, 7:6 (7:1)
konec
Shapovalov (12-Kan.)
Martínez (Šp.)
6:4, 6:4
konec
Humbert (Fr.)
Fognini (7-It.)
7:5, 7:6 (7:4)
konec
Hurkacz (Pol.)
Rubljov (9-Rus.)
7:6 (8:6), 3:6, 6:2
konec
Lajovič (Srb.)
Raonic (Kan.)
7:6 (7:3), 4:6, 6:2
konec
Koepfer (Něm.)
Monfils (5-Fr.)
6:2, 6:4
konec
Ruud (Nor.)
Sonego (It.)
6:3, 6:4
konec
Musetti (It.)
Nišikori (Jap.)
6:3, 6:4

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Kontaveitová (14-Est.)
4:6, 7:5, 6:3
konec
Kontaová (7-Brit.)
Beguová (Rum.)
6:0, 6:4
konec
Putincevová (Kaz.)
Martičová (8-Chorv.)
6:3, 6:7 (2:7), 6:4
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Gauffová (USA)
7:6 (7:3), 3:6, 6:3
konec
Azarenková (Běl.)
Keninová (3-USA)
6:0, 6:0
konec
Hercogová (Slovin.)
Bertensová (5-Niz.)
6:4, 6:4

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
Dabrowská, Ostapenková (3-Kan./Lot.)
7:5, 6:3
konec
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
Ninomijaová, Hibinová (Jap.)
6:0, 6:0
konec
Siniaková, Kuděrmětovová (6-ČR/Rus.)
Gattová-Monticoneová, Paoliniová (It.)
6:1, 6:0

Řím (It.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +0,3 m/s):
1. Simbine (JAR) 9,96, 2. Cissé (Pobř. slon.) 10,04, 3. Tortu (It.) 10,09.
400 m: 1. Scotti (It.) 45,21, 2. Karam (Kuvajt) 45,25, 3. Zalewski (Pol.) 45,48.
3000 m: 1. Kiplimo (Uganda) 7:26,64, 2. J. Ingebrigtsen (Nor.) 7:27,05, 3. McSweyn (Austr.) 7:28,02.
110 m př. (+0,1 m/s): 1. Pozzi (Brit.) 13,15, 2. Mallet 13,23, 3. Crittenden (oba USA) 13,31.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,07, 2. Vaillant (Fr.) 48,69, 3. Mägi (Est.) 48,72.
Výška: 1. Procenko (Ukr.) 230, 2. Tamberi 227, 3. Sottile (oba It.) 218.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 615 - venkovní světový rekord, 2. Broeders (Belg.), 3. Obiena (Fil.) oba 580.
Koule: 1. Ponzio 21,09, 2. Otterdahl (oba USA) 20,85, 3. Fabbri (It.) 20,69.

Ženy
100 m (+0,2 m/s):
1. Thompsonová-Herahová (Jam.) 10,85, 2. Hobbsová (USA) 11,12, 3. Ta Louová (Pobř. slon.) 11,14.
400 m: 1. Klaverová (Niz.) 50,98, 2. Serksnieneová (Lit.) 51,80, 3. Šwietá-Erseticová (Pol.) 51,94, ...5. Malíková (ČR) 52,17.
800 m: 1. Reekieová (Brit.) 1:59,76, 2. Hynneová (Nor.) 2:00,24, 3. Muirová (Brit.) 2:00,49.
100 m př. (+0,1 m/s): 1. Visserová (Niz.) 12,72, 2. Bogliolová (It.) 12,83, 3. Chadwicková (USA) 12,89.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 53,90, 2. Ryžykovová 54,54, 3. Tkačuková (obě Ukr.) 54,93.
Výška: 1. Levčenková 198, 2. Mahučichová (obě Ukr.), 3. McDermottová (Austr.) obě 195.

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 18 let

Přidat do mých lig

Jurmala (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Kolem Slovenska - etapový závod

Přidat do mých lig

2. etapa (206,6 km): 1. Denz 5:01:41, 2. Steimle (oba Něm.), 3. Drucker (Niz.) oba stejný čas, ...10. A. Ťoupalík, 24. Otruba, 27. Kukrle, 34. Petrus všichni (ČR) všichni -1.

Průběžné pořadí: 1. Steimle 7:40:07, 2. Denz stejný čas, 3. Archbold (N. Zél.) -16, ...10. Otruba -28, 11. Bárta (ČR) -29, 13. Kukrle -34, 16. A. Ťoupalík -38.

Mamaroneck (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Po 1. kole

Přidat do mých lig

(par 70)
1. Thomas 65, 2. Reed, Wolff (všichni USA) a Pieters (Belg.) všichni 66, 5. McIlroy (Sev. Ir.), Oosthuizen (JAR) a Westwood (Angl.) všichni 67.

Portland (USA) - Ženský turnaj Portland Classic

Přidat do mých lig

Praha - Turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

Po 2. kole: 1. Gainerová (Angl.) 137 (71+66), 2. Koivistová (Fin.) 139 (68+71), 3. Taylorová (Skot.) 140 (69+71), 4. Hinnerová 141 (72+69), ...10. Vahalová 144 (70+74), Bujáková 144 (72+72), 13. Nebeská (všechny ČR) 145 (72+73).